Maj 14, 2024, 12:03:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Labrada Pro V60  (Pročitano 6940 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #15 poslato: Avgust 02, 2006, 06:23:20 posle podne »
Citat: Bokac
Ej Pedjos izvini znaci ovaj V60 da rokam kao i svaki whey??? bar 2grama na 1kg?:)
.brate ako mozes da financiras to..samo daj..ja to isto radim veruj...ali jako tesko mogu enkoga da ubedim da je to sirpavno iz jednsotavnog razloga..sto je to skupa stvar...ako je uzmais kako treba..radi psoao..ako ne..by...by..

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #16 poslato: Avgust 02, 2006, 07:33:14 posle podne »
Ne moras mi nista vise reci shvatio sam sve, znaci idem na ono najgore zlostavljanje i izivljavanje  big V60 he he:) :) Ko prezivi neka prica, mislim na dzep:)

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #17 poslato: Avgust 03, 2006, 08:58:17 posle podne »
ma jok pedjos,imam ja 81-82 kg ,uzimam otprilike 2 grama po kg plus 60 g u pwm poslije treninga,to je 224 grama dnevno,
mislim tek sam nedavno poceo sa ovom ihranom tako da polako povecavam unos postepeno dok se organizam ne navikne na ovaj nacin ishrane tako sto sam povecao "prave" obroke poput crvenog mesa,piletine,jaja,nemasnog sira,paste(obicno ujutro,umjesto ovsenih jer mi ne prijaju ovsene, sve osim ovsenih je uglavnom smece),riza,crni hljeb,krompir,ponekad salatica itd...........jednom dnevno ili uzimamm laneno ili riblje ulje u kapsulama(omega3),pijem svako jutro ili vitaminske tablete ili one sumece,slatko sam izbacio,ne pijem gazirane sokove a skoro ni nikakve druge kao sto su navodno prirodni,cole i to nista,mlijeko sam smanjio,znam da je bila polemika oko toga,sad popijem max pola litra dnevno,dobro je sa obzirom da sam ga znao popiti i po 2-3 litra dnevno a i ovo sto pijem je 0.1% mm

tako da namjeravam a taj unos povecati ali postepeno jer je tesko na pocetku toliko kolicinski unijeti...

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #18 poslato: Avgust 03, 2006, 09:04:05 posle podne »
To prijatelju samo udri po tanjiru:) Takvog te volimo:)

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #19 poslato: Avgust 03, 2006, 09:38:31 posle podne »
samo ovako da nastavim da me nesto ne omete pri mojim planovima i bice dobro nadam se :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #20 poslato: Avgust 07, 2006, 05:18:07 pre podne »
Citat: hare
ma jok pedjos,imam ja 81-82 kg ,uzimam otprilike 2 grama po kg plus 60 g u pwm poslije treninga,to je 224 grama dnevno,
mislim tek sam nedavno poceo sa ovom ihranom tako da polako povecavam unos postepeno dok se organizam ne navikne na ovaj nacin ishrane tako sto sam povecao "prave" obroke poput crvenog mesa,piletine,jaja,nemasnog sira,paste(obicno ujutro,umjesto ovsenih jer mi ne prijaju ovsene, sve osim ovsenih je uglavnom smece),riza,crni hljeb,krompir,ponekad salatica itd...........jednom dnevno ili uzimamm laneno ili riblje ulje u kapsulama(omega3),pijem svako jutro ili vitaminske tablete ili one sumece,slatko sam izbacio,ne pijem gazirane sokove a skoro ni nikakve druge kao sto su navodno prirodni,cole i to nista,mlijeko sam smanjio,znam da je bila polemika oko toga,sad popijem max pola litra dnevno,dobro je sa obzirom da sam ga znao popiti i po 2-3 litra dnevno a i ovo sto pijem je 0.1% mm

tako da namjeravam a taj unos povecati ali postepeno jer je tesko na pocetku toliko kolicinski unijeti...
...na dobrom si putu..samo povecvaj belnacvione postpeno

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Labrada Pro V60
« Odgovor #21 poslato: Avgust 09, 2006, 03:49:32 posle podne »
whey verzija sustanona 250 :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije