Maj 15, 2024, 06:12:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji Whey  (Pročitano 115588 puta)

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #285 poslato: Septembar 15, 2007, 12:48:04 pre podne »
Ti mene ne mozes da skontas kolko vidim. Ne poredim ja hypermass sa elitwheyom recimo nego poredim isto kvalitetan protein (isolat bez zasladjivaca boje i ukusa, sa visokim procentom proteina) koji nema ukus ni nasta i veoma je odvratan (bar meni bio). Ako mogu da biram izmedju slicnih stvari samo je jedna dobrog ukusa a druga odvratnog sigurno necu uzeti ovo drugo samo da bi se osecao vise "hard core". Ko je reko da bodybuilderska ishrana mora da bude bezukusna...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #286 poslato: Septembar 15, 2007, 08:43:59 pre podne »
Johnn1e

100% u pravu!

Šta sad treba da je odvratan a najbolji i to bi pili???
Pa jebote nisam rob i nešto što radim radim zbog sebe i svog ugođaja, nebih popio odvratan whey ni za kakve pare, zašto nemože čovek naći i ukus i dobar kvalitet?Ne vidim u čemu je fora?
Ljudi se previše izbacuju nekim izjavama...
Neko bi jeo i g...o da zna da će od njega rasti, ja Boga mi nebi.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Dusan2.0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #287 poslato: Septembar 15, 2007, 09:39:24 pre podne »
U pravu ste.
0101110000110

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #288 poslato: Septembar 15, 2007, 10:32:34 pre podne »
Johnn1e

100% u pravu!

Šta sad treba da je odvratan a najbolji i to bi pili???
Pa jebote nisam rob i nešto što radim radim zbog sebe i svog ugođaja, nebih popio odvratan whey ni za kakve pare, zašto nemože čovek naći i ukus i dobar kvalitet?Ne vidim u čemu je fora?
Ljudi se previše izbacuju nekim izjavama...
Neko bi jeo i g...o da zna da će od njega rasti, ja Boga mi nebi.

ako mislis na mene..posto sam ja to rekao.tj preveo....onda je to tako stari moj.

ovo je sprot gde guzica je u drugom planu....

dakle....ako ti mislis da ces definisati se od raznih pizza i sta ja znam.prilcino se varas..

sva jela koja su zdrav.nisu bas ukusna kao razne djakonije....koje se serivarju..a pogtovo kod vas dole..sarmice...i te fore..ejbiga..ne ide to tako.

ali to se zove karkater...ja sam vec 3 godine na ajd da kazem dijeti..mada ja to vise ne smtram tako...jer sam jednsotavno naucio da zivim sa tim...i to mi je kao tebi da svratis u pekaru.

anravno i ja nisam rob pa se nekada uzelim pizze i sta ja znam..i dozvolim si..naravno..ali ako 3-4 dana jedem smece..JA SE LOSE OSECAM, za raliku recimo od tebe..kada se osecas divno u casrtvu hrane.

e tu je razlika...

i da...ja cu da jedem i govna ako treba......ne da budem veliki....NEGO..AKO EM TO CINI SRECNIM I AKO SE DOBRO OSECAM OD TIH GOVANA..

a kada si kod wheya-a..

odi kod gorana pa kupi THE WHEY pa ces da vidis sta je okus

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #289 poslato: Septembar 15, 2007, 11:19:48 pre podne »
Peđa svaka čast na volji ali ja jednostavno ne mogu.Kao što si rekao to te čini sretnim.

I mene čini sretnim rezultat pravilne ishrane,ali i dan danas brokule i ostale stvari nemogu jednostavno da smislim, znam da su zdrave ali ne vredi.Dok moja žena, ti i neki to i vole i odgovara im.

NPR Goran Ilić izdržava neverovatne dane na 0 uh.Ja bi odustao vrlo brzo jer dosadi ili pukne volja.
Velika je razlika između rekreativca i takmičara, naravno da bi i rekreativac postigao brže rezultate sa vašom ishranom  ali...veliko ALI, puca volja...
Kažeš karakter puno nas ima jak karakter za nešto, npr ja sam se družio i sa narkomanima, pijanicama, pušačima a NIKAD nisam ni pušio, drogirao se, pio alkohol i tu imam jaku volju.

I  ja sad više uživam u pilećim filetima, jajima, pizu pojedem a nije mi to-to, volim ja većinu zdrave hrane.

