Maj 19, 2024, 06:25:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193711 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #600 poslato: Jun 08, 2012, 10:32:49 pre podne »
da neko ne misli
ja sam obirsao ono sto sma napisao jer mi se sve GADI.....
jer ne zelim cak ovu temu vise ni da OTVORIM koliko mi se gadi
zelim samo da kazem jednu stvar za kraj
u MOJOJ pordici se zna : ja sam ga napravio...pod mojim krovom nece ziveti kao peder
nadam se da cu dockeati dan  8) 8)
a ako ne,uciti su svoju decu kako da se ponasaju kada dodje

Citat
nema to veze sa ovim novijim naručenim istraživanjima.

Tek sa hrišćanstvom su te stvari oko homo odnosa postavljene drugačije, po meni ispravnije.

thnx

 

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #601 poslato: Jun 08, 2012, 10:38:38 pre podne »
Da ne ispadne da sam ja za paradu i njihov cilj, ja homoseksualzam smatram bolesti, zato što nije biološki normalno pariti se sa jedinkom istog pola, tu nema reprodukcije, a reprodukcija je najvažnjiji biološki razlog postojanja nas. To što su ukinuli da je homoseksualzam bolest, to se zove politička korektnost i sere mi se od nje. Ali da je pedera bilo, bilo je od pamtiveka, ljudi postanu pederi zbog ko zna čega, sada je to možda i povećano sa ovom otvorenom homoseksualnošću, ili su možda svi izašli. Mene baš briga za pedere, ako je neko peder ja mu ne mogu pomoći, niti sam u tom fazonu da ih jurim da ih ubijam, neka rade šta hoće u svoja četiri zida, ali sam protiv parade kao terora manjina nad nama većinom. A ovo oko 8 dana je pogotovu bezobrazno, a naravno kao i u svemu tome, iza svega toga stoji neko ko profitira od ovoga.
No curling in the squat rack!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #602 poslato: Jun 08, 2012, 12:37:12 posle podne »
Citat
Peđa, u pravu je Stevcho, u antičko doba pederastija je bila normalna pojava, čak normalnija nego monogamni brak, koji je služio za prostu reprodukciju. Eto, npr., Spartanci kojima se mnogi dive su bila gomila dajguza, s tim da je kod njih to davanje guze služilo i kako bi se herojskije borili u bitkama štiteći život svog ljubavnika.

Ovo su istorijske činjenice, nikad nisu prikrivane i vrlo su dostupne, nema to veze sa ovim novijim naručenim istraživanjima.

Tek sa hrišćanstvom su te stvari oko homo odnosa postavljene drugačije, po meni ispravnije.. 

Ljudi nekada, bas u to vreme o kome govoris su bili mnogobosci, pagani, satanisti prvog stepena i ne samo da su imali obicaje da budu pederi ves su imali i gore ukljucujuci i perverzne odnose sa svojom decom, prinosenja na zrtvu i svoje dece i mnogo bolesnih obicaja. Nije ni cudo, demonizovanim ljudima svakakve bolestije padaju na pamet.Takav je bio koncept do hriscanstva, kada se uvodi Boziji koncept koi je ispravan, i ovakve pojave bivaju slabije jer ljudi gaje prave vrednosti. Danas se vracamo na staro, odbacujemo velikom brzinom hriscanstvo i Boga i mozemo da ocekujemo uskoro i jos izopacenije stvari. Tek smo poceli, mozemo mi i mnogo gore.

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #603 poslato: Jun 08, 2012, 01:01:18 posle podne »
Citat
Peđa, u pravu je Stevcho, u antičko doba pederastija je bila normalna pojava, čak normalnija nego monogamni brak, koji je služio za prostu reprodukciju. Eto, npr., Spartanci kojima se mnogi dive su bila gomila dajguza, s tim da je kod njih to davanje guze služilo i kako bi se herojskije borili u bitkama štiteći život svog ljubavnika.

Ovo su istorijske činjenice, nikad nisu prikrivane i vrlo su dostupne, nema to veze sa ovim novijim naručenim istraživanjima.

Tek sa hrišćanstvom su te stvari oko homo odnosa postavljene drugačije, po meni ispravnije.. 

