Maj 15, 2024, 12:41:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 111  (Pročitano 13593 puta)

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: UFC 111
« Odgovor #15 poslato: Mart 27, 2010, 05:01:44 posle podne »
bas bih voleo da karvin prvo namlati mira pa onda lesnara, 2 lika sa najvecim ustima u mma.
fitch i miller verovatno dobijaju. i diaz, cini mi se.
i gsp osim ako se ne odluci za stendap, tu bi hardi mogao da profitira.

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 111
« Odgovor #16 poslato: Mart 28, 2010, 08:24:01 pre podne »
Frank Mir vs.  Shane Carwin
Carwin defeated Mir via KO (punches) at 3:48 of round 1 to become the UFC Interim Heavyweight champion.
Georges St. Pierre vs.  Dan Hardy
St. Pierre defeated Hardy via unanimous decision (50-43, 50-44, 50-45) to retain the UFC Welterweight championship.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 111
« Odgovor #17 poslato: Mart 28, 2010, 11:33:31 pre podne »
St.Pierre obranio, Carwin nokautirao Mira

Rano je jutros po srednjeuropskom vremenu u Newarku održan UFC 111: "St-Pierre vs Hardy" u kojem su u glavnoj borbi sudjelovali naslovljeni borci u meču za pojas prvaka u velter kategoriji.
Kanadski borac Georges St. Pierre nije dopustio nikakva iznenađenja protiv Engleza Dana Hardyja, kontorolirao je borbu svih pet rundi i zasluženo jednoglasnom odlukom sudaca obranio pojas.
U drugoj je borbi večeri Shane Carwin je apekatima uspavao "jednog od najopasnijih ljudi" (po vlastitom kazivanju) Franka Mira, i zaustavio u najvećoj želji - da se revanšira Brocku Lesnaru.
Tako priliku da osvoji teškaški pojas zasluženo dobiva Carwin.

UFC 111: "St-Pierre vs Hardy"
27.3.2010.
Newark, New Jersey

Glavni program:
Georges St.Pierre - Dan Hardy
St.Pierre, Jednoglasna odluka sudaca (50-45, 50-44, 50-43)
Frank Mir  - Shane Carwin
Carwin, KO, R1
Kurt Pellegrino - Fabricio Camoes
Pellegrino, Stražnje gušenje, R2
Jon Fitch - Ben Saunders
Fitch, Jednoglasna odluka sudaca (3x 30-27)
Jim Miller - Mark Bocek
Miller, Jednoglasna odluka sudaca (3x 29-28)

Uvodne borbe:
Nate Diaz - Rory Markham
Diaz, TKO, R1
Ricardo Almeida - Matt Brown
Almeida, Stražnje gušenje, R2
Rodney Wallace - Jared Hamman
Hamman, Jednoglasna odluka sudaca (3x 29-28)
Rousimar Palhares - Tomasz Drwal
Palhares, Poluga na peti, R1
Matthew Riddle - Greg Soto
Riddle, Diskvalifikacija Sota, R3

Izvor: www.profightstore.com

-------------------------------------------------------------------

Mir je tako lose izgubio da je to strasno. Carwin nametnuo svoj ritam i zavrsio posao opet u 1. rundi.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: UFC 111
« Odgovor #18 poslato: Mart 28, 2010, 11:37:42 pre podne »
Toliko o Outlaw-u  ;), puno dima, ali zato nista konkretno kada je trebalo ... Lajavi Britanac je ostao samo lajavi Britanac  ;D.

