Maj 23, 2024, 05:36:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Moja Pitanja  (Pročitano 17271 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #75 poslato: Maj 14, 2010, 04:54:58 posle podne »
shvati da ti obroci sa UH su tu samo da UBRZAJU uspavani metabolizam...te price punim se dva dana,su za mene glupost..sta ima da se punis na keto..samo malo ubacis UH cisto da se metabolizam probudi...i doneces vise koristi nego stete;)
nisu iste omega3 iz badema i kapsula;)
ja pijem 11tab omega3 a nisam na keto;)
da sam na keto i da mi finansije dozvoljavaju tukao bi od 20tab do 30tab omega3..pored multi ovo je najbolji preparat kojem se ne pridaje znacaju ali radi i odlican je stvarno...treba da ga koriste svi u porodici...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #76 poslato: Maj 15, 2010, 11:53:30 pre podne »
Kristalno jasno! ne dozvoljavaju mi finansije iz prostog razloga sto imam samo 200 tabs omega 3 koje treba da raspodelim na 4 do 5 nedelja koriscenja,pa ako skupim za ostatak do seste nedelje videcemo,zato otprilike proracunavam oko 15 tab danima kojima vezbam i radim kardio! moze li neko da mi pomogne da mozda bolje rasporedim od ovoga kako sam ja??? i moze li ko jos da mi odogovori na ova ostala pitanja sto sam postavio u vezi kardia? hvala....uzimacu danima kada ne vezbam i kada ne radim kardio,tj kada budem ubrzavao metabolizam uzimacu 3 x po 50 g pirinca,da li u PWM da stavljam OMEGA 3 caps? hvala poz!
Beat the genetics!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #77 poslato: Maj 16, 2010, 11:23:20 pre podne »
evo malo sam korigovao :
-6 belanaca + 2 zumanca
-250g junetine + 50 g orah ili lesnik ili 2 velike kasike lanenog ulja + salata
-trening
-pwm (50 g whey + 25 g dex + 6 caps omega 3)
-250 g belog mesa + 50 g orah + 4 caps omega 3 + salata)
-150g belog mesa + 5 caps omega 3

ovo je od ponedeljka do petka, da li je ovo ok? e sad mi recite da li izbacujem orah i badem kada ubacujem pirinac i krompir,ili samo dodajem na ovo? i da li kardio bas striktno mora da se radi ujutru ili recimo mogu da ga odradim posle nekog obroka,to je cisto zbog jutarnjih obaveza na faksu,da li treba sta prepraviti u ishrani? hvala..pocinjem u pon
Beat the genetics!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #78 poslato: Maj 16, 2010, 03:24:31 posle podne »
evo malo sam korigovao :
-6 belanaca + 2 zumanca
-250g junetine + 50 g orah ili lesnik ili 2 velike kasike lanenog ulja + salata
-trening
-pwm (50 g whey + 25 g dex + 6 caps omega 3)
-250 g belog mesa + 50 g orah + 4 caps omega 3 + salata)
-150g belog mesa + 5 caps omega 3

