Maj 17, 2024, 03:25:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: BCAA 1000  (Pročitano 2619 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
BCAA 1000
« poslato: Mart 01, 2010, 06:43:21 posle podne »
Poz narode...


uzeo sam Bcaa 1000 u kapsulama...jer nazalost vec neko vreme ne mogu da nadjem u prahu...pa bolje ista nego nista ...Uvek sam uzimao u prasku bcaa pa me zanima kako da pijem ovaj u kapsulama jer... pio sam pre , u toku i posle trenina po 10g bcaa...a kako da uzimam ove kapsule?

znam da je problem kapsula u odnosu na prasak iskoristljivost ( ne znam tacno koliko je manja procentualno neka mi neko kaze ) i sto se sporije rastvaraju kako sam citao...e sad ako je to tacno..onda ne mogu da pijem pre u toku i posle treninga ako se toliko sporije rastvaraju ? ili je to greska pa i dalje mogu tako... I koliko da ih uzimam 2-3 tablete 3 x  ?

hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA 1000
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2010, 06:48:59 posle podne »
Koliko je mg po tableti?

jbg moraces u svakom slucaju da uzimas pozamasan broj kapsula da bi nakupio 10-15g
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: BCAA 1000
« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2010, 07:14:19 posle podne »
Koliko je mg po tableti?

jbg moraces u svakom slucaju da uzimas pozamasan broj kapsula da bi nakupio 10-15g


Ma ovo mi je samo da 'prezivim' :) ...dok ne dodje u prahu, da maznem 1 kg



Sastav jedne doze (2 kapsule)    
Količina
L-leucin    
500mg
L-izoleucin    
250mg
L-valin    
250mg

Mislio sam 3 x 3 da pijem...ali samo mi reci please koliko se sporo rastaraju..da li i dalje mogu piti kao do sada pre u toku i posle treninga ?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA 1000
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2010, 08:01:13 posle podne »
3x3=3x1.5g=4.5g ukupno na 9 kapsula...

Pijes ih isto,pred i posle u pwm,samo sto vidis i sam, da ti trebaju mnooooooooogo vece kolicine
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: BCAA 1000
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2010, 12:23:36 pre podne »
3x3=3x1.5g=4.5g ukupno na 9 kapsula...

Pijes ih isto,pred i posle u pwm,samo sto vidis i sam, da ti trebaju mnooooooooogo vece kolicine

ma znam izracunao sam koliko je a i ovo mi je samo da prezivim....ima 5.5g BCAA u proteinu + ne znam tacno koliko u animal pack i malo u shock therapy..bice valjda dosta za sada :D  ...nego pitam koliko da ih pijem zato sto su tablete...pa ne bih 375 tableta da pijem :D....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA 1000
« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2010, 12:29:18 pre podne »
a jbg min 15-20 kom za nesto iole normalno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!