Maj 11, 2024, 05:40:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.128 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: 50 Cent ''transformacija''  (Pročitano 7112 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.548
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2010, 10:13:15 pre podne »
Skinuti kilograme je stvar volje,kao i nabaciti ih.

Ja sam za 3 meseca skinuo 20kg,a da nisam nista specijalno se uzdrzavao,samo sam postovao par osnovnih principa.Sve to bez kardia,sem povremene setnje.

-nema slatkisa

-nema hleba

-nema sokova

-sasvim lagana vecera

Prosto kao pasulj.Samo treba istrajati.

Elem,posle 2 meseca pocinjes da osecas stres kao da radis na berzi,a mozak uopste ne radi....hehehe



to sto si ti skinuo kilograme nema blage veze sa onim sto su oni uradili , ovi nije samo skidanje kilograma nego gubljenje i misicne mase i to do extrema , mada ja i dalje verujem da kamera i montaza i tekako ovde igraju ulogu....

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2010, 12:08:09 posle podne »
Skinuti kilograme je stvar volje,kao i nabaciti ih.

Ja sam za 3 meseca skinuo 20kg,a da nisam nista specijalno se uzdrzavao,samo sam postovao par osnovnih principa.Sve to bez kardia,sem povremene setnje.

-nema slatkisa

-nema hleba

-nema sokova

-sasvim lagana vecera

Prosto kao pasulj.Samo treba istrajati.

Elem,posle 2 meseca pocinjes da osecas stres kao da radis na berzi,a mozak uopste ne radi....hehehe



mada ja i dalje verujem da kamera i montaza i tekako ovde igraju ulogu....
pa dobro, svako veruje u ono sta hoce- tako i ti
al tvoj svaki post je neko filozofiranje - cak i kad mu stoji sve pred nosom i imas a ceo internet dotupan i stotine fotki i intervjua a i mogao bi i fim da pogledas pride, i onda ce ti sve biti jasno

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #17 poslato: Maj 28, 2010, 01:43:29 posle podne »
Skinuti kilograme je stvar volje,kao i nabaciti ih.

Ja sam za 3 meseca skinuo 20kg,a da nisam nista specijalno se uzdrzavao,samo sam postovao par osnovnih principa.Sve to bez kardia,sem povremene setnje.

-nema slatkisa

-nema hleba

-nema sokova

-sasvim lagana vecera

Prosto kao pasulj.Samo treba istrajati.

Elem,posle 2 meseca pocinjes da osecas stres kao da radis na berzi,a mozak uopste ne radi....hehehe



to sto si ti skinuo kilograme nema blage veze sa onim sto su oni uradili , ovi nije samo skidanje kilograma nego gubljenje i misicne mase i to do extrema , mada ja i dalje verujem da kamera i montaza i tekako ovde igraju ulogu....

Odkud ti znas sta sam ja radio ,a sta oni?

Ako si necim isfrustriran leci to na pravom mestu ,a mene zaobidji.

Get a life.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #18 poslato: Maj 28, 2010, 02:15:53 posle podne »
au zbog cega se vi svadjate :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #19 poslato: Maj 28, 2010, 02:55:37 posle podne »
Ne svadjamo se.

Njemu malo nije dobro.

To je sve.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.548
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #20 poslato: Maj 28, 2010, 03:33:00 posle podne »
 sta je bilo aragorn ? jesi ti skidao mozda kilograme za neki film sta ? jesi ti tempirao izgled nekad ko ovi glumci mozda? ako nisi nemoj onda da kenjas !!!!! a o tome ko je isfrustriran to si sad pokazao...

 wldnbg ako ti se ne svidja moje "filozofiranje" nemoj da ga citas... nego idi surfuj po netu i gledaj slike sta vec... ja sam samo rekao da ne mogu da verujem i to je moja stvar ...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #21 poslato: Maj 28, 2010, 03:43:04 posle podne »
ja sam gore napisao "svako veruje u ono sta hoce, pa tako i ti"- ne znam sta je problem u ovome
ovo dalje je bila moja konstatcija, nezavisno od ove teme...
a kad budes postavio svoju fotku bar na avatar, onda mozemo da nastavimo "filozfiju"- ovako mi je malo neozbiljno