ovo je od ponedeljka do petka, da li je ovo ok? e sad mi recite da li izbacujem orah i badem kada ubacujem pirinac i krompir,ili samo dodajem na ovo? i da li kardio bas striktno mora da se radi ujutru ili recimo mogu da ga odradim posle nekog obroka,to je cisto zbog jutarnjih obaveza na faksu,da li treba sta prepraviti u ishrani? hvala..pocinjem u pon
nemoj dex na keto,bolje malto;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #79 poslato: Maj 17, 2010, 11:28:59 pre podne »
ok,potrudicu se da uzmem,a imam pitanje,da li danima kada unosim u.h. smanjujem masti?!?!?!? i da li mogu da odradim kardio posle bilo kog obroka jer ketoza traje?
Beat the genetics!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #80 poslato: Maj 18, 2010, 12:03:28 posle podne »
jel ok da na ovo dodam 4 omega 3 caps na 50 g badema jer ne znam gde da ih uglavim?
Beat the genetics!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #81 poslato: Maj 18, 2010, 12:19:59 posle podne »
Kada bi tebi neko napravio jelovnik i rekao ti da ga se striktno pridrzavas ja verujem da bi opet nasao nesto da pitas. Citaj malo, gledaj kakvi se saveti drugima daju...
Zasto bi mesao bademe i omega 3? Ili jedno ili drugo. Treba da imas sto raznovrsnije izvore zdravih masti omega 3, lesnik, badem, orasi, maslinovo, laneno... ali rasporedi ih u vise obroka. Naravno ne znaci da moras sve da koristis, ali gledaj da imas vise izvora masti. Jeste keto dijeta zasnovana na unosenju masti, ali isto tako ne znaci da treba da se pretrpavas sa njima. Imas dosta jelovnika na forumu koji su dobri i koji su dali rezultate pogledaj pa napravi sam za sebe shodno tvojim potrebama i zeljama...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #82 poslato: Maj 18, 2010, 12:34:39 posle podne »
ok,a da li sam ja dobro shvatio da u pwm moze da se stavi omega 3 capsule??
Beat the genetics!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #83 poslato: Maj 18, 2010, 12:42:05 posle podne »
Mozda i ne smeta, ali ja mislim da nema potrebe za tim, zna se sta je pwm i koja je njegova svrha...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #84 poslato: Jul 20, 2010, 11:27:42 pre podne »
evo opet mene,sada sam se prebacio na masu,pa ovakva je ishrana: nije bas isti svaki dan sa u.h. jel rotiram (kada radim vecu grupu misica ili onu koja zaostaje (noge i grudi) i gde ulazem veci napor,ubacim vise u.h.,danima kojima ne treniram na 0 sam u.h.,imam kardio 2-3 puta sedmicno....
1 obrok : 3 cela jajeta + 2 belanca + 100g ovsenih
2 obrok : 150g pileceg filea ili tunjevina ili junetina,zavisi + 50 g pirinca
Trening u teretani 2 h posle obroka
PWM: 50g whey + 30g dex
3 obrok: 100g pirinca + 200-250g belog pileceg mesa ili umesto pirinca jedno 450g kuvanih kr.
4 obrok: neko meso (belo pilece ili riba) ne znam koliko grama,ne previse jer nisam gladan puno + salata
5 obrok: 250g ella ili posnog sira....
ovo je nesto otprilike , moze komentar?? hvala! za bcaa i glut trenutno nisam pri parama...
Beat the genetics!

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #85 poslato: Jul 20, 2010, 11:38:59 pre podne »
Ne bi ja rotirao uh na masi, ne znam "koliki" si momak i kakvu genetiku imas ali moglo bi tu jos uh da se doda, ovo mi vise deluje kao neki minimum za uh na masi, a proteina verujem da si ubacio max koliko finansije dozvoljavaju. Inace deluje ok.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #86 poslato: Jul 20, 2010, 12:05:28 posle podne »
pa da,otprilike mi trenutno finansije ne dozvoljavaju vise sto se tice proteina,cak mi 4 obrok nekad i nije bas obilan mesom,pa ga zamenim jajima...ali ne puno,3-4 i bez zumanceta naravno,sto se tice u.h. oni nisu skupi i njih mogu da dodam,ali njih jos malo dodam kad mi je veci napor i radim vece i zaostale grupe misica,recimo ovo je dan otprilike kada bih u teretani odradio ramena,sta znam,kada radim noge,stavljam u predobrok jos 25g pirinca,stavim 150g ovsenih i tako, 1 ili 2 sedmicno imam neki junk food ali nista preterano,pecivo ili pica ili cevapi u lepinji,pa nisam sitan,imam 183-4 cm i oko 81-82 kg,mada izgledam krupnije i defka mi je ok,trbusnjaci su na mestu...malo sada odrzavam jer stvarno nemam toliko apetita leti,a i mnogo se trosim,pa kad malo zaladni prelazimo na suroviju masicu
Beat the genetics!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #87 poslato: Jul 20, 2010, 12:18:01 posle podne »
pa i meni se cini da imas malo UH...pojacaj to...mozes da ih rotiras ( smanjujes ) danima kad nevjezbas...
slobodno cjepaj bjelanca...kad nekad nemas za meso i uzimi vise od ta 3-4, to ti je premalo

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #88 poslato: Jul 22, 2010, 01:43:00 posle podne »
pojacaj UH obavezno,ne moras 3 cela jajeta bolje smanji za jedno zumance a UH pre treninga pojacaj
ovas isto digni na 120g
sir 300g
predzadnji obro mozes i jedan krompir 100g da bude krompira(20g uh)
probaj ovako dve nedelje pa vidi da li te masti
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #89 poslato: Jul 22, 2010, 02:16:42 posle podne »
zahvaljujem
Beat the genetics!