Maj 14, 2024, 09:26:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 179784 puta)

Van mreže Sladjan33

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #105 poslato: Jun 10, 2010, 09:22:08 pre podne »
da, naj trener svih vremena. od potencijala pravi sampiona. ovog ljeta jedanaesti. i jos par komada dok se kobe ne povuce....

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #106 poslato: Jun 10, 2010, 10:47:50 pre podne »
da, naj trener svih vremena. od potencijala pravi sampiona. ovog ljeta jedanaesti. i jos par komada dok se kobe ne povuce....
pa jbt- i meni da daju dzordana i ekipu uzeo bi bar 3 titule- isto tako daj mi kobija i sheka i jos od 70 milona dolara ekipu uzecu titulu- isto i sad sa kobijem , gasolom i ekipom... lupam naravno, nisam ja trener, ali je jasno sta sam hteo reci...
ja bih pre rekao da je on najkomercijalniji trener u istoriji koji je imao tu srecu da u svojoj karijeri ima dzordana, sheka i kobija... bez omalovazavanja njegovih kvaliteta koji su ocigledni... ali ekipa igra "ruzno", sve se svede sta ce dzordan, kobi, sek ili gasol da urade 1 na 1....
kad bude uradio ono sto je leri braun sa "anonimnom" ekipom detroita, kja ni jednu zvezdu nije imala pa su pocepali lejkerse sa sve shekom i kobijem u finalu 4 -1.. sto je bilo ravno onom sto sad radi Dule u evropi...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.551
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #107 poslato: Jun 10, 2010, 03:41:29 posle podne »
da, naj trener svih vremena. od potencijala pravi sampiona. ovog ljeta jedanaesti. i jos par komada dok se kobe ne povuce....
pa jbt- i meni da daju dzordana i ekipu uzeo bi bar 3 titule- isto tako daj mi kobija i sheka i jos od 70 milona dolara ekipu uzecu titulu- isto i sad sa kobijem , gasolom i ekipom... lupam naravno, nisam ja trener, ali je jasno sta sam hteo reci...
ja bih pre rekao da je on najkomercijalniji trener u istoriji koji je imao tu srecu da u svojoj karijeri ima dzordana, sheka i kobija... bez omalovazavanja njegovih kvaliteta koji su ocigledni... ali ekipa igra "ruzno", sve se svede sta ce dzordan, kobi, sek ili gasol da urade 1 na 1....
kad bude uradio ono sto je leri braun sa "anonimnom" ekipom detroita, kja ni jednu zvezdu nije imala pa su pocepali lejkerse sa sve shekom i kobijem u finalu 4 -1.. sto je bilo ravno onom sto sad radi Dule u evropi...
pa bas je u tome tezina kad imas superstarove u ekipi , bas je tu najteze da napravis tim koji ce ofanzivno i defanzivno da funkcionise ...uostalom u druge ekipe su imale prvoklasne igrace pa od toga nista ... Tmac, Vince, Iverson , Kid , Penny, Shaq svi su oni u karijeri igrali sa vrlo jakim timovima , a od ovih recimo spomenutih samo je Shaq osvajao titule...eto Bulsi daj molim te... osim Jordana i Pipena ko je jos znao u pocetku za Denisa Rodmana , pa za Luka longlija , Steva Kera , Harpera  oni su se svi afirmisali u Chicagu odnosno Fil je od njih napravio sampione ... Ono sto Dule radi je da od svakog igraca izvuce maksimum i nadje mu posao u timu koji najbolje moze da radi a to je talenat trenera da prepozna  mogucnosti igraca... Ti to ne mozes da sagledas recimo kod Bulsa i kod Lejkersa jer su oni osvajali titlue a da nisu ispali bi ti ko svaki drugi tim koji je imao dobre igrace...mozda ti se ne svidja stil igre ali osim Spursa i Detroita ceo NBA forsira 1-1 igru ... to je americka kosarka