Kod Gorana sam i kupio THE WHEY i rekao sam mu bukvalno da je ukus, VRH, VRHOVA i ON JE ODUŠEVLJEN, ON JE PROBAO LEŠNIK A JA ČOKOLADU A KAŽU DA JE LEŠNIK JOŠ BOLJI OD ČOKOLADE.
Zar nije OK uzeti i kvalitetno-ukusno kao THE WHEY, nego vrhunski kvalitet-odvratno?
Profesionalci kao ti, Goran Ilić, Đura, Robert, vi to možete i u krajnjem slučaju uživate u tome a rekreativci koji nemaju tako jaku volju bolje je da uzmu kvalitetno-ukusno , jer ih loš ukus može odvratiti od treniranja i koliko toliko kvalitetne hrane.
Sve se treba staviti na vagu pa promisliti jel tako.?

Ja kad čujem od Đure i Gorana šta sve rade i tebe... ja mogu samo da vam kažem svaka čast !!!
E zato ste vi vrhunski građeni profesionalci a ja prosečni rekreativac ali bolje mi je biti i to nego nagojeni vepar.

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #290 poslato: Septembar 15, 2007, 11:26:53 pre podne »
ovo sto si rekao je potpuno sikreno i objketivno.....i svak cas na tome.

nego...ja sam se samo sovrnuo na recinu...JESTI CU GOVNA AKO CE ME CINITI VELIKIM..

to je stari rekao flex whekller...I WILL EAT SHIIT IF THEY MAKE ME BIG..

ja sam se samo osvrnuo na nas prof....nadam se da sada razumes.

ne mozes ibti takmicar i nemati volju i krakter.

drago mi je da si spomenuo svoj akratker i anveo primere...bravo...to se zove karakter....

ali ovde smo pricali o drugom....pa sam zato ja rekao..karkater sto se tice ovog naseg sprota.

i anravno da su potrebe rekretavica i prof razlictie...ali zato se bas i rekretivac razlikuje od profi..zar ne..

a sto se tice whey....CHOKO DOUBLE SWIS CHOOCKO JE MALA DECDA ZA LESNIK..

evo..ja priznam..navucen sam na lesnik..dakle..junky..hahahhahahhaahhahha

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #291 poslato: Septembar 15, 2007, 11:39:41 pre podne »
Upravo tako, i bas imam zelju da probam THE lesnik ali nikako da se dodje do para, ali bice i toga : )

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #292 poslato: Septembar 15, 2007, 01:30:32 posle podne »
Nema volje - nema uspeha

Ma  tako je Peđa stari junky !!!
Pošteno meni bolji ukus od CHOKO DOUBLE SWIS CHOOCKO i nebi trebao jer je VRH, mogu misliti samo kakav je LEŠNIK.
Uzeo bi lešnik ali problem je u tome što si Gorana obezbedio količinom koja je planula pa sam uzeo DYMATIZE Elit od 4.5kg pa kad to ode ... lešnik evo me.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #293 poslato: Septembar 16, 2007, 08:30:22 pre podne »
Nema volje - nema uspeha

Ma  tako je Peđa stari junky !!!
Pošteno meni bolji ukus od CHOKO DOUBLE SWIS CHOOCKO i nebi trebao jer je VRH, mogu misliti samo kakav je LEŠNIK.
Uzeo bi lešnik ali problem je u tome što si Gorana obezbedio količinom koja je planula pa sam uzeo DYMATIZE Elit od 4.5kg pa kad to ode ... lešnik evo me.

hehehheheh...stigao je lesnik u kg

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #294 poslato: Septembar 18, 2007, 12:03:23 posle podne »
E... to sam i hteo da cujem od njega... :lol: :lol: :lol:
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže inspektor

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #295 poslato: Septembar 21, 2007, 10:43:13 posle podne »
Dymatize Nutrition 100%

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #296 poslato: Septembar 26, 2007, 08:34:23 posle podne »
Dymatize Nutrition 100%
Zbog cega bas Dymatize?

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #297 poslato: Septembar 26, 2007, 08:44:32 posle podne »
Liberte toujours

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #298 poslato: Septembar 26, 2007, 08:45:42 posle podne »
Jesam.

Van mreže dester

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #299 poslato: Septembar 26, 2007, 09:00:43 posle podne »
И ја сам прочитао предходне странице и уопште не мислим да баш морам да користим Dymatize... Шта фали Prolabu,EAS,Optimumu...???Имају 1,2 гр.мање протеина у мерици него тај фамозни Dymatize... Ma daj...
A јефтинији су од њега...
е сада коме цена није проблем...молим лепо