Maj 03, 2024, 08:13:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura  (Pročitano 15020 puta)

Van mreže Grba

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: prva kura
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 13, 2010, 09:52:02 posle podne »
Pozdrav svima iz Slovenije, izvinite ako bude kakva greška u gramatiki.


Evo ovako ja na tvome mestu aca na početku bi radio kako radiš sad(trening) samo bi smanjio OH samo na 1 obrok i obrok posle treninga
dodao ka svakom obroku 1-2tab. green tea i koji fat burner prije treninga.
Smanjo pavze na 90sec. Max. kg i najmanje 8 ponavljaja. Toliko da digneš pulz.
Na kraju treninga 30min kardia a pulz da nebude manji od 100 i ne višlji od 120.
Dok imaš i ujutru i posle treninga OH imačeš dosta brzo visok pulz(BCAA 5-10g, 20 min prije treninga)
OVAKO RADI MESEC DANA

ee sad sledeči mesec
40-50 min kardia prije 1 obroka a  20 min prije kardia 5g creatina i 10g BCAA
Izbaciš OH kod 1 obroka
i sve do treninga ništa OH + posle treninga 30min laganog kardia.
Prije i izmedju treninga 10 g BCAA znači 2x10g.
Posle treninga riž i  preko proteini .

3. mesec: Napravio bi "kuru" 2 dana efedrin 2 dana clen i tako 4 nedelje.
Trening i ostala supementacija  i sve to ostaje  isto samo dobro bi bilo malo više BCAA.
Posle 4 nedelje napravio bi kuru od propionat i winy...

To bi trebalo da skine nekoliko % bodyfat.

nadam se da sam ti pomogo i još jednom izvini na gramatiki!
Pozz
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2010, 09:54:20 posle podne Grba »

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: prva kura
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 14, 2010, 02:35:01 pre podne »
Pa ako je tako kao sto kazes da nema pravila i da svako drugacije reaguje na steroide.Ispada da on sad treba covek da proba sve zivo i da se sjebe totalno da bi video sta mu odgovra.On je lepo postavio pitanje i kulturno zatrazio pomoc.reko je sta hoce ,mozda nema vremena da cita ili nece da cita pa pita.A Vi ako hocete kazite i pomognite ako ne nemojte ni da odmazete i da ga zezate.
Prva kura hahahahahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D
To je stvarno za smejanje  prva kura,xexexe koja crna prva?!
pa vidi ovako, sad ti ja napisem sta bi meni bilo logicno da uzmes, i sta bih ja uzeo prvi put(ponovo) i ti onda zabodes neku nuspojavu ?! vrlo moguc scenario..uostalom, koliko je meni jasno, takvi saveti mu dodju i kao krivicno delo.
trenbolon u prvoj kuri NIKAKO ako mene neko pita, a ima ovde samo treba naci sta je neko predlagao, a vecina se slozila kada se krece u tu avanturu..uzmes i iscitas temu koju je zapoceo TechFilip i tamo ti se razmrse neki konci.
Nije ovo sekcija za neupucene, ako me kontas..ovde razmenjujemo misljenja, a kakvo misljenje mozes razmeniti sa nekim ko o tome bas nista ne zna?
ti mu lepo kazes sta treba da radi - da cita i posle ispadnes jos i nepristojan i arogantan, a to je opet za njegovo dobro.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 15, 2010, 04:28:55 pre podne »
Da neko nekom kaze uzmi to i to ne bi nikako trebalo da se radi.Sto vec rece Body,ja kazem nekom to i to,ono na papiru ispada sigurna kura,male doze al eto jbg desi se lik je genetski podlozan ginekomastiji recimo i paf sisice...


ovde imas predloge,licna iskutva,imas ispisano sve o svakom steroidu sto je sasvim dovoljno da neko ko cita duze od 30 minuta forum sklopi prvu,drugu ili sesnaestu kuru.

apsolutno ne znaci da treba sve da isproba na sebi,vec krene recimo kaze aha,deda,cale,buraz su mi celavi znaci verovatno i ja sam imam predispoziciju da ocelavim,pa je verovatno bolje da se klonim steroida koji idu u DHT.
Ili zna da je u pubertetu imao problema sa nekom blagom ginekomastijom,pa sam shvata da treba da izbegava steroide koji mnogo aromatizuju,ili da pak koristi nesto sto sprecava aromatazu itd itd itd.

I onda lepo krene sa jednom komponentom u prvoj kuri,u sledecoj doda i drugu,u trecoj odradi drugacije frontload,u cetvrtoj odradi kracu kuru...kada je o ovakvim stvarima rec,tu nema sta drugo nego da se proba jbg ali je ovo neki generalno "bezbedan" nacin,polako uvoditi razlicite stvari kako bi mogao da prati kako mu tacno koji aas deluje na telo.I naravno,da odma na pocetku svako raskrsti sa sobom one puste snove da ce da se uradi od jedne kure pa da to "odrzava",i jednostavno ono da nemos ebat a da ti ne udje  bar malkice :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure