Maj 08, 2024, 04:46:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Cesto bolestan...  (Pročitano 14201 puta)

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #45 poslato: Maj 30, 2010, 10:26:41 posle podne »
Evo mali update...znam da nema vise bas veze s temom ali moram nekom da ispovedim svoje jade...

Znaci ovako sutra ujutro idem na pregled koji se zove kolonoskopija gde ti gurnu oko 1,5m creva s kamerom kroz dupe u debelo crevo...malo je reci da sam prestravljen od ovoga. Neki kazu da su se bukvalno drali od bolova tako da ih je ceo hodnik cuo a drugi opet kazu da je samo neprijatno...da ne pominjem da se svuda u svetu ovaj pregled radi pod totalnom anestezijom (uspavljivanje) a u Americi cak doktori odbijaju da rade pregled ako pacijent insistira da nece anesteziju. Naravno kod nas je po sistemu "cuti i trpi"

Mozda cak i gore od toga je priprema za to. Nisam danas ceo dan smeo da jedem tako da je ovo sad 22 sat kako nista nisam stavio u usta i jos jedno 13-14 mi je preostalo. Naravno ovo je BLAGI UZAS za svakog ko ide u teretanu i oce da ocuva misice...Ceo dan pijem vodu i sok i neke lekove za "prociscavanje" tako da sam danas pola dana bio u WCu.

Tako da evo sutra ce biti 10 dan kako ne idem na trening, od cega sam 5 dana bio u bolnici sa njihovom hranom (sva sreca mama mi je donosila jaja, krompir i ribu), i evo 22 sat kako nisam nista pojeo. I bas mene nadje da strefi pred leto kao okorelog hardgainera kome ce sad trebati bar 2 meseca sa jedno 8 obroka dnevno samo da povratim ovo sto sam sad izgubio...je*em ti zivot...

Ne znam da li sam u zivotu nesto vise iscekivao kao sto sad iscekujem sutradan oko 11 sati kada cu pojesti jedno 10 jaja koje cu poneti za sobom i jedno 300 din peciva ispred bolnice da se osvetim za sve ovo sto nisam jeo i napunim UH kao zivotinja, otici na trening i posle toga napokon nastaviti trening i ishranu kao ranije...

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #46 poslato: Maj 30, 2010, 10:42:45 posle podne »
jel imas nekih problema sa crevima?

jednoj mojoj drugarici su to uvlacili u bulju, jer je imala krv u stolici, pa su morali da provere sta je, nekad takav simptom moze da bude znak neke opake bolesti, a nekad i da pokaze da su u pitanju samo samo suljevi
mada mislim da njen pregleg nije bio extreman kao tvoj, ali bolje je da se proveris

puno srece sutra
Samsung NX1000

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #47 poslato: Maj 30, 2010, 10:54:51 posle podne »
srecno i od mene ;) ;)

ma izguraces ti to sve...posle polako ;) ;)

sto bi reko pedja IDEMO DALJE !!!

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #48 poslato: Maj 31, 2010, 01:22:55 pre podne »
Srecno brate!

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #49 poslato: Maj 31, 2010, 06:28:02 pre podne »
jel imas nekih problema sa crevima?

jednoj mojoj drugarici su to uvlacili u bulju, jer je imala krv u stolici, pa su morali da provere sta je, nekad takav simptom moze da bude znak neke opake bolesti, a nekad i da pokaze da su u pitanju samo samo suljevi
mada mislim da njen pregleg nije bio extreman kao tvoj, ali bolje je da se proveris





Upravo tako. Imao sam krv u stolici i sad ne znaju (ali misle da nije) ta opaka bolest nego ne cak ni suljevi nego nesto bzvz sto se desilo sada i nikad vise nece i nije uzrokovalo nikakve promene na crevu.

Ne znam, ako je imala isto krv u stolici kao ja, verovatno su joj isto ovo radili...

Hvala na podrsci :D!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #50 poslato: Maj 31, 2010, 06:31:37 pre podne »
nista ne brini
na moju zalost pored svih ostalh sranja koje sam imao,radio sam i to
isto se sumnjalo na mnogo sta ali hvala bogu rezultati su pokazali ono sto sam u stvari i sam mislio ali sam morao da dam sam sebi tacan odgovr
pocetni stadij sunjeva
inace cena je veoma egozitcna..26 000 din...

oni ne znaju razlog ali ja znam
dugogodisnja ishrana i ovaj stil zivota je pridoneo ovoj prici.
dijte po 9 meseci godisnje,upotreba svega i svacega itd itd itd u dugom vremenskom periodu

ali..
IDEMO DALJE

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #51 poslato: Maj 31, 2010, 11:25:28 pre podne »
I evo vratio se :D

Pregled UOPSTE nije bio los, cak mi je bilo malo i zanimljivo :D. Sit sam se ispricao sa doktorom i sve vreme sam gledao svoja creva u monitoru. Bol je bio samo ponekad i to ne velik.

Sva sreca sve je u redu, nista nisu nasli i dobio sam otpusnu listu :D

Pedja ne znam da li si ti to radio na privatnoj klinici kad si tolko platio posto sam ja radio normalno u drzavnoj i nisam nista platio.

Posle 35 sati ne jedenja sam pojeo 200 gr forneta sa pizzom i 150 gr s kajsijom :D. Onda sam hteo da opicim 5 jaja i Whey al reko malo cu sacekati posto su mi creva sad maksimalno poremecena. I to bi bilo to, od danas krecem na treninge i nema vise cheat mealova dok ne povratim sve sto sam sad izgubio.

I kao sto Pedjos kaze...IDEMO DALJE