Jun 10, 2024, 06:10:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: B I S E R I  (Pročitano 33736 puta)

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: B I S E R I
« Odgovor #60 poslato: Novembar 14, 2006, 02:17:20 pre podne »
Sinoc u teretani pricam ja sa nekim tipom od nekih 30-ak godina.Izgleda onako ok, vidi se da ima staza u tereatni.Krene on da komentarise neke tipove koje poznaje kako su hemicari i kako piju neka sranja.Ja gledam te tipove izgledaju sasvim prosecno.Cak za neke ne bi ni reko da su ikad usli u teretanu.Pitam ja njega sta oni koriste.On mrtav ladan kaze rokju dekstozu i glutamin 2 sata pre treninga.Naduju se ko zabe pa onda dodju u teretanu.Ja poceo da se smejem mislim lozi me tip, kad on jbt ozbiljan.Malo mi je bilo glupo zbog ogdina a i zbog staza u teretani da mu kazem bilo sta drugo sem da kolko sam ja cuo to nije hemija.Cudno me gledao... :lol:

Pre par dana tip koji "sve zna" i uvek je upravu (i iz nekog raloga kad god dodje arlauce po teretani) kaze kako je ishrana cisto sranje.Neko je njemu reko da smanji hleb, al on ne moze naviko da jede po kilo 'leba za dorucak, rucak i veceru (zvuci poznato a?) i ne moze drugacije.Kaze po nekad pojede kebab(kaze to je extra zdravo) ili belo pilece na nekom njegovom kiosku i to je to.Vrlo interesantan lik.Inace zali se da ne moze nikako da "odradi" zadnje rame.Kaze on je bivsi kosarkas i ni jedan kosarkas nema dobro zadnje rame.Ima nekih 20 godina.Ima i teoriju zasto se kardio radi pre teretane.Ako prvo radis kardio a onda teretanu gubis snagu ali ne i misice, a ako radis ornuto samo gubis misice.Posle mi je reko kako ide u gym 2 godine.Reko bi da je zadovoljan svojim izgledom, stalno ponavlja kako bi jebo sebe da moze(dok se gleda u ogledalo sa zadignutom majicom), mada to uglavnom radi kad je neka cica u blizini.Kapiram ja da razlicito gledamo na stvari ali jbt njemu je stomk prekriven salom a "plocica" nema nigde. Valjda voli debele zene.:?Ima on jos brdo drugih terija sto o vezbama(radi i neke vezbe koje nikad nisam video, kaze on ih je smislio) sto o ostalim stvarima (npr.bmw i merceds su sranja-znam da ima neke veze sa odnosom cena/snaga, al da vas ne lazem, ne znam tacno).Redak primerak.........

P.S. Da se ja pitam dao bi beneficirani radni staz svakom treneru, instruktru i ostaloj bratiji, jer na samu pomisao da radim sa ovakvim debilom pozelim da me pregazi (vise puta) neki zajebani kamiJon.Pameti zdravo....
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2006, 02:19:30 pre podne Johny_Bravo »
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: B I S E R I
« Odgovor #61 poslato: Novembar 14, 2006, 02:38:09 pre podne »
Meni je svojevremeno covek koji je drzao teretanu i ujedno bio i instruktor u njoj rekao da mi ustvari nije biceps skracen, nego da mi je skracena  glava tricepsa koja ispod bicepsa ide do podlaktice. Pritom ga nista nisam pitao...mene je bilo sramota!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #62 poslato: Novembar 14, 2006, 08:21:19 pre podne »
takvima prvo pojasnis kako stvari stoje pa ako ne pomaze odma iznapushavash i cao.
jbg lakshe je svima srat i prolivat govna iz najmracnijih dubina svojih mozgova nego uzet ucit malo teorije ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Zoka

