Jun 17, 2024, 09:59:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.195 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: SRBIJA VS SPANIJA  (Pročitano 25734 puta)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #45 poslato: Septembar 13, 2010, 05:39:04 posle podne »
ma bolela bi me patka da smo usli smao u finale pa makar i pukli 20 razlike od amerikanaca..krivo mi je sto su nas onako bedno jebali prootiv ovih
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2010, 08:56:34 posle podne Polomac »

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #46 poslato: Septembar 13, 2010, 05:59:00 posle podne »
Durant ima sve predispozicije da postane mozda i najdominantniji igrac u NBA!

Visok je 2.06m, ogroman raspon ruku, vec sad jedan od najboljih all-round sutera lige, poceo je da radi na igri u odbrani...
Fali mu mozda nesto mase, narocito iz razloga da spreci eventualne povrede (T-Mac je imao takav problem) i da bi mogao da parira ostalim fizicki jacim krilima, poput Iguodale i G. Wallace-a, ali buducnost je definitivno njegova!
Kada bi OCT, uz Duranta i Westbrook-a, imala jos jednom proverenog krilnog centra, daleko bi dogurali!

ontopic:
Ovo za doping je odavno poznata cinjenica, kad god Ameri povedu tim gde ima bar neki igrac za pomen, uvek ce biti mnogo dominantniji od ostalih ekipa.

A izgleda da Duda od Olimpijakosa pravi reprezentaciju - Teodosic, Keselj i Savanovic... ;)
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2010, 06:09:02 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #47 poslato: Septembar 13, 2010, 07:06:49 posle podne »
Durant ima sve predispozicije da postane mozda i najdominantniji igrac u NBA!

Visok je 2.06m, ogroman raspon ruku, vec sad jedan od najboljih all-round sutera lige, poceo je da radi na igri u odbrani...
Fali mu mozda nesto mase, narocito iz razloga da spreci eventualne povrede (T-Mac je imao takav problem) i da bi mogao da parira ostalim fizicki jacim krilima, poput Iguodale i G. Wallace-a, ali buducnost je definitivno njegova!
T mac je dobio povrede jer se igrao sam masom kako ne treba, tacnije svi su oni hteli nesto sto je Jordan uradio , ali je MJ secam se to uradio mnogo kasnije i zadrzao nizak bf kad je prebaco bas stil igre na post i sut ... Hocu reci da masa dodatna otezava igru usporava igraca a tad je bas skloniji povredama ...  T mac i Kobe su naglo nabacili masu i pocele su povrede, stim sto je Kobe to ranije izvalio i angazovao vrhunski strucnjak trenera da smrsa cak preko 10 kg pre jedne sezone(cini mi se 08) posle jos par kila..(gde je skinuo i dosta misica) , pogledaj ga sada , suv je ko grana a brzi i agilniji ... krila ne mogu jednostavno da ga stignu ... isto to je uradio i Carter zbog kolena , skinuo koju kilu ... tako da ...
Nego bih ja izdvojio i ovog  Westbrook -a ... brate ... ja nisam video brzeg i eksplozivnijeg igraca ikada , mozda eksplozivnost ali brzina ... jbt koja brzina ...
Znaci slazem se za Duranta on moze veliki posao od sebe na napravi... ali polako...
Citat
ne pamtim kad su amerikanci ovako lagano osvojili nesto...
na olimpijadi sa sve brajantom, dzejmsom, vejdom i svim ostalima su jedva izvukli pobedu protiv spanaca...
osvojili su lagano jer je ovo bio pravi tim sa liderom Durantom ... video si , dzaba ti i 5 allstara u timu kad evrpoljani zapucaju zonsku odbranu , stanu u bunker ... ipak se u Evropi i dalje igra vise takticka odbrana nego u USA ... zato kazem ovo sto su oni uradili je meni barem neverovatno , znaci oni igraju presing nad igracem celu tekmu i to je njihava odbrana , totalno netakticka , tj njihova odbrana je napad jbt :) to sam video i na olimpijadi , kako grizu jbt u odbrani 1-1 ko pit bulovi , a znas i sam kolika snaga tu treba da se pici tako celu tekmu ... Turci jesu stariji ali ovi su grizli tim tempom sve 4 cetvrtine sve lopte ukradene preko igraca ... mora da su na necemu ili su crnci stvarno toliko superiorniji fizicki od belaca ...

Spartak

  • Gost
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #48 poslato: Septembar 13, 2010, 07:54:56 posle podne »
ma bolela bi me patka da smo usli smao u finale pa makar i pukli 20 razlike od amerikanaca..krivo mi je sto su nas onako bedno jebali prootiv ovih muslimana...

