Jun 16, 2024, 02:51:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Sszgo - Rokanje ili naturalizam  (Pročitano 16953 puta)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #60 poslato: Decembar 28, 2010, 03:56:35 posle podne »
Citat
ako si pre hemije bio bitan ostajes bitan..
znaci ja nisam za to da neko uzme hemiju da bi ga neka seljanka ili ribetina primetila, mislim koje vrednovanje ljudi..

Ova ti je dobra......

Ne mogu da shvatim da bilo ko krene da uzima hemiju radi devojaka. Da pocne da vezba  radi ribica jer ce bolje izgledati to je ok, ali ovo prvo mi je neshvatljivo.

Cinjenica jeste da mnoge stvari radimo zbog drugih, da se istaknemo kao posebni ali i tu trba imati meru.

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #61 poslato: Decembar 28, 2010, 04:01:33 posle podne »
@Lazic
Ne kontam zasto si mene citirao ??? Rekao sam svako trenira zbog okoline i da je to ok. A ne bilo sta za hemiju. Tvoj post je replika na moj, a nema nikakve veze sa njim.
Cak naprotiv ja se slalzem sa tim sto si ti napisao i zakljucio.


i sada se pitam sto ja pisem ovde..a da, vredja me sto svako misli da moze biti nabildovan za 100 e.
NE MOZE BAJO
to sto je od nista postao malo vece nista ,ne znaci da vredi


A sto si pisao mi nije jasno, jer niko ovde nije rekao kontradiktornost bilo koju na konto toga. Svi to mi dobro znamo, i ne radi se uospte o tome na ovoj temi

@ Naturalni
Odgovori, opet si neodlucan sa svih strana  ??? Jeste li se svi pogubili ovde il sta. BOze me sacuvaj
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2010, 04:03:49 posle podne legendArni »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #62 poslato: Decembar 28, 2010, 04:13:18 posle podne »
@Lazic
Ne kontam zasto si mene citirao ??? Rekao sam svako trenira zbog okoline i da je to ok. A ne bilo sta za hemiju. Tvoj post je replika na moj, a nema nikakve veze sa njim.
Cak naprotiv ja se slalzem sa tim sto si ti napisao i zakljucio.


i sada se pitam sto ja pisem ovde..a da, vredja me sto svako misli da moze biti nabildovan za 100 e.
NE MOZE BAJO
to sto je od nista postao malo vece nista ,ne znaci da vredi


A sto si pisao mi nije jasno, jer niko ovde nije rekao kontradiktornost bilo koju na konto toga. Svi to mi dobro znamo, i ne radi se uospte o tome na ovoj temi

@ Naturalni
Odgovori, opet si neodlucan sa svih strana  ??? Jeste li se svi pogubili ovde il sta. BOze me sacuvaj

ma ko je neodlucan!!
rekao sam sta sam mislio i kraj...prica je otisla daleko...jebo me konj kada sam i rekao da ima lose noge...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #63 poslato: Decembar 28, 2010, 05:04:07 posle podne »
Ivane ja ne znam sta je tebi trebalo da pises o anabolicima.... Vidis da su svi natural na ovom forumu  ;D
Bolje bi prosao da si napisao jedem teglu meda dnevno  hahahaha
pa ne znam da li su svi natural, ali velika vecina i izgleda kao da jede tu teglu meda dnevno i kao da nikada teg nije ni videla.
Lepo je to sto su neki ljudi otvorili dusu i priznali zasto uopste vezbaju i zasto uzimaju hemiju, samo je malo glupo poistovecivati to sa sportom i sportistima.
Ovo je bodybuilding forum i pomalo je deprimirajuce da vecina na jednom sportskom forumu kao razloge za vezbanje navodi glupe i banalne razloge, a gde je tu sport u celoj prici?
Ja licno nikada nisam vezbao da bi me drugi drugacije videli, da bih bolje izgledao ili da bih nekoga impresionirao...jednostavno zabole me ko sta misli, ja vezbam jer VOLIM TO i ne postoji ni jedan drugi razlog.
Sto se hemije tice apsolutno se slazem sa Naturalnim, ne vidim razlog da neko uzima hemiju ukoliko se ne takmici ili mu to ne donosi nekakav novac, ja licno sam naravno uzimao hemiju, ali od onog trenutka kada sam odlucio da se vise ne takmicim o hemiji vise i ne razmisljam, jednostvano ne vidim cemu to,a i imam na sta pametnije da potrosim pare i tako ce biti uvek,osim ako ne pozelim da se ponovo takmicim


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #64 poslato: Decembar 28, 2010, 05:38:37 posle podne »
Razbuktala se tema, ja samo da dodam da se slazem sa Filipom, imamo slicno razmisljanje.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #65 poslato: Decembar 28, 2010, 05:39:58 posle podne »
jojjjjjjjjjjjjjjjjjj ja ne verujem sta je ispalo od toga sto sam rekao IVANE VIDI SE DA NE RADIS NOGE:D
ahahhaa
ajde ispocetka
ovako
nemam nista protiv hemije...DA  treba samo takmicari da je koristi ALI...i ljudi poput mene...8 godina u fullu sve...e pa posle 8 godina 10 godina itd treba uzeti i preci tu granicu...filip je posle 4 godine(ne znam tacno ali mislim da je tako)ivan posle par godina...znaci nisu dosli do tog maximuma...nisam ni ja..ali ja nisam rekao kada cu uzeti  NEGO DA CU UZETI,a to moze biti za 5 godina;)
kao sto sam protivnik da uzimaju klinci koji nisu pojeli meso+pirinac;)
dionis ne ujebavam ja sebe ne znam zasto tako mislis...jbt ne verujem gde je prica otisla...mada sam poznat po tome da pokrecem LAVINE:D
hehehe no......samo sam rekao,da ako je IVANU cilj da je... po ceo dan da to moze i bez AAS nista vise,da moze da izgleda odlicno i bez AAS..eto kaze da daje 300 jura mesecno(hrana,.aas,sups)pa i ja isto toliko dajem(hrana+supsi)znaci para ima za to...ALI TO JE MOJE MISLJENJE,NISAM REKAO DAJE LOS ZBOG TOGA,DA JE DEBIL ZBOG TOGA,DA JE LOS COVEK ZBOG TOGA,PA BRDO MOJIH EXTRA PRIJATELJA UZMIMA AAS,i slicni su ivanu(u smislu posle par godina krenuli sa aas)...ispada da ja pljujem sada svakog ko je uzima aas heheheh daleko bilo jbt sta je sa vama...


posle skoro 6 godina treninga u stvari sam ja krenuo sa aas. I slazem se sa ovim sto kazes,radije bih rekao da je ok da neko posle godina i godina treninga,miliona iscitanih strana teksta vezanih za BB,godina jedenja pileceg belog krene sa aas kad za to buide bilo potrebe nego da neko ko nema blage uzme 4 anadrola,gram testa i kaze "evo ja se spremam za takmicenje,cujem da su one aminokiseline ok sa anadrolom? "


