Maj 12, 2024, 04:01:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: setio se pod stare dane  (Pročitano 13637 puta)

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #15 poslato: Novembar 24, 2010, 09:43:14 pre podne »
ovo dobro izgleda, nizak bf..sad samo polako s masom i bice super..

samo fali ti biceps u treingu,..i zasto samo jedna vjezba za noge..i zasto uopste noge sa ramenima..
hvala! Šta mih mogao još da radim za noge u teretani koja nema sprave, nego samo tegove? Zašto smeta noge sa ramenima? Pitam, jer to mi je podela koju mi je dao trener u prvoj teretani kad sam tek počeo da idem...

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #16 poslato: Novembar 24, 2010, 09:54:00 pre podne »
cucanj, rumunjsko mrtvo dizanje, iskorak, prednji cucanj,...pa onda i listovi

a nakon sto odradis dobar trening noga, sumnjam da ce ti biti do ramena haha ... noge su oko 50% ukupne tjelesne mase...i ako gornju polovinu tjela podjelis u 2-3 treninga, nemozes donju uraditi u samo 10-15 minuta ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #17 poslato: Novembar 24, 2010, 10:06:09 pre podne »
cucanj, rumunjsko mrtvo dizanje, iskorak, prednji cucanj,...pa onda i listovi

a nakon sto odradis dobar trening noga, sumnjam da ce ti biti do ramena haha ... noge su oko 50% ukupne tjelesne mase...i ako gornju polovinu tjela podjelis u 2-3 treninga, nemozes donju uraditi u samo 10-15 minuta ;)

sasvim si u pravu, nikako ne želim da se gore "nabildujem" a da mi noge budu kao čačkalice :) Radim čučanj i mrtvo dizanje, ali u odvojenim danima. Napisao sam da imam problem sa kolenima koja mi krckaju i slaba su, mada me retko bole. Iskorak me boli, izuzetno mi je neprijatan i ne mogu da ga radim. Prednji čučanj - razmišljao sam o tome da uključim u trening, ali želim prvo da savladam običan, da se ne rasipam, kad sam ovoliko čekao sa polaskom u teretanu, sad i ne moram da žurim nigde ;)
a šta bih to mogao za listove sa tegovima? Samo stavim šipku iza vrata i propinjem se na prste, ili?
HVALA!

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #18 poslato: Novembar 24, 2010, 10:07:17 pre podne »
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2010, 10:11:12 pre podne podstaredane »

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #19 poslato: Novembar 24, 2010, 10:17:48 pre podne »
mislio sam na rumunjsko mrtvo dizanje koje je za zadnju lozu.

ovo? http://www.youtube.com/watch?v=EO2zasWqaY8

da..i ako mozes da stanes prednjim djelom noge na nesto kako bi u donjem polozaju mogao i da istegnes listove.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #20 poslato: Novembar 24, 2010, 10:34:01 pre podne »
rumunsko mrtvo dizanje je super predlog. Zapravo tako sam i počeo da radim mrtvo dizanje, pa su mi onda u novoj teretani pokazali klasično, i ja počeo da radim tako. OK, poslušaću savet, samo da li onda kada radim rumunsko, ne treba da u istom danu radim i obično mrtvo dizanje?
Hvala za savet za listove, vreme je da počnem i njih da "cepam" :))))) uključujem i to!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #21 poslato: Novembar 24, 2010, 10:42:41 pre podne »
rumunsko mrtvo dizanje je super predlog. Zapravo tako sam i počeo da radim mrtvo dizanje, pa su mi onda u novoj teretani pokazali klasično, i ja počeo da radim tako. OK, poslušaću savet, samo da li onda kada radim rumunsko, ne treba da u istom danu radim i obično mrtvo dizanje?
Hvala za savet za listove, vreme je da počnem i njih da "cepam" :))))) uključujem i to!

naravno , jer radices ledja i noge odvojeno...a uostalom to ti je jedina kojom ces direktno gdjati zadnju lozu jer nemas sprava.

malo jesi ogranicen vjezbama, al ok,..ubaci ponekad i veslanje bucicom za ledja,..
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #22 poslato: Novembar 24, 2010, 10:58:38 pre podne »
Pozdrav novom kolegi na forumu, samo da znas da nema nikakve veze sa koliko godina pocinjes, bitno da se pocinje i da se ne odustaje.