Malo offtopic
Turska je inace jedna od naprednijih drzava na istoku, ako ne cak i najnaprednija,bili muslimani ili ne

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #49 poslato: Septembar 13, 2010, 08:40:19 posle podne »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #50 poslato: Septembar 13, 2010, 08:47:58 posle podne »
Sad sam to gledao....Ma brate,sta vise da se kaze...?

A i nad Krsticem je bio cist faul kad je primio loptu za poslednji suy 0.5s do kraja...ali sta vredi sad...

Onoj trojici bi grkljan iscupao bez imalo grize savesti...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #51 poslato: Septembar 13, 2010, 08:58:48 posle podne »
pored svega recenog ovo je vrhunac cele price...:
http://www.b92.net/sport/turska2010/vesti.php?yyyy=2010&mm=09&dd=13&nav_id=458463&fs=1

dobro to su stvari koje vec prolaze sudijama pa da su sudije bile Srbi... to se tek na kameri vidi...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #52 poslato: Septembar 13, 2010, 09:16:00 posle podne »


Malo offtopic
Turska je inace jedna od naprednijih drzava na istoku, ako ne cak i najnaprednija,bili muslimani ili ne


Turska je, isto tako, i zemlja koja ne zeli da se izvini za (doslovno) nesto sto se granici sa istrebljenjem jednog naroda, i to ne u Starom veku, vec u proslom, no to nije tema...


Ali ja prosto ne mogu verovati da se niko nije oglasio poput ovog skandala!!!
Kada je Henry, koji je neopisiva velicina, igrao rukom, ceo svet je bojkotovao i njega i reprezentaciju, cak su mu i njegovi navijaci zvizdali, a ovde se Turci ponose svojom zasluzenom (!!!) pobedom!
Ako mogu naci bar trunku satisfakcije za ovo sto su Turci napravili, onda je to cinjenica da je ovo Tanjevicu bila verovatno poslednja prilika da nesto ozbiljnije uradi na reprezentativnom planu, posto je ozbiljno bolestan... I pored toga, nista ne moze opravdati onu sramotu!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #53 poslato: Septembar 13, 2010, 09:26:49 posle podne »
mozda je Tanjevic turcin  :)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #54 poslato: Septembar 13, 2010, 09:27:37 posle podne »
mozda je Tanjevic turcin  :)

Ne baljezgaj!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #55 poslato: Septembar 13, 2010, 10:37:57 posle podne »
mozda je Tanjevic turcin  :)

Moram priznati da imaš "FANTASTIČNE" postove...ajde se malo ohladi.
Pain is temporary, Pride is forever

Spartak

  • Gost
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #56 poslato: Septembar 13, 2010, 10:50:02 posle podne »
Ja ne znam moze li se zalba ulozit u ovaj sport na sudjenje :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #57 poslato: Septembar 14, 2010, 12:38:17 pre podne »
Ma mogu (ako hoce) da suspenduju sudije i to je to...Mada bi im i dozivotna suspenzija bila malo...

Poenta je sto na vise niko ne je.e ni 2%,po bilo kom pitanju...jbt pa 90-ih smo imali neku poziciju u sportu,posebno u kosarci,tada im nije odgovarao ko je na celu Srbije,a opet je Bora Stankovic bio na celu evropske kosarke i imali smo jake pozicije...Sad su nam svi "prijatelji",ali nas onako prijateljski iz.ebu cim se ukaze prilika....u svakom smislu:ovo sad na prvenstvu,Patizanova A licenca,ucene da mora da se igra Jadranska....

A i ovaj smrdljivi Kapicic,neka se skloni vec jednom,imbecil nesposobni,neka pusti Divca,Danilovica,Djordjevica i slicne da rade u KSS ono sto treba i kako treba
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2010, 12:40:23 pre podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #58 poslato: Septembar 14, 2010, 08:04:30 pre podne »
posle ovog snimka nema sta vise da se kaze..mislim da smo sve ispricali u ovoj temi..onaj govnar gleda kako ovaj debil gazi liniju i pusta napad..oci mu ispale dabogda...!! nemamo nikakav autoritet jebem mu mater..

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #59 poslato: Septembar 14, 2010, 10:03:42 pre podne »
Divac ne moze da bude predsednik KSS, jer je vec predsednik olimpijskog komitena, ali se mora menjati nesto u savezu to je neminovno.... samo da nam Duda ne ode, onda smo otisli u kurac, jer ne vidim adekvatnu zamenu za njega sem Obradovica ili Pesica, mada cisto sumljam da bi i oni radili pod losijim uslovima od Dudinih....

« Poslednja izmena: Septembar 14, 2010, 10:05:56 pre podne Genius »