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #108 poslato: Jun 10, 2010, 06:05:01 posle podne »
ray allen nije mogao nista da ubode,nije ga htelo,0-8 troje 2 - 11 sutevi iz igre,ocajno,al nije mu bio dan,bice ludnica kad ga opet krene
Beat the genetics!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #109 poslato: Jun 10, 2010, 06:14:56 posle podne »
pa jbg kad se na prosloj utakmici usrao... nisi valjda ocekivao da ponovi?
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #110 poslato: Jun 10, 2010, 06:38:44 posle podne »
nisam,al sam ocekivao bar da pogodi 2 trojke,a nije ubacio nijednu,jes ga proslu kenjalo,dade ih osam....
Beat the genetics!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #111 poslato: Jun 11, 2010, 12:39:17 pre podne »
@pirat
  u pravu si oko dosta toga... ali se i ne slazem oko nekih stvari- recimo, to za Rodmana... on je bio najbolji defanzivac i skakac lige jos dok je igrao u Detroitu i osvajao 2 titule za redom...pa je isto ponavljao u San Antoniu, gde je igrao 2 finala za redom, i opet bio najbolji skakac i defanzivac lige pa je tek onda stigao u Cikago... Cikako sa takvom ekipom + Dzordan nije mogao a da ne uradi to sto je uradio.... isto kao i ekipa Shek, Kobi, Rajs i ekipa.... isto kao i Kobi, Gasol, Odom, Fiser, Artest itd...
znaci, opet kazem.... to su sve Hall Of Fame igraci- Dzordan, Pipen, Shek, Kobi pa i sto da ne, i Gasol- jedni od najboljih igraca u istoriji lige- i to grupisani da igraju zajedno.... pa sta drugo ocekivati osim titule- bilo koji trener da ih je imao, bio bi heroj... samo sto su odabrali Dzeksona da bude taj- zanimljiv je kao licnost(, pandan Murinju u fudbalu), dobar trener sa stavom i to je to.... ali da su ekipu vodili popovic, Braun ili neki drugi vrhunski trener- rezeltat bi bio isti...
a to sto kazes da se igra u NBA bazira u igri 1 na 1- ja se slazem... ali pogledaj u poslednjih 10 godina sta se desilo- 5 titula su uzele ekipe sa "evropskim" nacinom igre- San Antonio i Detroit- ostalih 5 Lejkersi.... ostale "divljacke" ekipe sa igrom "run and gun" su glatko ispadale u prvim rundama...
mislim znas, ovo je sad onako rasprava misljenja, i sta bi bilo kad bi bilo- cinjenica je da Dzeksonu niko ne moze da osprori trofeje- ali moze da se diskutuje...
« Poslednja izmena: Jun 11, 2010, 12:44:32 pre podne wldnbg »

Van mreže Sladjan33

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #112 poslato: Jun 11, 2010, 07:26:52 pre podne »
@pirat
  u pravu si oko dosta toga... ali se i ne slazem oko nekih stvari- recimo, to za Rodmana... on je bio najbolji defanzivac i skakac lige jos dok je igrao u Detroitu i osvajao 2 titule za redom...pa je isto ponavljao u San Antoniu, gde je igrao 2 finala za redom, i opet bio najbolji skakac i defanzivac lige pa je tek onda stigao u Cikago... Cikako sa takvom ekipom + Dzordan nije mogao a da ne uradi to sto je uradio.... isto kao i ekipa Shek, Kobi, Rajs i ekipa.... isto kao i Kobi, Gasol, Odom, Fiser, Artest itd...
znaci, opet kazem.... to su sve Hall Of Fame igraci- Dzordan, Pipen, Shek, Kobi pa i sto da ne, i Gasol- jedni od najboljih igraca u istoriji lige- i to grupisani da igraju zajedno.... pa sta drugo ocekivati osim titule- bilo koji trener da ih je imao, bio bi heroj... samo sto su odabrali Dzeksona da bude taj- zanimljiv je kao licnost(, pandan Murinju u fudbalu), dobar trener sa stavom i to je to.... ali da su ekipu vodili popovic, Braun ili neki drugi vrhunski trener- rezeltat bi bio isti...
a to sto kazes da se igra u NBA bazira u igri 1 na 1- ja se slazem... ali pogledaj u poslednjih 10 godina sta se desilo- 5 titula su uzele ekipe sa "evropskim" nacinom igre- San Antonio i Detroit- ostalih 5 Lejkersi.... ostale "divljacke" ekipe sa igrom "run and gun" su glatko ispadale u prvim rundama...
mislim znas, ovo je sad onako rasprava misljenja, i sta bi bilo kad bi bilo- cinjenica je da Dzeksonu niko ne moze da osprori trofeje- ali moze da se diskutuje...


