Jun 16, 2024, 04:35:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad  (Pročitano 35143 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #60 poslato: Jun 03, 2010, 03:02:17 posle podne »
Branka ,sve cestitke za sjajan rezultat...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #61 poslato: Jun 03, 2010, 03:04:21 posle podne »
ma o cemu ti pricas buduci predsednice,koju politiku ti vodis ,lazes i muljas,namestas rezultate,grebes se za pare od saveza,gledas samo svoju guzicu i svoj inters i bolje ti je da cutis. Ti isti iz saveza i govore kako si ti tamo najveci problem.
Ne mislim ja da je iko tamo tamo pozitivan niti se kome uvlacim,posto vidim da to nabacujes i nemoj da se krijes iza drugih vise zivota ti.
Ja predsednika saveza ne znam i nemam ama bas nikakvo misljenje o njemu niti me zanima,ali cim se okruzio vama takvima nijen ni on bolji od vas.
A na glup nacin menja temu, OPET TE MULJALI I IZBRUKALI NE SAMO VAS I SAVEZ ,NEGO I OVU ZEMLJU KOJU NAZALOST PREDSTAVLJATE TAKVI KAKVI STE


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #62 poslato: Jun 03, 2010, 03:19:12 posle podne »
Da se razumemo takmičarke i takmičari nikog nisu izbrukali već su dali sve od sebe da naprave bolji plasman i rezultate i sponosom predstavljaju svoju zemlju, a dosta njih je oštećeno,govorim i u lično svoje ime, ali jbg ipak je Srbija mala zemlja

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #63 poslato: Jun 03, 2010, 04:47:34 posle podne »
Da se razumemo takmičarke i takmičari nikog nisu izbrukali već su dali sve od sebe da naprave bolji plasman i rezultate i sponosom predstavljaju svoju zemlju, a dosta njih je oštećeno,govorim i u lično svoje ime, ali jbg ipak je Srbija mala zemlja
takmicarima i takmicarkama svaka cast,na njih se nista od ovoga nije odnosilo i cak sta vise dobar deo njih je ostecen na proteklim takmicenjima,nazalost oni su najvece zrtve svega ovoga o cemu govorim, takmicari su ponos ove zemlje,a savez sramota


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Branka

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #64 poslato: Jun 03, 2010, 07:16:27 posle podne »
Stvarno ne vidim u cemu je problem da pojedini ljudi toliko potenciraju na nekim stvarima koje ih ne doticu.Zasto se ne oglasi neko od takmicara koji su "osteceni".Pa prva ja sam u svemu tome.A doticni ce biti zadovoljan kada stignu,odnosno kad dobije informacije od njegovih ljudi iz saveza,rezultati doping kontrole.Onda ce se videti ko je sta muljao i da li je.A Arnold,zasto li je to mnogima trn u oku.Pa ako neko dobije poziv od predsednika IFBB moze slobodno da se pojavi na tom takmicenju,ali ocigledno je da treba da si neko,odnosno da imas rezultate da bi dobio poziv.Sto se tice finansija i to je jako prosto.Marko D. je lepo objasnio da je svako isao o svom trosku, jer ovo takmicenje nije u kalendaru za finansiranje od strane saveza tako da svako finansira sebe, naravno ako moze.Mislim da najvise sujetnih i zavidnih ljudi ima u ovom sportu, ali meni je drago da se ja ne svrstavam u tu grupu, a to najbolje znaju ljudi koji me dobro poznaju a ima ih dosta jer sam 15 godina u ovom sportu.I za to vreme sam pravila rezultate iako mi nije muz bio sekretar.Moj rang u ovom sportu zavisi samo od mene i moj rezultata, a ne od toga ko mi je muz, a takmicar je kao i ja.A kao sekretar i moj muz nikad nije otisao ni na jedno takmicenje kao delegat samnom,bas zbog takvih razmisljanja pojedinaca.I jos nesto,jedini je taj moj muz pokusao nesto da uradi po pitanju odvodjenja Milke sa merenja na doping,ali nije uspeo kao sto nije uspeo ni za jednu.Ako ima nekih pitanja tu sam da odgovorim, iskreno i jasno.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #65 poslato: Jun 03, 2010, 07:31:20 posle podne »
Ted Arcidi sve se vrlo lepo videlo svi su se muvali kuskali itd, pricalo se Milka da ce biti treca i odjednom cetvrta !Ma ceo savez je da ne psujem bas na forumu u najmanju ruku smesan!Lobira se za sve, lobira se za Branku i svi znamo da je njen muz u savezu nemojte da se lazemo!Neki su isli na Arnold clasic da brukaju Srbiju samo me zanima od cijih para da se sami nisu mozda spremali i placali putovanje!!!..........
Branka Jovanović je zasluženo osvojila drugo mesto!Samo slep čovek to ne vidi ili se pravi...ne uskraćujte ženi zasluge!
Milka Stanković je sama sebi kriva što ne odradi formu do kraja jer tada ne bi niko mogao da joj se približi!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #66 poslato: Jun 03, 2010, 08:08:40 posle podne »
ja nigde nisam osporavao Brankin plasman,niti bilo koga od takmicara,ja govorim o nekim drugim stvarima,ali koga to zanima, znaci sredjeno je to sa dopingom ,super
« Poslednja izmena: Jun 03, 2010, 08:11:06 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Milka Stankovic

