Jun 04, 2024, 02:22:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: Muscletech pitanje  (Pročitano 3921 puta)

Van mreže Josip

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Muscletech pitanje
« poslato: April 20, 2010, 09:50:37 posle podne »
Evo ovako
nabavija sam onaj marketinski shit anabolic HALO od gore spomenutog proizvodaca, pise na njemu da se pije iza treninga ali ne pise dal se prije uzme PWM ili HALO
dosta sam cita forum i znam da su neke druge stvari puno bitnije sta i postujem jer sam ovo uzeja tek onako da probam

usput naNO Vapor nije nista posebno, kao sta mi nije ni x3m preload, po kojemu ne pljujem jer mi se cini da ja bas ni kreatin ne osjecam nesto posebno, pa tako ni to
razgovara sam sa g. Robertom koji je distributer za hr i covjek je skroz ok nastupio cak je i pita oce poslat nesto drugo o svom trosku i tako. ovom ga prilikom pozdravljam kao i g. Predraga

neznam sta da probam, a da ima neki efekt na moj organizam, proba sam i naNOx9 isto od muscletecha i u kombinaciji s PWMom (samo weider isolat i maltodekstrin) dao vrlo dobre rezultate, samo sta san ga proba nakon duge stanke (vise od 4mjeseca) pa neznam koliko je mjerodavno, ali je bija daleko najbolji pump (sta treing isa kraju misici su smao rasli) to je jedini proizvod od kojeg sam primjetija napredak, ali to je samo obican NO

Pa ovom prilikom pitam kako kombinirat PWM i HALO, ako neko ima iskustva ili je negdje procita

Hvala


Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #1 poslato: April 20, 2010, 10:11:44 posle podne »
Evo ovako
nabavija sam onaj marketinski shit anabolic HALO od gore spomenutog proizvodaca, pise na njemu da se pije iza treninga ali ne pise dal se prije uzme PWM ili HALO
dosta sam cita forum i znam da su neke druge stvari puno bitnije sta i postujem jer sam ovo uzeja tek onako da probam

usput naNO Vapor nije nista posebno, kao sta mi nije ni x3m preload, po kojemu ne pljujem jer mi se cini da ja bas ni kreatin ne osjecam nesto posebno, pa tako ni to
razgovara sam sa g. Robertom koji je distributer za hr i covjek je skroz ok nastupio cak je i pita oce poslat nesto drugo o svom trosku i tako. ovom ga prilikom pozdravljam kao i g. Predraga

neznam sta da probam, a da ima neki efekt na moj organizam, proba sam i naNOx9 isto od muscletecha i u kombinaciji s PWMom (samo weider isolat i maltodekstrin) dao vrlo dobre rezultate, samo sta san ga proba nakon duge stanke (vise od 4mjeseca) pa neznam koliko je mjerodavno, ali je bija daleko najbolji pump (sta treing isa kraju misici su smao rasli) to je jedini proizvod od kojeg sam primjetija napredak, ali to je samo obican NO

Pa ovom prilikom pitam kako kombinirat PWM i HALO, ako neko ima iskustva ili je negdje procita

Hvala


PA koliko vidim taj cudesni HALO se pije posle treninga
ti onda lepo 45g isolata,mericu HALO i 20g malta stavi u sejk i sve zajedno popijes odma posle treninga
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Josip

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #2 poslato: April 20, 2010, 10:31:34 posle podne »
Nemam vise izolata sad pijem whey od optimuma, i nemam malta ni glukoze

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #3 poslato: April 20, 2010, 10:32:45 posle podne »
pa kupi brate
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #4 poslato: April 21, 2010, 06:17:26 pre podne »
pozdrav
dali si ti svestan kontradiktornosti svojih pitanja?????
kao prvo
uzimao si NO rekator posle treninga i misici su ti malo rasli????????
pa na koji nacin ti mislis da MISIC RASTE I OD CEGA.....????????

pod 2
sta ti ocekujes od No rekatora?????

pod 3
probao si 3 No rekatora koju su sigurno medju boljima kada se gleda npr 5 ili 6 koji se koriste..i tebi ni jedna ne deluje KAKO TI HOCES?
dali si sebi postavio pitanje u drugom pravcu?
mozda ti u opste neznas sta No rekator treba da radi?? i koja je njegova svrha u celoj prici

Van mreže Josip

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #5 poslato: April 21, 2010, 04:00:20 posle podne »
pozdrav
dali si ti svestan kontradiktornosti svojih pitanja?????
kao prvo
uzimao si NO rekator posle treninga i misici su ti malo rasli????????
pa na koji nacin ti mislis da MISIC RASTE I OD CEGA.....????????

pod 2
sta ti ocekujes od No rekatora?????

pod 3
probao si 3 No rekatora koju su sigurno medju boljima kada se gleda npr 5 ili 6 koji se koriste..i tebi ni jedna ne deluje KAKO TI HOCES?
dali si sebi postavio pitanje u drugom pravcu?
mozda ti u opste neznas sta No rekator treba da radi?? i koja je njegova svrha u celoj prici

ma ne, krivo si poveza
prije trninga sam uzima NO reaktore, a PWM je bio isolat i malta

A sta se tice NO ovih sta sam proba nisam nista primjetija, ni pump ni neku vecu snagu ni izdrzljivost

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #6 poslato: April 21, 2010, 07:00:41 posle podne »
a koliko si konzumirao hranu pred trening i koliko posle toga si popio No rekator tj koliko posle obroka??

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #7 poslato: April 21, 2010, 08:22:58 posle podne »
DRUZE NO TI I NE TREBA DA ''osecas''....pobogu citaj malo...to osecas il ne osecas je koliko te pandrkne kofein, no ti treba ako imas amino kiselina oko treninga koje ce isti ugraditi bolje,a osetices da li radi ili ne u eventualno boljem napretku kroz vreme...  :-\
No time...

Van mreže Josip

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #8 poslato: April 22, 2010, 04:53:26 posle podne »
a koliko si konzumirao hranu pred trening i koliko posle toga si popio No rekator tj koliko posle obroka??

oko sat  sat ipo, jer sam cini mi se negdi procita da bi bilo dobro na prazan zeludac, i kroz trening pijem onaj intravol slicno kao The pump

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #9 poslato: April 22, 2010, 06:38:42 posle podne »
dobro si procitao o tome kada treba hranu koznumirati
a sledeci put pazi kada kupujes IZVIKANE BRENDOVE koji imaju reklamu palcenu nekoluko milion us dollara...
seornje

Van mreže Josip

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Muscletech pitanje
« Odgovor #10 poslato: April 22, 2010, 08:07:00 posle podne »
dobro si procitao o tome kada treba hranu koznumirati
a sledeci put pazi kada kupujes IZVIKANE BRENDOVE koji imaju reklamu palcenu nekoluko milion us dollara...
seornje

Vidija si sta sam napisa u postu, sve mi je jasno, ne gradi se kuca bez cementa i opeka, tj bez nekih osnova, dobre PREHRANE i bcaa i gluta
samo sam isa probat jer sam ih dobija jako povoljno, pa kazem eto samo da potvrdim da su sranje iako vec znam
sljedeci cu probat bsn no xplode, mozda od toga "eksplodiran"  ;D
ma sve u svemu mozda sam ja malo previse ocekiva od svega toga pa mi realni rezultati nisu bili zanimljivi
Sa robertom sam prica i on mi je reka da ima i takvih slucajeva da ljudi ne reagiraju na to, kao i na kreatin (moj slucaj), i da mu je drago da sam mu javija kako napreduje da zna rec ljudima
ali za THE proizvode su se ljudi zainteresirali