Maj 10, 2024, 04:49:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.113 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Koji suplementi?  (Pročitano 3750 puta)

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Koji suplementi?
« poslato: Februar 07, 2010, 12:43:31 pre podne »
Pozz ljudi,otvorio sam ovu temu jer sam hteo da vidim sta mi vi preporucujete.Naime treniram fudbal vise od 10 godina (imam 17),i odlucio sam pre godinu dana da ojacam gornji deo tela.Krenuo sam u teretanu,isao 5 meseci i imao zadovoljavajuce rezultate,ali sam u aprliu prosle godine polomio ruku i naravno morao da prekinem i sa fudbalom i teretanom na neko vreme.Fudbalu sam se vratio ubrzo,ali teretana mi je bila zarbanjena.Krenuo sam u teretanu pocetkom ove godine i poceo da koristim kreatin.E sad da li bi mi vi preporucili jos nesto,s' obzirom na teske fudbaleske treninge (pogotovo sada u pripremnom periodu) i teretanu naravno?Izvinite sto sam ovako otegao,ali hteo sam da obrazlozim malo :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2010, 10:25:09 pre podne »
Citat
ali teretana mi je bila zarbanjena

iz kog razloga ti je zabranjeno?
a sto se tice tvog pitanja
pa vidi...
ono sta ti hoces se mozda moze i uraditi ali sigurno ne sada kada ti krece sezona vec mozda u nekom letenjem periodu gde pravite pauzu od fudbala ili nekom zimskom periodu odmora
jednosavno,ti hoces misicnu masu na gornjem delu tela,pretpostavljam da su ti noge jake od fudbala ::) ::),ali na tvoju zalost stvari jednostavno tako ne stoje a pogtovo u tvo uzrastu tj 17 god
posveti se ti fudbalu ako si vec talenat,u teretani moras da ides ali neka ti to bude radi drugih ciljeva a ne iz razloga dobijanja misicne mase
i to sto ides u teretanu gledaj da radis pod strucnim nadozorm

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2010, 01:46:21 posle podne »
Hvala Pedja jako cenim vase misljenje posle svega sto sam procitao o vama :)

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2010, 04:31:59 posle podne »
Izvinjavam se pedja nisam video pitanje.Imao sam tezak prelom ruke (polomio sam sklop od nekih 10ak kostiju) pa su mi rekli da ne smem nista teze od kasike :)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2010, 05:31:41 posle podne »
Meni jaran trenira fudbal i najbolji je igrac juniorske lige. Ide u teretanu samo ljeti i radi samo definiciju.Lik je strasno definisan.Trener ga je savjetao da ne trenira grudi , jer postat ce krut i usporit ce se , ledja su mu najbitnija.
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2010, 06:46:23 pre podne »
Meni jaran trenira fudbal i najbolji je igrac juniorske lige. Ide u teretanu samo ljeti i radi samo definiciju.Lik je strasno definisan.Trener ga je savjetao da ne trenira grudi , jer postat ce krut i usporit ce se , ledja su mu najbitnija.

wooooowww
kakva trenercina
grudi ce da ga uspore a ledja mu najbitnija za fudbal.....
do dudse kako se stvari u fudbalu razvijaju odista treba imati ledja da bi uspeo u fudbalu i u bilo kom drugom sportu....

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2010, 11:38:58 pre podne »
to je kao da si mu reko da bilduje levi biceps a desni ne treba jer ce ga usporiti

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2010, 11:41:01 pre podne »
Meni jaran trenira fudbal i najbolji je igrac juniorske lige. Ide u teretanu samo ljeti i radi samo definiciju.Lik je strasno definisan.Trener ga je savjetao da ne trenira grudi , jer postat ce krut i usporit ce se , ledja su mu najbitnija.
hahahahahah do jaja
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2010, 12:02:42 pre podne »
Gosn Pedja kod mene odmora od fudbala nema nikad
Citat
ali teretana mi je bila zarbanjena
pa vidi...
ono sta ti hoces se mozda moze i uraditi ali sigurno ne sada kada ti krece sezona vec mozda u nekom letenjem periodu gde pravite pauzu od fudbala ili nekom zimskom periodu odmora
Letnja pauza jedva da traje nekih 10ak dana,a zimska 20.Ovako idem 3-4 puta nedeljno i odgovara mi stvarno,ne osecam se premoreno niti bilo sta slicno,a napredujem zadovoljavajuce
I imao bih jos jedno pitanje.Ako dodjem tu nekih para sta mislite o amino wheyu i ako mozete da mi kazete koliko bi mi trajalo 3kg?Hvala unapred

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2010, 12:11:21 pre podne »
Ili mislite da je bolja opcija glutamin,bcaa ili nesto slicno?
« Poslednja izmena: Februar 14, 2010, 12:12:53 pre podne Srdjan93 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2010, 10:10:43 pre podne »
Citat
Letnja pauza jedva da traje nekih 10ak dana,a zimska 20.Ovako idem 3-4 puta nedeljno i odgovara mi stvarno,ne osecam se premoreno niti bilo sta slicno,a napredujem zadovoljavajuce

pa neznam u cemu je onda problem?
a bcaa i glm mogu samo da ti pomognu kao i neki protein..tako da je dilema resena

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #11 poslato: Februar 14, 2010, 12:25:10 posle podne »
Za sad nema problema hvala bogu,ali jednom me mora stici umor i bojim se katabolizma,a i iskreno nemam vremena a ni sredstava da se tako kvalitetno hranim pa pitam.Hvala na odgovorima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #12 poslato: Februar 15, 2010, 07:04:31 pre podne »
Za sad nema problema hvala bogu,ali jednom me mora stici umor i bojim se katabolizma,a i iskreno nemam vremena a ni sredstava da se tako kvalitetno hranim pa pitam.Hvala na odgovorima

pa nastavi samo da uzimas supse
i nema razloga od katabolizma
mislim...nemozes ti da znas kada si u katabilizmu a bavis se sa fudbalom tj nemoguce je i da odes u katabolizam baveci se sa tim a da imas i malo normlanu ishranu tj 3 ili 4 obroka dnevno...jednosavno to je nemoguce kod tog sporta...

Van mreže Srdjan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji suplementi?
« Odgovor #13 poslato: Februar 15, 2010, 04:55:30 posle podne »

mislim...nemozes ti da znas kada si u katabilizmu

Ovoga se i bojim,zato bolje da pitam,pa i nek ispadnem glup,vazno je da znam :)