April 27, 2024, 05:07:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dwayne Johnson-The Rock definicija  (Pročitano 16251 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Dwayne Johnson-The Rock definicija
« poslato: Februar 20, 2010, 11:08:15 pre podne »
Evo kako se The Rock definisao-dok je bio na starom rezimu ishrane,jednostavno nije jeo dovoljno,tako da je prilicno
usporio metabolizam.Promenu mu je doneo trener Bili Bek,koji mu je sastavio novi program ishrane.Imajte u vidu da je
ova dijeta napravljena za Roka koji je visok skoro 2m i tezak 120kg.
1obrok-10belanaca,porcija pirinca ili solja razanih
pahulja,3pirincana kolaca,voda   
2obrok200gr.Belog mesa,solja griza,brokoli,voda     
3obrok tunjevina,integralni pirinac,krastavac,voda   
4obrok 200nemasne ribe,solja razenih pahulja,pecen krompir,boranija,voda     
5obrok 200gr.Crvenog mesa,pirinac,grasak,voda     
6obrok 10belanaca,pahuljice,voda     
TRENING-ponedeljak,sreda,petak-grudi,ledja,biceps,listovi   
utorak,cetvrtak,subota-noge,ramena,triceps     
-svaki dan misice koje radi vezba ih sa samo 5serija po partiji.
1trening ponedeljkom npr.
Za grudi radi 5ser neke vezbe 15do20pon,
2dan sreda grudi 5ser 12do15pon,
3dan grudi petak 5ser 8do12pon,tako radi sve misice.
Pauze su jako kratke.Nakon svakog treninga u gymu radi kardio 5min zagrevanje,12min intezivno,5min lagano.
Tako se Stena definise.

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2010, 11:28:51 pre podne »
Meni je licno od svih tih casopisa muscle n fitness najbolji .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #2 poslato: Februar 20, 2010, 04:55:09 posle podne »
rok je extra, ja stremim tome da budem kao on, kolko je god moguce... samo shto je on tezhi a izdefinisan..

to sto je objavljeno je naravno bez ostalih sredstava koje je doticni uzimao...
Stood strong troughout the years

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #3 poslato: Februar 20, 2010, 07:13:13 posle podne »
pa kako mu izgleda masa onda,kada u 5 obroka ima po 120g pirinca???
onda belanca pre spavanja
pahuljice pre spavanja.....
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2010, 07:21:56 posle podne »
pa kako mu izgleda masa onda,kada u 5 obroka ima po 120g pirinca???
onda belanca pre spavanja
pahuljice pre spavanja.....
Forma kakva je njima potrebna,znas i sam nije takmicarska.Covek je inace ogroman i verovatno
sa jako brzim metabolizmom[uz plus verovatne dzidza bidze].Ovo je nesto sto njemu odgovara,a
njegova gradja,to je ono sto se mnogima svidelo.
Inace ja sam ovo postavio iz razloga sto me mnogo njih pitalo-e znas li nesto o The Rocku??
I uz jednu opasku mnogih--e ja bih ovako voleo da izgledam i nista vise  ;D   ;D   ;D   ;D...
« Poslednja izmena: Februar 20, 2010, 07:23:50 posle podne Polomac »

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2010, 10:04:42 posle podne »
Фаца је  ;D

Фала Поломс  ;)

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #6 poslato: Februar 21, 2010, 03:36:36 pre podne »
bez 4 hiljade kalorija dnevno nishta...
Stood strong troughout the years

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #7 poslato: Februar 22, 2010, 08:00:41 posle podne »
rok je extra, ja stremim tome da budem kao on, kolko je god moguce... samo shto je on tezhi a izdefinisan..to sto je objavljeno je naravno bez ostalih sredstava koje je doticni uzimao...

  ;D samo to  ;D
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #8 poslato: Februar 22, 2010, 09:43:28 posle podne »
rok je extra, ja stremim tome da budem kao on, kolko je god moguce... samo shto je on tezhi a izdefinisan..to sto je objavljeno je naravno bez ostalih sredstava koje je doticni uzimao...

  ;D samo to  ;D

i tezhi, i izdefinisan!~ :D

jbg, da ima uslova kao on... kad se setim sta sam danas imao na meniju da jedem... eh.,..
Stood strong troughout the years

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2010, 06:53:42 posle podne »
Kakav cudan program!

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #10 poslato: Mart 20, 2010, 10:58:27 posle podne »
Interesantan clanak barem za mene nisam znao da je The Rock visok skoro 2m!? U stvari sad sam nasao na wikipediji pise da je 1.93 m visok svega 1cm vislji od mene i jedno 30-35kg misica tezi  ;D
Ja verujem da imam slican problem kao sto je on imao usporio sam metabolizam zbog ne unosenja dovoljne kolicine hrane.
S'tim sto je moj problem nedovoljno unosenje adekvatne hrane, jer uopste nemam nameru da pravim dopunu junkom!
Nadam se boljem finansijskom periodu pa cemo ispravljati to.

da ne offujemo bez veze!


Hvala na textu Polomac!
« Poslednja izmena: Mart 20, 2010, 11:02:01 posle podne TheDominick »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #11 poslato: Mart 20, 2010, 11:42:07 posle podne »
 Nema na cemu...
Mnogi grese sa premalim unosom kvalitetnih kalorija,usporavajuci metabolizam poprilicno..

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2010, 12:03:42 pre podne »
Da se nadovezem na pricu, pa upravo je u tome moj problem bio kad god mi se "zakocio" napredak u gubljenju sala ja sam jos vise smanjivao hranu a trebalo je obrnuto povecavati hranu!
Covek na greskama uci, na zalost svojim, sva sreca pa nabasah na ovaj forum, nema teme gde nisam zavirio i detaljno proucio i sada kada se osvrnem vidim da sam bio totalni idiJot koji je na 94kg tezine i 192cm visine unosio 1200Kcal i pitao se zasto mu dijeta ne radi u tih 1200 sam unosio samo proteine UH  salate po 3-6 omega3 dnevno i par kasika maslinovog!
Da ne bude zabune nisam trenirao u teretani samo sam trcao i to po 14km dnevno, salo je super odlazilo ne zalim se ali sam dosta propao na misicnoj masi, onda sam studirao Pedjine textove i textove Marka Dimitrijevica i ostalih forumasa i takmicara i shvatio da je stos u stvari u debelom kalorisjkom deficitu!
I sada imamo situaciju gde ja imam oko 92 kilograma ali imam i dalje slauf oko stomaka ne veliki ali estetski veoma ruzan kao i salo na grudima sto me jos vise uzasava(prokleta genetika), nisam znao da organizam usled velikog deficita u stvari cuva energiju (salo) i zato moja "dijeta" je prestala da radi!
Samo da napomenem sa 130kg sam dosao na 90kg za 14 meseci samo trcanjem i kao "sredjenom" ishranom sada sam trenutno na 92kg ali sa DEBELIM znanjem stecenim ovde i sada gledam ako mogu taj finansijski plan da pokrijem i da resim lepo teretanu i kardio kako treba i da se upristojim za neki sto bi forumasi rekli plaza look;D  na svu srecu izmislili su internet!

p.s.
izvinjavam se svima na off-u
Popizdeo sam prosle godine jer sam se namucio kao konj da skinem preostalo salo a 6 meseci nisam mogao da izgubim vise od 2kg i to po vagi za ogledalo necu ni da pricam. Sta da se radi ljudska glupost je kao i svemir-bezgranicna!

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #13 poslato: Mart 21, 2010, 01:51:40 pre podne »
djeluje na flmu mnogo veci nego na slikama

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dwayne Johnson-The Rock definicija
« Odgovor #14 poslato: Mart 21, 2010, 08:56:32 pre podne »
Da se nadovezem na pricu, pa upravo je u tome moj problem bio kad god mi se "zakocio" napredak u gubljenju sala ja sam jos vise smanjivao hranu a trebalo je obrnuto povecavati hranu!
Covek na greskama uci, na zalost svojim, sva sreca pa nabasah na ovaj forum, nema teme gde nisam zavirio i detaljno proucio i sada kada se osvrnem vidim da sam bio totalni idiJot koji je na 94kg tezine i 192cm visine unosio 1200Kcal i pitao se zasto mu dijeta ne radi u tih 1200 sam unosio samo proteine UH  salate po 3-6 omega3 dnevno i par kasika maslinovog!
Da ne bude zabune nisam trenirao u teretani samo sam trcao i to po 14km dnevno, salo je super odlazilo ne zalim se ali sam dosta propao na misicnoj masi, onda sam studirao Pedjine textove i textove Marka Dimitrijevica i ostalih forumasa i takmicara i shvatio da je stos u stvari u debelom kalorisjkom deficitu!
I sada imamo situaciju gde ja imam oko 92 kilograma ali imam i dalje slauf oko stomaka ne veliki ali estetski veoma ruzan kao i salo na grudima sto me jos vise uzasava(prokleta genetika), nisam znao da organizam usled velikog deficita u stvari cuva energiju (salo) i zato moja "dijeta" je prestala da radi!
Samo da napomenem sa 130kg sam dosao na 90kg za 14 meseci samo trcanjem i kao "sredjenom" ishranom sada sam trenutno na 92kg ali sa DEBELIM znanjem stecenim ovde i sada gledam ako mogu taj finansijski plan da pokrijem i da resim lepo teretanu i kardio kako treba i da se upristojim za neki sto bi forumasi rekli plaza look!  ;D  na svu srecu izmislili su internet!

p.s.
izvinjavam se svima na off-u
Popizdeo sam prosle godine jer sam se namucio kao konj da skinem preostalo salo a 6 meseci nisam mogao da izgubim vise od 2kg i to po vagi za ogledalo necu ni da pricam. Sta da se radi ljudska glupost je kao i svemir-bezgranicna!
Na nasem forumu postoji zaista gomila dobrih informacija,i drago mi je da ima ljudi poput tebe koji iz toga izvlace koristi.