to sto ti pricas nema veze s vezom. i mislim da se dzeksonov level ne moze diskutovati. pat riley i jerry sloan su recimo spram tog tvog popovica i brauna jeli? vrhunski treneri. kako neko (jerry sloan) sa dva naj igraca svih vremena na svojim pozicijama (malone,stokton) da ne osvoji nista? dzekson je imo samo jednog 'boga' na svojoj poziciji. nju jork je za mene imao bolji tim 90-tih nego cikago. previse ih je bilo brate. anthony mason,oakley,ewing,starks,harper. ludi xavier mcdaniel koji je samo odgovoran za laktanje i psiholoske napade. dok si u cikagu u sustini 'samo' uvjek imao 2 ili 3 stuba. dzordan,pipen i rodman/grant. i pat riley nije nista mogao tu.

isto kao sto danas, ruku na srce, boston ima bolji tim od lejkersa. ali to opet ne vredi. dzekson je daleko iznad svakog trenera. sa losijim timovima pobjedjivao je bolje i to vise puta. upravo kao murinjo sto je ove godine s interom i sto ce sledece s realom.

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #113 poslato: Jun 11, 2010, 07:31:12 pre podne »
fala qrcu pa boston izjednaci.....ne mogu onog crncugu kobeta da podnesem...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #114 poslato: Jun 11, 2010, 09:27:26 pre podne »
fala qrcu pa boston izjednaci.....ne mogu onog crncugu kobeta da podnesem...

Nelle svaka ti je ka u Njegosa ;D

2-2 Idemo dalje :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.551
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #115 poslato: Jun 11, 2010, 09:38:55 pre podne »
@wldnbg
pa uvek moraju neke kockice da se sloze u timu da bi on bio kandidat za titulu ... sad tesko je raspravljati o tome "sta bi bilo da je bilo"  pogotovo kad je NBA u pitanju mozda bi neko drugi na Filovom mestu i osvojio koju titulu ali da li mozemo da kazemo da bi neki drugi trener na njegovom mestu uzeo svaku titulu koju je uzeo Fil u NBA - tesko.
Recimo Niksi sto kaze Sladjan , ja ne znam kako su Bulsi uspeli da prodju tu seriju ... to su bile najteze utakmice u istoriji NBA pored onih legendarnih LA-Boston
fala qrcu pa boston izjednaci.....ne mogu onog crncugu kobeta da podnesem...

Nelle svaka ti je ka u Njegosa ;D

2-2 Idemo dalje
Da je tako Njegos bi se prevrtao u grobu  ;D

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #116 poslato: Jun 11, 2010, 10:46:46 pre podne »
ti pirat ne rise da ti ne bi izbio levo oko... :D :D :D :D :D :D

