Maj 11, 2024, 01:33:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.122 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: jos mojih slicica  (Pročitano 20243 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: jos mojih slicica
« Odgovor #15 poslato: Jul 05, 2006, 08:01:39 pre podne »
Lepo je kad je covek veliki kao kuca! Svaka cast!

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Re: jos mojih slicica
« Odgovor #16 poslato: Jul 05, 2006, 10:21:33 pre podne »
Evo mog patenta LETNJA VARIJANTA...Probudis se zveknes bar pola kile Euro(ali samo Euro cipiripi i ostali ne dolaze u obzir)krema na prazan stomak!Onda izadjes na neku plazicu..pohasas dve pljeke od po 300 gr sa svim prilozima i obilato pomfrita uz to!Legn4es na lezaljku i odmaras do daljnjeg!Kad osetis da si u stanju da o5 jedes krece ponovljeni obrok sa pljeskavicama!I tako u krug..sto manje kretanja,jedan porodicni Delta(i o5 vazno je da bude Delta nikako frikom ili sun) bilo kog ukusa dnevno minimum!Moze i neka letnja salata,al nikako visokoproteinske stvari :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: jos mojih slicica
« Odgovor #17 poslato: Jul 05, 2006, 11:23:34 pre podne »
Citat: Cvele
Evo mog patenta LETNJA VARIJANTA...Probudis se zveknes bar pola kile Euro(ali samo Euro cipiripi i ostali ne dolaze u obzir)krema na prazan stomak!Onda izadjes na neku plazicu..pohasas dve pljeke od po 300 gr sa svim prilozima i obilato pomfrita uz to!Legn4es na lezaljku i odmaras do daljnjeg!Kad osetis da si u stanju da o5 jedes krece ponovljeni obrok sa pljeskavicama!I tako u krug..sto manje kretanja,jedan porodicni Delta(i o5 vazno je da bude Delta nikako frikom ili sun) bilo kog ukusa dnevno minimum!Moze i neka letnja salata,al nikako visokoproteinske stvari :)



    To i Ronnie kaze!  :lol:

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: jos mojih slicica
« Odgovor #18 poslato: Jul 05, 2006, 04:20:03 posle podne »
Citat: Cvele
Evo mog patenta LETNJA VARIJANTA...Probudis se zveknes bar pola kile Euro(ali samo Euro cipiripi i ostali ne dolaze u obzir)krema na prazan stomak!Onda izadjes na neku plazicu..pohasas dve pljeke od po 300 gr sa svim prilozima i obilato pomfrita uz to!Legn4es na lezaljku i odmaras do daljnjeg!Kad osetis da si u stanju da o5 jedes krece ponovljeni obrok sa pljeskavicama!I tako u krug..sto manje kretanja,jedan porodicni Delta(i o5 vazno je da bude Delta nikako frikom ili sun) bilo kog ukusa dnevno minimum!Moze i neka letnja salata,al nikako visokoproteinske stvari :)




E pazi Cvele. To ja iz licnog iskustva. Kada sam imao 19-20 godina imao sam 112 kg na 190 i to sam pravio Noblicama, Neskvikom, Euro kremom, Plazma keksom, raznim vocnim jogurtima i dzemovima, naravno Mocarela sir i razni sokovi sa sto vise secera. Majku ti jebem kakav sam covek bio. sad sam samo pola coveka. jer ja tvrdim NEMA CO'EKA BEZ STO KILA !!!!!!!


Kaze meni keva tada:  "Samo bildujes mentolu jedan a kondicije nemas uopste evo sad da treba da potrcis da te neko pojuri....." A ja : KO BRE MENE DA POJURI ????!!!!!

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Re: jos mojih slicica
« Odgovor #19 poslato: Jul 05, 2006, 09:06:15 posle podne »
Heheh...moj covek!A ja na 182 imam 119 kg!Sta cu kada sam mass lover...
i da zaboravih u patentu kad se kasno vratis kuci oko dvojke,pred spavanje ostatak da dopunis do kilo krema...

