Jun 02, 2024, 03:38:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Definicija trbusnih misica....  (Pročitano 7181 puta)

Van mreže markovr92

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Definicija trbusnih misica....
« poslato: Mart 09, 2010, 03:53:35 posle podne »
Ne uzimam doping,iskljucivo se oslanjam na trening i hranu....koliko bi po vasoj proceni trebao da traje moj trening za trbusnjake...i ako mozete da mi date neki program za definiciju trbusnih misica???  Inace imam 78kg  a visok sam 180 cm....Unapred hvala  ;)
MarkoDimitrijevic

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2010, 03:55:27 posle podne »
Nema programa za definiciju trbusnih misica, definicija se radi ishranom...

Van mreže markovr92

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2010, 04:01:45 posle podne »
Koje namirnice mi preporucujete kad je u pitanju ishrana,sta je najbolje da se koristi za vreme radjenja definicije?
MarkoDimitrijevic

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2010, 04:11:00 posle podne »

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #4 poslato: Mart 18, 2010, 10:17:24 posle podne »
Kao sto je pedja negde napisao: MASA TRBUNSIH MISICA NE POSTOJI VEC POSTOJI GENETSKA PREDISPOZIJCA ZA RAZLICT OBLIK I RASPORED MISICA TRBUSNOG ZIDA
TRBUSNE MISICE NE MOZES DA IZGRADIS VEC SU ONI TAKVI KAKVI JESU I ILI SE VIDE ILI SU PREKRIVENI SALOM

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #5 poslato: Mart 18, 2010, 10:22:36 posle podne »
Otkud ti ta ideja...naravno da postoji masa trbusnih misica, koja se moze povecati naravno, samo oblik se ne moze promeniti!

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #6 poslato: Mart 18, 2010, 10:25:16 posle podne »
Kao sto je pedja negde napisao: MASA TRBUNSIH MISICA NE POSTOJI VEC POSTOJI GENETSKA PREDISPOZIJCA ZA RAZLICT OBLIK I RASPORED MISICA TRBUSNOG ZIDA
TRBUSNE MISICE NE MOZES DA IZGRADIS VEC SU ONI TAKVI KAKVI JESU I ILI SE VIDE ILI SU PREKRIVENI SALOM

tesko da je pedja tako nesto rekao.....kako od genetike zavisi da li se trbusnjaci vide ili ne???????
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #7 poslato: Mart 18, 2010, 10:28:00 posle podne »
Kao sto je pedja negde napisao: MASA TRBUNSIH MISICA NE POSTOJI VEC POSTOJI GENETSKA PREDISPOZIJCA ZA RAZLICT OBLIK I RASPORED MISICA TRBUSNOG ZIDA
TRBUSNE MISICE NE MOZES DA IZGRADIS VEC SU ONI TAKVI KAKVI JESU I ILI SE VIDE ILI SU PREKRIVENI SALOM


tesko da je pedja tako nesto rekao.....kako od genetike zavisi da li se trbusnjaci vide ili ne???????
nisi dobro procitao, ili si pogresno razumeo...

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #8 poslato: Mart 18, 2010, 10:31:16 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18662.0.html  <--proveri sam, mozda se meni ucinilo. ;)
Pa ne moze neko ko ima visok nivo BF da "ima" trbusnjake. Tj ima ih on svakako, samo se ne vide zato sto su prekriveni salom. Svakom mrsavom detetu se vide trbusnjaci, bar koliko toliko iako recimo nije usao u teretanu. A njihov oblik zavisi od genetike tj kako je podeljena trbusna maramica.

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #9 poslato: Mart 18, 2010, 10:32:44 posle podne »
Dobro, ovako kad se gleda, deluje malo izvuceno iz konteksta, ali ono sto sam ja hteo da naglasim je da ne mozes da izgradis trbusne misice radeci bezbroj ponavljanja trbusnjaka...

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Definicija trbusnih misica....
« Odgovor #10 poslato: Mart 18, 2010, 11:20:14 posle podne »
Mozes da ih izgradis, ali nece se videti ako je mast preko njih, mada ako ih dovoljno povecas vide se i kad je par cm masti preko :)