Maj 05, 2024, 09:18:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin star 4 godine-valja li?  (Pročitano 12878 puta)

Van mreže Majkl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
  • The MAN!
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #30 poslato: Jul 17, 2010, 10:38:51 posle podne »
e drugari ,
popijem ja kreatin (5g) i sidjem u teretanu kad ono ne radi, HAHAHAHA

mislim da je to znak da vas poslusam i da se na moru oslonim na neke druge atribute, a ne na bidzu!

:D
rad, red i disciplina

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #31 poslato: Jul 17, 2010, 10:42:35 posle podne »
Ajde da se vise ne zajebavamo.

Ja znam da posle 5 dana koriscenje kreatina ne bih nista osetio a ni primetio vizuelno.
Ako ne tebe deluje drugacije i mislis da ces za 5 dana dobiti to sto zelis onda ga uzmi, mada mi deluje neverovatno da ces za tako kratko vreme imati neke rezultate...
pa to je zato sto nemas pojma kako se radi punjenje kreatinom , to je to sto vi nikad niste procitali forum o kreatinu ceo kao nemate vremena svi ste zauzeti itd... ali zato znate da otvorite po 100 tema o kreatinu i da postovljate ko retardi jedna te ista pitanja ...  "nekada" se kreatin uzimao samo preko punjenja i to cak sa dexom 4 puta po 5 g dnevno je za 5 dana  skoro svima dovoljno punjenje i da navuce se u tom periodu dosta vode i ako si suv misici izgledaju veci i tvrdji , naravno to je sve stvar vizuelizacije ne nagradi se tu nikakav misic u tom periodu ... i naravno ne prica tu niko o nekim  bogzna kakvim rezultatima... ali osvezi itekako izgled , pogotovo ako neko vec ima misicnu masu ...

@Majkl
bez brige uradi punjenje i posle na moru odrzavaj to sa po 5 grama ujutru na prazan stomak ....znacice ti to dosta pogotovo sto ces plivati i izlaziti svako vece , nece skoditi ta energija
pozz

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #32 poslato: Jul 17, 2010, 10:44:49 posle podne »
e drugari ,
popijem ja kreatin (5g) i sidjem u teretanu kad ono ne radi, HAHAHAHA

mislim da je to znak da vas poslusam i da se na moru oslonim na neke druge atribute, a ne na bidzu!

:D

Ne radi kreatin ili teretana ?  ;D

Van mreže Majkl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
  • The MAN!
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #33 poslato: Jul 17, 2010, 10:50:06 posle podne »
Ajde da se vise ne zajebavamo.

Ja znam da posle 5 dana koriscenje kreatina ne bih nista osetio a ni primetio vizuelno.
Ako ne tebe deluje drugacije i mislis da ces za 5 dana dobiti to sto zelis onda ga uzmi, mada mi deluje neverovatno da ces za tako kratko vreme imati neke rezultate...
pa to je zato sto nemas pojma kako se radi punjenje kreatinom , to je to sto vi nikad niste procitali forum o kreatinu ceo kao nemate vremena svi ste zauzeti itd... ali zato znate da otvorite po 100 tema o kreatinu i da postovljate ko retardi jedna te ista pitanja ...  "nekada" se kreatin uzimao samo preko punjenja i to cak sa dexom 4 puta po 5 g dnevno je za 5 dana  skoro svima dovoljno punjenje i da navuce se u tom periodu dosta vode i ako si suv misici izgledaju veci i tvrdji , naravno to je sve stvar vizuelizacije ne nagradi se tu nikakav misic u tom periodu ... i naravno ne prica tu niko o nekim  bogzna kakvim rezultatima... ali osvezi itekako izgled , pogotovo ako neko vec ima misicnu masu ...

@Majkl
bez brige uradi punjenje i posle na moru odrzavaj to sa po 5 grama ujutru na prazan stomak ....znacice ti to dosta pogotovo sto ces plivati i izlaziti svako vece , nece skoditi ta energija
pozz

Hvala Pirate,
bas sam na to mislio!

@8gon: teretana :P
rad, red i disciplina

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #34 poslato: Jul 17, 2010, 11:38:16 posle podne »
Ma ladno ste poludeli od vrucine... idi ti lepo na more i luduj.A kad dodjes radi punjenje ili nemoj.. ajde da decko aktivno radi teretanu pa da se "odrzava" na moru... nego preko noci nema nista.. za 5 dana sto kaze Mica ne da nece da oseti i vidi nego ni placibo efekat nece imati :)

http://www.epicfail.com/2010/05/09/sneak-attack-fail/

« Poslednja izmena: Jul 17, 2010, 11:40:02 posle podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #35 poslato: Jul 17, 2010, 11:47:45 posle podne »
@Pirat
pa vidi, ima nas koji smo i procitali i koji se sjecamo kako se to radilo neka davno....
nego, kad ga vec savjetujes...onda ga posavjetuj do kraja i za UH, jer  mu taj kreatin bez UH nece raditi punio se ili ne...
a to koliko ce ga osvjeziti, isto je diskutabilno...a vodu moze da navuce i sa kuhinjskom soli, da izbaci kalijum i da pije 5l vode, pa ce da se naduje...

opet samo da dodam, ovakva ideja je za mene zaista besmislena...pokusavati nesto 5 dana pred more, mislim zasto, kolika se to promjena ocekuje, zarad cega....sve to po meni nema smisla, ako vec nisi potrosio par mjeseci na ishranu i trening....no hajde....

Van mreže Majkl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
  • The MAN!
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #36 poslato: Jul 18, 2010, 01:02:50 pre podne »
@Pirat
pa vidi, ima nas koji smo i procitali i koji se sjecamo kako se to radilo neka davno....
nego, kad ga vec savjetujes...onda ga posavjetuj do kraja i za UH, jer  mu taj kreatin bez UH nece raditi punio se ili ne...
a to koliko ce ga osvjeziti, isto je diskutabilno...a vodu moze da navuce i sa kuhinjskom soli, da izbaci kalijum i da pije 5l vode, pa ce da se naduje...

opet samo da dodam, ovakva ideja je za mene zaista besmislena...pokusavati nesto 5 dana pred more, mislim zasto, kolika se to promjena ocekuje, zarad cega....sve to po meni nema smisla, ako vec nisi potrosio par mjeseci na ishranu i trening....no hajde....


e jeste indijanci....
sta kao sad ste svi vi otkrili toplu vodu a?

moje glavno pitanje je bilo dal se ubudajo ili ne kreatin!!!?

Svi ste rekli DA, al sam ipak krenuo danas da ga pijem! Bas zbog toga sto lupetate gluposti!

Plus mislim da imam mnogo veci staz u sportu(pa i u teretani) i da znam mnogo toga oko nabacivanju mase!

za 5 dana (na  kreatininu) itekako mogu da porastem....ne po broju kilograma ili po rastu kvalitetnih misica,
vec vizuelno, sto mi je i cilj, jer idem da karam po crnoj gori, HAHAHAHAHA!

SMRT FASIZMU, ZIVEO PARTIZAN!
rad, red i disciplina

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #37 poslato: Jul 18, 2010, 01:10:26 pre podne »
Jbte baci taj kreatin, idi na more i posle uzmi novi... msm da bi mi pantalone izbledele da vise 4 god u ormanu.. :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #38 poslato: Jul 18, 2010, 01:12:13 pre podne »
@Pirat
pa vidi, ima nas koji smo i procitali i koji se sjecamo kako se to radilo neka davno....
nego, kad ga vec savjetujes...onda ga posavjetuj do kraja i za UH, jer  mu taj kreatin bez UH nece raditi punio se ili ne...
a to koliko ce ga osvjeziti, isto je diskutabilno...a vodu moze da navuce i sa kuhinjskom soli, da izbaci kalijum i da pije 5l vode, pa ce da se naduje...

opet samo da dodam, ovakva ideja je za mene zaista besmislena...pokusavati nesto 5 dana pred more, mislim zasto, kolika se to promjena ocekuje, zarad cega....sve to po meni nema smisla, ako vec nisi potrosio par mjeseci na ishranu i trening....no hajde....


e jeste indijanci....
sta kao sad ste svi vi otkrili toplu vodu a?

moje glavno pitanje je bilo dal se ubudajo ili ne kreatin!!!?

Svi ste rekli DA, al sam ipak krenuo danas da ga pijem! Bas zbog toga sto lupetate gluposti!

Plus mislim da imam mnogo veci staz u sportu(pa i u teretani) i da znam mnogo toga oko nabacivanju mase!

za 5 dana (na  kreatininu) itekako mogu da porastem....ne po broju kilograma ili po rastu kvalitetnih misica,
vec vizuelno, sto mi je i cilj, jer idem da karam po crnoj gori, HAHAHAHAHA!

SMRT FASIZMU, ZIVEO PARTIZAN!

ne treba ti ovo vredjanje...
meni si negde u predhodnoj poruci izvrnuo reci,ja NIGDE nisam napisao da si ti zgoljavko....
i da bi ti biceps bio vise nego prosecan ili kako si vec rekao ti treba god dana treniranja,minimum...
jos mnogo ce pileceg belog morati da prodje kroz tebe da bi bio u nadprosecnoj prici... ;)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #39 poslato: Jul 18, 2010, 01:40:07 pre podne »
Nabijem ga , mi se mucimo da nabacimo mase za 5 mjeseci on hoce 5 dana malo misica ...  Koji lik...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #40 poslato: Jul 18, 2010, 01:51:26 pre podne »
Hahahaha ja odustajem
Samo se vi punite pred more oce to da poboljsa izgled ahhaahah
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #41 poslato: Jul 18, 2010, 01:52:35 pre podne »
Nabijem ga , mi se mucimo da nabacimo mase za 5 mjeseci on hoce 5 dana malo misica ...  Koji lik...

pa duhovit decko... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Majkl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
  • The MAN!
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #42 poslato: Jul 18, 2010, 02:26:54 pre podne »
Nabijem ga , mi se mucimo da nabacimo mase za 5 mjeseci on hoce 5 dana malo misica ...  Koji lik...

pa duhovit decko... :)

brate ljudi,
ZNAM kako se tesko dolazi do misicne mase,
pogotovo znam, jer sam trenirao kosarku 12 godina i uporedo isao(4 godine) u teretanu kako bih nabacio masu.

znam koliko je jebeno tesko, procitao sam gomilu knjiha sto za teretanu, za ishranu, za druge stvari...i radio sam dobro,
znam kako i sta...nisam jebeni indijanac, iako se iz mojih postova moze zakljuciti tako...

ja ne zelim a i NE MOGU da za 5 dana nabacim vise od 1.5-2 kg mase...ako dobijem 2kg misica to bi bio USPEH!

Cilj mi je, posto studiram etf i cele godine samo sedim, i najteze sto dizem je olovka,
cilj mi je da bar malo oblikujem telo.

A posto sam jedan od onih kojima se najbrze razvija biceps, hteo sam uz pomoc kreatina da malo "napumpam" ruke...
I znam da mogu, radio sam to 1000. puta (znate ono : pred neku zurku uradite par sklekova...e ta prica :D)...s tim sto sada imam 5 dana i pomoc drugara "kreatinka" :D

i sta je tu sad cudno? sto se sprdate  sa mnom?

Ja cu ovaj kreatin da popijem iako je star 4godine, jer mislim da je dovoljno kvalitetan, da moze da traje svih 5godina..

rad, red i disciplina

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #43 poslato: Jul 18, 2010, 02:47:56 pre podne »
ja ne mogu da verujem...ti treniras 12 godina basket i imas 4 god u teretani?? pa delujes mi kao da si najdalje dosao do ulaza u teretanu,a ona cak i bila zatvorena! ...btw ne znam tacno od kog momenta si rekao da imas jos 5 dana do mora  ,ali sad ti vreme lagano ponestaje sto znaci da imas jos SAMO 4  :) da se nagruvas,a to znaci da moras da dupliras dozu znaci 40g kreatina i da svaki dan provodis po 5 sati u teretani.
bato moj...pod jedan-baci taj kreatin.pod 2) kreni da se pakujes. 3) ne radi skelokove pred zurku ne lozi se,tonus misica ti pada relativno brzo.(kladim se da si jedan od onih sto odu do wc-a pa uradi sklekove i onda izadje sa "opasnim " pogledom)  4) i stvarno ne znam  na sta bi izgledali tih 2 Kg MASE za 5...ups,4 dana ,biceps bi ti bio veci za 1cm?? riba bi te primetila zbog toga??? pocela bi da balavi ?? izvini sto moram da te razocaram ali ne.
a ti popi taj kreatin ,i ponesi ga tamo ,pazi samo da ribe ne dozive orgazam kad se skines...
« Poslednja izmena: Jul 18, 2010, 02:49:33 pre podne cartell »
Jedi Master

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kreatin star 4 godine-valja li?
« Odgovor #44 poslato: Jul 18, 2010, 03:05:46 pre podne »
ja ne mogu da verujem...ti treniras 12 godina basket i imas 4 god u teretani?? pa delujes mi kao da si najdalje dosao do ulaza u teretanu,a ona cak i bila zatvorena! ...btw ne znam tacno od kog momenta si rekao da imas jos 5 dana do mora  ,ali sad ti vreme lagano ponestaje sto znaci da imas jos SAMO 4  :) da se nagruvas,a to znaci da moras da dupliras dozu znaci 40g kreatina i da svaki dan provodis po 5 sati u teretani.
bato moj...pod jedan-baci taj kreatin.pod 2) kreni da se pakujes. 3) ne radi skelokove pred zurku ne lozi se,tonus misica ti pada relativno brzo.(kladim se da si jedan od onih sto odu do wc-a pa uradi sklekove i onda izadje sa "opasnim " pogledom)  4) i stvarno ne znam  na sta bi izgledali tih 2 Kg MASE za 5...ups,4 dana ,biceps bi ti bio veci za 1cm?? riba bi te primetila zbog toga??? pocela bi da balavi ?? izvini sto moram da te razocaram ali ne.
a ti popi taj kreatin ,i ponesi ga tamo ,pazi samo da ribe ne dozive orgazam kad se skines...

i jednom ce da mu se slosa u wc-u od sklekova,pa ce biti katastrofa... ;D


                               www.fitnessclubvladica.com