Ljudi nekada, bas u to vreme o kome govoris su bili mnogobosci, pagani, satanisti prvog stepena i ne samo da su imali obicaje da budu pederi ves su imali i gore ukljucujuci i perverzne odnose sa svojom decom, prinosenja na zrtvu i svoje dece i mnogo bolesnih obicaja. Nije ni cudo, demonizovanim ljudima svakakve bolestije padaju na pamet.Takav je bio koncept do hriscanstva, kada se uvodi Boziji koncept koi je ispravan, i ovakve pojave bivaju slabije jer ljudi gaje prave vrednosti. Danas se vracamo na staro, odbacujemo velikom brzinom hriscanstvo i Boga i mozemo da ocekujemo uskoro i jos izopacenije stvari. Tek smo poceli, mozemo mi i mnogo gore.
Ne bi da vređam tvoja religijska ubeđenja, ali fakt je da su ti, kako ih ti nazivaš, "mnogobosci, pagani, satanisti prvog stepena" tj. Egipćani, Grci i Rimljani postavili temelj civilizacije kavu mi danas poznajemo. Njihov uticaj na razvoj svih poznatih društvenih i prirodnih nauka  je neprocenjiv (filozofija, matematika, medicina, pravo i sl.), i bez njihovog uticaja, ti a ni ja ne bismo ni znali da svoja razmišljanja formulišemo kroz pisanu reč, jer su oni (uz Mesopotamiju i Vavilon) izmislili i pismo.
Misliš da su Goti, Avari, Barbari i slični germanski i franački varvari koji su zaslužni za pad zapadnog rimskog carstva , koji su kasnije iz mnogobožačkih prihvatili monoteističke religije, dali neki doprinos ljudskoj civilizaciji, pa jesu, unazadili su je za 2000 godina. Sve do 14v i Renesanse vladao je totalni mrak ljudske civilizacije uzrokovan uništenjem ovih civilizacija koje ti prezireš, a da se tada nije vratilo nekim od njihovih vrednosti i postignuća (naravno uz ogroman otpor crkve i vladara) ne bi bilo ni industrijske revolucije, pa bi ti danas mesto u teretani mišiće vežbao vukući plug umesto volova.

EDIT: Inače inkvizicija je med i mleko, bogougodna za nepoverovati, smišljena iz jednog razloga a to je da crkva i vladari ne moraju da vrate novac pozajmljen od bogatih trgovaca mahom Ješa, lakše i isplatljivije je bilo proglasiti ih jereticima i spaliti. Papa i dan danas ne podržava upotrebu prezervativa. Welcome to Stone age!!!
« Poslednja izmena: Jun 08, 2012, 01:06:35 posle podne kure_ss »

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #604 poslato: Jun 08, 2012, 01:46:00 posle podne »
Kure
Ja ne znam odakle se ljudima javlja nenadjebiv nagom za filozofiranjem, dokazivanjem ko je koliko pametan, koliko ko zna i koliko toga mozemo da prekopiramo sa vipikedije da bi ispali jos vise pametni. Batali me molim te sada predavanja o istoriji i prosipanja pameti. Takodje me batali oko moih religioznih shvatanja o koima nisam ni pisao.
Tvoj sam post citirao jer sam hteo da se eventualno nadovezem na to sto si pisao, a ne da razglabamo koliko je vavilonsko carstvo bilo, dali i koliko je imalo uticaja na danasnju civilizaciju i dali je Samiramida bila paganka itd...

Kada vec navodis koliki su uticaj imali rimljani, egipcani itd onda si mogao da ides jos unazad pa da pises o tome ko je izmislio toljagu, tocak itd. pa da vidimo koliki su trag ostavili, a trebao si da spomenes da su i Njutn i Paster i Faradej i Anjstajn i pun ku.ac drugih mislioca bili pobozni hriscani koi si verovalu u Boga, a doprineli su veoma danasnjoj civilizaciji.

O papi, inkviziciji i celom Vatikanu mozemo da se slozimo jer oni niti su hriscani niti veruju u Boga, to su za mene sektas naj veceg ranga, bolje da se ne raspisem veruj mi.

Dakle, niti sam te prozivao, niti imam nameru, niti vremena ( a i trenutno pisem preko telefona pa bas i nemam zivaca za kuckanje) da se utrkujem sa tobom o prosipanju pameti i istorijskih cinjenica, pa bih te zamolio da temu ne vodimo u off.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #605 poslato: Jun 08, 2012, 02:12:25 posle podne »
Kod god cujem rec mnogobozac setim se Sojica kad zajebava Cirka da je mnogobozac:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #606 poslato: Jun 08, 2012, 02:17:02 posle podne »
to ti sad dodje kao one price sa paleo dijetom i ostale fore, kao covjek je prije 10000000.... godina tako radio i zivio
ok, zanemaromo sve te godine i evoluciju, pa ti se hrani tako i zivi kao on, nema nikakvih problema
Ok, ako je nekome anticka Grcka model po kojem treba zivjeti, nemam nista protiv da ga na sebi i primjeni
sasvim u redu
samo mi jedna stvar nije jasno, sto se ljudi koji nevjeruju u Boga, nadju prozvani, a da ih niko nije imenovao, kad god se pomene crkva i vjera?

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #607 poslato: Jun 08, 2012, 02:39:17 posle podne »
@Igore ok rekao si svoje, ja svoje, nema razloga za prepucavanje.

@veljo ja nisam rekao da je antika model po kojem treba živeti, samo sam napomenuo da cela ta homo priča nije od juče, već da je tu od početaka ljudske civilizacije. Pročitaj delo "Ateološka rasprava" od Mišela Onfrea u kojem on vrlo argumentovano pravi paralelu i analizira sve svetske vere i religije, njihov nastanak, uzroke i posledice koje su one imale po ljudsku civilizaciju.

EDIT: Ne znam kako i po čemu si zaključio da ja ne verujem u boga i da sam se osetio prozvanim. Uzdravlje.

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #608 poslato: Jun 08, 2012, 02:47:27 posle podne »
Ma nije problem oko toga da li netko vjeruje u Boga ili ne, uostalom svaki covjek neka vjeruje u ono sto hoce ionako to utjece na njegov zivot,  ja vjerujem u Isusa, a ti ne vjerujes u Isusa,pa sto onda, idemo na pivo..Vec je cinjenica da su religije najveci uzrocnici vodenja ratova i smrtno stradalih ljudi( narocito muslimani protiv krscana)koji se broje u milijunima, a kada se vratimo u povijest kako kaze kure_ss veoma je vazno znati povijest jer prije jos iz doba Sumerana na sumerskim glinenim plocicama spominje se dolazak bogova, a ne boga, tako da postoji mnogo implikacija oko tih bogova, koji su kasnije postali kao jedan kojeg danas pozanjemo kao Bog.

A ovo oko pedera, a to ko zna, onaj koji poznaje ljudski organizam i DNK moze po volji sigurno mjenati njegov centar za uzivanje, a kada pogledamo od kuda to sve dolazi EU i njegovo nametanje, mozda je i ona hrana GMO (genetski modificirana) stvorena da genetski modificira nas, tj. nas DNK i nas osjecaj za stvarnost.
« Poslednja izmena: Jun 08, 2012, 02:50:07 posle podne IGI900 »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #609 poslato: Jun 08, 2012, 02:52:35 posle podne »

EDIT: Ne znam kako i po čemu si zaključio da ja ne verujem u boga i da sam se osetio prozvanim. Uzdravlje.