  • Gost
Odg: B I S E R I
« Odgovor #63 poslato: Novembar 14, 2006, 08:25:13 pre podne »
zato lijepo nabacite pogeld "Bad Mother Fucker" i niko vam ne prilazi niti pametuje...
Ako je taj neko uporan.. slucajno ga oceste ramenom u prolazu i ne osvrnete se pri tome...
Meni radi svaki put, samo treba paziti da ne oceses nekoga ko ima "jaca ramena" :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #64 poslato: Novembar 14, 2006, 09:06:29 pre podne »
zivjela hemija, zivio Fidel Castro :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Zoka

  • Gost
Odg: B I S E R I
« Odgovor #65 poslato: Novembar 14, 2006, 09:09:12 pre podne »
Ne kontam.. ali nema veze... zivjela i hemija a neka i nam Fidela :)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: B I S E R I
« Odgovor #66 poslato: Novembar 14, 2006, 09:42:30 pre podne »
Ma j...t im mater svima, zato ja mp3 nabijem na usi a ti mozes pricat k...u  8)

Zoka

  • Gost
Odg: B I S E R I
« Odgovor #67 poslato: Novembar 14, 2006, 09:48:13 pre podne »
Ma j...t im mater svima, zato ja mp3 nabijem na usi a ti mozes pricat k...u  8)

jesmo to nesto nervozni jutros :)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: B I S E R I
« Odgovor #68 poslato: Novembar 14, 2006, 11:33:33 pre podne »
Ja nemam ovakvih stvari po gym ali imam nekog tipa sto smesno bode na steperu :lol: ... Niko mi nista ne govori jer ja i drugar treninramo ko ludi :) Samo nas cudno gledaju ribe i fosili .... pozzz...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: B I S E R I
« Odgovor #69 poslato: Novembar 14, 2006, 11:03:07 posle podne »
Ma j...t im mater svima, zato ja mp3 nabijem na usi a ti mozes pricat k...u  8)

jesmo to nesto nervozni jutros :)

Pa naravno, neko ko je normalan ili ce ti reci nesto pametno, ili ce sutiti.. jedan lik je u mojoj bivsoj teretani takmicar u Holandiji (covjek je sa nasih prostora) i gradjen je do jajaaa.. nikad rijeci nije progovorio.. osim ako ga nisu pitali.
Pametan covjek.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: B I S E R I
« Odgovor #70 poslato: Novembar 14, 2006, 11:43:44 posle podne »
Ovo je jedan veoma zajeban biser  :shock: :shock:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=330908
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: B I S E R I
« Odgovor #71 poslato: Novembar 14, 2006, 11:50:29 posle podne »
Jao kako ga guziiiiii brateeeee  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 :lol: :lol: :lol:

Van mreže SBS

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: B I S E R I
« Odgovor #72 poslato: Novembar 15, 2006, 09:18:43 pre podne »
E a mene ubedljivo nervira biser da profi bilderi i rekreativci koji su na steroidima imaju mali k..., i ceste izjave da nece nista da piju da ima nebude ``mali``i da nece da imaju decu!...
E da mi nije tog trenutka sva krv u misicima za vreme treninga izvadio bih ga na sred teretane!!!DA IM POKAZEM!!!
  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


to su oni tipicni komentarti ljenivaca koji idu jednom nedeljno u teretanu i onda kad vide covjeka koji je uporan i tako reci "mrcina" to kazu.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #73 poslato: Novembar 15, 2006, 12:22:56 posle podne »
Ovo je jedan veoma zajeban biser  :shock: :shock:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=330908
au jbt al ga je taj ispusio......
Liberte toujours

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: B I S E R I
« Odgovor #74 poslato: Novembar 25, 2006, 06:32:04 posle podne »
Najnoviji biser:
Na slavi sukob ja protiv ostalih gostiju. Posle dve-tri izjave sam digo ruke po onom "pametniji popusta". Pa kako ja mogu da znam bolje od nekog doktora koji pise knjige?
Naime, ljudi citali verovatno ovaj clanak http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2156.0.html i onda pricaju kako pred spavavanje samo pojedes kasiku meda i ne mozes da se ugojis, ma sta jeo.
Navodno je jedna od njih zahvaljujuci tome smrsala 3 kila.  :lol: :lol: