Maj 16, 2024, 05:04:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts + L-Carnitine  (Pročitano 30615 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #30 poslato: Jul 14, 2006, 11:22:22 pre podne »
Citat: milan03
http://www.bodybuilding.com/store/mp/vaso.html

http://www.bodybuilding.com/store/hp/caf.html

Aspirin je iz moje lokalne apoteke. Uvek juri baby aspirin od 81mg. Nema potrebe da uzimas vise od 150mg aspirina uz eca stack. Starijim ljudima je i preporucljiv 81mg aspirin kao dnevni suplement jer razredjuje krv. Mislim da je 500mg Aspirina ok da uzmes kad si bolestan, ali nikako svaki dan. Takodje Efedrina... 150mg je gornja granica ali se ne preporucuje za svakodnevnu upotrebu :( Moj savet ti je izkuliraj sa ECA jedno mesec dana, i onda ako ga toliko volis kreni opet ali sa mnogo manjim kolicinama, 25-50mg 1-2 dnevno. Mnogo ces veci efekat imati posle tih mesec dana pauze kad ti se organizam odvikne. U medjuvremenu uzmi neki drugi suplement kao zamenu... Zavisi sta ti je u tom trenutku bitnije: energija ili fat burning.
...BRAVO...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #31 poslato: Jul 14, 2006, 11:37:19 pre podne »
Kako bi trebalo da krenem sa EF... da li bi bilo dobro ovako:
 ujutro 25 EF 250 Kofeina i taj mali aspirin i popodne jos jednom tako pre treninga u teretani?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #32 poslato: Jul 14, 2006, 11:42:19 pre podne »
Citat: Vexxx
Kako bi trebalo da krenem sa EF... da li bi bilo dobro ovako:
 ujutro 25 EF 250 Kofeina i taj mali aspirin i popodne jos jednom tako pre treninga u teretani?
,,moze..sali samnji jos coff..na 150

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #33 poslato: Jul 14, 2006, 11:55:28 pre podne »
ok... Procitao sam negde da odnos ef i kof treba da bude 1:10

Zato sam stavio toliko....

evo jedne od stranica: http://www.theministryoffitness.com/mof/library/faq/faq2.htm

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #34 poslato: Januar 16, 2007, 08:34:20 posle podne »
pošto nisam hteo da otvaram novu temu pitacu ovde da li je neko imao problema sa AC , jer drugarica mi je rekla da je neki njen drug imao velikih problema , da je morao ici u bolnicu , a to sam cuo od jos jednog druga i pre  a ja bas mislim da uzmem AC na leto , ili neki drugi sagorevac .


P.s zanima me da li cu kad budem uzeo sagorevac i kad budem bio na regulisanoj ishrani da li cu uspeti i da se rešim naduvanog stomaka

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #35 poslato: Januar 16, 2007, 10:30:41 posle podne »
Kakvih problema je imao taj decko???I odakle im ideja da je to uopste od Animal C.???

Za ovaj tvoj "naduvani" stomak,normalno da ima resenja ukoliko sredis ishranu,radis dobar trening i kardio,ubacis neki sagorevac...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #36 poslato: Januar 17, 2007, 01:05:33 pre podne »
Meni je od svih sagorevaca ubedljivo najjace sprzio mast AC. Doduse ja sam ga stackovo sa Sesamin-om i L-Carnitinom ili Melting Point-om. Mislim da nema greske sa AC-om.

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #37 poslato: Januar 17, 2007, 03:47:31 posle podne »
Bas dobra tema! Nije mi jos vreme da se odmascujem :) ali mi se citalo nesto pa sam procitao ovo.

Zasto se koristi aspirin i procesu mrsavljenja?

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #38 poslato: Januar 17, 2007, 03:50:31 posle podne »
Bas dobra tema! Nije mi jos vreme da se odmascujem :) ali mi se citalo nesto pa sam procitao ovo.

Zasto se koristi aspirin i procesu mrsavljenja?