Kure, nisam na tebe mislio...
a ovo drugo, gledaj, mene religija kao teorija ne zanima. Negdje tamo imam sire obrazovanje, pa znam u kom pravcu ova diskusija moze da ode, ali mene to ne zanima, kao sto me ne zanima vjerski fanatizam.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #610 poslato: Jun 08, 2012, 03:48:15 posle podne »
Ako ti crkvu stavljas pod "moralnim nacelima", ateista/areligiozna osoba itekako ima zasto da se oseca prozvanom.
Po vama, treba da zanemarimo gluposti inkvizicije, zataskavanja pedofilije, pedofiliju u crkvi (i nasoj, ne budi naivan da mislis da smo Bozji narod, bla truc...), malverzacije na svim nivoima (od Borgija, pa i do naseg Amfilohija) pa kao "crkva je super", onda da zanemarimo i da je Sadam mucio i ubijao ljude, pa je onda on dobar covek :)

Dzaba to sto su ideje Abrahamskih religija pametne, kada se sprovode kao zakoni u Srbiji - po babi, stricevima i "kad mi treba vaze, kad ne treba, jbs raju", pa i u bukvalnom smislu :)

Sta vredi da ti stavljas crkvu i drzavu kao neka moralna nacela, kad covece vidi kakve se gluposti desavaju i u jednom i u drugom...
Nekad se islo u crkvu kad se verovalo, sada idu iz pomodarstva svi, pop kaze "koliko da se ostavi na ikonu" i slicne fore...

Sve u svemu, iako se ne slazem sa lobijem parade iz naslova, niti mislim da se radjaju ovakvi ili onakvi, vec da je to izbor (i kao takav, postujem da je to njihov izbor), da li ce neko tutnjati Beogradom ili ne, ili ce moci da se vencava sa kim hoce ili ne, ZABOLE ME, ima mnoooogo bitnijih stvari, ovu treba ignorisati, a ne biti dokon i praviti se "moralistom".

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #611 poslato: Jun 08, 2012, 07:03:18 posle podne »
Vidi MrT
nemoras biti relgiozan da bi bio moralan, naravno.
Ali crkva mora da postoji i ona jeste institucija koja cuva moralna nacela. Crkva jeste jedan od stubova nacije.
Ok sjebali ste drzavu, sad se ide dalje, crkva-nacija i porodica.
Sa uvodjenjem pederluka kao normalnog, na korak ste od rasturanja i porodice, sa uvodjenjem gay brakova i to je gotovo.
Oprosti ali ta ista crkva je sacuvala Srbe pod turcima 500 godina da ne izgube svoj identitet.

I o kakvoj inkviziciji pisete?
Ja nikad nisam cuo da je Srpska Pravoslvna crkva imala inkviziciju...

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #612 poslato: Jun 08, 2012, 09:08:34 posle podne »
Nego sta kazes igi, da nejedem GMO, postacu peder.

Konacno neko malo vedrine da unese u ovu tmurnu temu.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #613 poslato: Jun 09, 2012, 10:02:50 posle podne »
Vidi MrT
nemoras biti relgiozan da bi bio moralan, naravno.
Niti moras, niti pomaze, niti odmaze. NEVEZANO JE.

Citat
Ali crkva mora da postoji i ona jeste institucija koja cuva moralna nacela. Crkva jeste jedan od stubova nacije.
A po cemu? Ti nisi spavao sa zenskom osobom pre braka i onda si samo sa svojom zenom spavao?
Nisi gledao druge zene, nikada nisi prepio?
E pa vidis ja znam vise ateista koji su se ovako ponasali nego poboznih ljudi.

Sve je bilo super sa crkvom, u stvari, dok se nije proculi da je popovi koriste za svoju materijanu korist, da se desavaju gluposti (ti ne verujes... onda ni ovi nece da veruju da je homoseksualizam volja a ne genetika), itd.

Citat
Ok sjebali ste drzavu, sad se ide dalje, crkva-nacija i porodica.
Sa uvodjenjem pederluka kao normalnog, na korak ste od rasturanja i porodice, sa uvodjenjem gay brakova i to je gotovo.
A kako to oni rasturaju brakove i porodice time sto mogu da se vencaju i time ostvari neka prava koja imaju strejt parovi? (poreske olaksice, medicinske gluposti i slicno)

Citat
Oprosti ali ta ista crkva je sacuvala Srbe pod turcima 500 godina da ne izgube svoj identitet.
Po cemu je ona ta?

Citat
I o kakvoj inkviziciji pisete?
Ja nikad nisam cuo da je Srpska Pravoslvna crkva imala inkviziciju...
Dobro, to nije radila SPC.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #614 poslato: Septembar 15, 2012, 08:34:00 pre podne »