Maj 09, 2024, 02:40:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Stallone @ 64 - forearms of steel  (Pročitano 6458 puta)

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #15 poslato: Jul 17, 2010, 10:52:07 pre podne »
auuu svaka mu cast :) ne skida se sa GH bole ga uvo :D
auuu svaka mu cast :) ne skida se sa GH bole ga uvo :D

svaka cast mu, a mislim da su ga vacarili sa GH na nekom aerodromu, samo neznam gde bese, da li je Australija bila .....

Pravi primjer "umjerenog"  bavljenja bodybuildingom.

  a sto tako ironicno kazes to "umereno"? i sta je po tebi umereno?
mislis da bi bilo bolje da je bio "umeren" kao vecina ljudi, pa da izgleda ovako:
http://img267.imageshack.us/img267/4706/ghghe.jpg
ili ovako
http://img94.imageshack.us/img94/2580/33088732.jpg


svaka cast mu, a mislim da su ga vacarili sa GH na nekom aerodromu, samo neznam gde bese, da li je Australija bila .....

Pravi primjer "umjerenog"  bavljenja bodybuildingom.

  a sto tako ironicno kazes to "umereno"? i sta je po tebi umereno?
mislis da bi bilo bolje da je bio "umeren" kao vecina ljudi, pa da izgleda ovako:
http://img267.imageshack.us/img267/4706/ghghe.jpg
ili ovako
http://img94.imageshack.us/img94/2580/33088732.jpg



Kao prvo pogresan ti je zakljucak kad kazes ironicno. A kao drugo pod umjerenim smatram upravo to sto sam i rekao za Stalonea.
Covjek za cijelog svog zivota izgleda odlicno i to je to. A ovo je tema o njemu, a ne o meni i tebi ;)
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #16 poslato: Jul 17, 2010, 11:21:54 pre podne »
Ni prvo ni drugo nije lose, to su ljudi u godinama. 
nisu to ljudi u godinama u kojim ti mislis da jesu- obojica aimaju po 65- ja guglao na netu i postavio cisto poredjenja radi sa Slajem koji ima isto toliko...
sto s emene tice-pre cu da izgledam kao Slaj kad budem dosao u te godine nego kao ova dvojica u " godinama"... ne znam za tebe :)
a pare ne vrede mnogo ako ne znas kako da ih koristis, on ocigledno ima znanje... a za nekih 40 god i ja cu imati gomilu para i znanja... tako d ane sumnjam u sebe

Neces vjeruj...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #17 poslato: Jul 17, 2010, 01:25:09 posle podne »
Ni prvo ni drugo nije lose, to su ljudi u godinama. 
nisu to ljudi u godinama u kojim ti mislis da jesu- obojica aimaju po 65- ja guglao na netu i postavio cisto poredjenja radi sa Slajem koji ima isto toliko...
sto s emene tice-pre cu da izgledam kao Slaj kad budem dosao u te godine nego kao ova dvojica u " godinama"... ne znam za tebe :)
a pare ne vrede mnogo ako ne znas kako da ih koristis, on ocigledno ima znanje... a za nekih 40 god i ja cu imati gomilu para i znanja... tako d ane sumnjam u sebe

Neces vjeruj...
hocu, veruj ti meni ;)
ne znam u cemu je problem, ja sam odusevljen kako covek izgleda za svoje godine- a i ovako , nevezano za godine..
ako vi sebe ogranicavata u startu i vec se vidite u tom dobu kako hranite golubove po parku i igrate domine u domu penzionera- to je vasa stvar... svako ima svoje ciljeve u zivotu
i nema potrebe da neko ide na replay ovog posta, ja sam rekao sta mislim o  slayu i ovoj temi uopste i to je to

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #18 poslato: Jul 17, 2010, 02:04:32 posle podne »
pazi i ja se nadam da cu izgledati upola kao i sly...mada sam vec dosta povredjen sa 26 god...tako da i sad imam problema...ko zna kakav cu biti u 64 :) ali kazem da obicni ljudi koji u 65 onako izgledaju su super..nista im ne fali...da li bi trebali bolje? mozda...ali i onako...cica je cica
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #19 poslato: Jul 17, 2010, 02:08:33 posle podne »
Ja ti zelim da ti tako izgledas u 64-oj, samo ako mozes, al' sta sve tu igra ulogu, necemo sad o tome...
Inace, toliko dobro izgleda na slici, da je opravdano i ne vjerovati.

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #20 poslato: Jul 17, 2010, 02:21:09 posle podne »
Ja ti zelim da ti tako izgledas u 64-oj, samo ako mozes, al' sta sve tu igra ulogu, necemo sad o tome...
Inace, toliko dobro izgleda na slici, da je opravdano i ne vjerovati.
ma ok  :)
nego znas, postavis sebi visok cilj i teras za njim- bar cu znati da sam pokusao sve kad dodje vreme da se sumira rezultat...
sleepy, gledaj da saniras povrede, to je prvi korak ka Slaju :)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #21 poslato: Jul 17, 2010, 02:49:04 posle podne »
sanirao sam ja povrede odavno...ali neke povrede vuces ceo zivot ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #22 poslato: Jul 17, 2010, 04:17:27 posle podne »
Covek je car !!! Kad bih ja tako izgledao u 64-toj umro bih presrecan :D :D :D

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Stallone @ 64 - forearms of steel
« Odgovor #23 poslato: Jul 17, 2010, 05:40:10 posle podne »
Covek je car !!! Kad bih ja tako izgledao u 64-toj umro bih presrecan :D :D :D

i ja bih, ali on je , mislim, ceo zivot trenirao u kontinuitetu, odlicna ishrana, i kinta koja ku je sve to , a i sto sta jos, omogucila ....
Samsung NX1000