Zato jer je dobar za otvaranje žila, širenje vena, bolja prokrvljenost (vaskularnost) i kisik lakse kola krvlju do mišića tako da daju maximalni spoj i rezultat. Ali ne treba pretjerivat da se tjelo ne bi naviklo kad ti on bude stvarno trebao, dakle samo kad se radi o defki...

A I MALO GORE IZNAD TI PIŠE JAKO FINO  8)

Citat: milan03
http://www.bodybuilding.com/store/mp/vaso.html
Aspirin je iz moje lokalne apoteke. Uvek juri baby aspirin od 81mg. Nema potrebe da uzimas vise od 150mg aspirina uz eca stack. Starijim ljudima je i preporucljiv 81mg aspirin kao dnevni suplement jer razredjuje krv. Mislim da je 500mg Aspirina ok da uzmes kad si bolestan, ali nikako svaki dan.
« Poslednja izmena: Januar 17, 2007, 03:53:25 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #39 poslato: Januar 17, 2007, 06:23:54 posle podne »
Kakvih problema je imao taj decko???I odakle im ideja da je to uopste od Animal C.???

Za ovaj tvoj "naduvani" stomak,normalno da ima resenja ukoliko sredis ishranu,radis dobar trening i kardio,ubacis neki sagorevac...

neznam tacno , ali znam da je isao u bolnicu , a drugi lik kog sam spomenuo pao je u nesvest.



P.s ako budem uzeo AC , da li ce mi se i misici smanjiti?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #40 poslato: Januar 17, 2007, 06:24:37 posle podne »
Kakvih problema je imao taj decko???I odakle im ideja da je to uopste od Animal C.???

Za ovaj tvoj "naduvani" stomak,normalno da ima resenja ukoliko sredis ishranu,radis dobar trening i kardio,ubacis neki sagorevac...

neznam tacno , ali znam da je isao u bolnicu , a drugi lik kog sam spomenuo pao je u nesvest.



P.s ako budem uzeo AC , da li ce mi se i misici smanjiti?
..

KAKVE BUDALSTINE..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #41 poslato: Januar 18, 2007, 03:48:08 pre podne »
Grudobolja!  :o

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #42 poslato: Januar 18, 2007, 12:33:53 posle podne »
Kakvih problema je imao taj decko???I odakle im ideja da je to uopste od Animal C.???

Za ovaj tvoj "naduvani" stomak,normalno da ima resenja ukoliko sredis ishranu,radis dobar trening i kardio,ubacis neki sagorevac...

neznam tacno , ali znam da je isao u bolnicu , a drugi lik kog sam spomenuo pao je u nesvest.



P.s ako budem uzeo AC , da li ce mi se i misici smanjiti?
..

KAKVE BUDALSTINE..



a molio bih da mi se kaze sta je to glupost

aj ovo za misice moze biti , verujem da je to glupost , tj. nadam se  ali ovo sto sam vam ispricao cuo sam od osoba kojima verujem i ne vidim razlog zasto bi me lagale

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #43 poslato: Januar 18, 2007, 12:47:14 posle podne »
pa glupost je to..i to VEEEEELIKA GLUPOST da se ne izrazvam drugacije sto je tebi neko rekao da su ti je jedan koelga isao u bolnicu a drugi pao u nesvest od animal cutsa-s....

ali aje ovako..

ti meni kazi..jedan jedini razlog zbog kojeg bi neko otisao u bolnicu zobg toga ajos vise pao u nesvest...a ja cu tebi 1001 zasto to nije tako....ok??

dakle....ti meni 1.....ja tebi 1001..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #44 poslato: Januar 18, 2007, 01:02:12 posle podne »
Pravo pitanje je : odakle njima uopste ideja da se to (padanje u nesvest i sl.) desilo zbog koriscenja Animal Cuts-a???Verovatno od nekog naseg eminentnog doktora medicine koji je verovatno decka pitao da li koristi neke droge i sl. a ovaj mu pomenuo AC...i po automatizmu sledi odgovor "e to ti je zbog toga"... :twisted: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!