ali moj stav je oduvek isti,jednostavno doooobro promislite pre ulaska u pricu i raskrstite odmah sa sobom na pocetku da mozete potencijalno da koknete krvni sud i da umrete za par minuta ili neku od milion drugih stvari koju mozete sjebati...Ja kada me neko pita za aas prvo pokusavam da ga odvratim,ako vidim da je to gotovo i da nema sanse da odustane,bar da ga obrazujem oko tematike.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #66 poslato: Decembar 28, 2010, 06:14:55 posle podne »
jojjjjjjjjjjjjjjjjjj ja ne verujem sta je ispalo od toga sto sam rekao IVANE VIDI SE DA NE RADIS NOGE:D
ahahhaa
ajde ispocetka
ovako
nemam nista protiv hemije...DA  treba samo takmicari da je koristi ALI...i ljudi poput mene...8 godina u fullu sve...e pa posle 8 godina 10 godina itd treba uzeti i preci tu granicu...filip je posle 4 godine(ne znam tacno ali mislim da je tako)ivan posle par godina...znaci nisu dosli do tog maximuma...nisam ni ja..ali ja nisam rekao kada cu uzeti  NEGO DA CU UZETI,a to moze biti za 5 godina;)
kao sto sam protivnik da uzimaju klinci koji nisu pojeli meso+pirinac;)
dionis ne ujebavam ja sebe ne znam zasto tako mislis...jbt ne verujem gde je prica otisla...mada sam poznat po tome da pokrecem LAVINE:D
hehehe no......samo sam rekao,da ako je IVANU cilj da je... po ceo dan da to moze i bez AAS nista vise,da moze da izgleda odlicno i bez AAS..eto kaze da daje 300 jura mesecno(hrana,.aas,sups)pa i ja isto toliko dajem(hrana+supsi)znaci para ima za to...ALI TO JE MOJE MISLJENJE,NISAM REKAO DAJE LOS ZBOG TOGA,DA JE DEBIL ZBOG TOGA,DA JE LOS COVEK ZBOG TOGA,PA BRDO MOJIH EXTRA PRIJATELJA UZMIMA AAS,i slicni su ivanu(u smislu posle par godina krenuli sa aas)...ispada da ja pljujem sada svakog ko je uzima aas heheheh daleko bilo jbt sta je sa vama...


posle skoro 6 godina treninga u stvari sam ja krenuo sa aas. I slazem se sa ovim sto kazes,radije bih rekao da je ok da neko posle godina i godina treninga,miliona iscitanih strana teksta vezanih za BB,godina jedenja pileceg belog krene sa aas kad za to buide bilo potrebe nego da neko ko nema blage uzme 4 anadrola,gram testa i kaze "evo ja se spremam za takmicenje,cujem da su one aminokiseline ok sa anadrolom? "


ali moj stav je oduvek isti,jednostavno doooobro promislite pre ulaska u pricu i raskrstite odmah sa sobom na pocetku da mozete potencijalno da koknete krvni sud i da umrete za par minuta ili neku od milion drugih stvari koju mozete sjebati...Ja kada me neko pita za aas prvo pokusavam da ga odvratim,ako vidim da je to gotovo i da nema sanse da odustane,bar da ga obrazujem oko tematike.
slazem se sa ovim...ali ocigledno sam DEBIL koji ne zna sta pise postoTAKO JE ISPALO
sve je krenulo jel sam rekao IVANU da za to sto ON HOCE moze da se uradi sa supsima i hranom i nista vise....samo sam to hteo da kazem...evo ja uskoro pocinjem da radim u jednoj teretani novoj u NS..bicu trener itd cucete sigurno...uglavnom ja kao trener moram da dajem primer drugima kako treba izlgedati...klijenti,jelovnici itd...jednostavno cu morati da izgledam dobro da bi imao o cega da zivim(ne bukvalno)da li cu tada krenuti na AAS videcu..ali moracu da uvek budem u formi zbog posla(barem ja tako gledam na to tako)...NIKOGA NE NAPADAM STO UZIMA AAS,ALI ZA VOZNJU ROLERIMA PO ADI NE TREBA AAS,I ZA KAR... NE TREBA AAS,I ZA DOKAZIVANJE DRUGIMA NE TREBA AAS..ili ARNI opet kenjam nesto?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #67 poslato: Decembar 28, 2010, 06:39:57 posle podne »

evo ja uskoro pocinjem da radim u jednoj teretani novoj u NS..bicu trener itd cucete sigurno...uglavnom ja kao trener moram da dajem primer drugima kako treba izlgedati...klijenti,jelovnici itd...jednostavno cu morati da izgledam dobro da bi imao o cega da zivim(ne bukvalno)da li cu tada krenuti na AAS videcu..ali moracu da uvek budem u formi zbog posla(barem ja tako gledam na to tako)...
[/quote]
Uff,mnogo grešiš...dobro izgledaš i na svom primeru si pokazao da znaš da napraviš rezultat...
Marketing Naturalni,marketing a ne AAS...moraš da znaš da prodaš svoje znanje...one koji imaju da plate treninge ne zanima da li ti imaš 10 vena više i ruku 50cm...jer oni prvi to ne žele...ali to je već neka druga tema...ostavljam te da se zabavljaš sa ovim što si započeo! ;D

