Maj 23, 2024, 10:38:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane na duze staze :) potreban savet  (Pročitano 6172 puta)

Van mreže Keen

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Plan ishrane na duze staze :) potreban savet
« Odgovor #30 poslato: Jul 02, 2010, 06:54:02 posle podne »
e ovako Pedja,ja sam na dijeti pola godine,kg samo padaju,a i obimi po malo,npr ruka 1cm . Ja nikad nisam bio mastan,uvijek mi je bf nizak. Ja sam zadovoljan,dobro izgledam,izrezan sam dobro,ali misicna masa stangira,ne mrda na gore cini mi se. Uh variram,nekad 300,nekad 100,kako kad. Proteini konstantno 2,2-2,3g po 1kg. Kao natural vjezbacu smatram da mi vise ne treba. Suplementacija mi je sad losa,whey,kreatin,i malto+dex. Tu bi dobro dosao gluta ili bcaa. Kardio ne radim,rijetko kad, jer sa hranom odrzavam nizak bf.slika je na avantaru. A sto se tice badema,ne moze mi niko reci da ne valja 50gr badema,ne uzimam ih radi guzice neko sto su zdravi,kao i voce koje se mora jesti. Necu jesti samo rizu i bijelo. Dje su minerali,vitamini.,a ukus hrane,za to me ona stvar boli,to mi je zadnje u zivotu sto me zanima.a mars plazma itd e to su gluposti tek.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Plan ishrane na duze staze :) potreban savet
« Odgovor #31 poslato: Jul 02, 2010, 07:58:52 posle podne »
Suplementaija ti je dobra,..imas osnovno.

A niko ti nije rekao da ne treba unositi nikako masti. Samo ja ne bi ujutru, kada je tjelu potrebna hranjiva materija...jer masti ce to da uspore.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Plan ishrane na duze staze :) potreban savet
« Odgovor #32 poslato: Jul 02, 2010, 08:20:47 posle podne »
Pa 30-50g badema tokom dana je sasvim ok, ali trpati se sa mastima nije bas sjajno.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Plan ishrane na duze staze :) potreban savet
« Odgovor #33 poslato: Jul 02, 2010, 09:58:50 posle podne »
vidi ti coveka ubacio se u temu moju i sad je lud :mrgreen: :D

jel ima jos koja sugestija oko moje tabele ???

Van mreže Keen

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Plan ishrane na duze staze :) potreban savet
« Odgovor #34 poslato: Jul 02, 2010, 10:07:44 posle podne »
kiki mozda naucis nesto pametno!