Maj 28, 2024, 08:53:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: DIJAN GYM  (Pročitano 53741 puta)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #45 poslato: Avgust 08, 2006, 08:55:07 posle podne »
Citat: FANATIC
Samo jedno bih rekao na sve ovo! Nema ama bas nikakve veze na kakvim spravama se vezba,koja je marka i tako dalje.To je za fensere i sezonce samo bitno.Pravi hard core vezbaci ce bezbati i na ne markiranim spravama i imati odlicne rezultate.
POREDITI I UOPSTE PRICATI KO IMA BOLJI KVALITET TO JEST MARKU SPRAVA JE NOTORNA GLUPOST!!!
Ako ste fenser dzaba vam sve! od vas nista nece biti nikada! Toliko od mene!

O tome smo vec pricali vise puta!!! To sto si ti izgovorio je upravo NOTORNA GLUPOST!!! Kakve veze imaju fenseri sa dobrim spravama? Sada su svi iz velikih kompanija debili sto ulazu pare u kvalitet i poboljsanje sprava,uglove,sisteme prenosa i jos mnogo toga...nego je pametan neki bravar koji vari sprave ko da pravi ogradu za svoje dvoriste!!! Verovatno nikada nisi ni probao da vezbas na mestu gde su sprave nekog vrhunskog kvaliteta!!! To sto ce pravi vezbaci vezbati na bilo kakvim spravama to ne znaci da nece imati dobre rezultate,ali znaci da mozda nece imati jos bolje!!!
Drugo uvek ce biti ljudi koji ce primitivno na ovu temu razmisljati jer nisu u mogucnosti da probaju vise i bolje! Nemojmo kvariti temu i raspravljati o ovome jer smo vec polemisali o tome vise puta!!!

Da ne bi bio OFF TOPIC dodacu jednu recenicu Fitness Instruktoru: Iz pouzdanih izvora sam dobio informaciju da DIJAN GYM postoji samo godinu i cetiri meseca tako da je to jako kratak period da se poredi clanstvo teretane koja radi 10 godina! A usput ako tvoja teretana ima 6869 STALNIH CLANOVA onda je to jedna od najboljih teretana u EVROPI! Bez ljutnje izgovorio si totalnu glupost!!! Vec sam napisao da uopste nije bitno koja je teretana bolja ako su obe kvalitetene,ali ovakve gluposti su previse!!!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #46 poslato: Avgust 08, 2006, 09:29:55 posle podne »
POZDRAV DIJAN GYM-U

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #47 poslato: Avgust 08, 2006, 09:42:44 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
borise malo bolje procitaj tekst
ALI CINJENICA DA JE KROZ TERETANU CHAMPION GYM ŠTA STALNIH ŠTA PROLAZNIH CLANOVA PROŠLO(OSTALO) 6869 U 3 GODINE

Da ne bi bio OFF TOPIC dodacu jednu recenicu Fitness Instruktoru: Iz pouzdanih izvora sam dobio informaciju da DIJAN GYM postoji samo godinu i cetiri meseca tako da je to jako kratak period da se poredi clanstvo teretane koja radi 10 godina!


DAJ BOŽE DA JE TO ISTINA ONDA BI JA IMA U RADNOJ KNJIŽICI 10 GODINA RADNOG STAŽA ALI NAŽALOST NEMAN!!!
A TO KO TI JE REKA KRIVO JE REKA
KAKO BI BIA SRETAN DA IMAN 10 GODINA RADNOG STAŽA TJ DA SAM S 16 GODINA POCEA RADIT NITI ZAVRŠIO FAKS A POCEO RADIT U FITNESS CENTRU
KAKO LIJEPA BAJKA!!!


Ocigledno se ne razumemo jer sam ja text procitao vise puta!!! Da li vasa teretana ima ovog meseca toliko uplacenih clanarina(ako u zagradi pise ostalo)? To su valjda stalni clanovi???

Niko mi nista nije pogresno rekao: DIJAN GYM radi od 1.04.2005.godine!!! Informaciju mi je dao upravo DIJAN preko PM pa izvoli i pitaj njega sto mi je pogresno rekao....ili ni on ne zna kada je otvorio teretanu!!! A da Champion gym radi 10 godina napisao je Dalibor u svom postu!!!

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #48 poslato: Avgust 08, 2006, 10:26:44 posle podne »
još jedna izbrisana

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #49 poslato: Avgust 08, 2006, 10:29:45 posle podne »
Oops!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #50 poslato: Avgust 08, 2006, 10:38:36 posle podne »
POZDRAV ZA DIJAN GYM

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #51 poslato: Avgust 08, 2006, 10:48:24 posle podne »
i još jedna

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #52 poslato: Avgust 08, 2006, 10:49:59 posle podne »
Time out!!!!!!!!!!!

Van mreže JESSY

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #53 poslato: Avgust 08, 2006, 11:13:49 posle podne »
Fitness instruktoru mislim da si stvarno pretjerao,ideš iz krajnosti u krajnost.vidim da se prepucavaš tu s nekim daliborom,ne znam tko ti daje na pravo da pišeš o njegovoj bolesti i daješ nekakve dijagnoze.Ti očito ne radiš ništa cijeli dan pa možeš pisat ove duge i dosadne priće,duša ti je svađat se.Moj savjet ti je da se neko vrijeme malo odmoriš i ostaviš foruma jer kako si krenio dovest ćeš sebe do toga da te isključe!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #54 poslato: Avgust 09, 2006, 12:12:02 pre podne »
Od ovog momenta iskljucivo komentari koji zaista pripadaju ovoj temi bez ikakvog prepucavanja! :wink:

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #55 poslato: Avgust 09, 2006, 12:30:08 pre podne »
tek sam vidio slike...FENOMENALNA TERETANA...svaka cast vlasniku...

a ova prepucavanja se vrse preko pm-a ili mailova... pozzz

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #56 poslato: Avgust 09, 2006, 06:44:21 pre podne »
Pokvarise premijeru skroz!

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #57 poslato: Avgust 09, 2006, 10:45:45 pre podne »
Draga gospodo, molim vas da se prestanete prepucavati sa ovakvim glupostima! Necemo govoriti cija je teretana bolja, ukusi su razliciti! Nema potrebe da se svadjate, nego vam je pametnije da suradjujete i zabavljate se!
Razgovarajte o bitnim stvarima, savjetujte jedan drugoga da sto bolje napredujete i trenirate!!!

PEACE, LJUBAV JE U ZRAKU!!!

TRENIRAJTE JAKO, POBIJEDJUJTE LAKO!

Vas Dijan

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #58 poslato: Avgust 09, 2006, 10:46:46 pre podne »
Tako je majstore!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DIJAN GYM
« Odgovor #59 poslato: Avgust 09, 2006, 10:47:35 pre podne »
Citat: Dijan
Draga gospodo, molim vas da se prestanete prepucavati sa ovakvim glupostima! Necemo govoriti cija je teretana bolja, ukusi su razliciti! Nema potrebe da se svadjate, nego vam je pametnije da suradjujete i zabavljate se!
Razgovarajte o bitnim stvarima, savjetujte jedan drugoga da sto bolje napredujete i trenirate!!!

PEACE, LJUBAV JE U ZRAKU!!!

TRENIRAJTE JAKO, POBIJEDJUJTE LAKO!

Vas Dijan

Vidi se ko je ko! :P Pozdrav za Dijana! 8)