Maj 16, 2024, 02:22:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!  (Pročitano 4967 puta)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!
« poslato: Februar 23, 2010, 10:59:41 pre podne »
Cedomir Cupic je redovni profesor FPN-a i jedan od najpriznatijih sociologa u Srbiji i regionu. Radi na jos nekim fakultetima kao predavac sociologije. Autor je nekih bitnih zakona koji su usvojeni posle Oktobarske revolucije, ali medju studentima je najpoznatiji po nacinu predavanja, a ubedljivo najzanimljivija tema se odnosi na seksualne odnose izmedju muskarca i zene!  :D
Na vecini fakulteta na predavanjima sociologije ostane svaki dvadeseti ucenik, ali kod njega je svaki amfiteatar pun!
Npr. neretko je napunio i A1 na Ekonomskom fakultetu, koji je jedan od najvecih na nasim fakultetima!

Jednom je A1 bio pun kad je on drzao predavanje i kako su sve svi sabili, i rekao je jednom decku: "Jesi li ti usao u nju kad si se tako skupio!?", tu je bio prekid od smeha!


Enivej, evo snimak sa FPN-a!  :D


http://www.youtube.com/watch?v=Y7TgcTDcZIo

Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!
« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2010, 12:08:49 posle podne »
JEL IMA NEKIH BOLJIH I DUZIH SNIMAKA? NA YOUTUBU NEMA.
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2010, 12:45:33 posle podne »
Haha, nema, trazio sam svuda, povlacio veze, ali znam da je bar po 5-6 kamera ukljuceno na svakom njegovom predavanju...
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2010, 07:32:03 posle podne »
Dzaba kamere dok ne vidite uzivo atomosferu ...

Nisam na Fpnu ... slusao sam (skoro svako predavanje iako nisu bila obavezna )  pre 3-4 godine kad sam bio prva na Ekonomskom ;)


A1 su punili i dan danas pune mnogi profesori ... ali na forama : PRedavanj su obavezna , nece poloziti ako ne dodjete na rpedavnj , mozete zaraditi bodove na predavanjima ...

Ali on je jedan od retkih koji je napunio iako nisu bila obavezna niti je moglo bilo sta iz materije za ispit da se cuje
« Poslednja izmena: Februar 23, 2010, 07:34:11 posle podne weasel »
For me , life is continously being hungry.

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!
« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2010, 07:35:38 posle podne »
Cupic je car! Ja sam na FPN-u i do sada mi je predavao sociologiju, medijsku etiku i delom politicku antropologiju. Anyways, na ispitu iz sociologije je jedna devojka izvukla za pitanje Misela Fukoa, i krene ona tu da prica sve o toj nekoj teoriji, isprica devojka sve i on ce na kraju: - Dobro koleginice, kako je Fuko umro? Devojka naravno ne zna, a on ce:  - Od sifilisa, koleginice, kako to ne znate?! Da niste dobro znali, razmislio bih da li da Vas pustim! :D

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Predavanje kod profesora Cedomira Cupica!
« Odgovor #5 poslato: Avgust 20, 2010, 10:45:10 posle podne »
Joj sto volim ljude koji uce Fukoa napamet -.- Pa to je strasno -.-

A ovaj profa je za divno cudo normalan covek. Imam ja takvog iz metodologije i statistike na drugom faxu. Covek je car, cak ga imam i u prijateljima na FB i stalno zezanje sa njim, al kad je ispit onda je ispit.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!