Maj 13, 2024, 12:44:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene........................  (Pročitano 5944 puta)

Van mreže Predator6

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #15 poslato: Septembar 29, 2010, 10:53:12 posle podne »
Jeste ja sam kaciga Bio sam banovan jer je receno da nishta neznam pishem nebuloze itd moji rezultati ne govore bash tako kako neko pishe  Necu da se krijem ja sam to shto jesam 29 godina sam u ovom sportu dizanje tegova i discipline, Ja sam ovde doshao i nikoga nisam vredjao Necu da se raspravljam nemam zashta .i da odgovaram na neka glupa pitanjan kao neke citate tona nebuloza pa nemoj ih citati ako su nebuloze ako pishem nebuloze shto ih citash znash kosam i nemorash se opterecivati  i dolaziti na drugi forum zbog mene mnogo mislish na mene nedostajem ti shto sam banovan sa X3M a  EEEE BORAC BORAC
Neko ima glavu,neko lobanju!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #16 poslato: Septembar 30, 2010, 03:10:44 pre podne »
dobro ajmo bez prozivanja sad.Normalna diskusija

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #17 poslato: Septembar 30, 2010, 11:00:47 pre podne »
dobro ajmo bez prozivanja sad.Normalna diskusija
na ovom forumu je to neko nepisano pravilo,ustvari vise obicaj,ono tipa neke generalije visina, tezina,staz,starost...itd...
bili bi ti zahvalni ako bi hteo da share-ujes s'nama te stvari,posto se na slikama vidi  da su impresivne kilaze,da nam kazes nesto oko tvog treninga, ishrane,itd...nevezano dali se neko slaze da li je to ispravno i kako bi bilo najbolje..bla bllabla..vec druze TVOJ nacin rada,kad si poceo,da se bavis power liftingom i licne informacije[iz tvog velikog iskustva] koje ce dobro doci,onome koga interesuje a ima nas dosta..hvala Bogu :)
btw secam se user-a kaciga,mislim avatar da su bila jedna masivna ledja,tvoja ledja,Right!?malo oTVOJOJ ishrani suplementaciji itd... da te ne smaram...otprilike sa slika bih rekao da si visok izmedju 185~190cm a 134 kg WOW matora zverino.... ;)
Dobrodosao ponovo,ako sam skapirao,drugi nalog...Sportski Pozz @Jeep ;D
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2010, 11:02:36 pre podne Jeep »

Van mreže Predator6

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 01, 2010, 10:41:16 posle podne »
Visok sam 170cm
Rodjen 3.5.1970 Novi Sad .detelinara.
Sada zivim u BGu Kotez.Poceo  da treniram dizanje tegova sa nepunih 12godina.bio sam na puno takmicenja, Na jednom sam doziveo peh i teshke grceve od nekih preparata na takmicenju u disciplinama ali sam uspeo da budem drugi  ali ok. zamalo da mi popucaju svi mishici na telu glupu kombinaciju sam uradio to su radili neki  bugari ali jedan je i umro njemu je sve stalo Prvo grcevi nekontrolisani pa onda i smrt.JBG takav je sport
Neko ima glavu,neko lobanju!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 03, 2010, 11:53:30 posle podne »
Visok sam 170cm
Rodjen 3.5.1970 Novi Sad .detelinara.
Sada zivim u BGu Kotez.Poceo  da treniram dizanje tegova sa nepunih 12godina.bio sam na puno takmicenja, Na jednom sam doziveo peh i teshke grceve od nekih preparata na takmicenju u disciplinama ali sam uspeo da budem drugi  ali ok. zamalo da mi popucaju svi mishici na telu glupu kombinaciju sam uradio to su radili neki  bugari ali jedan je i umro njemu je sve stalo Prvo grcevi nekontrolisani pa onda i smrt.JBG takav je sport

Diuretici neki.. Smanjivao si kilazu??

Van mreže Predator6

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 05, 2010, 02:35:22 posle podne »
Ne druze cekao sam dosta dugo na takmicenje poshto su prvo ishle nize kategorije i to se oteglo jer u sali je bio samo jedan podijum a receno je bice tri podijuma  za sve kategorije ja se napeglo efedrina ko lud i podiglo me jer sam mislio da cu ici ubrzo ali ono brate tek oko 6 posle podne sam izashao i opet sam pio efedrin ,metil test i anadrol dzaba i zagrevannje sve mi se oladilo mishici cekanje nervoza stondarai onda grcevi  strashno izvukao sam se ali ta atmosfera je uticala na sve takmicare jedino oni koji su prvi krenuli  preparat se zove testostus stvarno daje snagu ali izgleda sa efedrinom nije dobra kombinacija ok preziveo sam a cuo sam da ide i na cuku ali mene nije zakacilo to je samo za ljude ako ga koriste da ga ne kombinuju sa efedrinom .mozda na nekoga ne utice ali mene je propisno sje.alo
Neko ima glavu,neko lobanju!!!

