Maj 17, 2024, 05:48:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 263661 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #690 poslato: April 06, 2012, 04:48:03 posle podne »
Zanemece Kazino koliko mi se cini...
Men sana in corpore sano !

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #691 poslato: April 06, 2012, 05:10:14 posle podne »
nadamse da ce biti i slika sa takmicenja  :)

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #692 poslato: April 06, 2012, 08:28:48 posle podne »
dobro napredujes samo naprijed !
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #693 poslato: April 07, 2012, 12:04:32 pre podne »
Buraz loza je stravicna :D nemam jebenih reci :D evo kraj dijete pa mogu ful da te ishvalim :D Ovo je covek geneticar kakav se ne rece,jedan u milion. Ako bude dovoljno para i volje za jos vecim odricanjem,vidimo te na svetskom vrlo brzo.

i btw,covek nije nesto glasan da svuda kenja ovo ili ono,slusa,upija,primenjuje...za ono malo sto sam pricao s njim oko treninga i slicnih stvari,odmah se skonta da covek zna sta radi i hoce i da cuje savet i da pomogne.Tako da pamet u glavu,mozda ne mozemo svi imati ovakvu gradju i genetiku,ali eto bar sto se volje tice imate gde gledati.

ne znam koliko si spustio kile,ali ako ides srednja pa i poluteska,tvoja je.Osim ako nesto grdno grdno ne sjebes oko punjenja i vode u sta sumljam.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #694 poslato: April 07, 2012, 01:21:23 pre podne »
neverica,svaka cast...cernobiljac licno i personalno...
kad vide ove vencuge na trtica pozi usrah se...

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #695 poslato: April 07, 2012, 10:15:16 pre podne »
Buraz loza je stravicna :D nemam jebenih reci :D evo kraj dijete pa mogu ful da te ishvalim :D Ovo je covek geneticar kakav se ne rece,jedan u milion. Ako bude dovoljno para i volje za jos vecim odricanjem,vidimo te na svetskom vrlo brzo.

i btw,covek nije nesto glasan da svuda kenja ovo ili ono,slusa,upija,primenjuje...za ono malo sto sam pricao s njim oko treninga i slicnih stvari,odmah se skonta da covek zna sta radi i hoce i da cuje savet i da pomogne.Tako da pamet u glavu,mozda ne mozemo svi imati ovakvu gradju i genetiku,ali eto bar sto se volje tice imate gde gledati.

ne znam koliko si spustio kile,ali ako ides srednja pa i poluteska,tvoja je.Osim ako nesto grdno grdno ne sjebes oko punjenja i vode u sta sumljam.
voleo bi da ti pokazem dvojicu iz moje teretane sta su geneticari,znaci veruj mi druze nebi verovo

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #696 poslato: April 07, 2012, 10:19:39 pre podne »
mnogo dobre noge brate :) svaka cast

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #697 poslato: April 07, 2012, 10:41:23 pre podne »
fenomenalno

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #698 poslato: April 07, 2012, 12:01:15 posle podne »
koliko puta sam ti vec napisao SVAKA CAST :)
srecno sa punjenjem i uopste finishom pred takmicenje
pozdrav

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #699 poslato: April 07, 2012, 08:20:54 posle podne »
glupo mi da stalno pisem isto ali ne mogu da te ne pohvalim ovo je tako perverzno brate da se pitam da li uopste da stavljas ove slike na forum posto ovdje ima i maloljetnih :D vidimo se uskoro brate i samo przi do kraja !
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #700 poslato: April 07, 2012, 09:49:32 posle podne »
drugari hvala vam puno na lijepim rijecima i na podrsci.
ja sam jako zadovoljan kako sam odradio sve,..jednostavno, sve je islo glat kako je i trebalo. zurio nisam, nikakvih naglih promjena nisam pravio,..al sam uspio i dosta ranije da uradim sto sam zamislio.
bf je nizak..samo su separacije lose, vode drzim trenutno dosta, natrija unosim dosta.