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #67 poslato: Jun 03, 2010, 09:03:37 posle podne »
Postovani forumasi i svi drugi ljubitelji ovog sporta, evo red je bio da se i ja posle ovih komentara javim i da vam ispricam svoju pricu.Ne radi se vise o plasmanima i o tome ko je ostecen, a ko nije, vec o tome ko u zavezu igra "Prljavu Igru" koja traje vec godinama. Odmah na merenju, meni je Jovanovic Zoran (sekretar saveza), priredio "Iznenadjenje" tako sto su me hitno odveli na doping kontrolu, umesto Bugareke kojoj je ona bila namenjena. Normalno nista nije bilo u njegovoj moci, a mene su drzali satima u sobi poput najveceg kriminalaca i gledali me dok sam davala uzorak za kontrolu i skidali na golo. Jedini koji su tada bili uz mene i zaista sve ucinili su bili Goran Ivanovic, Strugarevic Ivan i Biserka Sipka, jer nisu mogli da poveruju kakva mi se radnja smesta. Nakon takmicenja ponovo me vuku na doping test! Zamislite drugi put!!! Jovanovic Zoran opet nista ne moze da ucini, ali ima Boga, Branka takodje izvlaci kuglicu i mora na doping kontrolu, ali se urin uzima iz publike, nakon neuspelog pokusaja da Ljuba Pantovic-Subotic to ucini (nije imala dovoljnu kolicinu uzorka) i cela ta situacija prolazi kod mladog laboranta, koji priznaje da je primio mito od Jovanovica(sekretara saveza) i sve prolazi glatko, na kratko vreme. Ostale takmicarke Srpske reprezentacije, koje su izvukle loptice za doping kontrolu su zadrzane u sobi za davanje uzoraka i na njih se budno motrilo, tako da su neke plakale od silnog ponizavanja i zauvek izgubile volju za takmicenjima. Ovo sto se desilo nasoj reprezentaciji, je do sada nevidjeno! Zalosno je sto savez jos uvek posle toliko godina nije ukapirao zbog takmicara, a nikako obrnuto!!! Drugo iznenadjenje, je bilo to da mora da se koristi "Specijalna" takmicarska boja, za koju su znale samo neke takmicarke, pretpostavljate vec koje. Nama koje nismo imale pojma, da ne mozemo vise koristiti standardnu boju receno je da u suprotnom mozemo biti diskavalifikovane! Sto se tice komentara Gorana Ilica, jako mi je zao sto se priljucio taboru Jovanovica, ali mi je jasno i zbog cega je to tako. Ko je meni kriv, sto sam ja samo takmicarka i nisam niko i nista u savezu! Zaista sam ga smatrala prijateljem, ali izgleda da to vise ne postoji i da svako gleda samo svoju korist.
Ovaj tekst vam saljem svima, da znate sta se sve radi savezu (ovo je samo jedan delic) i da se to ne moze tek tako zavrsiti. U subotu je sastanak u Novom Sadu u 12h, u hotelu Novi Sad, gde ce se izneti "Prljav ves", a ima ga mnogo i gde ce se insistirati na ostavci sekretara saveza Jovanovic Zorana a i na mnogim drugima. Ko zeli neka dodje,
Ja se necu boriti za njih, vec za takmicare, koji su zahvaljujuci njima poceli da mrze ovaj sport i izgubili motiv za daljnjim takmicenjima.Tako se ne promovise ovaj plemeniti i izuzetno tezak sport. Sramota je da su pustili nase momke na Evropsko prvenstvo u Holandiji, same bez ijednog sudije i delegata! Otisli su kao sirocici. Toliko za sada od mene. Ja sam pripremila interesantan prilog za medije (novine i tv) i necu se tako lako predati. Mislim da sam dovoljno dugo cutala i dovoljno dugo bila "dobra". Svima veliki sportski pozdrav od Milke Stankovic!!! P.S. javljam se posle sastanka u Novom Sadu, a sto se tice uzoraka za doping kontrolu oni jos uvek stoje kod nas tako je barem rekao sekretar Jovanovic Zoran.


Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #68 poslato: Jun 03, 2010, 09:12:38 posle podne »
e upravo o ovome ja gvorim sve vreme dok se branitelji saveza sve vreme prave da ne znaju o cemu se radi, svaka cast Milka


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #69 poslato: Jun 03, 2010, 09:23:02 posle podne »
Postovani forumasi i svi drugi ljubitelji ovog sporta, evo red je bio da se i ja posle ovih komentara javim i da vam ispricam svoju pricu.Ne radi se vise o plasmanima i o tome ko je ostecen, a ko nije, vec o tome ko u zavezu igra "Prljavu Igru" koja traje vec godinama. Odmah na merenju, meni je Jovanovic Zoran (sekretar saveza), priredio "Iznenadjenje" tako sto su me hitno odveli na doping kontrolu, umesto Bugareke kojoj je ona bila namenjena. Normalno nista nije bilo u njegovoj moci, a mene su drzali satima u sobi poput najveceg kriminalaca i gledali me dok sam davala uzorak za kontrolu i skidali na golo. Jedini koji su tada bili uz mene i zaista sve ucinili su bili Goran Ivanovic, Strugarevic Ivan i Biserka Sipka, jer nisu mogli da poveruju kakva mi se radnja smesta. Nakon takmicenja ponovo me vuku na doping test! Zamislite drugi put!!! Jovanovic Zoran opet nista ne moze da ucini, ali ima Boga, Branka takodje izvlaci kuglicu i mora na doping kontrolu, ali se urin uzima iz publike, nakon neuspelog pokusaja da Ljuba Pantovic-Subotic to ucini (nije imala dovoljnu kolicinu uzorka) i cela ta situacija prolazi kod mladog laboranta, koji priznaje da je primio mito od Jovanovica(sekretara saveza) i sve prolazi glatko, na kratko vreme. Ostale takmicarke Srpske reprezentacije, koje su izvukle loptice za doping kontrolu su zadrzane u sobi za davanje uzoraka i na njih se budno motrilo, tako da su neke plakale od silnog ponizavanja i zauvek izgubile volju za takmicenjima. Ovo sto se desilo nasoj reprezentaciji, je do sada nevidjeno! Zalosno je sto savez jos uvek posle toliko godina nije ukapirao zbog takmicara, a nikako obrnuto!!! Drugo iznenadjenje, je bilo to da mora da se koristi "Specijalna" takmicarska boja, za koju su znale samo neke takmicarke, pretpostavljate vec koje. Nama koje nismo imale pojma, da ne mozemo vise koristiti standardnu boju receno je da u suprotnom mozemo biti diskavalifikovane! Sto se tice komentara Gorana Ilica, jako mi je zao sto se priljucio taboru Jovanovica, ali mi je jasno i zbog cega je to tako. Ko je meni kriv, sto sam ja samo takmicarka i nisam niko i nista u savezu! Zaista sam ga smatrala prijateljem, ali izgleda da to vise ne postoji i da svako gleda samo svoju korist.
Ovaj tekst vam saljem svima, da znate sta se sve radi savezu (ovo je samo jedan delic) i da se to ne moze tek tako zavrsiti. U subotu je sastanak u Novom Sadu u 12h, u hotelu Novi Sad, gde ce se izneti "Prljav ves", a ima ga mnogo i gde ce se insistirati na ostavci sekretara saveza Jovanovic Zorana a i na mnogim drugima. Ko zeli neka dodje,
Ja se necu boriti za njih, vec za takmicare, koji su zahvaljujuci njima poceli da mrze ovaj sport i izgubili motiv za daljnjim takmicenjima.Tako se ne promovise ovaj plemeniti i izuzetno tezak sport. Sramota je da su pustili nase momke na Evropsko prvenstvo u Holandiji, same bez ijednog sudije i delegata! Otisli su kao sirocici. Toliko za sada od mene. Ja sam pripremila interesantan prilog za medije (novine i tv) i necu se tako lako predati. Mislim da sam dovoljno dugo cutala i dovoljno dugo bila "dobra". Svima veliki sportski pozdrav od Milke Stankovic!!! P.S. javljam se posle sastanka u Novom Sadu, a sto se tice uzoraka za doping kontrolu oni jos uvek stoje kod nas tako je barem rekao sekretar Jovanovic Zor

