Maj 03, 2024, 07:41:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: NO XPLODE NT  (Pročitano 19615 puta)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #30 poslato: Mart 09, 2010, 08:28:51 posle podne »

najprodavanij i trenutno najpopularniji u svetu, imas u amg sportu, atp sportu

pa cekaj zar nisi rekao da jos n ije stigao
No time...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #31 poslato: Mart 10, 2010, 11:20:11 pre podne »

najprodavanij i trenutno najpopularniji u svetu, imas u amg sportu, atp sportu

pa cekaj zar nisi rekao da jos n ije stigao

On mu je dao odgovor sa XPLOD, a ne za NT

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #32 poslato: Mart 10, 2010, 12:20:28 posle podne »
gde ima u bg da se uzme ovaj no xplode kazu da je najbolji ubdeljivo..bolji i od nano vapora :o......
ni jedan NO. nije NAJBOLJI;)


jel to znaci da su svi dobri a samo nijanse preovladjuju ili ?

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #33 poslato: Mart 10, 2010, 12:24:25 posle podne »
gde ima u bg da se uzme ovaj no xplode kazu da je najbolji ubdeljivo..bolji i od nano vapora :o......
najprodavanij i trenutno najpopularniji u svetu, imas u amg sportu, atp sportu

u atp sportu nikad vise ne kupujem uzeo sam NOZ IV za 4590 dindzi a u pan sportu 3990 -.-
 atp sport najgori ubedljivo  i sve im je skuplje i to mnooogo ne kupujte u atp sportu ja sam se jednom zajebao i nikad vise...amg sport ne znam

a panspor najbolji milsim nisu ni oni nesto ali su im uglavnom cene mnogo nize od ovih i imaju stalno neke popuste akcije sto dobro dodje ko uzima rednovno suplemente....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #34 poslato: Mart 10, 2010, 12:55:58 posle podne »
gde ima u bg da se uzme ovaj no xplode kazu da je najbolji ubdeljivo..bolji i od nano vapora :o......
najprodavanij i trenutno najpopularniji u svetu, imas u amg sportu, atp sportu

u atp sportu nikad vise ne kupujem uzeo sam NOZ IV za 4590 dindzi a u pan sportu 3990 -.-
 atp sport najgori ubedljivo  i sve im je skuplje i to mnooogo ne kupujte u atp sportu ja sam se jednom zajebao i nikad vise...amg sport ne znam

a panspor najbolji milsim nisu ni oni nesto ali su im uglavnom cene mnogo nize od ovih i imaju stalno neke popuste akcije sto dobro dodje ko uzima rednovno suplemente....

ajde okreni danas PAN i pitaj ih da li imaju NOZ;)
ako te ne mrzi okreni,i sve te proizvode sto imaju kao SATRO 10% i 20% jeftiniji od drugih,to su price za malu decu....kao API 908g whey,1400din pa to nikada i nije bilo u srbiji ali stoji ti nazoves i pitas NARAVNO NEMA:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #35 poslato: Mart 10, 2010, 03:31:07 posle podne »
atp je dosta skup, bez dileme.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #36 poslato: Mart 10, 2010, 04:09:53 posle podne »
gde ima u bg da se uzme ovaj no xplode kazu da je najbolji ubdeljivo..bolji i od nano vapora :o......
najprodavanij i trenutno najpopularniji u svetu, imas u amg sportu, atp sportu

u atp sportu nikad vise ne kupujem uzeo sam NOZ IV za 4590 dindzi a u pan sportu 3990 -.-
 atp sport najgori ubedljivo  i sve im je skuplje i to mnooogo ne kupujte u atp sportu ja sam se jednom zajebao i nikad vise...amg sport ne znam

a panspor najbolji milsim nisu ni oni nesto ali su im uglavnom cene mnogo nize od ovih i imaju stalno neke popuste akcije sto dobro dodje ko uzima rednovno suplemente....

ko kaze da su najnizi, pogledaj moj shop, xsport , to sto ima atp, amg, xsport , a nema pansport
to je poenta da svako ima nesto a da drugi nema
pa onda neces naci u panu noz za 3900 ili neki drugi proizvod,nego ces platiti koliko je odredio uvoznik
« Poslednja izmena: Mart 10, 2010, 04:12:22 posle podne LazicExyu »

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #37 poslato: Mart 10, 2010, 04:16:19 posle podne »
gde ima u bg da se uzme ovaj no xplode kazu da je najbolji ubdeljivo..bolji i od nano vapora :o......
najprodavanij i trenutno najpopularniji u svetu, imas u amg sportu, atp sportu

u atp sportu nikad vise ne kupujem uzeo sam NOZ IV za 4590 dindzi a u pan sportu 3990 -.-
 atp sport najgori ubedljivo  i sve im je skuplje i to mnooogo ne kupujte u atp sportu ja sam se jednom zajebao i nikad vise...amg sport ne znam

a panspor najbolji milsim nisu ni oni nesto ali su im uglavnom cene mnogo nize od ovih i imaju stalno neke popuste akcije sto dobro dodje ko uzima rednovno suplemente....


Ti da uzimas redovno suplemente i razumes se malo u situaciju na trzistu  ne bi napisao takvu glupost!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #38 poslato: Mart 10, 2010, 04:21:26 posle podne »
a panspor najbolji milsim nisu ni oni nesto ali su im uglavnom cene mnogo nize od ovih i imaju stalno neke popuste akcije sto dobro dodje ko uzima rednovno suplemente....

[/quote]
shvati da oni stave tipa whey 908g 1400din,i svako pa prvi JA cu uzeti po takvoj ceni whey,ti nazoves ili odes tamo kad ono e nestalo:D a nikada ga nije ni bilo;)
a to popusti xexexe tek to.......kao satro nesto je 4000din pa ti da 10%,a tipa kod lazica ili xsporta i druge radnje kod njih je 3500%;)nego se ti upecas na POPUST
a da ne pricam kod pedje koliko sve jeftinije;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #39 poslato: Mart 10, 2010, 04:31:28 posle podne »
A pored toga jos sta se ne uvozi u pan-u i sta se ne mulja  ;D :)  al sam zao hhh
No time...

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #40 poslato: Mart 10, 2010, 04:33:20 posle podne »
Ajde sad, pa nije Pan toliko los. To sa tim Apijem, posto se vise ne pravi to malo pakovanje, a rok toga sto je preostalo je isticao pa su mu toliko snizili cenu,...e sad treba da skinu taj sups sa sajta jer ga vise nema, to je moja zamerka, inace zadnja pakovanja su bila po toj ceni. Inace ja tamo kupujem jer imaju pogodnost tipa zlatne cene, tako siu im cene nize 20% od redovnih. Npr, gde kod nas ima ON Gold 2.3kg za 4.300din,a? Mada kupjem neke stvari i u X Sportu, jer ih nema u Panu ;)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #41 poslato: Mart 10, 2010, 04:40:20 posle podne »
Ajde sad, pa nije Pan toliko los. To sa tim Apijem, posto se vise ne pravi to malo pakovanje, a rok toga sto je preostalo je isticao pa su mu toliko snizili cenu,...e sad treba da skinu taj sups sa sajta jer ga vise nema, to je moja zamerka, inace zadnja pakovanja su bila po toj ceni. Inace ja tamo kupujem jer imaju pogodnost tipa zlatne cene, tako siu im cene nize 20% od redovnih. Npr, gde kod nas ima ON Gold 2.3kg za 4.300din,a? Mada kupjem neke stvari i u X Sportu, jer ih nema u Panu ;)
imas gold po toj ceni npr u amg-u, povlasceni kod mene imaju po toj ceni, nije to nista specijalno..ali time sto su oni prvi spustili gold, napravili su lavinu spustanja i taj gold ce spasti na rang nekog jeftinog proteina umesto da bude po ceni kojoj zasluzuje..
svi imaju neke zlatne cene u ponudi, samo treba doci do njih :)
ok je pan niko ne kaze da su losi, imaju neke lose poteze i to utice na zdravo okruzenje..
sad ces videti narednih meseci kakav haos ima da bude na trzistu.srbija ima vise brendova nego cela evropa :)

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #42 poslato: Mart 10, 2010, 04:49:39 posle podne »
Lazicu mislis na trziste suplemenata? Mozes li reci sta se to ocekuje narednih meseci, stvarno me zanima, treba za par nedelja da se ponovo snabdem za nekoliko meseci, pa da znam...ako ti nije problem, a verovatno i druge zanima buduca situacija na tom polju.
Inace kupujem u NS, a tamo nema AMG i ATP sporta.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #43 poslato: Mart 10, 2010, 06:16:41 posle podne »
ne moras da se snabdevas bice ih i previse :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #44 poslato: Mart 10, 2010, 06:32:53 posle podne »
Ajde sad, pa nije Pan toliko los. To sa tim Apijem, posto se vise ne pravi to malo pakovanje, a rok toga sto je preostalo je isticao pa su mu toliko snizili cenu,...e sad
ma nije ga ni bilo o tome se radi;)
to su fore samo,naveo sam ti primer. da bi rusili,lazica,xsport,pedju i ostale...
jedan klinac ovde je napisao za API 908g kao bruka cena,ja mu rekao da okrene tel. sutradan BRUDA PA NEMA TOG WHEY;) xexexe
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!