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.548
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #22 poslato: Maj 28, 2010, 03:53:09 posle podne »
ja sam gore napisao "svako veruje u ono sta hoce, pa tako i ti"- ne znam sta je problem u ovome
ovo dalje je bila moja konstatcija, nezavisno od ove teme...
a kad budes postavio svoju fotku bar na avatar, onda mozemo da nastavimo "filozfiju"- ovako mi je malo neozbiljno
ma kakvu bre filozofiju hhahaha ,nemam ja sta stobom da raspravljam ovde,nastavljam ili sta god da si ti istripovao ... prvi si mi se obratio u vezi mog misljenja i mojih postova
 tako da... ja sam  pogledao  fotke i gledao sam ne taj film ali drugi koji je isto radjen na tu foru sa glumcima , i jos jednom cu ponoviti , mislim i da kamera tu igra vaznu ulogu u tome kako izlgedaju ...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #23 poslato: Maj 28, 2010, 04:02:45 posle podne »
kako god...
vracamo se na temu..
http://www.youtube.com/watch?v=p4JRdhFJoVU

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.548
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #24 poslato: Maj 28, 2010, 04:14:13 posle podne »
 :o :o :o ok verujem sad  ;)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #25 poslato: Maj 28, 2010, 05:55:16 posle podne »
ma svi oni brzo vrate one silne mišiće,em sto imaju gomilu para,em sto ih onakav "bolesnicki" izgled motivira do bola.


Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #26 poslato: Maj 30, 2010, 01:17:27 pre podne »
Pa onaj kome nije tesko da toliko vremena bude na 500 kalorija ,sigurno moze i da odradi bilo kakvu dijetu drugu pomocu koje ce da nabaci kvalitetne misice..

Spartak

  • Gost
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #27 poslato: Maj 30, 2010, 04:47:17 pre podne »
naravno da kamera igra isto ulogu, jer imate slucajeve gdje je glumac do pola filma ok a onda posle odjednom kao propao.Pa vidite samo sto je kamera  sposobna kad su za terminator 4 izdigitalizovali Arnolda kompoletnu figuru kao sa olimpije 75 godine

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #28 poslato: Maj 30, 2010, 09:24:18 posle podne »
naravno da kamera igra isto ulogu, jer imate slucajeve gdje je glumac do pola filma ok a onda posle odjednom kao propao.Pa vidite samo sto je kamera  sposobna kad su za terminator 4 izdigitalizovali Arnolda kompoletnu figuru kao sa olimpije 75 godine

u pravu si.

a tek sta su radili na filmu 300,gdje su doslovno svi na filmu gorile i mrcine,uzivo nitko od njih nije takav.
« Poslednja izmena: Maj 30, 2010, 09:26:29 posle podne alexi »

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: 50 Cent ''transformacija''
« Odgovor #29 poslato: Maj 30, 2010, 09:51:38 posle podne »
naravno da kamera igra isto ulogu, jer imate slucajeve gdje je glumac do pola filma ok a onda posle odjednom kao propao.Pa vidite samo sto je kamera  sposobna kad su za terminator 4 izdigitalizovali Arnolda kompoletnu figuru kao sa olimpije 75 godine

u pravu si.

a tek sta su radili na filmu 300,gdje su doslovno svi na filmu gorile i mrcine,uzivo nitko od njih nije takav.
ok kamera pomaze i sluzi da se sve vidi bolje i izrazenije...
ali  nisu se leteci popeli na mesec pa da je nesto neverovatno - trening i ishrana i eto rezultata bilo da je u pitanju pozitivna transformacija kao u 300 ili raspad tela kao stoje uradio Kristijan Bejli- uostalom probaj da budes dva meseca na 500 kalorija (kao sto on objasnjava u klipu koji sam postavio)  i mogy da ti garantujem da ces izgledati kao Bejli u The Machinistu...
well... svako veruje na kraju u ono sto zeli da veruje...
snimanje filma 300- behind the scene..:
http://www.youtube.com/watch?v=efSYlfCbTPY