Maj 03, 2024, 07:07:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)  (Pročitano 20858 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #30 poslato: Avgust 17, 2010, 04:42:21 posle podne »
ma da mir ide jednu borbu extra odrad jednu uzasno ,sad je red na uzasnu!

ajmo predvidjanja ,da vidimo runda,winer,ko,tko,judges decision...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #31 poslato: Avgust 17, 2010, 04:47:14 posle podne »
aa
ajde da kazemo da ga nece uspeti srusiti ,ali je opet mislim da ce to biti stojeca borba u kojoj je mir itekako opasan sjetimo se big noga,konga,
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #32 poslato: Avgust 17, 2010, 04:56:06 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #33 poslato: Avgust 17, 2010, 09:03:00 posle podne »
Cro Cop ekskluzivno: To što neću biti spreman, ne znači da Mira ne mogu nokautirati u prvoj rundi!

SADA je i službeno, Mirko Filipović će se 25. rujna u Indianapolisu sučeliti s bivšim dvostrukim prvakom UFC-a Frankom Mirom na UFC-u 119. Informaciju je još sinoć za Index potvrdio Cro Cop, no zbog nepotpisanog ugovora u tom trenutku, u javnost nije smio izlaziti s preuranjenim izjavama.

Danas je Cro Cop bio razgovorljiviji.

"Sigurno je da u tu borbu neću ući potpuno spreman. Preostalo mi je samo pet tjedana za pripremu. To se u MMA-u zove poziv u posljednji čas", izjavio je Filipović za Index.

Iako je najavio povlačenje, a u slučaju da ostaje u sportu rekao je kako se njegov meč sigurno neće dogoditi ove godine, neke stvari su ga ipak natjerale na promjenu mišljenja.

"Ne bih pristao niti u ludilu na ovu borbu da me nije osobno zvao Lorenzo Fertitta i molio me da uskočim. Oni su bili u teškoj situaciji jer im je odustao Minotaur, a ja sam im se na ovaj način odlučio odužiti. Naravno, cijelom UFC-u, ali i fanovima koji me cijene. Bez obzira na situaciju i kratak rok, neke stvari se u životu moraju cijeniti. Oni su mi osigurali egzistenciju i UFC-u ću biti vječno zahvalan. Kada su me nazvali i rekli da me trebaju, njihova riječ je za mene bila svetinja."

"Motiv nije novac"

Cro Cop je ipak priznao kako je s UFC-om pregovarao o novom ugovoru neovisno o Indianapolisu i Miru.

"Istina je. Bilo je nekih govora i pregovaranja o tome da bih mogao nastupiti u Oberhausenu u Njemačkoj. Tamo bih praktički bio na domaćem terenu. Svjestan sam da sam ovo prihvatio u hipu, da ću biti poluspreman, ali to je respekt prema mojoj organizaciji. Motiv ovaj put nije bio novac", objašnjava Cro Cop koji kaže kako je s američkom organizacijom potpisao ugovor na samo jednu borbu, a o daljnjoj suradnji će pričati nakon Indianapolisa.

Mirko je tek u ponedjeljak odradio prvi pravi trening nakon dugo vremena. Problem mu je bila i slomljena kost ispod oka o kojoj nije pričao u javnosti, a zbog koje je pauzirao s treniranjem.

"Tek sam jutros napravio dobar trening. Mjesec dana nisam hrvao, niti sam boksao dok to nije zaraslo. Treba sada vidjeti kako se što bolje pripremiti a da se ne pretreniram. Možda bi gora stvar bila da navalim s treninzima i da tamo dođem umoran. Ovo sve, naravno, ne znači da tražim alibi, no spreman sigurno neću biti. Mogu ga i nespreman nokautirati u prvoj rundi", otkriva Filipović.

"Mir je opasan parteraš i kontraš"

Posljednjih tjedana u javnosti se pojavila informacija da bi Pat Barry, njegov posljednji protivnik, trebao postati Filipovićev sparing partner.

"Da, to je istina. Razgovarali smo dosta puta telefonski i pitao sam ga kako se osjeća i kako mu je zdravlje. Ponudio sam mu da dođe u Hrvatsku i pomaže mi s pripremama. Ipak, za ovu borbu mi ne može biti od pomoći pa će sparirati s Brockom Lesnarom. Mir je viši od njega i radi se o parterašu. U Zagreb dolazi Ivan Hyppolite na dva tjedna, a sparirat ću i s Mladenom Brestovcem."

Mirko je na koncu rekao par riječi i o Franku Miru - dvostrukom UFC-ovom prvaku.

"Mir je sjajan borac neovisno o tome što je poražen u posljednjoj borbi. Radi se o vjerojatno najboljem parterašu u UFC-u i opasnom kontrašu. To što je kontraš možda će mi čak i odgovarati. Posljednji borci protiv kojih sam se borio bili su agresivni, a to mi nije pasalo", zaključio je Mirko.