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #68 poslato: Decembar 28, 2010, 06:57:35 posle podne »

evo ja uskoro pocinjem da radim u jednoj teretani novoj u NS..bicu trener itd cucete sigurno...uglavnom ja kao trener moram da dajem primer drugima kako treba izlgedati...klijenti,jelovnici itd...jednostavno cu morati da izgledam dobro da bi imao o cega da zivim(ne bukvalno)da li cu tada krenuti na AAS videcu..ali moracu da uvek budem u formi zbog posla(barem ja tako gledam na to tako)...
Uff,mnogo grešiš...dobro izgledaš i na svom primeru si pokazao da znaš da napraviš rezultat...
Marketing Naturalni,marketing a ne AAS...moraš da znaš da prodaš svoje znanje...one koji imaju da plate treninge ne zanima da li ti imaš 10 vena više i ruku 50cm...jer oni prvi to ne žele...ali to je već neka druga tema...ostavljam te da se zabavljaš sa ovim što si započeo! ;D
[/quote]
:D
da da znam,da prica sve radi...imas u NS poznatog trenera,poslacu ti na PP ko je..taj sto zna da proda pricu majku ti...:D
svestan sam da mora prica...ali i izgled mora jbg koliko toliko....
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #69 poslato: Decembar 28, 2010, 06:59:38 posle podne »
Citat
Uuuu Peđa po starom dobrom običaju gde ode ti'
pa zato sto po obicaju seres!!

Citat
UKRATKO: branim stav sszgo-a da "luduje" dok može a kad se oženi to je drugo

takvi se nikada ne zene vec ceo zivot pokusavaju da zadovljove druge oko sebe a da bi oni uzivali i tome da neko kaze wooow kakav motor ovaj vozi ili te fore od kojih mi se sere i necu da ih ovde ni nabrajam jer su pateticne..PONAVLJAM,..NJEGOV ZIVOT I PUCA MI KURAC OD TOGA..i da..bdw..ako se i ozieni to ce trjatai jako kratko jer ce on da kara neku drugu a ona nekog drugog...itd itd itd...ne mislim na sszjo vec na ekpiu slicnu tome.

Citat
I naravno da branim da ODRVARTNO ružan muškarac može da ima odličnu devojku,

jeeell  ;D ;D ;D ;D

Citat
. Hoćeš da ti navedem Jelena iz Čačka i njen momak...e sad ćeš me pitati koja Jelena...pa naravno da neznaš koja je ali JA znam.
nadam se da ce ovo jelena da vidi i procita pa da ona daje objsanjenje
ali ja bih rekao da je ta jelena JEDNA OD 100000000...zar ne..??
dakle.opet nemoj da kenjas gluposti..

Citat
NIKADA nisam bio pun para a 90% devojaka je bilo bolje od mene i materijalno i po mom mišljenju lepše od mene, neznam otkud taj stav, takav gard da su sve devojke "sponzoruše" ili da iz nekog interesa žele baš npr mene ili tebe odvlači od cilja, ZAVESTI i OSVOJITI.

a ti si neki jebac jel?
nisam znao...cestitam..
ali
kakve veze imas sada ti sa ovim sta sam rekao?
ko je rekao da su sve deovje sponozoruse..vec da su sve deovjke koje sszgo kara ili sponozoruse,glupace ili u prespektivi sponozorisue pa su pale na njegov motor misleci da on ima lovu pa kada ukapiraju onda se okrenu i odu da nadju drugog jebaca...jel sada kapiras/?

Citat
U čemu se razlikuju žene koje se lepe za "trubnjsake,motore,kola" od nas muških koji se lepe na njihovo telo, lepotu?

nevoerovanto koliko kolgicina gluposti....

