Maj 08, 2024, 02:12:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 121  (Pročitano 20903 puta)

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #75 poslato: Novembar 02, 2010, 06:36:41 posle podne »
sto mi je drago sto je lesnar izgubio titulu,ovaj valesquez ga je unistio i super radi,covek je masina
Evo ovako :meni nije drago sto je izgubio,iliti sto ga je Cain pogubio bukvalno, krivo mi je sto ne strada od Carwina bre,a za yaj mec sam bio spreman da onu stvar stavim na panj po opkladu da ce ga TUCI Caewin,ali ne i pobediti,i zbog cega ljudi toliko mrze Lesnarajer u svakoj domacoj izjavi,a i stranoj,osecam dozu hejta...Zbog cega bas toliko???!!!???evo mozda sam dam odgovor na to retoricko pitanje znaci da odbacimo njegovo nekad retardirano ponasanje,itd,nepostovanje protivnika egoizam ijos dosta toga l oseg u njegovom arsenalu "bontona",sportske i ljudskekulture na spisku dok Cain NAPROTIV je susta suprotnost[tj ne izigrava bolesnog majmuna posle pobede]msm ndo BOG da je pobedio Brok,sta bi napravio u ringu oktagonu whatever...lol,Mislim da je najveci razlog strah da da moji drugari,mislim u tom grmu lezi zec...Vi naravno dajte svoje misljenjebas me zanima sta ce te reci o strahu od njegove pojave snage...jer obicno ti divovi i ostale gluposti iz prica za malu decu prikazuju divove kao dobre i plemenite,jer sta bi bilo....znate vec sta...tako da mislim da je Brock ovde poneo nesvesno tu ulogu,nekog nevaljalog Diva,frika,titana karakondzule.titana,ili neke druge vrste zivuljke,ali jedno je uspeo,:da me zavara (a mislim i mnoge druge),da ima srce,posle borbe sa Cawimpom...:))hehe :-)^_^,i sto bih voleo da ga vidim sa fedorom...lele kakav bi to mec bio,istorijski sigurno....takodje prva odbrana titule opasan prtivnik,prospekt mma tima Black House cygano dos SANTOS,uz dobar gejmplan,moze biti repriza kao vs Kongo...ali...ako bas po scenariju "dobije'direkt kao protiv konga koji da se rzumemo ima razoran udarac ali brazilski as je mislim duplo jaci udarac,i pottom usledi brzinski GnP od 2-3sec ,bojim se da ce tim za reanimaciju morati da BrownPridea pokusa 'oziveti'....no svi cekamo novu 2011 i mec koji ce prema najavama biti pocetkom2011,mozemo samo da nagadjamo,sto je vrlo nezahvalno,bas u mmagde odjednom nagli obrt situacuje usledi....

SPORTSKI POZDRAV SVIMA
Veoma sam prijatno inenadjen sa VELASWUEZom,odavno,cak i nikad nisam video kompletniji paket u teskoj kategoriji

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: UFC 121
« Odgovor #76 poslato: Novembar 02, 2010, 07:07:59 posle podne »
Mislim da STRAH!!! ne postoji kod pro MMA boraca. Ne u toj meri da se zbog njega gube mecevi i da se neko zbuni ili preda pre vremena.
Nzm, ako treniras to i krenes da se boris - ili odma prestanes zbog straha ili ides do kraja uvek i sa svima.
A za imena iz UFC-a zasigurno ne mozes reci da strah vlada njima.

p.s. koga pre tuce, borbe, u ringu ili na ulici ne udari adrenalin i bar neka vrsta straha - taj nije normalan i nikad nece biti dobar borac!
A to ti iz iskustva kazem. Sa 18 sam radio u obezbedjenju, i tad su mi mnooogo velike BG mudonje rekle prostu stvar - i mi se cimamo kad krecemo da se bijemo a ne ti ko klinac. I to dok te drzi mozes da se bavis ovakvim stvarima. Kad prestanes da se plasis - gotov si!
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #77 poslato: Novembar 03, 2010, 04:00:01 posle podne »
Mislim da STRAH!!! ne postoji kod pro MMA boraca. Ne u toj meri da se zbog njega gube mecevi i da se neko zbuni ili preda pre vremena.
Nzm, ako treniras to i krenes da se boris - ili odma prestanes zbog straha ili ides do kraja uvek i sa svima.
A za imena iz UFC-a zasigurno ne mozes reci da strah vlada njima.

p.s. koga pre tuce, borbe, u ringu ili na ulici ne udari adrenalin i bar neka vrsta straha - taj nije normalan i nikad nece biti dobar borac!
A to ti iz iskustva kazem. Sa 18 sam radio u obezbedjenju, i tad su mi mnooogo velike BG mudonje rekle prostu stvar - i mi se cimamo kad krecemo da se bijemo a ne ti ko klinac. I to dok te drzi mozes da se bavis ovakvim stvarima. Kad prestanes da se plasis - gotov si!

pa prvi primjer za strah je Crocop
posle 5 6 izgubljenih meceva gdje je ili bio prebijen ili nokautiran, covjek izgubi samouvjerenje u sebe...nije prvi ni zadnji borac kome se to desilo.Mislim da se oni ne plase nokauta, vec batina

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: UFC 121
« Odgovor #78 poslato: Novembar 04, 2010, 08:43:41 pre podne »
Ne plase se batina, plase se sramote. Plase se ismejavanja od poreza i to je sve. Mnogo je lakse kad izgube na poene.
A cro cop nije plasljiv ni 1%. Mozda bilo ko drugi, al Mirko ima srce svakako. Jedino sto ima i visak godina i manje inspiracije al jbg. On je svoj posao u borilackim sportovima odradio.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #79 poslato: Novembar 07, 2010, 12:34:28 pre podne »
nisam mislio da ga se plase borci,nego gledaocima nije prijatno kad g VIDE A VEZANO ZA lESNARA,A VIDIM DA NISTE SKAPIRALImoje reci jer kako je neko naveo u postu iznad mene
Citat
sto mi je drago sto je lesnar izgubio
zasto tolko hejta po broku?

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: UFC 121
« Odgovor #80 poslato: Novembar 07, 2010, 06:36:10 posle podne »
zato sto je dripac?
The training is nothing, will is everything.

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: UFC 121
« Odgovor #81 poslato: Novembar 09, 2010, 07:44:02 posle podne »
Zato sto ga ufc i dana white napravise legendom,porede ga sa fedorom i svasta nesto,a covek osim kondicije i rvackih sposobnosti ne poseduje nista vise gard nikakav udaracke sposobnosti isto tako,i kako to da se niko ne seti da kaze kad vidi brocka koliki je da je sigurno na steroidima a vazno je da Overema svi osudjuju.

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #82 poslato: Novembar 10, 2010, 01:23:13 pre podne »
Zato sto ga ufc i dana white napravise legendom,porede ga sa fedorom i svasta nesto,a covek osim kondicije i rvackih sposobnosti ne poseduje nista vise gard nikakav udaracke sposobnosti isto tako,i kako to da se niko ne seti da kaze kad vidi brocka koliki je da je sigurno na steroidima a vazno je da Overema svi osudjuju.
bravo za razmisljanje

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: UFC 121
« Odgovor #83 poslato: Novembar 10, 2010, 01:19:50 posle podne »
Zato sto ga ufc i dana white napravise legendom,porede ga sa fedorom i svasta nesto,a covek osim kondicije i rvackih sposobnosti ne poseduje nista vise gard nikakav udaracke sposobnosti isto tako,i kako to da se niko ne seti da kaze kad vidi brocka koliki je da je sigurno na steroidima a vazno je da Overema svi osudjuju.

samo ne znam o kojoj kondiciji pises... :D ima kondicije za prvi minut prve runde
The training is nothing, will is everything.

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: UFC 121
« Odgovor #84 poslato: Novembar 11, 2010, 12:23:18 pre podne »
prepravljam post brock ima samo rvacke sposobnosti:)

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: UFC 121
« Odgovor #85 poslato: Novembar 11, 2010, 12:42:00 pre podne »
e tako vec moze :D
The training is nothing, will is everything.

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #86 poslato: Novembar 12, 2010, 01:50:18 posle podne »
Brock je izuzetno dobar na parteru i rvanju, sa ogromnom snagom i agilnoscu, nedostaje mu standup, al dobro, nijedan borac nije savrsen, posle borbe sa Carwinom, poceo je da respektuje protivnike i ostale borce

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #87 poslato: Novembar 12, 2010, 07:33:21 posle podne »
Uh covece sad je bas ;D  zakuvana situacija svetskoj mHW division
,tri najbolja teskasa u ufcu Cain,Carwin JdS,i dodao bih tu fedora,i Overwma,a sigurno ce biti neki super fajt od navedene gospode cak mozda ici protiv lednara a tu je i mir tako da ce mislim biti neverovatnih kombinacuja u igri..... :P
xxaxa mir vs lesnr3LoL ::) :D ;).
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2010, 07:35:09 posle podne deadgame »

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #88 poslato: Novembar 21, 2010, 06:03:18 posle podne »