Preuzeto sa :www.index.hr
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #34 poslato: Avgust 17, 2010, 10:42:14 posle podne »
Kakva vest,tako neshto se nije ochekivalo,a dogodice se... Kao da iz nichega stvorish neshto,tako je doshao ovaj mech :) 

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #35 poslato: Avgust 17, 2010, 11:52:44 posle podne »
iskreno, bila bi bas dobra fora da pobedi CC ali nekako Mir je stvrano opasan a mozda i spremniji u ovom trenutku.
ako pobedi mirko, to ce biti jako zanimljivo sta ga onda ceka.
mozda pobednik meca nelson vs carwin, koji se polako najavljuje...mogao bi sa dve, bas dobre pobede, mozda i za titulu. jako mu je otvorena situacija...kakva bi to bomba bila da sada pobedi, jos nekim nokautom...jujujujujuju
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #36 poslato: Avgust 18, 2010, 03:45:17 pre podne »
Ako nekog borca ne volim to je Mir,covek je pre par meseci hteo da se spusti u polutesku,tako da sav trud koji je ulozio da bude veliki je bio uzaludan.Ako Mirko bude pola borca kakav je bio u Prajdu,LHK i gotovo :)

Van mreže Badnews

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #37 poslato: Avgust 18, 2010, 01:22:17 posle podne »
Navijam za Mirka,naravno,ali po meni Mirko je dobar samo sa kilažom ispod 100kg!Tad je brz,eksplozivan...sa ovom kilažom koliko je sada imao 106 kg i onolikim nogma kao bilder,deluje trom i spor,kao da ne moze nogu da digne!

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #38 poslato: Avgust 18, 2010, 01:45:24 posle podne »
Navijam za Mirka,naravno,ali po meni Mirko je dobar samo sa kilažom ispod 100kg!Tad je brz,eksplozivan...sa ovom kilažom koliko je sada imao 106 kg i onolikim nogma kao bilder,deluje trom i spor,kao da ne moze nogu da digne!

Mirko je od uvek imao takve noge,sad jbg,zadnji put kad je skinuo nekom glavu sa ramena nogom bilo je bar pre 3-4 godine tako da i nije tako strashno x))
Chuda se deshavaju :)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #39 poslato: Avgust 19, 2010, 08:14:02 pre podne »
Left high kick nismo videli otkad ono bese 2006.

Pretpostavljam da se secas i tog meca, jer si i tada ovoliko pratio MMA...   ::)



Ontopic - Mirko, koji je u veoma strmoj silaznoj putanji karijere, daleko da se u ovom trenutku moze nadati pobedi nad veoma kvalitetnim borcem, kakav je Mir...

Tako da - glasam za Mira!
« Poslednja izmena: Avgust 19, 2010, 08:15:35 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #40 poslato: Avgust 19, 2010, 10:40:41 pre podne »
Ma samo da Mirko nije prihvatio ovu borbu prvenstveno zbog novca, ako nije onda ima velike sanse pobijediti Mira.

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #41 poslato: Avgust 19, 2010, 01:33:00 posle podne »
Ma samo da Mirko nije prihvatio ovu borbu prvenstveno zbog novca, ako nije onda ima velike sanse pobijediti Mira.

ma jok prihvatio je da radi mec za dobrobit iranskog naroda u svahiliju.
rekao je da mu je UFC obezbedio lep zivot i da im izlazi u susret, tako da, ZBOG PARA SE BIJE.
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #42 poslato: Avgust 19, 2010, 03:51:12 posle podne »
Ma samo da Mirko nije prihvatio ovu borbu prvenstveno zbog novca, ako nije onda ima velike sanse pobijediti Mira.

ma jok prihvatio je da radi mec za dobrobit iranskog naroda u svahiliju.
rekao je da mu je UFC obezbedio lep zivot i da im izlazi u susret, tako da, ZBOG PARA SE BIJE.

x2
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #43 poslato: Avgust 19, 2010, 04:13:27 posle podne »
Ma bravo za vas ,vi ne bi prihvatili mec i za mesec dana treniranja i 10 minuta borbe da zaradite 1000000 $ . Vi bi rekli vjera i moral mi to ne dopustaju nadjite nekog drugog .Bravo za vas!!!

Pa normalno da je prihvatio zbog novca!

@sumadinac,to koliko ja pratim mma,i od kada ,i koliko znam to tebe ne treba da interesuje vec drugi put uleces sa takvim komentarom i pocinjes da smaras...

Takodje se slazem da mirko moze tesko pobediti, sam je rekao da nije trenirao ni hrvao zbog polomljene arkade ili sta vec na licu pa u kakvoj je kondiciji onda, takodje ko zna kako bi zavrsio mec Barry vs CC da se Barry nije polomio u prvoj rundi...

Ako Mirko bude bezao u nazad i bacao HK ili ili lupao direkt i naguravao se sa mirom em ce izgubiti ,dobiti batina i izblamirati se u main eventu... Ali 1000000 u dzep ce staviti, kako god ja mu zelim da pobedi  i ima sanse ali daleko vecu sansu ima Mir!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #44 poslato: Avgust 19, 2010, 04:32:32 posle podne »
Ma bravo za vas ,vi ne bi prihvatili mec i za mesec dana treniranja i 10 minuta borbe da zaradite 1000000 $ .

 Ali 1000000 u dzep ce staviti, kako god ja mu zelim da pobedi  i ima sanse ali daleko vecu sansu ima Mir!

Ko je to rekao igore? Ja bi prihvatio i sa dve 0 manji iznos da me slomi ko prut samo da kinta legna :) hahahaha

Ja navijam za Mirka takođe samo to radim zato jer mi se sviđa kao čovek, kako se nekada borio + iz EXYU patriotskih razloga, navijam za sve sa EXYU prostora i nemam onu balkansku crtu da komšiji crkne krava ;)
Pain is temporary, Pride is forever