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #70 poslato: Jun 03, 2010, 09:23:50 posle podne »
Zamolio bih one koji mogu da brišu postove da to NE RADE ako im ne prija šta neko piše, voleo bih da znam i ja i verovatno svi forumaši ISTINU kakva god da je, jer sa istinom će jedino opstati BB u Srbiji, hvala.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #71 poslato: Jun 03, 2010, 09:26:13 posle podne »
Da li je taj sastanak u Novom Sadu otvorenog tipa, tj. da li može da prisustvuje bilo ko ili samo funkcioneri saveza ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #72 poslato: Jun 03, 2010, 09:28:55 posle podne »
Zamolio bih one koji mogu da brišu postove da to NE RADE ako im ne prija šta neko piše, voleo bih da znam i ja i verovatno svi forumaši ISTINU kakva god da je, jer sa istinom će jedino opstati BB u Srbiji, hvala.

ovo se nece brisati
moze samo da bude odvojeno u zasebnu temu..

Van mreže Branka

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #73 poslato: Jun 03, 2010, 10:21:47 posle podne »
Postovani forumasi i svi drugi ljubitelji ovog sporta, evo red je bio da se i ja posle ovih komentara javim i da vam ispricam svoju pricu.Ne radi se vise o plasmanima i o tome ko je ostecen, a ko nije, vec o tome ko u zavezu igra "Prljavu Igru" koja traje vec godinama. Odmah na merenju, meni je Jovanovic Zoran (sekretar saveza), priredio "Iznenadjenje" tako sto su me hitno odveli na doping kontrolu, umesto Bugareke kojoj je ona bila namenjena. Normalno nista nije bilo u njegovoj moci, a mene su drzali satima u sobi poput najveceg kriminalaca i gledali me dok sam davala uzorak za kontrolu i skidali na golo. Jedini koji su tada bili uz mene i zaista sve ucinili su bili Goran Ivanovic, Strugarevic Ivan i Biserka Sipka, jer nisu mogli da poveruju kakva mi se radnja smesta. Nakon takmicenja ponovo me vuku na doping test! Zamislite drugi put!!! Jovanovic Zoran opet nista ne moze da ucini, ali ima Boga, Branka takodje izvlaci kuglicu i mora na doping kontrolu, ali se urin uzima iz publike, nakon neuspelog pokusaja da Ljuba Pantovic-Subotic to ucini (nije imala dovoljnu kolicinu uzorka) i cela ta situacija prolazi kod mladog laboranta, koji priznaje da je primio mito od Jovanovica(sekretara saveza) i sve prolazi glatko, na kratko vreme. Ostale takmicarke Srpske reprezentacije, koje su izvukle loptice za doping kontrolu su zadrzane u sobi za davanje uzoraka i na njih se budno motrilo, tako da su neke plakale od silnog ponizavanja i zauvek izgubile volju za takmicenjima. Ovo sto se desilo nasoj reprezentaciji, je do sada nevidjeno! Zalosno je sto savez jos uvek posle toliko godina nije ukapirao zbog takmicara, a nikako obrnuto!!! Drugo iznenadjenje, je bilo to da mora da se koristi "Specijalna" takmicarska boja, za koju su znale samo neke takmicarke, pretpostavljate vec koje. Nama koje nismo imale pojma, da ne mozemo vise koristiti standardnu boju receno je da u suprotnom mozemo biti diskavalifikovane! Sto se tice komentara Gorana Ilica, jako mi je zao sto se priljucio taboru Jovanovica, ali mi je jasno i zbog cega je to tako. Ko je meni kriv, sto sam ja samo takmicarka i nisam niko i nista u savezu! Zaista sam ga smatrala prijateljem, ali izgleda da to vise ne postoji i da svako gleda samo svoju korist.
Ovaj tekst vam saljem svima, da znate sta se sve radi savezu (ovo je samo jedan delic) i da se to ne moze tek tako zavrsiti. U subotu je sastanak u Novom Sadu u 12h, u hotelu Novi Sad, gde ce se izneti "Prljav ves", a ima ga mnogo i gde ce se insistirati na ostavci sekretara saveza Jovanovic Zorana a i na mnogim drugima. Ko zeli neka dodje,
Ja se necu boriti za njih, vec za takmicare, koji su zahvaljujuci njima poceli da mrze ovaj sport i izgubili motiv za daljnjim takmicenjima.Tako se ne promovise ovaj plemeniti i izuzetno tezak sport. Sramota je da su pustili nase momke na Evropsko prvenstvo u Holandiji, same bez ijednog sudije i delegata! Otisli su kao sirocici. Toliko za sada od mene. Ja sam pripremila interesantan prilog za medije (novine i tv) i necu se tako lako predati. Mislim da sam dovoljno dugo cutala i dovoljno dugo bila "dobra". Svima veliki sportski pozdrav od Milke Stankovic!!! P.S. javljam se posle sastanka u Novom Sadu, a sto se tice uzoraka za doping kontrolu oni jos uvek stoje kod nas tako je barem rekao sekretar Jovanovic Zoran.


