April 19, 2024, 04:01:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Madjarski efedrin  (Pročitano 52175 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Madjarski efedrin
« poslato: Mart 29, 2010, 05:48:22 posle podne »
Uzeo sam Madjarski efedrin EPHERIT tabletta, proizvodjac EXTRACTUMPHARMA, ako je neko imao iskustva sa tim neka prokomentarise, momak je od koga sam uzeo a koji je do sada bio pouzdan mi je rekao da nije nista losije od arsana cak sta vise misli da je bolji, tj pouzdaniji jer je u bocici u kutiji sa uputstvom........

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2010, 05:50:59 posle podne »
Uzeo sam Madjarski efedrin EPHERIT tabletta, proizvodjac EXTRACTUMPHARMA, ako je neko imao iskustva sa tim neka prokomentarise, momak je od koga sam uzeo a koji je do sada bio pouzdan mi je rekao da nije nista losije od arsana cak sta vise misli da je bolji, tj pouzdaniji jer je u bocici u kutiji sa uputstvom........

Pa kako te "radi"? Jesi li počeo da ga uzimaš? Prenesi i ti nama iskustvo, ja nisam nikada pio Mađarski.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #2 poslato: Mart 29, 2010, 06:22:53 posle podne »
Ja popih pola bochice.... 200mg kof i 300mg aspirina sa 25g efa radi super... :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2010, 07:40:32 posle podne »
Ja popih pola bochice.... 200mg kof i 300mg aspirina sa 25g efa radi super... :)
madjarski je 30mg;)
krs ako mene pitas,nisam ga ni osetio DOBRI ARSAN PRADI POSAO I TO 25mg;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2010, 08:09:45 posle podne »
Na efedrin nikad vise u zivot ne bi dao pare :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2010, 10:30:23 posle podne »
Mene cepa aritmija kad mu vidim ime.  ;D

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2010, 10:33:15 posle podne »
Ja popih pola bochice.... 200mg kof i 300mg aspirina sa 25g efa radi super... :)
madjarski je 30mg;)
krs ako mene pitas,nisam ga ni osetio DOBRI ARSAN PRADI POSAO I TO 25mg;)

Moj je 50mg tableta...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2010, 10:35:34 posle podne »
Ja popih pola bochice.... 200mg kof i 300mg aspirina sa 25g efa radi super... :)
madjarski je 30mg;)
krs ako mene pitas,nisam ga ni osetio DOBRI ARSAN PRADI POSAO I TO 25mg;)

Moj je 50mg tableta...
madjarski??
ne znam imao sam par tabletica i bile su 30mg,egipatski je 25mg a BRAT arsan je 50mg
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #8 poslato: Mart 29, 2010, 11:51:45 posle podne »
ne pitam za mene,vec cisto informativno me zanima.Sta je u stvari taj arsan,do sada nisam imao prilike da procitam neki tekst o njemu,i jel ga ima u prodaji,znam da jedno vreme efedrina nije bilo.

Van mreže mindraper

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #9 poslato: Mart 29, 2010, 11:56:21 posle podne »
Ja sam uspeo da pronadjem caniphedrin, prica se po forumima da je super (jeste da je za pse, ali
pravi ga farmaceutska kompanija sa reputacijom) pa cu da ga probam u narednih par dana.

Inace, vezano za kick, itd... zvuci cudno, pre nekih 9-10 meseci sam uzeo dve table arsan-a, cisto kada zatrebaju,
tabla izgleda ok, rok trajanja ok, tablete izgledaju ok, znaci 100% siguran sam da ili nisu fake ili ako jesu,
zaista ne moze da se primeti. Krenuo sam pre nedelju dana sa uzimanjem, ali ne reagujem, nista kick, nista snaga,
samo neki cudan neprijatan osecaj (inace, kada sam ranije uzimao efedring, reagovao sam  jako dobro,  sa 12.5mg po uzimanju ili
bas bas retko rasporedim 50mg dnevno u 3 uzimanja, naravno sa kofeinom + kardiopirin i zurka, pucam od izdrzljivosti...).

Sve mi ovo bude cudno, znam da ga nisam uzimao jako dugo, pa se setim  da imam manje od pola table starog Arsana od pre, pa bar
godinu - dve, probam njega, radi kao blesav, znaci dobar kick, mnogo snage, ne osecam da radim kardio, trening da nepricam...

Drugim recima, ili ima arsan-a koji je fake i to vrhunski fake, ili fabrika ima ocajnu kontrolu kvaliteta, ili ja imam psiholoski problem
sa efedrinom novije proizvodnje :).

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2010, 11:02:11 pre podne »
Ja popih pola bochice.... 200mg kof i 300mg aspirina sa 25g efa radi super... :)
madjarski je 30mg;)
krs ako mene pitas,nisam ga ni osetio DOBRI ARSAN PRADI POSAO I TO 25mg;)
I moj je od 50 mg, nisam jos poceo da ga pijem jer mi je ostalo od ranije arsana, pa cu bukvalno preci sa arsana na epherit pa cu videti da li ima neke razlike
« Poslednja izmena: Mart 30, 2010, 11:05:22 pre podne Branislav1984 »

Spartak

  • Gost
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2010, 03:31:59 posle podne »
Zato ga ja i ne konzumiram vise, 50mg pa nista, a nea se "kljukat" radi yebenog kicka

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #12 poslato: April 02, 2010, 11:03:30 posle podne »
Sto se tice osecaja - kicka, isti je kao i arsan, e videcu sad kako ce mi uticati na dijetu, za to ce mi biti potrebno neko vreme, pa vam se javljam, mogu da zakacim i slike ako zanima nekog :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #13 poslato: April 03, 2010, 09:26:05 pre podne »
Sto se tice osecaja - kicka, isti je kao i arsan, e videcu sad kako ce mi uticati na dijetu, za to ce mi biti potrebno neko vreme, pa vam se javljam, mogu da zakacim i slike ako zanima nekog :)
kaci kaci,na osnovu slika nama je lakse da pomognemo ljudima;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Madjarski efedrin
« Odgovor #14 poslato: April 03, 2010, 07:30:30 posle podne »
Evo.....