I moram da priznam da me je Carwin zaista iznenadio, s` obzirom da mu je poslednja borba bila tek pre nesto vise od godinu dana mislio sam da ce izgubiti, pogotovu sto je po prvi put naisao na well rounded borca poput Mira.
Svaka cast, sve same pobede nokautom. Sledeci je Brock, samo mogu da kazem da se nadam da ce se Carwinova serija nastaviti pa da vise ne gledamo ONOG Lesnara.  :o ;D :D
« Poslednja izmena: Mart 28, 2010, 11:41:50 pre podne Leonida »
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 111
« Odgovor #19 poslato: Mart 28, 2010, 01:50:22 posle podne »
Evo,sad cu da trazim mec da pogledam, za gsp znao sam da ce biti tako,iako bi voleo da je bio ko ili tko,ali i ovako je britanac dobio batina,a za carwina vs mir,sta da kazem !Utiske o borbama nakon sto pogledam!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 111
« Odgovor #20 poslato: Mart 28, 2010, 02:54:21 posle podne »
Zavrsio sa gledanjem mecea gsp vs dan hardy,sta se ima reci, svaka cast gsp dominirao je celim mecom, ne verujem kakve covek ima takedownese tolika ekspluzivnost,strasno,a parter je odlicno odradio,,a dan hardy svaka cast gsp mu nije dozvolio u standupu ikakvu borbu,svih 5 rundi je bilo u parteru i tu ga je gsp razvalio,ali svaka cast i outlowu nije hteo tapkati,gsp ga je imao dva puta polugu u prvoj rundi arm bar,a u cetvrtoj ja msm kamuru i nije hteo covek tapkati,! svaka cast!

Za carwina nemam reci,covek ima top u ruci,dovoljno je reci da nije u 12 meceva video drugu rundu,!
Zanimljivo ce biti kako ce otkinuti glavu lesneru!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 111
« Odgovor #21 poslato: Mart 28, 2010, 05:26:23 posle podne »

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 111
« Odgovor #22 poslato: Mart 28, 2010, 07:36:43 posle podne »
Zivim za dan kad ce Carwin da nokautira onoga nosoroga.Demolirao je Mira, ko sto su neki govorili, MIR DOESNT LIKE GETTING PUNCHED IN THE FACE :)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 111
« Odgovor #23 poslato: Mart 28, 2010, 09:46:49 posle podne »
Carwin potvrdio razbijachki pedigre,samo da to napravi i LESNARU,GSP prava masinerija strasna kondicija,i outlaw extrmno srcan svaka cast,malo postao dosadan GSP sa svojim stilom jer ne moze da zavrsi prekidom a hoce da bude naj p4p u istoriji mma,a rve se 25min

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 111
« Odgovor #24 poslato: Mart 28, 2010, 09:55:08 posle podne »
Carwin potvrdio razbijachki pedigre,samo da to napravi i LESNARU,GSP prava masinerija strasna kondicija,i outlaw extrmno srcan svaka cast,malo postao dosadan GSP sa svojim stilom jer ne moze da zavrsi prekidom a hoce da bude naj p4p u istoriji mma,a rve se 25min
Covece samo kako je izdrzao onu polugu u prvoj rundi,cak mu nogama vuce vrat glavu dole a ruku napravio na polugu,kada sam video grimasu na hardyjevoj faci zacudio sam se,!!!

Cak sam na ufc stranici nasao klip na kojoj gsp posle meca u svlacionici gleda sta je poslo po zlu i zasto nije tapkao dan hardy !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: UFC 111
« Odgovor #25 poslato: Mart 29, 2010, 03:01:25 pre podne »
Carwin potvrdio razbijachki pedigre,samo da to napravi i LESNARU,GSP prava masinerija strasna kondicija,i outlaw extrmno srcan svaka cast,malo postao dosadan GSP sa svojim stilom jer ne moze da zavrsi prekidom a hoce da bude naj p4p u istoriji mma,a rve se 25min

Da, ali razlika je u tome sto zeli i da zadrzi svoj pojas jos dugo, dugo vremena, a kada bi u svaku borbu ulazio tako, da to bude atraktivno i da ne mari za posledice, njegov takozvani " legacy " tj. nasledje ne bi dugo trajalo ... Radio je ono sto najbolje zna, glupo je sada pricati kako se samo rvao, to je mma, sve distanec su zastupljene,  Hardy nije imao odgovor za to. Na kraju dana oni ipak dobijaju pare za to, tako da je vrlo bitno pobediti i ostati sto manje povredjen i onesposobljen kako bi se sto bolje uslo u sledecu borbu.
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 111
« Odgovor #26 poslato: Mart 29, 2010, 12:52:33 posle podne »
Samo on zna kako je tesko postati sampion,i jos teze odbraniti titulu i ima pravo na bilo koji stil,tukao je se on sa boljima od Hardy-a,ja hocu da kazem: da GSP nema kvalitet kao A Silva npr.(koji hoce da predje u HW)tako se prica.Carwin ima nenormalan udarac,jednostavno je rodjen sa tim.
to ne moze da se nauci ili istrenira jednostavno je takva zivotinja.Bice mnogo zanimljivo u HW pored JDS-a,Velaskeza,i Carwina.
p.s.vec 10. aprila ima dva meca za titulu A.Silva i BJPenn brane svoje pojase.

