Maj 17, 2024, 09:33:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Pohvale,kritike sve moze.. :)  (Pročitano 23937 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #75 poslato: Mart 24, 2011, 07:20:20 posle podne »
Druze odakle si ti??
Meni si poznat nesto..
Inace svaka cast za formu! ;)
Iz Celareva sam-LAV PIVO. :D Hvala!

izgledas sasvim oK I KORRKETNO
a gde vezbas u celarevu?
mislim,nije mi jasno kako te nikada nisam video?

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #76 poslato: Mart 24, 2011, 11:19:39 posle podne »
kod nas u Crnoj Gori ljudi koji idu u teretanu su toliko iskompleksirani da je to strasno i njima je prica ja jedem sve i svasta... pijem pivo,lozu,jedem pice i cokolade, kao da je sramota reci jedem zdravu hranu i vodim racuna o svom izgledu.Jedne prilike donio sam u teretanu protein cokoladicu ULT.NUTRI. i ponudio :) i sigurno su gledali 5min. sastojak od cega je napravljena i dali ce da ih ugoji,tu mi je bilko jasno da vode racuna o hrani vise nego i taskmicari ???i neznam zasto je toliko strasno reci zdravo se hranim i zbog toga sam izgradio svoje tijelo jer samim tim kad kazes da je nesto zdravo je i dobro.JA SAM SRECAN STO IMAM MOGUCNOSTI DA SE ZDRAVO HRANIM KAO I MOJA DJECA(samo sto ne piju kreatin).Proslo je vrijeme ja jedem smece,hiljade hiljade sklekova i zgledam vrh 

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #77 poslato: Mart 25, 2011, 12:36:50 pre podne »
kod nas u Crnoj Gori ljudi koji idu u teretanu su toliko iskompleksirani da je to strasno i njima je prica ja jedem sve i svasta... pijem pivo,lozu,jedem pice i cokolade, kao da je sramota reci jedem zdravu hranu i vodim racuna o svom izgledu.Jedne prilike donio sam u teretanu protein cokoladicu ULT.NUTRI. i ponudio :) i sigurno su gledali 5min. sastojak od cega je napravljena i dali ce da ih ugoji,tu mi je bilko jasno da vode racuna o hrani vise nego i taskmicari ???i neznam zasto je toliko strasno reci zdravo se hranim i zbog toga sam izgradio svoje tijelo jer samim tim kad kazes da je nesto zdravo je i dobro.JA SAM SRECAN STO IMAM MOGUCNOSTI DA SE ZDRAVO HRANIM KAO I MOJA DJECA(samo sto ne piju kreatin).Proslo je vrijeme ja jedem smece,hiljade hiljade sklekova i zgledam vrh 

Jbg takav smo narod.....ljudi smatraju za "facu" tog sto pije pivo i lozu i jede kojesta....a ti si budala sto jedes zdravo.
Bas sam pre neki dan ponudio moju ekipicu na faxu sa keksom od ovsenih pahuljica....gledali su me ko budalu....kao "neka fala"...i odose i kupise neko sranje od sendvica koji stoji u kantini vec 7 dana.....ali nema veze.....besmisleno je opterecivati se tim stvarima.....jer....nikada se nas narod nece promeniti....izvinjavam se za off

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #78 poslato: Mart 25, 2011, 05:49:22 pre podne »
pa ako pod tim keksom od ovsenih podrazumevas neki wellness, o cake ili nesto slicno, onda bolje da si i ti uzeo te sendvice


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #79 poslato: Mart 25, 2011, 11:39:50 pre podne »
pa ako pod tim keksom od ovsenih podrazumevas neki wellness, o cake ili nesto slicno, onda bolje da si i ti uzeo te sendvice

Bratac, sve je bolje od tih sendvica, pljeskavice, palacinke i sl, da se ne lazemo....nemoj sad tu nesto da pokusavas da me spustis...inace keks sam uzeo u zdravoj hrani...ima odvratan ukus, iz aviona se vidi da je napravljen od ovsenih i malo kikirikija i belanceta (to su uglavnom glavni sastojci), tako da....meni je ok, a tebe niko ne tera da ga jedes, ti jedi sendvice ;).......da mogu poneo bih tanjir i ovsene na fax, ali malo mi glupo...:)
Inace keks je bio samo banalan primer...nadam se da razumes to...i nadam se da necemo coveku kvariti temu vise ovakvim glupostima.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #80 poslato: Mart 25, 2011, 12:18:13 posle podne »
izvini sto sam se drznuo da prokomentarisem savet jedne takve velicine ovog sporta kao sto si ti "bratac" ,  i sto sam pokusao da te "spustim"  nece se ponoviti obecavam
kao prvo ni jedan keks iz "zdrave" hrane, koliko god odvratan bio, nije napravljen samo od ovsenih, belanaca ikikirikija, vec tu ima gomila dodatog djubreta, kao sto je belo brasno, secer, ulje i slicno, tako da sam shvatio da je tvoj savet banalan u svakom slucaju,ne brini...
hvala ti sto me ne tera da jedem to i sto mi ostavljas slobodu izbora, ali nije to problem,ja imam staza u teretani i takmicarskom sportu vise nego ti godina zivota i sigurno mi tvoi savet oko bilo cega nije potreban, mene brine sto ce ovo neko ko tek pocinje da cita po forumu shvatiti kao preporuku da su razni "integralni", wellness, fitness i ostali keksovi iz "zdrave" hrane dobri za njega, ,jer nisu, koliko god ga bilo blam da nosi hranu na fax  i izlozi se podsmehu "ortaka iz ekipice".
Naravno i ja se iskreno nadam da necemo kvariti coveku temu glupostima
 I ja se nadam da neces vise kvariti coveku temu  ovakvim


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #81 poslato: Mart 25, 2011, 12:39:27 posle podne »
kao sto rekoh, ja cu radije jesti to nego sendvice iz kantine...ili pljedze preko puta...
Svestan sam da ima raznih sranja unutra, soli, secera, emulatora, ali za sada mi je to najbolja alternativa...a i iskreno se ne opterecujem hranom toliko, ti si takmicar i imas svoje ciljeve i ja to postujem...ja sam rekreativac i pored teretane se bavim jos jednim sportom...tako da bzv se raspravljamo...ti jesi u pravu za taj keks naravno...niko to ne osporava.
I molim te da ne nastavljamo sa ovim, stvarno je smesno.

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #82 poslato: Mart 25, 2011, 06:38:18 posle podne »
Druze odakle si ti??
Meni si poznat nesto..
Inace svaka cast za formu! ;)
Iz Celareva sam-LAV PIVO. :D Hvala!

izgledas sasvim oK I KORRKETNO
a gde vezbas u celarevu?
mislim,nije mi jasno kako te nikada nisam video?
Hvala Pedja.Vezbam u jednoj i jedinoj teretani u Celarevu.Vlasnik je Gagi Jevic,inace rodjeni brat onome ako znas,sto drzi diskont pica ''POPAJ'' firma "BRACA JEVIC".Ja sam tebe video samo jednom u zivotu i to letos,bio si na nekom motoru i triceps ti nesto bio oteko. :)



kod nas u Crnoj Gori ljudi koji idu u teretanu su toliko iskompleksirani da je to strasno i njima je prica ja jedem sve i svasta... pijem pivo,lozu,jedem pice i cokolade, kao da je sramota reci jedem zdravu hranu i vodim racuna o svom izgledu.Jedne prilike donio sam u teretanu protein cokoladicu ULT.NUTRI. i ponudio :) i sigurno su gledali 5min. sastojak od cega je napravljena i dali ce da ih ugoji,tu mi je bilko jasno da vode racuna o hrani vise nego i taskmicari ???i neznam zasto je toliko strasno reci zdravo se hranim i zbog toga sam izgradio svoje tijelo jer samim tim kad kazes da je nesto zdravo je i dobro.JA SAM SRECAN STO IMAM MOGUCNOSTI DA SE ZDRAVO HRANIM KAO I MOJA DJECA(samo sto ne piju kreatin).Proslo je vrijeme ja jedem smece,hiljade hiljade sklekova i zgledam vrh 
Posto je moja tema,kontam da je ovo meni upuceno i da se stidim da kazem da jedem ispravno.Kratko i jasno cu odgovoriti.Ja bi bio srecan,presrecan da imam uslove da jedem sve kako treba,pa me ti shvati kako god hoces i kako hoces!!!END OF STORY.
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: Pohvale,kritike sve moze.. :)
« Odgovor #83 poslato: Mart 26, 2011, 01:18:42 pre podne »
 ...i treba da budes srecan jer tvoj izgled u tvoje godine je odlican koji je sigurno upakovan kvalitetnim proteinima...i ako smo vec na forumu,treba dijeliti razna iskustva sto se tice treninga i ishrane jer tako pomazemo jedni drugima.Ato sto sam rekao... rekao sam generalno za sve...ali tebe  cu shvatiti jer imas te godine, ali nemogu da shvatim stare magarce koji i dalje pricaju da jedu sve i svasta i imaju trbusnjake