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: jos mojih slicica
« Odgovor #20 poslato: Jul 05, 2006, 09:14:29 posle podne »
Ma bolja varijanta za pred spavanje je tepsija pihtija, pa malo mezence, cvarci, kavurma, slaninica... Onda oljustis glavicu crnog luka, pa navalis na njega ko na jabuku majcin sine... E onda na spavanje pa onako smrdljiv navali na zenu...stabilno... one to vole...

Van mreže Gligor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #21 poslato: Novembar 10, 2006, 10:06:15 posle podne »
U gajde ti kolki si!!!!!!!! :shock: :shock:
Svaka cast na masi!

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #22 poslato: Novembar 11, 2006, 03:44:30 posle podne »
Dokle si dogurao sa defkom? Baci neke slike.. Poz

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #23 poslato: Novembar 11, 2006, 04:11:13 posle podne »
Vec ga dugo nema.... Bas me inseresuje kakav je sada.. :)  posto sam ga video na moru... bas je velik...

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #24 poslato: Novembar 11, 2006, 09:28:46 posle podne »
Evo kako je to bilo...dok je Karadjordje opravljao tarabu dodje njemu Subasa i kaze mu...HEHE........aq ne nije to ta prica!!
Sada sam ponovo zakucao u 120 kg tj.bacio sam se u off!! Dosta sam kvalitetniji nego ranije a Boga mi i veci...ponekad plasim sam sebe!
Bio sam na defu i islo je just fine ...sve dok je bilo kesa!! I cim sam finansijski pao nivo defke se pogorsavao iz dana u dan!Imam par slicica na mob-u iz defke...treudicu se da postavim!! Ako Bog da da nadjem nekog sponzora ili da opljackam neku ovecu banku mozda i bude nesto od mene!

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #25 poslato: Novembar 12, 2006, 01:06:12 pre podne »
ajde baci fotke  :D

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #26 poslato: Novembar 12, 2006, 08:48:07 posle podne »
Evo kako je to bilo...dok je Karadjordje opravljao tarabu dodje njemu Subasa i kaze mu...HEHE........aq ne nije to ta prica!!
Sada sam ponovo zakucao u 120 kg tj.bacio sam se u off!! Dosta sam kvalitetniji nego ranije a Boga mi i veci...ponekad plasim sam sebe!
Bio sam na defu i islo je just fine ...sve dok je bilo kesa!! I cim sam finansijski pao nivo defke se pogorsavao iz dana u dan!Imam par slicica na mob-u iz defke...treudicu se da postavim!! Ako Bog da da nadjem nekog sponzora ili da opljackam neku ovecu banku mozda i bude nesto od mene!

U Novom sadu kada sam te video bio si mi odlican.Masa fenomenalna! samo pici napred!
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #27 poslato: Novembar 13, 2006, 02:13:33 posle podne »
Evo kako je to bilo...dok je Karadjordje opravljao tarabu dodje njemu Subasa i kaze mu...HEHE........aq ne nije to ta prica!!
Sada sam ponovo zakucao u 120 kg tj.bacio sam se u off!! Dosta sam kvalitetniji nego ranije a Boga mi i veci...ponekad plasim sam sebe!
Bio sam na defu i islo je just fine ...sve dok je bilo kesa!! I cim sam finansijski pao nivo defke se pogorsavao iz dana u dan!Imam par slicica na mob-u iz defke...treudicu se da postavim!! Ako Bog da da nadjem nekog sponzora ili da opljackam neku ovecu banku mozda i bude nesto od mene!
Nije on opravljao tarabu... Nego proshtje na tarabi... Kaze njemu subasa... Ajde ajde pomeri se sa puta... hahahaha de se toga seti....

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #28 poslato: Novembar 13, 2006, 08:30:16 posle podne »
Evo da stavim slicice kako i obecah...evo jedne na pocetku defa...

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: jos mojih slicica
« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2006, 08:39:25 posle podne »
izvinjavam se za losu pozu front double biceps...uhvatili me dok jos nisam usao u pozu....