Maj 06, 2024, 06:18:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...  (Pročitano 50413 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2011, 07:38:25 posle podne »
matijevic je oduvek bio za zaobilazenje...
tacno tako...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2011, 07:40:55 posle podne »
Nema nigde jeftinijeg belog mesa  :P   :-\   ;D  350 dindzi..

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2011, 08:27:48 posle podne »
Evo jos primera!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #18 poslato: Januar 17, 2011, 09:44:37 posle podne »
Jedite meso iz "Trlica" :D
napokon mi prosao ban

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2011, 12:48:36 pre podne »
Ja vas ne razumem???

Mislite da ovoga(mesa i otrova u hrani) nije bilo dosad a ovaj cica sere zesce

Pa kad procitas sve one EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE545435453456435254555 kojih ima u svakoj namirnici. leba mleka mesa pa sve do slatkisa i suplemenata.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2011, 01:10:16 pre podne »
Ja vas ne razumem???

Mislite da ovoga(mesa i otrova u hrani) nije bilo dosad a ovaj cica sere zesce

Pa kad procitas sve one EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE545435453456435254555 kojih ima u svakoj namirnici. leba mleka mesa pa sve do slatkisa i suplemenata.

pa taj rad...do sad smo se trovali...tjs nas trovali i to su svi znali ali eto nije bilo tako javno objavljeno i obelodanjeno...sad kad jeste sad je to propas sveta :D


dokle god je BM sa koskom 250 din u matijevicu oni su moji najbolji prijatelji :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #21 poslato: Januar 18, 2011, 09:10:11 pre podne »
al nema veze...odbranicemo nase zdravlje putem foruma -.-



taman vam malo serviraju ono sto ste znali i do sad...al sad imate povoda da se zgrozite i da dignete frku...to traje par dana...pa druga prica...itd...i tako se kontrolise plebs
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #22 poslato: Januar 18, 2011, 12:03:10 posle podne »
Nije problem samo u Matijevicu. Kod nas se uveliko, mada nije po zakonu, gaji GMO soja i kukuruz. Za soju jos i postoje neke mere kontrola i zabrana, ali za kukuruz nema nikakvih ogranicenja. Srecom su to kolicine koje su jos uvek na par procenata od ukupnih, ali i to je mnogo!! Zamislite samo koliko se zivotinja othrani takvim semenoma i da takvo meso i mleko, a tek koliko industrijskim preradjenih proizvoda pociva na te dve biljke!! Mogucnost da neko od nas nije uneo u sebe nesto sto je GMO je nazalost vec sada vrlo mala...

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #23 poslato: Januar 18, 2011, 12:42:22 posle podne »
pa taj rad...do sad smo se trovali...tjs nas trovali i to su svi znali ali eto nije bilo tako javno objavljeno i obelodanjeno...sad kad jeste sad je to propas sveta :D

dokle god je BM sa koskom 250 din u matijevicu oni su moji najbolji prijatelji :D
:D :D  hmm, bas sad razmisljam, gde opet mogu da nadjem najbolje prijatelje sto se tice piletine ??? :)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #24 poslato: Januar 18, 2011, 01:46:46 posle podne »
Ja vas ne razumem???

Mislite da ovoga(mesa i otrova u hrani) nije bilo dosad a ovaj cica sere zesce

Pa kad procitas sve one EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE545435453456435254555 kojih ima u svakoj namirnici. leba mleka mesa pa sve do slatkisa i suplemenata.

pa taj rad...do sad smo se trovali...tjs nas trovali i to su svi znali ali eto nije bilo tako javno objavljeno i obelodanjeno...sad kad jeste sad je to propas sveta :D


dokle god je BM sa koskom 250 din u matijevicu oni su moji najbolji prijatelji :D


Ja virsle ne pazarim samo obicno meso i suvi vrat :lol:.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #25 poslato: Januar 18, 2011, 01:49:54 posle podne »
Pa i taj suvi vrat/pecenica  se potapa u bazen sa ......sto bi rek´o Pedja Petrovic ,tecnost sa  egzoticnim sastavom....    :o

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #26 poslato: Januar 18, 2011, 02:50:24 posle podne »
Nije problem samo u Matijevicu. Kod nas se uveliko, mada nije po zakonu, gaji GMO soja i kukuruz. Za soju jos i postoje neke mere kontrola i zabrana, ali za kukuruz nema nikakvih ogranicenja. Srecom su to kolicine koje su jos uvek na par procenata od ukupnih, ali i to je mnogo!! Zamislite samo koliko se zivotinja othrani takvim semenoma i da takvo meso i mleko, a tek koliko industrijskim preradjenih proizvoda pociva na te dve biljke!! Mogucnost da neko od nas nije uneo u sebe nesto sto je GMO je nazalost vec sada vrlo mala...
upravo.
ovi, na neki bizaran nacin, cak ispadaju posteni sto stavljaju onu oznaku na svoje proizvode.
govna jedemo, i to ce nas stici vrlo brzo.
sto se mene tice, kupujem sanducar, pa u svinjokolj. samo da nadjem iole postenog seljaka.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #27 poslato: Januar 18, 2011, 03:29:50 posle podne »
Pa i taj suvi vrat/pecenica  se potapa u bazen sa ......sto bi rek´o Pedja Petrovic ,tecnost sa  egzoticnim sastavom....    :o


Ne bi rekao. Ali svejedno je korisnije nego virsle i salame, kao mali sam ih voleo sad su mi nesto ogadile.

Pre se stoka hrani nekim super koncetratima za tov, koji imaju primese genetskog inzenjeringa soje i ostalog.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #28 poslato: Januar 18, 2011, 03:45:12 posle podne »
Kad bi video uzivo kako se pecenice brckaju,pao bi u neOsvest  :D

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #29 poslato: Januar 18, 2011, 04:33:29 posle podne »
Ovaj protokol su napravili Ameri da bi kontrolisali davanje lekova zivotinjama kao i koristenje pesticida ne biljkama. Oni imaju generalno problem sto su kod njih poljoprivredne hemikalije jeftine pa ih tovare kolko god mogu ne bi li povecali prinos. Zbog toga je navodno nastalo ovako nesto iako je vecina zemalja posebno Amerika bila protiv koriscjenja npr raznih hormona za brzi rast goveda i povecano davanje mleka kod krava. Sad su shvatili da je malo kasno pa spasavaj sta se spasiti moze te su ogranicili a ne zabranili koristenje hemije. Matijevic je ovo uzo da bi mogao da izvozi proizvode u inostranstvo.