Ja mogu samo na ovaj tvoj tekst da kazem da si me razocarala jer sam imala o tebi sasvim drugo misljenje i mislila sam da ipak ti imas neko svoje misljenje o svemu a ne da iznosis price koje ti se namecu,tj. neistinite. Sve te koje si imenovala da su ti pomogli su ti odmogli,ali ne znas.Ovo nema veze sa Zoranom.Nije mi drago sto ce nam svima biti pozitivni nalazi,ali ce mi biti drago sto ce ostali biti sretni sto smo popadali na dopingu,kao i tebi sto je drago da sam ja izvukla lopticu.Zaboravila si da te je taj isti Zoran vodio kad si bila cista na doping kontrolu,kao i sve ostale takmicare koji su morali to da odrade ali kad su bili cisti i da je dobio na osnovu toga odgovor da nas nece dirati i da mozemo slobodno da se spremamo za takmicenje,ali vidis kako je ispalo.Stranci su sve odradili, a i sasvim je normalno da neko pokusa da spase stvar,to bi bilo u bilo cijem slucaju da je osvojio medalju,a ne zato sto je on sekretar a ja njegova zena.Kakva mizerna glupost.I jos nesto stvarno pricas gluposti za tu boju.Aludiras na Ljubu i mene zato sto smo imale tu boju,ali tu boju je imao i Marko Dimitrijevic u Holandiji i nije znao nista o tome kao ni mi da mora jer smo mi to doneli iz Amerike zato sto smo tamo bili prinudjeni da je koristimo i na kraju smo dobili i kao poklon od Jan Tane.Ali opet sve to nije bitno,koliko je bitno da padas na neke price,a da pa i Bojana Vasiljevic je bila u Americi i moze da ti potvrdi to isto.Toliko o toj boji, jer da sam je imala dovoljno ne bih morala da molim za finale.Jos jednom ti kazem da si me stvarno razocarala. Uostalo zasto ti nek od tih ljudi koji su bili uz tebe nisu bar pokusali da ti pomognu.I o kakvom mitu pricas,nemoj tog mladog doktora da uzimas u usta jer oni nemaj veze sa tim,samo su radili svoj posao. I da zavrsim, znam da ti je tesko da objasnis uzastopna tri poraza,ali ovo nije nacin da  nepravedno optuzujes i bez argumenata neke ljude.Posto je Zoran vec dao ostavku zbog svega ovoga gde nema nacina da se pomogne takmicarima,nadam se da ce doci neko sa kime cete bolje u buduce saradjivati i koji ce moci da ispuni sve vase zelje i zahteve.Ali posto takve osobe nema mozes slobodno da spakujes kupaci u orman.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #74 poslato: Jun 03, 2010, 10:44:58 posle podne »
To sa tim bojama je čist lopovluk i glupost, alo bre ko tebi može da zabrani dal ćeš i sa kojom bojom ćeš se mazati u kom to statutu i pravilniku piše! A drago mi je da je i nas neko ovde pomenuo i istina je i sramota to što smo na evropsko za muškarce išli kao siročići bez zvaničnog delegata,selektora i sudije, bar jedan....ali niko kao banda, a ne REPREZENTACIJA SRBIJE!!!!!
A svi drugi kao pravi tim i majce i trenerke i zastave svoje zemlje,kao jedna prava ekipa.
Mnogo smo se svi otuđili i odaljili....ne možemo ni na tim internacionalnim takmičenjima da pokažemo jedinstvo....mogli bi malo da se ugledamo na Bugare ili Hrvate tu su nam blizu,ne znam kako to kod njih funkcioniše ali deluju svi kao jedan!