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 111
« Odgovor #27 poslato: Mart 29, 2010, 03:09:59 posle podne »
moje vidjenje meca hardy vs gsp je potpuno drugacije.
ne znam da li ste gledali post fight konferenciju. mnogo se ljudi smorilo zbog stila gsp-ja koji je po meni uzasan. covek polako ubija MMA.
ono lezanje na protivniku i faca dan hardy-a posle meca sve govore. covek nema ogrebotinu a kamoli masnicu. ako mislite da je best PFP borac, onaj koji lezi na protivnicima 25 min i ne uradi nista e onda se iserem na ceo MMA kao sport. 2 poluge za 25 min i to da na kraju ne znas ni kako se rade a lozis se da si ne znam kakav artist, je sramno. imate i to na ufc sajtu kada mu u svlacionici posle meca pokazuju kako se radi poluga...blam...
takodje, ako ste gledali konferenciju posle borbe, lik se izvinjavao bukvalno za ono sto je uradio i priznao da se boji hardy-a u stand-up-u.
ono sto je mene odusevilo je da su svi rekli da ce biti gsp vs hardy 2 i ne mogu to da docekam.

sto se tice carwin-a, lik je tata. sanse da dobije lesnara su 50-50 jer realno ne znamo kakav su ni jedan ni drugi na ledjima a neko ce dospeti tamo. sto se udarca tice, carwin je WIN ali sto se tice rvanja to cemo tek da vidimo. ono sto mi se svidelo je dirty boxing carwin-a i mislim da je to bolna tacka lesnara, ako se setite meca sa couture-om. navijam za carwin-a naravno.

krivo mi sto nije doslo do meca fitch vs alves, zbog alvesovih problema sa mozgom, ali se nadam da ce do nje doci. fitch je takodje posao da mi ide na ganglije zbog gsp-jevog stila borbe.

ostali meccevi su bili ok, a najvise me odusevio Nate Diaz, koji je odvalio Markham-a kao kesu.

toliko :)
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 111
« Odgovor #28 poslato: Mart 29, 2010, 04:27:40 posle podne »
moje vidjenje meca hardy vs gsp je potpuno drugacije.
ne znam da li ste gledali post fight konferenciju. mnogo se ljudi smorilo zbog stila gsp-ja koji je po meni uzasan. covek polako ubija MMA.
ono lezanje na protivniku i faca dan hardy-a posle meca sve govore. covek nema ogrebotinu a kamoli masnicu. ako mislite da je best PFP borac, onaj koji lezi na protivnicima 25 min i ne uradi nista e onda se iserem na ceo MMA kao sport. 2 poluge za 25 min i to da na kraju ne znas ni kako se rade a lozis se da si ne znam kakav artist, je sramno. imate i to na ufc sajtu kada mu u svlacionici posle meca pokazuju kako se radi poluga...blam...
takodje, ako ste gledali konferenciju posle borbe, lik se izvinjavao bukvalno za ono sto je uradio i priznao da se boji hardy-a u stand-up-u.
ono sto je mene odusevilo je da su svi rekli da ce biti gsp vs hardy 2 i ne mogu to da docekam.

Brate, GSP je dokazao koliko je superioran. a ko si ti ? kako se zoves ? gdje su tvoji uspjesi ? jeli ti GSP silovao porodicu ?

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 111
« Odgovor #29 poslato: Mart 29, 2010, 04:30:34 posle podne »
jujujuju...superioran u cemu tacno...nemoj mi sada sa tim doskocicama gde su moji uspesi i to...
samo kazem da ne sme niko da kaze da je best pfp fighter ako ima ovakve meceve...da je toliko superioran, dobio bi ga u prvoj rundi kao njega matt hughes...
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn