Maj 15, 2024, 10:22:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata  (Pročitano 21482 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« poslato: Maj 01, 2010, 12:40:27 pre podne »
Na dijeti sam oko 2 meseca i izgubio sam oko 15 kg. Uradio sam jednu kuru E.C.A, iz ove pozicije bespotrebno trebao sam da sacekam i to ostavim za kraj ali jbg sad. Sad razmisljam da iskljucim totalno ugljene hidrate, podignem malo unos proteina i uzmem wini da mi malo ocuva te misice i da kolko tolko snage da guram nekako te treninge (dva kardia + tegovi) . Znam da wini sam nije najbolje resenje ali da li ce on meni u ovoj situaciji zavrsiti posao tj sacuvati te misice i dati kolko tolko snage da privedem tu dijetu do kraja. S tom razlikom da bi ja ostao bar jos jedan mesec posle winia na ovakvoj ishrani ( Pedja jel to pametno) jer bas bas zelim da se totalno isecem, nekako sam lagao uvek nabacivao snagu i masu ali nikada nisam eto za 10 godina uspeo da izvucem onaj odrani izgled. Pa ljudi sta mislite NEKA NAPUSAVANJE POCNE :) :) :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2010, 01:35:07 pre podne »
Kako to mislis da potpuno izbacis uh?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #2 poslato: Maj 01, 2010, 02:11:53 pre podne »
TESKA DIJETA+2X KARDIO+TEGOVI+SOLO WINI= ASTALA VISTA ZGLOBOVI I TETIVE
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #3 poslato: Maj 01, 2010, 09:07:13 pre podne »
Kako to mislis da potpuno izbacis uh?
Znaci da ih ne unosim uopste, sem dexa koji uzimam sa whey-om

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #4 poslato: Maj 01, 2010, 09:08:21 pre podne »
TESKA DIJETA+2X KARDIO+TEGOVI+SOLO WINI= ASTALA VISTA ZGLOBOVI I TETIVE
Da znam, planirao sam da uzmem nesto za zastitu zglobova, ali ipak dobra konstatacija tnx :)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #5 poslato: Maj 01, 2010, 09:22:23 pre podne »
Kad vec nesto radis uradi kako treba.
Sta win sam moze da uradi?

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #6 poslato: Maj 01, 2010, 09:29:21 pre podne »
Kad vec nesto radis uradi kako treba.
Sta win sam moze da uradi?
Nadao sam se da moze da mi sacuva malo taj misic i da kolko tolko snage za trening........

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #7 poslato: Maj 01, 2010, 10:23:23 pre podne »
nisam strucan niti se razumem mbog zna sta ali citajuci forum,jedino mi logicno deluje da ako ces nesto solo da uzimas je test.
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #8 poslato: Maj 01, 2010, 10:39:02 pre podne »
nisam strucan niti se razumem mbog zna sta ali citajuci forum,jedino mi logicno deluje da ako ces nesto solo da uzimas je test.

Procitaj jos malo :) Videces da ovde niko ko je malo iskusniji ne preporucuje uzimanje 1 steroida, pa ni testa. Ja sam pitao za winy samo i samo  za ovakvu kombinaciju, gde bi mi on bio "gorivo" za trening.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #9 poslato: Maj 01, 2010, 11:24:58 pre podne »
dijeta bez hidrata je glupost....posle par dana usporavas tako metrabolizam i opet se nista ne resava....bez hidrata max3,4dana.....mada najbolje na osecaj i rotacije stalno....wini sam nista....mora tu jos toga ako zelis da ostane malo misica na tebi ovako ides u baletane

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #10 poslato: Maj 01, 2010, 11:32:18 pre podne »
dijeta bez hidrata je glupost....posle par dana usporavas tako metrabolizam i opet se nista ne resava....bez hidrata max3,4dana.....mada najbolje na osecaj i rotacije stalno....wini sam nista....mora tu jos toga ako zelis da ostane malo misica na tebi ovako ides u baletane
Mozda neki primobolan i plus jos nesto ali sta ? mozda propionat, hmm...... dosta ljudi radi dijete bez ugljenih hidrata....ima efekta.....ali dobro ti si takmicar...znas bolje.... hvala na interesovanju :)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #11 poslato: Maj 01, 2010, 03:15:03 posle podne »
dijeta bez hidrata je glupost....posle par dana usporavas tako metrabolizam i opet se nista ne resava....bez hidrata max3,4dana.....mada najbolje na osecaj i rotacije stalno....wini sam nista....mora tu jos toga ako zelis da ostane malo misica na tebi ovako ides u baletane

odlicno
vidi se da ucis od majstor-a...hehheheheheheh

@branislav
niko te nece napusavati(mislim dok se to ne sazluzi nikome to ne radimo hahhhahahah)
enovej
plan ti je onako-onako...
sve je to ok sto ti hoces
samo ja da sam na tvom mestu ja bih onda radio LOW CARB DIJETU kada se vec toliko bojis UH
kao sto neko gore rece.....
toliko ces uposroti metabolizam da toga nisi ni svetan i samo ces sebi uciniti medvedju uslugu
Ok tnx onda cemo na low, nego kad si mi vec tu da te pitam jos nesto sto nema veze sa temom :) Drugar s kojim treniram mi stalno govori da se nenormalno slabo znojim, tipa juce ledja 5-6 vezbi, 1 -1,5 min pauza izmedju serija, pijemo i ja i on dosta vode 1-1,5L za vreme treninga, on gola voda ja tek malo onako po celu i tako svaki put. Mislim da mi je takav organizam ali znas kad te isparanoise ludak, pa sta mislis jel da zivim ili da mrem :P Hvala ti na odgovorima i pozz P.S. Znaci moze samo wini za ovo super, hvala na savetu....... salim se ha ha ha pozz

Van mreže VladaShark

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #12 poslato: Maj 01, 2010, 10:52:33 posle podne »
Dobro,bre,kolega....zar ti meni ne verujes? ;)Lepo ti kaze Bakic...Jos se niko nije usrecio bez UH..samo je bitan tajming kao i vrsta UH!Sam Wins tesko da moze da odradi zeljeno...!Dzaba ti je da trcis posle treninga sa tegovima...kardio samo ujutru na prazan stomak,a gledajuci tebe i Davora kako radite ona bespotrebna parcijalna ponavljanja sa dzambo tezinama,i mene zaboli ovo moje trulo rame ;DNe mozes kopirati Ronni-ja po treningu,a jesti kao Sindi Kraford.. :)6-8 manjih obroka sa proteinima i kompleksnim UH i uradio si pola posla..ako toga nema...nema te hemije....

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #13 poslato: Maj 02, 2010, 12:13:23 pre podne »
Koji sam te moj i zvao na forum :P znao sam da ces da me miniras :) Da da u pravu si za sve sem za ta parcijalna, ja malo kratim kad radim rame ali ostalo je uvek pun radijus pokreta.....a Davor....sta reci...super secko......moj drug ha ha ha ha nego da mi vidimo vredi li uzimati taj winy sam ili ne ?

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: winstrol u dijeti bez ugljenih hidrata
« Odgovor #14 poslato: Maj 02, 2010, 12:21:31 pre podne »
Inace kopiram Jay Cutler-a :):):):):)