Maj 22, 2024, 05:33:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: tunjevina  (Pročitano 24549 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: tunjevina
« Odgovor #60 poslato: Septembar 30, 2010, 10:46:15 posle podne »
aha were back on topic =)..
kao sto je i moje misljenje bilo da je extra i da je super...a inace ova koju ja kupujem kad se pogleda pojedinacno je skuplja od te koju ti pominjes na kilo


koliko izadje 1kg te TUNE koje ti jedes..grubo?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #61 poslato: Septembar 30, 2010, 10:50:04 posle podne »
1250din  i to jos ako racunam raw vagu...oni kazu da se dobije 130g medjutim kada se iscedi voda ostane izmedju 100-110 grama retko kad 110
No time...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: tunjevina
« Odgovor #62 poslato: Septembar 30, 2010, 10:51:43 posle podne »
1250din  i to jos ako racunam raw vagu...oni kazu da se dobije 130g medjutim kada se iscedi ostane izmedju 100-110 grama retko kad 110
nemoj se sada ljutiti PA TI NISI NORMALAN pa zasto toliko dajes para???
kupis 3kg belog za te pare
tuna je tu kada si u frci dodjes kuci i moras da palis odma..e onda je ona dobra...ali kao standardni proteinski obrok ne znam...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: tunjevina
« Odgovor #63 poslato: Septembar 30, 2010, 10:54:26 posle podne »
Sta napravi tuna.

Tuna je dobra stvar ali za vecinu ljudi kao i za mene na bas prijatnog ukusa i to bi trebalo da je to, valjda.......
tunjevina je ok ali ajde ovako,to je PO MENI najlosiji izvor proteina...posto je balavac spomenuo da to jedu PRO..oni ne jedu tu SMRDLJIVU I PITAJ BOGA koju tunjevinu,nego svezu KOMADINE tune..a to kosta 1500din 1kg

Naravno, ljudi je dosta upotrebljavaju tunu iz konzerve jer je jeftinija varijanta, sveza tuna je skuplja, ne znam koja je cena kod nas, ali znam da kad moj cale koji je kuvar napravi svezu tunu je da prste polizes  :P , a tek losos  :P






Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: tunjevina
« Odgovor #64 poslato: Septembar 30, 2010, 10:58:28 posle podne »
Sta napravi tuna.

Tuna je dobra stvar ali za vecinu ljudi kao i za mene na bas prijatnog ukusa i to bi trebalo da je to, valjda.......
tunjevina je ok ali ajde ovako,to je PO MENI najlosiji izvor proteina...posto je balavac spomenuo da to jedu PRO..oni ne jedu tu SMRDLJIVU I PITAJ BOGA koju tunjevinu,nego svezu KOMADINE tune..a to kosta 1500din 1kg

Naravno, ljudi je dosta upotrebljavaju tunu iz konzerve jer je jeftinija varijanta, sveza tuna je skuplja, ne znam koja je cena kod nas, ali znam da kad moj cale koji je kuvar napravi svezu tunu je da prste polizes  :P , a tek losos  :P






pa sto je najgore nije najeftinija..nego je najskuplja;)
racunaj pa ces videti
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: tunjevina
« Odgovor #65 poslato: Septembar 30, 2010, 11:10:52 posle podne »
Au brate pa ti si upravu :D, ja ne zivim u Srbiji pa cene bas i ne pratim  jbg.
Mene ovde u Svici izadje u konzeri tuna oko 100 din. 150 gr. ocedjene

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: tunjevina
« Odgovor #66 poslato: Septembar 30, 2010, 11:20:44 posle podne »
Pa to je i poenta fuckin tune, em ne znas sta jedes, em kad sracunas zaprepastis se koliko kosta, govorim o konzervi.
Licno je jedem samo u dva slucaja, kad nemam vremena da spremam pile ili june i kad procjenim da bi ipak trebalo i tu namirnicu da unesem. Onaj tuna steak je prava stvar...a sto se tice salamure i konzerve, tvrdim da je Mistral o d v r a t n a...
Inace @Matt ja je jedem na suvo  ;D
nekad se malo pocastim pa uzmem Rio Mare...

@Borac
hvala na podrsci, drago mi je ako sam baar nekome pruzio malo motivacije

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #67 poslato: Septembar 30, 2010, 11:58:29 posle podne »
Naturalni pa ja nekazem jbt da jedem tunu ceo dan..pojedem jednu konzervu na 2 dana,i upravo to izmedju obroka kad zurim...nekad stvarno nemozes spremati 10 belih mesa..inace ja i jesam mislio na KOMADE tune a ne ona mlevena govna creva itd... neko chunk tuna... <,<  i jedina ta u konzervi ima rio mare i mistral kolko sam upoznat..e sad mistral jedini ima u vodi bez ulja....    +tuna 100g 26g proteina i eto jedna zanimljivost mnogo bioloski bolji protein nego pile :) :)   za medjuobrok vrh  .neznam sto si toliko zapeo za belo....ako cemo realno sva mesa i piletina i riba nisu crvenom dorasla :) ...ova bela su dusu dala za dieting...

@ velja... pa na suvo je svaka uzas :D :D   ja je posolim malo i jedem uz neku salatu

za lolos no koment to je najbole ali ovde lososa kupuju samo ovi sto mogu da plate kavijar ;D :D

skusa je isto ok opcija

« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2010, 12:01:12 pre podne Matt »
No time...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: tunjevina
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:04:13 pre podne »
ima i neka Kplus,jeste sa paradjz sosom,al na nju sam se navikao,vrh je,obavezno probajte,komadi i moze da se jede bez icega...
mozda nije neka,ali meni se svidja,mada mi je Spartak juce il prekjuce dao bolju ideju za tunu...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: tunjevina
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:04:39 pre podne »
A jel zna neko koliko je "losa" ona najjeftinija Le Perla u komadicima? Osim onog ulja i zato sto je iz losih voda ( Tajland ). Razmisljam da je ubacim svaki dan kao jedan obrok, posto sam cesto van kuce. Jel ti ok, i ako nije zasto?

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: tunjevina
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:15:48 pre podne »
braco posto sam ja otvorio ovu temu, osecam se odgovrnim za ovu raspravu izmedju naturalnog i matta.
Nema potrebe da se svadjate oko nicega, ja sam postavio pitanje za tunjevinu i vi ste mi svi izasli u susret i ja sam zbog toga puno zahvalan, i uvazavam svaci savet. E sada koji cu da poslusam a koji ne to je na meni ali stvarno nema potrebe da se svadjate jer svako ima pravo na svoje misljenje i zato postoji ovaj forum.....
nebi voleo sada da ispadne kako filozofiram ali stvarno nema potrebe za svadjom!!

Spartak

  • Gost
Odg: tunjevina
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:18:04 pre podne »
ubaci jbg, ko zna i kakva je ta piletina sto se kupuje , ne mozemo sad da biramo bas sve :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: tunjevina
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:20:23 pre podne »
ubaci jbg, ko zna i kakva je ta piletina sto se kupuje , ne mozemo sad da biramo bas sve :)

pa to,samo nek rucka,ko zna i salate koje jedemo kakve su i odakle,pa ih i dalje jedemo...
al da ne idem u off...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: tunjevina
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:22:07 pre podne »
ubaci jbg, ko zna i kakva je ta piletina sto se kupuje , ne mozemo sad da biramo bas sve :)

pa to,samo nek rucka,ko zna i salate koje jedemo kakve su i odakle,pa ih i dalje jedemo...
al da ne idem u off...


Hvala momci, tako sam i mislio. Nadam se da znate na koju La Perlu mislim, nema jeftinije. Al protein je to. :D

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:39:28 pre podne »
A jel zna neko koliko je "losa" ona najjeftinija Le Perla u komadicima?

ocaj, zbog toga tuna dobija losu reputaciju
No time...