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 06, 2010, 12:19:36 pre podne »
Ne druze cekao sam dosta dugo na takmicenje poshto su prvo ishle nize kategorije i to se oteglo jer u sali je bio samo jedan podijum a receno je bice tri podijuma  za sve kategorije ja se napeglo efedrina ko lud i podiglo me jer sam mislio da cu ici ubrzo ali ono brate tek oko 6 posle podne sam izashao i opet sam pio efedrin ,metil test i anadrol dzaba i zagrevannje sve mi se oladilo mishici cekanje nervoza stondarai onda grcevi  strashno izvukao sam se ali ta atmosfera je uticala na sve takmicare jedino oni koji su prvi krenuli  preparat se zove testostus stvarno daje snagu ali izgleda sa efedrinom nije dobra kombinacija ok preziveo sam a cuo sam da ide i na cuku ali mene nije zakacilo to je samo za ljude ako ga koriste da ga ne kombinuju sa efedrinom .mozda na nekoga ne utice ali mene je propisno sje.alo
Koliko si zgutao efedrina ako nije tajna ?

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 06, 2010, 01:56:49 pre podne »
Ne druze cekao sam dosta dugo na takmicenje poshto su prvo ishle nize kategorije i to se oteglo jer u sali je bio samo jedan podijum a receno je bice tri podijuma  za sve kategorije ja se napeglo efedrina ko lud i podiglo me jer sam mislio da cu ici ubrzo ali ono brate tek oko 6 posle podne sam izashao i opet sam pio efedrin ,metil test i anadrol dzaba i zagrevannje sve mi se oladilo mishici cekanje nervoza stondarai onda grcevi  strashno izvukao sam se ali ta atmosfera je uticala na sve takmicare jedino oni koji su prvi krenuli  preparat se zove testostus stvarno daje snagu ali izgleda sa efedrinom nije dobra kombinacija ok preziveo sam a cuo sam da ide i na cuku ali mene nije zakacilo to je samo za ljude ako ga koriste da ga ne kombinuju sa efedrinom .mozda na nekoga ne utice ali mene je propisno sje.alo

sta tacno znaci ovo "TO JE SAMO ZA LJUDE" ?????????????????????????????????


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Predator6

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 06, 2010, 09:15:13 pre podne »
Ne druze cekao sam dosta dugo na takmicenje poshto su prvo ishle nize kategorije i to se oteglo jer u sali je bio samo jedan podijum a receno je bice tri podijuma  za sve kategorije ja se napeglo efedrina ko lud i podiglo me jer sam mislio da cu ici ubrzo ali ono brate tek oko 6 posle podne sam izashao i opet sam pio efedrin ,metil test i anadrol dzaba i zagrevannje sve mi se oladilo mishici cekanje nervoza stondarai onda grcevi  strashno izvukao sam se ali ta atmosfera je uticala na sve takmicare jedino oni koji su prvi krenuli  preparat se zove testostus stvarno daje snagu ali izgleda sa efedrinom nije dobra kombinacija ok preziveo sam a cuo sam da ide i na cuku ali mene nije zakacilo to je samo za ljude ako ga koriste da ga ne kombinuju sa efedrinom .mozda na nekoga ne utice ali mene je propisno sje.alo

sta tacno znaci ovo "TO JE SAMO ZA LJUDE" ?????????????????????????????????
Zato shto ima i stocni  testostus
Neko ima glavu,neko lobanju!!!

Van mreže Predator6

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene........................
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 06, 2010, 09:35:55 pre podne »
Ne druze cekao sam dosta dugo na takmicenje poshto su prvo ishle nize kategorije i to se oteglo jer u sali je bio samo jedan podijum a receno je bice tri podijuma  za sve kategorije ja se napeglo efedrina ko lud i podiglo me jer sam mislio da cu ici ubrzo ali ono brate tek oko 6 posle podne sam izashao i opet sam pio efedrin ,metil test i anadrol dzaba i zagrevannje sve mi se oladilo mishici cekanje nervoza stondarai onda grcevi  strashno izvukao sam se ali ta atmosfera je uticala na sve takmicare jedino oni koji su prvi krenuli  preparat se zove testostus stvarno daje snagu ali izgleda sa efedrinom nije dobra kombinacija ok preziveo sam a cuo sam da ide i na cuku ali mene nije zakacilo to je samo za ljude ako ga koriste da ga ne kombinuju sa efedrinom .mozda na nekoga ne utice ali mene je propisno sje.alo
Koliko si zgutao efedrina ako nije tajna ?

Ma presudnu ulogu je odigralo toliko cekanje i nerviranje a efedrin me bacio u stondaru ali grcevi su bili nemoguci ali to sam i spomenuo testostus  .Jer testostus mi je ostao u secanju 1995 godine isto N egativan efekat Mada daje nenormalnu snagu ali posle mieje isto otkinuo.Ali ko zna mozda sam nabavio shit verziju tako da ce to biti i ostati neka tajna.
Neko ima glavu,neko lobanju!!!