Maj 05, 2024, 01:44:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: RIPPED FUEL extrime  (Pročitano 39000 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #45 poslato: Avgust 24, 2006, 03:22:31 posle podne »
i cuj ovo..smanjio mu se broj obrtaja zbog l carnitina..

dakle..sta sve necu cuti na ovom forumu jebote...!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #46 poslato: Avgust 24, 2006, 04:29:55 posle podne »
Pedjo kao sto si rekao placebo ili sa druge strane autosugestija su cudo. Ne znam za tebe, ali kao sto sma gore napisao i ja sam isto tako mislio i kupovao razne gluposti, dok se na kraju neke stvari "u mozgu" nisu iskristalisale. Ali verovatno kod svakog kao i kod mene treba da prodje odredjeno vreme da covek shvati. Ne vredjam nikog ovim, samo kazem svoje misljenje i potvrdjujem da sam i ja bio takav nekad. :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #47 poslato: Avgust 24, 2006, 05:30:33 posle podne »
Citat: sasadim
Pedjo kao sto si rekao placebo ili sa druge strane autosugestija su cudo. Ne znam za tebe, ali kao sto sma gore napisao i ja sam isto tako mislio i kupovao razne gluposti, dok se na kraju neke stvari "u mozgu" nisu iskristalisale. Ali verovatno kod svakog kao i kod mene treba da prodje odredjeno vreme da covek shvati. Ne vredjam nikog ovim, samo kazem svoje misljenje i potvrdjujem da sam i ja bio takav nekad. :D
..ja nisam.....odmah sam isao u glavu...nisam imao vrmena da se gubim sa budalstinama. :twisted:  :twisted:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #48 poslato: Avgust 24, 2006, 06:26:49 posle podne »
Pametno....

Sto neki profi (cini mi se) rece : "....Voleo bih da imam gomilu para da koristim sve te gluposti .... ali nemam, imam para samo za ono sto je stvarno potrebno (i efikasno)......"

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #49 poslato: Avgust 24, 2006, 06:40:08 posle podne »
sta vi onda iskusniji preporucujete ,jer vecina nas nema para za bacanje :)

okanimo se l carnitina,sta je sa CLA,citao sam maloprije neke tekstove itd.,sad da ne peglam,pise da u velikoj mjeri reducira masti u organizmu i istovremeno podrzava izgranju misica?? e sad jel to tacno ili ne,marktinski trik ili ipak vrijedno para ??

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #50 poslato: Avgust 24, 2006, 10:21:54 posle podne »
Zeleni caj??? Sta mislite o tome? Nasao sam neka istrazivanja gde kazu da zeleni caj pomaze oko skidanja kilaze(masti, salo ne misicnu masu). Sta mislite o tome? Kazu: Zasto su Azijati tako mrsavi? Ono umesto vode piju Zeleni caj. Radili su neka istrazivanja na 2 grupe od po 25 ljudi. Ne znam tacno koliko je trajalo ali prica je sledeca. Prvih 25 dobilo je zeleni caj koji je stvarno bio zeleni caj a druga grupa je dobila nesto drugo ali im je receno da je zeleni caj. Rezultati govore da ne znam posle koliko nedelja ova grupa sto je pila pravi zeleni caj izgubila nekoliko procenata masti dok ova druga nista. Sta nam to govori da taj zeleni caj nije lose piti onako usputno. Skuvas stavis u friz, posle skoro bude kao ICE-TEA. Vasa milsljenja o Green Tea.

Posto sve je teze naci toplace masti sa Efedrinom koji je osnovni sastojak toplaca masi. Green tea zar ne??

pozzzzzzzz :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #51 poslato: Avgust 24, 2006, 10:26:00 posle podne »
pise li u studiji dal se mozda ochi iskose od pretjeranog konzumiranja?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #52 poslato: Avgust 24, 2006, 10:33:17 posle podne »
Citat: hare
sta vi onda iskusniji preporucujete ,jer vecina nas nema para za bacanje :)


Ja u zivotu ne bi kupio FAT BURNER !
Ako vec neces da uzimash ECA ili clenbuterol, bolje nemoj nishta da kupujes!

Nemas pare za bacanje ! Tim bolje !!!!  
Sacuvaj novac i radi ono sto ti  je pedja rekao !

HIT TRENING ...  a ako mozes i 2x dnevno , za 15 dana ces biti prepolovljen !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #53 poslato: Avgust 25, 2006, 05:09:15 pre podne »
ZELENI CAJ JE ODLICNA STVAR ALI E AKO FAT BUNER NEGO KAO ANTOXIDANS

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #54 poslato: Avgust 25, 2006, 07:19:06 pre podne »
hvala kekka,ma nisam ja nesto debeo pa da mi je cilj prepoloviti se,sad sam na masi pa cu vidjeti koliko cu % masti nabaciti mozda do marta pa onda na laganu dijetu,pojacati kardio,ne znam vidjecemo sta ce se desavati do tada...nego sam se samo raspitivao,jer me cisto zanima,pozzz :)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #55 poslato: Avgust 25, 2006, 10:22:54 pre podne »
Nadovezacu se.... Ebem li ga... nisam mogao povecati kondiciju za 3 treninga.....  Ovo je bila izjava mog trenera a mogu samo reci da mi nije toliko srce lupalo dok sam njega koristio u toku kardia, kondicionog ili sl. treninga....

P.S. Boro vido sam te u gradu kod spensa.... sedeo sam u Makijatu ali si bio kontam da ti je to porodica pa nisam hteo da ti pravim prepad :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #56 poslato: Avgust 25, 2006, 10:40:33 pre podne »
Citat: Vexxx
Nadovezacu se.... Ebem li ga... nisam mogao povecati kondiciju za 3 treninga.....  Ovo je bila izjava mog trenera a mogu samo reci da mi nije toliko srce lupalo dok sam njega koristio u toku kardia, kondicionog ili sl. treninga....

P.S. Boro vido sam te u gradu kod spensa.... sedeo sam u Makijatu ali si bio kontam da ti je to porodica pa nisam hteo da ti pravim prepad :)
..NISI MOGAO POVECATI KODICUIJU ZA 3 TTRENINGA AL SI MOGAO SAMNJITI OTKUCAJE ZA TA 3 TREANINGA?????????

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #57 poslato: Avgust 25, 2006, 11:04:18 pre podne »
A. Cuts, Xenadrine i Charge - da li je iko od vas koristio sva tri sagorevacha i da li moze da podeli svoje iskustvo, odnosno, kako bi poredjao ove preparate po uchinku?
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #58 poslato: Avgust 25, 2006, 11:46:20 pre podne »
Jao Pedja pokusavam da kazem da nisam mogao nesto DRASTICNO da dignem kondiciju a karnitin radi posle 2 DANA REDOVNOG KORISCENJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JE ONO STO JA ZNAM.... A TO STO TI ZNAS/MISLIS POSTUJEM, ALI TO TAKODJE ZNACI DA BI TI MOGO DA POSTUJES I MOJE ILI BILO CIJE MISLJENJE!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #59 poslato: Avgust 25, 2006, 11:53:09 pre podne »
Citat: Vexxx
Jao Pedja pokusavam da kazem da nisam mogao nesto DRASTICNO da dignem kondiciju a karnitin radi posle 2 DANA REDOVNOG KORISCENJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JE ONO STO JA ZNAM.... A TO STO TI ZNAS/MISLIS POSTUJEM, ALI TO TAKODJE ZNACI DA BI TI MOGO DA POSTUJES I MOJE ILI BILO CIJE MISLJENJE!
....

kako znas da karnitin deluje nakon 2 dana!!!!!!!??????...

i kako da psotujem misljenje tvoje kada je potpuno krivo....ako kazem da ga psotujem onda moze ko sta god hoce da prica ovde an forumu..

i vise mi id ena kurac to..ti en psotujes nicije mislnenje..

ajd procitaj koliko ima psotova sa kojima se slazem i na koja i ne odgovaram jer POSTUJEM TO STO KAZU JER SU REKLI TACNO STO TREBA.

a ako da dopsutim da ti akzes da karitin deluje za 2 dana i da ti se broj otukcuja serca samnjio zbog korstienja l carnitina i to nakon 3 dana...

pa to je i vise nego smesno...