filipe hvala puno,..hvala ti i na pomoci, uvijek si tu kad zatreba savjet..
mene niakd nije bilo stid nista pitati,..jebga, bude glupih pitanja al :) iako ne volim puno da smaram ljude pitanjima

samo jedna stvar,..da me ne shavtis pogresno,..al mi jako zasmeta kad neko spomene to ''geneticar''.
Druga je stvar sto meni ide jako dobro,..ja gledam konstantno da ''nadogradjujem'' svoje pristupe svemu,..
ali isto tako znam koliko tesko napredujem u odnosu na sve ostale oko mene.
Uvijek se sjetim pocetaka, kada su svi ostali toliko brzo i rasli i jacali, dok sam ja izgubio jako puno vremena dok sam naucio kako da napredujem.
Znaci ponavljam..druga je stvar sad sto ja uspjevam da idem konstantno naprijed,..jer je moj trud i ulog velik, i tokom mase je disciplina na nivou, a odricanja velika i tad.

Jedino gdje je genetika na mojoj strani...to su oblici misica, kojima sam ja prezadovoljan,..jer znam kako ima slucajeva gdje jednostavno genetika toliko usere izgled i kad je forma najbolja.

Sto se kilaze tice..ne znam sta da ti kazem..i sad stojim jos na 84-85,.. al kazem bf pada konstanto, to se vidi i na vaskularnosti koja ubija po citavom tjelu..jednostavno sad trenutno ima dosta vode, tako da.,..
al misilm da ce to biti za srednje na kraju kad se odradi dehidracija,..a na srednju sam i ciljao od pocetka,..sad za sad najbolje tako.

Eh, jedino zavrsnica,..malo me je toga strah,..znam koliko moze da se zezne na samom kraju, pa sav trud uzalud,...
al imacu pomoc u zadnjoj sedmici od iskusnog covjeka, koji, vjerujem moze to da odradi kako treba (..a znace se ko je..)

sto se tice noga,..i ja sam se iznenadio pravo akd sam vidio zadnju lozu kako izgleda kad je drug slikao..do tad nisam ni vidio,..
noge jesu, i nadam se bit ce dosta kvalitetne,..ali i dalje mislim da velicinom malo kaskaju za gornjim djelom, i na tome ce se morati poraditi dobro.

poziranje vidim kritikujete,..priznajem, nije mi najjaca strana..jednostavno nikad nisam bio ut om fazonu da to uvjezbavam i usavrsavam,, nije me ni zanimao takmicarski BB do unazad 3 mjeseca,..
a jako slabo i vjezbam poziranje,..vremena mi fali,..a pogotovo snage,..
sad cu izbaciti kardio treninge uskoro, kako bi dosao malo dozivota..pa cu iskroistiti onda vise vremena za poziranje zadnjih desetak dana da uvjezbavam..
pa, ako ce me pozing na kraju kostati na takmicenju..sta mogu..

eto, toliko od mene,..
a slika ce vjerovatno biti,..
sve sto bdue i postavicu..
hvala jos jednom na podrsci svima
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #701 poslato: April 07, 2012, 10:13:33 posle podne »
ma buraz, što se tog poziranja tiče, ne brini, rekoh ti već na drugom forumu, pitaj me slobodno šta ti nije jasno, rado ću pomoći... ;D


šalu na stranu, baš si pokidao sa formom, valjda će biti sve ok do kraja, srećno na bini... :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #702 poslato: April 07, 2012, 10:41:14 posle podne »
Odlicno je ovo... Ako si do sad sve super radio, nema razloga da zeznes na kraju. Samo napred!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #703 poslato: April 07, 2012, 11:13:46 posle podne »
ma buraz, što se tog poziranja tiče, ne brini, rekoh ti već na drugom forumu, pitaj me slobodno šta ti nije jasno, rado ću pomoći... ;D


šalu na stranu, baš si pokidao sa formom, valjda će biti sve ok do kraja, srećno na bini... :)

ajde goni se hahaha
opet gledam nije mi jasno hahaha ;)
sad vezem neke stvari
hvala
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #704 poslato: April 09, 2012, 08:33:45 posle podne »
ovo je prebrutalno, stvarno svaka cast i puno uspeha na takmicenju!!