Jun 04, 2024, 06:47:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Idemo SRBIJA!!!!  (Pročitano 39586 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #75 poslato: Jun 24, 2010, 12:07:52 pre podne »
Brate,jesam li ja napisao da smo trebali mnogo ranije da rijesimo utakmicu?

Pun je i meni qrac pravdanja,e kriv je ovaj,e kriv je onaj...ali eto da je dosudjen taj penal otisli bi dalje...jbg mozda nismo ni zasluzili da prodjemo posle onoliko promasenih sansi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #76 poslato: Jun 24, 2010, 01:57:57 pre podne »
Ma osvrnuo sam se samo na taj penal ,naravno da smo trebali ranije da resimo .....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #77 poslato: Jun 24, 2010, 02:00:38 pre podne »
Ma mi smo ovu utakmicu odigrali sasvim dobro...jbg nismo iskoristili dosta vrhunskih prilika i standardno oni daju gol ni iz cega...

Jedino nebulozno mi je bilo izbacivanje Krasica koji je bio najopasniji po njih pola sata pred kraj...To mi ne ide u glavu

jbg nedosudjen penal je pljacka,ali smo trebali sve da zavrsimo mnogo ranije

tako to obicno bude... prvo puluvreme smo ih razbili, ali promasili neke stopostotne sanse, nismo dali gol, i onda oni bez sanse daju 2 komada i vrate nas kuci... jbg, zadovoljan sam kako smo igrali, bili smo bolji.. ne razumem zasto x frame kaze da nam sada fale muda kada smo napadali celu utakmicu. ne pobedi uvek bolji, takav je zivot. penal je bio cist, jedan njihov faul je bio za cist crveni itd...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #78 poslato: Jun 24, 2010, 02:09:48 pre podne »
Ma mi smo ovu utakmicu odigrali sasvim dobro...jbg nismo iskoristili dosta vrhunskih prilika i standardno oni daju gol ni iz cega...

Jedino nebulozno mi je bilo izbacivanje Krasica koji je bio najopasniji po njih pola sata pred kraj...To mi ne ide u glavu

jbg nedosudjen penal je pljacka,ali smo trebali sve da zavrsimo mnogo ranije

tako to obicno bude... prvo puluvreme smo ih razbili, ali promasili neke stopostotne sanse, nismo dali gol, i onda oni bez sanse daju 2 komada i vrate nas kuci... jbg, zadovoljan sam kako smo igrali, bili smo bolji.. ne razumem zasto x frame kaze da nam sada fale muda kada smo napadali celu utakmicu. ne pobedi uvek bolji, takav je zivot. penal je bio cist, jedan njihov faul je bio za cist crveni itd...


 Muda u smislu ,da se vidi kako se igrala tekma sa Ganom , a kako ove dve . Sa Ganom smo usli u mec bojazljivo , a da smo usli u igru kao sa nemcima ili sa australijom gana bi pala verovatno .

 Pa onda dalje . Pocetak drugog poluvremena sa Nemcima i povucena igra . Par puta smo presli pola . A video si da su Nemci jedva prosli sa Ganom za neki njihov renome koji imaju .Nie se videlo da imamo igraca vise . I onda penal za njih ...

 Ne znam koliko pratis fudbal ovo se ne sudi kao penal . REtko ko ce to da svira , ali opet kaem zavrsis posao ranije pa te boli uvo da li ce da svira penal ili ne . Crveni je mozda i mogao da bude . Vruce hladno igramo jer se ne krece od pocetka kako treba . Jbt tukli smo najaceg u grupi a idemo kao zadnji kuci . Jel ti to ne deluje cudno ....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #79 poslato: Jun 24, 2010, 02:14:00 pre podne »
Da dodam da je nasa igra dosta bolja od onog sto smo imali ranije , ali mora da se radi mnogo jos .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #80 poslato: Jun 24, 2010, 02:20:30 pre podne »
slazem da se samo sa ganom igrali ko pussy-ce :) ovaj lik sto je igrao rukom je direktno uticao na tok igre, ruke nisu bile u prirodnom polozaju i naravno da se tako nesto sudi kao penal. u pravu si da smo trebali da zavrsimo ranije, ali eto... nismo imali srece... ali kad je penal, penal je. protiv nemacke smo se usrali, jer ni oni sami nisu ocekivali da ce da povedu, nisu znali sta da rade... ipak treba iskustva za takve utakmice.
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #81 poslato: Jun 24, 2010, 05:20:35 pre podne »
ziga je najjaci.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #82 poslato: Jun 24, 2010, 06:54:16 pre podne »
Pitam se dal' sam normalan,koliko se ja nerviram oko fudbala.Kad ga volim jbg pass.
Znaciii,sekund nisam spavao.
Krivo mi je jer sam pratio dosta tih prvenstava,jednostavno tvrdim da nismo nikad imali laksi put do cetvrtfinala.Sinoc nam se tako bar
namestilo.Ali jbg trebao nam je neko ko bi nakon svih onih sansi dao gol.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #83 poslato: Jun 24, 2010, 09:43:19 pre podne »
 onoliko koliko nas je usralo protiv Nemaca, sve one sanse koje su oni izgradili i propustili sad se to nama desilo , isto tako onaj go iz anala sto smo njima zabili tako su juce nama australijanci zabili dva gola... dobili smo tekmu koju nismo trebali da dobijemo a izgubili one koje smo trebali da dobijemo .. u qrac...  a sto se tice igranja rukom , ono jeste biilo od igraca pa moze da se proceni kao napucana neneamerna igra -totalno je na odluci sudije , sad ne znam ja sam gledao samo nase utakmice ali onaj komentator nas sa rts-a rece da se za takvu slicnu sitaciju vec sudio penal ...tako da ... mislim nervira me to ajde znao sam da nista nece uraditi ali kad tako sve budjavo ispadne smuci ti se i fudbal i sve...
Da dodam da je nasa igra dosta bolja od onog sto smo imali ranije , ali mora da se radi mnogo jos .
jeste malo bolja ali mi i dalje nemamo samopouzdanja , los pristup igri , jako los ofanzivni red, pa Krasic je jedini pravio oopasnost po tom desnom boku , jedini grizao ostalo sve na centriranje  i sistem ako prodje prodje ...kurac je to od igre, kad vidis kako recimo cepaju Nemci , grizu jbt u stanju su da za 5 minuta da naprave po 3, 4 sanse ...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #84 poslato: Jun 24, 2010, 10:21:04 pre podne »
Ja i dalje mislim da imamo odlicnu ekipu. Pokazalo se tacnim ono cega sam se bojao pre pocetka prvenstva...da nemamo napad. Imamo mozda i najbolju odbranu na svetu (po meni), sredina je odlicna...a napad katastrofa. Nema ko da da gol..

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #85 poslato: Jun 24, 2010, 10:57:32 pre podne »
П Е В А Ј   С Р Б И Ј О   С И Л Н И Ј Е  Ј А Ч Е ,П Е В А Ј   С Р Б И Ј О  К А Д  Т И  С Е  П Л А Ч Е !!! <3


http://www.youtube.com/watch?v=PMUgDBraPxg

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #86 poslato: Jun 24, 2010, 12:34:33 posle podne »
gurke u potpunosti se slazem sa ovim...UZ SRBIJU SMO I KAD GUBIMO!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #87 poslato: Jun 24, 2010, 01:04:33 posle podne »
Nisam gledao drugo poluvrijeme zbog posla nazalost, ali prvo je bilo rasturanje, znaci onakve sanse izgubiti nesto nevjerovatno...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #88 poslato: Jun 24, 2010, 02:04:17 posle podne »
Da je krasic zabio one golove u prvom poluvremenu sad bi slavili,ali stvarno napad je nula..Kako god zao mi je jbg,kao sto polomac kaze nikad laksi put a mi to ne iskoristimo!Steta!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #89 poslato: Jun 24, 2010, 02:29:06 posle podne »
ja sam poludeo sto nisu svirali penal