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #23 poslato: Novembar 24, 2010, 11:03:30 pre podne »
Nikad nije kasno ni za sta,postoje samo izgovori:-).Glas plus!
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #24 poslato: Novembar 24, 2010, 11:10:29 pre podne »
Vendetha,
Hvala na savetu, izgleda logično. Klasično mrtvo za leđa i rumunsko za zadnji deo butina, svako u svom danu, samo da ne bude "i svi umrli u jednom danu", hahahahha, valjda mi neće biti previše

Tenssa i Naopaka, pozdrav vama takođe, nadam se da ste u pravu to za godine. Ja sam baš bio totalno nesportski nastrojen do 30-te, čak nisam ni fudbal igrao, više sam sedeo u kući i razvijao intelektualne "talente". Odrastao sam sa idejom da nisam sportski tip i da mi je najbolje da se ne mešam gde mi nije mesto. VELIKA GREŠKA! Hvala jogi što sam otkrio da itekako imam predispozicije za sport i fizikalisanje. Joga mi je bila super, ali budući da nemam stres u životu (radim kod kuće, nisam oženjen, itd.), dosta mi je opuštanja i relaksacije, treba mi NAPOR, STRES I TENZIJA, tako da sam to pronašao u dizanju tegova:)))

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #25 poslato: Novembar 24, 2010, 12:10:52 posle podne »
Evo mog programa, da unesem i taj podatak. Imam imam 3 različita dana, ali idem uglavnom 4 puta nedeljno u teretanu, tako da mi se jedan "dan" uvek ponovi 2 puta u toku nedelje. Uglavnom radim 5x5, s tim što uvek uradim 3-4 serije zagrevanja sa 20 % manjim težinama, pa onda pređem na "prave" težine.

1 dan:
RAVNI BENČ
KOSI BENČ
RAZVLAČENJE ILI POTISAK BUĆICAMA
TRICEPS POTISAK S ČELA
PONEKAD I TRICEPS EKSTENZIJA NA MAŠINI ILI IZA GLAVE S BUĆICAMA

2 dan:
ZGIBOVI 6-9 serija
MRTVO DIZANJE
VESLANJE T-ŠIPKOM ILI VESLANJE NORMALNO SA ŠIPKOM

3 dan:
ČUČANJ
STOJEĆI MILITARY PRESS ISPRED I IZA GLAVE
BOČNO LETENJE S BUĆICAMA
IZVLAČENJE DO BRADE SA KRATKOM KRIVOM ŠIPKOM
LETENJE U PRETKLONU
Pogledaj malo po forumu nije ti ovaj program bas najbolji, ali sto je najbitnije delujes dosta motivisano a to je glavni preduslov da ispunis ciljeve koji si sebi zadao...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #26 poslato: Novembar 24, 2010, 01:11:37 posle podne »
dobro izlgeda
gresis u treningu i to jako
i stariji sam od tebe 1 god pa to nema nikakve veze sa izlgedom
jos ove klince sa foruma operem kao krmaca mastan dzak...spartakus,naturalni etc...tako da dobro dosao u klub a neznam sto se poloms grbavi jer je i on u tom over 40 club..hahhaha
e da
ima jedan clan koji je najstriji...zove se TED tako da prema njemu budi posebno pazljiv molim te..

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #27 poslato: Novembar 24, 2010, 01:17:38 posle podne »
dobro izlgeda
gresis u treningu i to jako
i stariji sam od tebe 1 god pa to nema nikakve veze sa izlgedom
jos ove klince sa foruma operem kao krmaca mastan dzak...spartakus,naturalni etc...tako da dobro dosao u klub a neznam sto se poloms grbavi jer je i on u tom over 40 club..hahhaha
e da
ima jedan clan koji je najstriji...zove se TED tako da prema njemu budi posebno pazljiv molim te..
hvala na sugestijama i primedbi ;)
evo polako iščitavam forum, pa ću popraviti plan vežbanja, ovo do sad je bilo ok kao zagrevanje i "upoznavanje" sa tegovima, itd.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #28 poslato: Novembar 24, 2010, 06:48:58 posle podne »
Odlicno! A ishrana, suplemetacija?

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: setio se pod stare dane
« Odgovor #29 poslato: Novembar 24, 2010, 07:59:17 posle podne »
Odlicno! A ishrana, suplemetacija?

Ništa ne koristim, nema se para i mogućnosti! :'(