Jun 16, 2024, 07:41:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU  (Pročitano 11855 puta)

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #45 poslato: April 18, 2010, 11:01:44 posle podne »
Mislim da se nevredi raspravljati i ulaziti u diskusije sa glupim ljudima ili prosto receno(neobrazovanim,nemaju adekvatno znanje za njihove teoreme )  :D prosto resite to fizickim putem hahha  ;)

Ovako je tekla prica JA sa jedne strane i osoba B koju cemo nazvati DEBIL sa drug strane

Informacije o debilu su inace sledece:ceo dan je za kompjuterom,ne izlazi iz sobe,igra igrice na pc bukvalno non stop(nemam nista protiv video igrica ali brate  :D ) pravi se veoma pametan a glup je kao Ku..C,nema veze sa bodybuildingom upoznat je sa tim sportom kao ja sa proizvodnjom nuklearnog reaktora,o ishrani i suplementima ne zna nista,ne moze da podigne ni 40 kila 5 puta ali moze da izgradi misice brze od mene,i to prirodnim putem kaze bez suplemenata i otrova !!! haha nikad nije usao u teretanu jaooo koji retard hahah......znaci to je opis od osobe B to jest Debila sa kojim sam usao u raspravu..

DEBIL: ta hemija je otrov unistava covekove organe ako nisi znao to je naucno okazano
JA: a ko je to naucno dokazao ajde molimte objasni mi ili mi pokazi dokaz!
DEBIL: nemam trenutno kod sebe dokaz ali mogu da ga nadjem nisam sad pri kompjuteru jbg
JA: dobro  znaci svi a govorim o milionima korisinka whey proteina se ustvari truju sto ga uzimaju po tebi
DEBIL: uptavo tako to je otrov to je vestacko djubre
JA; jel a kako ces da izgradis misice ajde objsani mi
DEBIL;prirodnim pute,
JA; A ok ali koji ti je izvor proeina
DEBIL; meni netrebaju proteini
JA; molim wtf!!!!
DEBIL; netreba mi to djubre sto ti uzimas
JA; Jel ti znas sta govoris covece ????
DEBIL; ajde molimte upucen sam vise od tebe u ovo
JA;kako si upucen kada nizlzis iz sobe ceo dan ???  ( na ovo je vec bio popizdeo kad sam mu rekao da neizlazi iz sobe ceo dan to je bila uvreda)
DEBIL; ne znam sta ti to znaci da neizlazim iz sobe
JA: nije ni bitno,kako neshvatas da se misic nemoze graditi bez proteina jel ti znas sta je protein uopste jebote!!!!
DEBIL: upoznat sam sa tim rekao sam ti i kazem ti da mi to netreba
JA; poceo sam da se smejem
DEBIL; Misic je najbolje izgraditi prirodinim putem on se gradi tako sto se unosi velika kolicina hrane
JA; palacinke pice i to jel tako
DEBILl nebitno sta sve je to u stomaku isto.....
JA;  e tu je jos nesto srao pola sata vise me i mrzi da pricam i nesecam se pojediinosti otrpilke ne mogu da zaboravim ovu pricu pa se secam ovog prvog dela jasno kako je isao... posle nase rasprave zakljucio sam da je lik debilcuga retardirana znaci imbecil koji nemam komentara znaciiiii
zavrsilo se na tome da sam morao da ga oteram u tri p m itd.... bilo je tu jos lepih reci koje sam morao da upotrebim

ne znam ljudi znaci od sad se neobazirem na nista nek pricaju sta hoce glupi ljudi mene to neinteresuje vise si ni ne mesam ni neulazim u diskusije i rasprave itd......Zadnje sto sam cuo od jednog lika je da je sojin protein mnogo bolji od wheya dajte bre jel treba covek da poludi zasto se neobrazuju bar malo pa onda da seru.....nego ovako na prazno

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #46 poslato: April 18, 2010, 11:32:35 posle podne »
Mislim da bi doticni debil od mene popio jedan zestok samar...

Nekako mi izgleda kao da je jako iritantan lik
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #47 poslato: April 19, 2010, 05:57:10 pre podne »
hahahah koja rasprava, ja se ne sjecam da sam imao slicnu raspravu,ovakvih psiholoskih slucajeva nije jos bilo

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #48 poslato: April 19, 2010, 07:30:35 pre podne »
Svaka rasprava je suvisna sa takvim likovima... Neznanje je najopasnije, pogotovo u ovoj oblasti... Sve dok nisam bio na forumu nisam imao pojma sta i kako sve to funkcionise... samo da znate sta sam mislio o kreatinu (mada je drugar uzimao... onda sam smanjio sumnju  :D) A sad sam se okrenuo za 180 stepeni...  ;D
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #49 poslato: April 19, 2010, 08:55:15 posle podne »
ja kad me tako neko pita sta uzimam,samo kratko i jasno,Sve Zivo brate!!!!svaku hemiju koju su izmislili!!!!i onda ce on/ona i stereoide?pa mnaravno bez njih se ne moze ziveti ;D ;D ;Di onda se ta osoba prekrsti dva-tri puta i ostavi me na miru i niko me vise na dira jee kaze svima da sam lud a meni millina bozja 8) 8)
« Poslednja izmena: April 19, 2010, 08:58:40 posle podne Vlada NS »
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Spartak

  • Gost
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #50 poslato: April 19, 2010, 10:15:12 posle podne »
ja kad me tako neko pita sta uzimam,samo kratko i jasno,Sve Zivo brate!!!!svaku hemiju koju su izmislili!!!!i onda ce on/ona i stereoide?pa mnaravno bez njih se ne moze ziveti ;D ;D ;Di onda se ta osoba prekrsti dva-tri puta i ostavi me na miru i niko me vise na dira jee kaze svima da sam lud a meni millina bozja 8) 8)

same with me, tako je najlakse

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #51 poslato: April 19, 2010, 10:29:00 posle podne »
zasto se neobrazuju bar malo pa onda da seru.....nego ovako na prazno

Zato sto je ovako lakse za njih,a oko nas je u sustini neobrazovana sredina (po ovom pitanju)tako da to prolazi.

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #52 poslato: April 20, 2010, 11:00:50 pre podne »
ja sam oguglao na te ljude...i vise me ne dotice sta neko prica i sta misli..kad kaze sta pijes, ja bih ga ubio posteno, al samo mu lepo kazem sve zivo, bodem se, ceo dan gutam nesto i sl..i cao...pa nek ostane da se cudi..
meni nije jasno zasto neko prica o materiji koju ne poznaje..drugar mi kaze ti mislis da je sve to zdravo...
ja mu kazem nemoj da lupas kada nemas pojma..sta se koj k mesas u to sta ja radim, ja se ne mesam u to sto ti po ceo dan pijes pivo i sedis za kompom, ne pricam o tome jer se u pivo ne razumem...tako isto ni ti nemoj da pricas o body buildingu...
ma ima svakakvih, samo nisu mi jasni takvi ljudi...

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #53 poslato: April 20, 2010, 07:29:35 posle podne »
Danas sam imao jedan od najduzih i najsmesnijih razgovora sa jednim vrsnim poznavaocem. Znaci prvo da kazem, lik ide u teretanu vec dosta dugo, za sve to vreme nije nista postigao, BF > 30%, ishrana mu ide odprilike ovako: dorucak, kifla s pastetom, rucak sta keva skuva, vecera sendvic. Pije Whey i misli da su suplementi KLJUC USPEHA.

Znaci razgovor krece kad mu na casu logike ja vidim whey u sejkeru u tasni.

Ja: Ides u teretanu odma posle skole?
On: Da.
Ja: Kad si zadnji put jeo?
On: Pa pre skole.
Ja: Znaci ti ides u teretanu zadnji put pre toga si jeo pre 7 sati.
On: Pa da, tako treba.
Ja: Ne, treba da jedes sat-sat i po pre treninga.
On: Ne, najbolje se trenira na prazan stomak, VERUJ MI.
Ja: Ok, sto ne pijes dex? Jeftino je a samo ti dobro moze doneti.
On: Ma necu to da pijem, TO TE SIRI (sta god to znacilo).
Ja: Ma kakvo sirenje, to ti iritira pankreas da ti luci insulin i tako ti PWM ulazi dolazi brze do misica.
On: Ma pio sam ja i to i onaj maltodrexin il kako se zove pre treninga.
Ja: Joj pa kako pre treninga, povecan insulin ti nikako ne treba pre treinga, samo posle.
On: A sta mislis, da uzmem one amino kiseline?
Ja: Tecne ili tablete?
On: Tablete.
Ja:  Tecne su ti bolje, a i tih tableta moras uzimati dosta puno da bi imalo efekta.
On: A ni ne znam koje bi uzeo, neke imaju samo proteine u sebi, A NEKE IMAJU JOS NEKA GOVNA, GLUTAMIN I TAKO NESTO.
Ja: (smeh) Bolje uzmi neki kreatin, jeftino je a efikasno (to sam namerno rekao jer tu su uvek najbolje odvale)
On: Koji kreatin?
Ja: Ma kreatin ko kreatin.
On: Ma di bre, ako bi uzimao ne bi sigurno monohidrat nego samo one druge.
Ja: A zasto?
On: Zato sto ovi drugi ti daju samo snagu a monohidrat ti samo navlaci vodu.
Ja: Aha, isto kao sto moras raditi punjenje inace nema efekta.
On: A STA SAD KAO NE TREBA PUNJENJE (tu nas opominje profesor vec posto se on dere). Svi tako kazu.
Ja: E pa vidis, ja znam ljude koji su takmicari, i neki koji se bas bave BB u zivotu pa ne rade punjenje.
On: Ne znam brate...
Ja: Isto tako i svi kazu da ces cim prestanes da uzimas kreatin ispisati svu vodu i vratices se na staro.
On: I sta kao neces?
Ja: Ako imas pravilnu ishranu i nastavis da treniras, ne.
On: E, a sta mislis o onom Beta Alaninu?
Ja: (vec mi je dosta svega) E bolje potrosi te pare na meso nego na BA.
On: Kakvo meso?
Ja: Pa bez pravilne ishrane ne vrede ti svi suplementi ovog sveta.
On: Sta, kakva ishrana treba da bude.
Ja: Pa za pocetak recimo 3g/kg proteina tokom dana.
On: A KAKO JA DA ZNAM KOLKO KOJA HRANA IMA PROTEINA?!?!
Ja: Pa naucis brate, belo meso ima oko 20g u 100g, tuna slicno tako, jaje...
On: Ju brate opusti se ono (gleda me cudno)