Idemoooooo!!!!!!!!!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #117 poslato: Jun 11, 2010, 10:55:03 pre podne »
@pirat
  u pravu si oko dosta toga... ali se i ne slazem oko nekih stvari- recimo, to za Rodmana... on je bio najbolji defanzivac i skakac lige jos dok je igrao u Detroitu i osvajao 2 titule za redom...pa je isto ponavljao u San Antoniu, gde je igrao 2 finala za redom, i opet bio najbolji skakac i defanzivac lige pa je tek onda stigao u Cikago... Cikako sa takvom ekipom + Dzordan nije mogao a da ne uradi to sto je uradio.... isto kao i ekipa Shek, Kobi, Rajs i ekipa.... isto kao i Kobi, Gasol, Odom, Fiser, Artest itd...
znaci, opet kazem.... to su sve Hall Of Fame igraci- Dzordan, Pipen, Shek, Kobi pa i sto da ne, i Gasol- jedni od najboljih igraca u istoriji lige- i to grupisani da igraju zajedno.... pa sta drugo ocekivati osim titule- bilo koji trener da ih je imao, bio bi heroj... samo sto su odabrali Dzeksona da bude taj- zanimljiv je kao licnost(, pandan Murinju u fudbalu), dobar trener sa stavom i to je to.... ali da su ekipu vodili popovic, Braun ili neki drugi vrhunski trener- rezeltat bi bio isti...
a to sto kazes da se igra u NBA bazira u igri 1 na 1- ja se slazem... ali pogledaj u poslednjih 10 godina sta se desilo- 5 titula su uzele ekipe sa "evropskim" nacinom igre- San Antonio i Detroit- ostalih 5 Lejkersi.... ostale "divljacke" ekipe sa igrom "run and gun" su glatko ispadale u prvim rundama...
mislim znas, ovo je sad onako rasprava misljenja, i sta bi bilo kad bi bilo- cinjenica je da Dzeksonu niko ne moze da osprori trofeje- ali moze da se diskutuje...


to sto ti pricas nema veze s vezom. i mislim da se dzeksonov level ne moze diskutovati. pat riley i jerry sloan su recimo spram tog tvog popovica i brauna jeli? vrhunski treneri. kako neko (jerry sloan) sa dva naj igraca svih vremena na svojim pozicijama (malone,stokton) da ne osvoji nista? dzekson je imo samo jednog 'boga' na svojoj poziciji. nju jork je za mene imao bolji tim 90-tih nego cikago. previse ih je bilo brate. anthony mason,oakley,ewing,starks,harper. ludi xavier mcdaniel koji je samo odgovoran za laktanje i psiholoske napade. dok si u cikagu u sustini 'samo' uvjek imao 2 ili 3 stuba. dzordan,pipen i rodman/grant. i pat riley nije nista mogao tu.

isto kao sto danas, ruku na srce, boston ima bolji tim od lejkersa. ali to opet ne vredi. dzekson je daleko iznad svakog trenera. sa losijim timovima pobjedjivao je bolje i to vise puta. upravo kao murinjo sto je ove godine s interom i sto ce sledece s realom.
sve te sto si  nabrojao , sve te vrhunske igrace i ekipe-su protiv sebe imali mocnog Majkla i ekipu Chikaga- i jednostavno nisu imali srece sto su igrali u eri Majkla Dzordana i TO JE TO... tako da ja mislim da to sto ti pricas nema veze sa vezom

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #118 poslato: Jun 11, 2010, 02:20:45 posle podne »
@ wldnbg
Slazem se sa svakom konstatacijom

@Sladjan33
To da li je Dzenkson sa slabijim timovima pobedjivao je veoma diskutabilno-jer pogledaj ekipe koje je vodio.On je najtrofejniji trener i o njegovom kvalitetu je islisno diskutovati,ali da je uvek imao mocne timove,jeste.
Drugo,Sloan sa Maloneom i Stocktonom je pokazao da tim ne moze da pobedjuje sa 2 pojedinca,pa makar bili najbolji na svojim pozicijama-jer nisu njih izbacivali samo Bulsi,seti se 2 godine zaredom u to vreme Hakeem i njegov Hjuston su takodje prasili Jutu.
Trece,ti Nicksi sa brdom zvezda koje su imali u to vreme,nisu imali samo jednu stvar koju je Cikago imao-VODJU,jer Oakley i ostali nisu mogli da se sloze.
fala qrcu pa boston izjednaci.....ne mogu onog crncugu kobeta da podnesem...
BIG LIKE FOR THIS!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.551
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #119 poslato: Jun 11, 2010, 04:37:53 posle podne »
ti pirat ne rise da ti ne bi izbio levo oko... :D :D :D :D :D :D

Idemoooooo!!!!!!!!!!
svaka ti je debilna hahahaha :D :D :D :D jel sad bolje?
ne kapiram sto  svima smeta Kobi ? wtf???
« Poslednja izmena: Jun 11, 2010, 04:41:42 posle podne pirat »