LEPOTA=KOLA...bebac..nadmsaio si i sam sebe ovaj put..
ali evo..
ja kada vidim lepu dvoejku onda kazem da je ona LEPA verovatono tako i ti
a dronfulja koja vidi carreru onda kaze woooow..KOLIKI JE..a nije bitno ko i sta vozi carreu...
isto tako i trbusnjake..wooow..kakav stomak.i dok ona sqiruta na tvoj stomak,ama ni malo je ne zanima to sta i dali imas u glavu
dakle
opet govriom od DEVOJKAMA KOJE SSZGO nateruje uz cosak..

Citat
Je.o onog ko će takav kriterijum da traži kod svoje buduće žene a da vernost, razumevanje, humor i ostale stvari baci u drugi plan.

jel ti imas neka sizofrena cepanja danas ili sta?
neznam sa kim pricam jebiga...
pa ja ti i govrim o DEVOJKAMA KOJE SVE OVO STO SAM Q STAVLJAJU U DRUGI PLAN i isto tako o muskaricma koji love deovjke KOJIMA JE INTELGINECIJA KAO SOBNA TEMPERATURA ALI ZADO SU LAKE NA OKIDCU I OBLACE SE IZAZVONO..

Citat
Ovde se govori o devojkama koje nisu za udaju
ovde se govri o devojkama koje sensamrkaju belog kao krave i onda ih karaju nesrentcii koji se nagutaju kamagre i ovde se govrio o dvoejkama koje u sebi imaju kruca odavde pa di uzbekistana i ovde se govrio o dvoejkama preko kojih je preslo pola beograda kao sto je sszgo i KOJE SUTRA TREBA DA BUDU MAJKE I SUPRUGE....kapish?

Citat
Ako mi verujete uvek vidim čemu vodi tema sszgo-a kad se nečije mišljenje podudara sa njegovim, odmah vidim Peđu kako juriša na sve koji dele čak i 1% zajedničkog stava sa sszgo, znam što je tako ali to nije način da se svaki % njegove misli ili negog drugog "uguši

kakav si ti plajvaz!!!..cuj ovo....hahhahhahahhaha...jaooo boze...

Citat
treba da čuvaju to što imaju a ne da im ta sekunda uništi život i od njega naprave sranje , plaču da im se vrati žena, deca i harmonija u životu koji su oni narušili Namigivanje

jeeeellllll..
ma jok..
treba da se zivi brzo,na kredit,da se karaju lake picke,zivi kod keve i caleta do 42 a kada oni umru ostaviti ce gajbu i onda videti dali ziveti kao na zpadu..SAMO MOMAK I DEOVOKA..daj ne seri vise majke ti..

@szgoo
Citat
ne znam samo odakle su se alkohol i droga i antibebi pilule pojavili u svoj ovoj prici Molim?
i kakve veze imaju gay parada, natalitet, i necije svalerke i svaleri sa svim ovim

jbg..teska je to tematika.
nema veze..drugi put.

Citat
jos da napomenemo da sam veliki protivnik

droge
alkohola
cigareta

lepo

Citat
jedino znam travare, i ajd kao, to je ok sve dok to rade van moje blizine

ahammm

Citat
sto se tice alkohola, i to slabo, nikad ne pijem a i ne izlazim pa nisam u drustvu onih sto piju, ali naravno znam puno ljudi koji piju
nesto najgore sto mogu da vidim je pijana devojka.
jedino gore je pijana devojka koju poznajem.

pa dobro
nasmrakna krava i nedaje znake bas koji se lako vide.. ;) ;)...ali posto neznas ni kako izlgeda pijana deovjka tj nevolis da je vidis onda kapiram da neznas ni sta je nasmrkano govedo.. :)

Citat
cigarete su na jakom trecem mestu - svakoga koga znam cu pokusati da odvratim, konfiskujem im cigare i bacam, najmnogopunije volim da im bacim neotvorenu paklu.
ne svidja im se to ali par ljudi je i odustalo jer sam im sve pobacao pa ajde da kazemo da ima neke vajde.
naravno odustali su oni sto zapale 1-2 dnevno,  okorelim pusacima ni sava i dunav nece pomoci...
takodje im redovno saljem odvratne slike bolesti izazvanih pusenjem Smeško


MILOSRDNI ANDJEO 8) 8)

Citat
ja nikada, ali nikada, nisam trenirao "zbog sebe"
da se ja pitam, jeo bih cokolade i cips po ceo dan

kako je ovo zalosno u pm...
ne zelim da ovde sirim pricu dalje jer gubi svaki smisao dalje rasrpavljenje o ovome i komparacijom bavljenje sa takmicarskim bb da te gledaju sudije i sa ovim da se neko razbija da bi ga gledali na adi cigalniji....ovo prevazilzati neke okvire i kao to rekoh,tesko je kominicirati sa osobom koja zivi u nekom imaginarnom svetu punom ala i dragon balls zmajeva..

Citat
Evo ti i moj primer, ja kad sam zaprosio Mirjanu nisam bio VRH građen, 80kg, 170cm, nikakvi trbušnjaci...bez auta, bez posla...
Mirjana završila studije sa 10kom, najbolji student u klasi, ne smatram da je glupa, materijalno je stajala bolje nego ja, lepša i lepše građena od mene....E ali Vesa je uvek imao ok pristup, stim da nju kad sam ugledao taj pristup je postao još bolji jer sam nekako znao da je ona moja buduća, bio iskren, spontan i ... posle prvog poljubca je zaprosio nakon 60dana bili za oltarom i evo nas u 9toj godini braka Namigivanje

joj ovo sam tek sada video...
TREBAO TE GRADONACLENIK KG predloziti za sportistu godine....
jaoooo boze kakve on komparacije pravi i o cemu on prica
kada me vec vuces za jezik..veoma cu ti lako to objsniti
koliko si ti picaka karao pre mijrane i dali je ona imala nekoga pre tebe...znam da je ovo malo bez veze ali kada LUPAS BUDALSTINE ONDA JE I RED DA TI OBJASNIM KOLIKO VELIKE BUDLASTINE LUPAS.

Citat
Takav stav moze imati samo zavidna iskompleksirana osoba tzv BALKANCI

a ti si tipcan prestavnik vise EU rase...hahhahahah
jaooooooooooooo
dakle..
tipican primer pravog jebaca...


Citat
pitanje je samo koliko smo licemerni prema celoj prici,

zasto mislis da je bilo ko licemran
ti nisi zenu imao do pre nekoliko pa sigurnoo nisi radio budalstine o kojima se prica ovde i sigruno nisi radio to sta radis iz razloga o kojima se ovde prica
i zasto ona mislis da je neko i bilo ko licemeran..?
da ne mislis mozda na mene??

ali itekako moze da bude NORMALNA devojka
ne vidim nista lose da ljudi sebi dizu cenu pokazivanjem k


NORMALNA (oblaci se provokatvno)=PODIZANJE CENE NA TRZISTU.. :'( :'( :'( :'( :'(

majko mila kakva zalost..

Citat
Krenulo je od toga zasto se @sszgo roka hemijom....njegova stvar, on je bar iznio prave razloge. Voli da manijaci ribe, ok, njegova stvar. Voli "porn look", postujem. Ne voli misicave ribe, ja volim i? Svima lijepo.

pa on je izneo svoj stav i neki oda nas iznose svoj stav prema tome..neznam sta je tu lose?
a svima jeste lepo.

Citat
Ovde niko nije ni rekao da je uzeo hemiju iz tog razloga...
procitaj pazljivo moje poruke sa prve strane...

PA TI SIREAO JEBOTE ....rekao si da prvo IZGLED pa onda sve dalje...jebote ne mogu da verujem

e do kurca....!!!
nema vise zivaca za ovo sranje.

AL CE OVO DA SE KLJUCA......