I da zaboravio sam da kazem da svaki dan radi bench zato sto su mu drugovi iz teretane rekli da je pi**ica ako ne digne 80kg za mesec dana.

A pre toga je bila prica kako on ima misica al se ne vide od sala. Ja sam mu rekao da ide na dijetu, a on je odgovorio: PA JES TI NORMALAN, PA DA IZGUBIM I RUKE I LEDJA I SVE. Ja kazem ne one babske dijete sto pisu u novinama nego prave dijete. Ali ne, to ce on polako vezbanjem (inace u teretanu u koju ide, muskarcima nije dozvoljeno trcanje na traci XD)
« Poslednja izmena: April 20, 2010, 07:35:07 posle podne Igor92 »

Spartak

  • Gost
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #54 poslato: April 20, 2010, 07:41:20 posle podne »
a ti objasnjavas coeku stvari koje on nece naucit ni za 1god edukovanja, pa vidis da covjek ne zna ni sto su bjelancevine a ti o insulinu i pwm :)) bez uvrede ali gubis vrijeme, ja sa pocetnicima uopste i ne raspravljam o suplementima, samo im kazem da moraju da jedu minimum 5 obroka dnevno i da svaki mora da bude proteinski. Tako ih lagano uvedes u materiju, usadis im neka kultna pravila u glavu

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #55 poslato: April 20, 2010, 08:25:44 posle podne »
U pravu si, ali kazem lik je opsednut suplementima i trebalo je da prodje jedno 10 min razgovora dok mi nije puko film pa sam mu onda rekao da je ishrana kljuc svega :P

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #56 poslato: April 20, 2010, 08:57:26 posle podne »
Ja imam drugaciji problem... kako sam u poslednjih 9 meseci izgubio vise od 20 kg, sredio ishranu u najvecoj meri i vratio se treniranju, neki su poceli da se raspituju za moje zdravlje, jer "nije normalno da neko toliko smrsa". Kad im kazem da vezbam, slede komentari: "Pa sta ce ti to, dobro ti i onako", uz onaj sarkasticni smesak (u prevodu, ti si budala). Pa, ti si rob svoga tela, zasto se trositi na dizanje tegova, itd... A radi se o prilicno obrazovanim i produhovljenim ljudima. Ispada da si kuzan cak i ako si rekreativac i vodis racuna o liniji... Jedino ih ucutka kad im uzvratim nesto na racun njihovih stomaka i debelih dupeta.
Sa roditeljima isto problem, keva je sa jedne strane svesna da sam bio preterano gojazan, a sa druge mi stalno govori da treba da jedem vise i da ne treba da mrsavim, jer sam po nekim njenim merilima sada premrsav ... Sreca pa zivim sam, inace bih se na njenoj hrani brzo ponovo vratio u farmerice 36.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #57 poslato: April 20, 2010, 10:34:12 posle podne »
Mene mala iznapadala jer sam mrsav, al jbg... :D

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #58 poslato: April 21, 2010, 12:17:21 pre podne »
Ja vam lepo kazem nemojte se raspravljati sa budalama...,gubljenje vremena.Najbolje je sam uciti i upijati znanje kao sundjer od iskusnijih ljudi.

mislim da sam se predozirao od proteina danas  :D   navukao sam se na protein od vanile hahhahaha

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #59 poslato: April 21, 2010, 12:18:06 pre podne »
ukusom vanile ispravka  ;D