Jun 16, 2024, 03:41:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc oko beta alanina  (Pročitano 23344 puta)

Van mreže Aleksandarat

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
  • Zabodem Deku pa se ozderem u Meku!
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #75 poslato: Jun 09, 2011, 12:26:50 posle podne »
Sta ispada efikasnije BA + monohidrat ili BETA K kombinacija  tj. sta je bolje sa beta alaninom monohidrat ili ovaj kre alkalin ?

sta je bolja kombinacija
pa moze se reci beta a+crm..
ali to uglavnom ovisi od faze u kojoj se naalazis
ako nemas potrebe tj ukoluko ne zlis prekomerno povecanje vode....onda sigurno je bolje beta k+krea alky


U treningu sam malo duze od 4 godine, ali iskustvo sa kreatinom mi je jako slabo.

Znam da monohidrat "vuche", a kre alkalin "ne vuche" vodu. Vise mi znaci cist misic nego voda+misic. Zanima me koliko je kre alkalin kvalitetniji i drugaciji u odnosu na monohidrat, pogotovo ovaj od Ult. Nutrition koji se nalazi u BETA K? Citao sam forum i cini mi se da ljudi nemaju neko misljenje o Ult. Nutrition kreatinu pa zato pitam.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #76 poslato: Jun 09, 2011, 01:37:28 posle podne »
CIST MISIC ? VODA + MISIC ?...ti si u nekoj konfuziji, treniras 4 godini i nisi probao monohidrat ??? ti si jedan od retkih onda.. to sto pricaju da VUCE vodu, to govore oni koji dobiju POTKOZNU VODU i IZGLEDAJU KAO BALON jer zderu sve i svasta.... ULT kao firma je u samom vrhu, tako da te price oko kreatina ne piju vode, opet kazem mnogi ocekuju cuda od kreatina pa onda kenaju kako je sranje.... sto se tice razlike izmedju krealkalina i monohidrata, obicnim jezikom, razlika je u tome sto klasican kreatin ima nisku PH vrednost, a alkalin ima visoku PH vrednost, zato ti u 2 kapsule alkalina imas 1.5 gr kreatina, a monohidrata pijes 5gr....

ali kad se podvuce crta, svi se uvek vrate na monohidrat, jer nista revolucionarno krealkalin nije, a BETA K ti je krealkalin + BA nista vise....

Van mreže Aleksandarat

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
  • Zabodem Deku pa se ozderem u Meku!
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #77 poslato: Jun 09, 2011, 05:24:05 posle podne »
CIST MISIC ? VODA + MISIC ?...ti si u nekoj konfuziji, treniras 4 godini i nisi probao monohidrat ??? ti si jedan od retkih onda.. to sto pricaju da VUCE vodu, to govore oni koji dobiju POTKOZNU VODU i IZGLEDAJU KAO BALON jer zderu sve i svasta.... ULT kao firma je u samom vrhu, tako da te price oko kreatina ne piju vode, opet kazem mnogi ocekuju cuda od kreatina pa onda kenaju kako je sranje.... sto se tice razlike izmedju krealkalina i monohidrata, obicnim jezikom, razlika je u tome sto klasican kreatin ima nisku PH vrednost, a alkalin ima visoku PH vrednost, zato ti u 2 kapsule alkalina imas 1.5 gr kreatina, a monohidrata pijes 5gr....

ali kad se podvuce crta, svi se uvek vrate na monohidrat, jer nista revolucionarno krealkalin nije, a BETA K ti je krealkalin + BA nista vise....

Ne znam sto mislis da sam u konfuziji. Mozda se nisam lepo izrazio. Kad kazem cist misic mislim na nekog go se pravilno hrani, suplementira i vezba. Kad kazem misic + voda mislim na onog sto pije kreatin sa burekom, koka kolom i metanom pa su malo "naduveni".
 
Kreatin nisam pio do sada, sve pare idu na whey sto je i logicno. Odlucio sam se da dodam beta alanin u pricu, ali citam da uz to dobro ide i kreatin pa otud i ova moja pitanja.
Znaci osim PH vrednosti, doziranja i tih efekata sa vodom , nema nikakve razlike izmedju monohidrata i krealkalina sto se tice snage ii ostalih efekata?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #78 poslato: Jun 09, 2011, 06:30:00 posle podne »
nemam pojma iz kog razloga je genisus napisao ono i od kuda mu u opste ta ideja ali dobro..njegovo misljenje

Citat
Zanima me koliko je kre alkalin kvalitetniji i drugaciji u odnosu na monohidrat, pogotovo ovaj od Ult. Nutrition koji se nalazi u BETA K? Citao sam forum i cini mi se da ljudi nemaju neko misljenje o Ult. Nutrition kreatinu pa zato pitam.

nema veze dali je od ULT ili neka druga firma ali je bitno da je kre alky
bas ono u cemu genisu grsi razdva kombinaciju ba+krealky od obicnog monohidratta jer svako ko je ikada korstio kako treba ove dve vrste spoznao je prednosti a nikao mane beta alanina i krea alkalyna u donosu na DAVNO PREVAZDIJENI MONIOHIDRAT

MONOHIDAT JE NESTO STO CE DA TRAJE JOS DECENIJIMA I TO JE TAKO...nije bitno sada cinjenica sto ga sve vise ljui izbacuje ali isto ga toliko ubacje tj obicno su to ono "pocetnici"
ali ni to sada nije bitno
vec je bitno da ukoliko te zanima SNAGA,IZDRSLJVISTO -sigurno ce imati extra benafiite od npr BETA K