Maj 14, 2024, 01:00:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...  (Pročitano 50548 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #30 poslato: Januar 18, 2011, 05:50:44 posle podne »
Ma ja mislim da deda malo preteruje.  :-\

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #31 poslato: Januar 18, 2011, 06:47:33 posle podne »
Ovo neko zezanje ili sta je ovo?

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #32 poslato: Januar 18, 2011, 06:50:23 posle podne »
Evo primera


OVO BRE STVARNO POSTOJI!!!!!!!?@?@?@?@?@
EVO JE PIRAMIDA!!!!
.....Odgledo sam..........nista, poslednji dani dolaze :)
 JIPI!!!!!!!!
« Poslednja izmena: Januar 18, 2011, 07:24:13 posle podne Bare »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #33 poslato: Januar 18, 2011, 10:45:14 posle podne »
Ha,ha,ha.... vas boli kitica za sve, boli kita i ove na vlasti....zato ga i najebasmo
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #34 poslato: Januar 18, 2011, 11:55:44 posle podne »
a tebi je tolko stalo do promena da si odlucio da samo kucas po forumu?
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #35 poslato: Januar 19, 2011, 12:18:04 pre podne »
Ha,ha,ha.... vas boli kitica za sve, boli kita i ove na vlasti....zato ga i najebasmo
x2


Gledajte fim
Food Inc..

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #36 poslato: Januar 19, 2011, 01:37:35 pre podne »
a tebi je tolko stalo do promena da si odlucio da samo kucas po forumu?

E moj sine... jedva si docekao da odvalis neku glupost...

Ovaj video sam podelio na nakoliko hiljada adresa, sva cetiri poslanika iz Kragujevca u Rep, Skupstini su odgledala ovo na celu sa Gradonacelnikom, u mojoj teretani svima trubim ovih dana o tome...
Meni je stalo i te kako da mi ovaj mali ne dozivi havariju a za koje takve boli racku i koji cekate da vama neko drugi daruje srecu...

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #37 poslato: Januar 19, 2011, 01:50:15 pre podne »
Meni na pamet nije palo da vredjam nekoga, pogotovu ne tebe...samo mi stvarno zvuci neverovatno ono sto prica...drugo, prosto ne mogu da poverujem da onaj beskicmenjak od ministra poljoprivrede moze da progura nesto tako monstruozno, a da ne pominjem Dulic-Markovicku....

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #38 poslato: Januar 19, 2011, 04:55:55 pre podne »
ne prica samo deda o tome, u celom svetu se digla frka, a evo u  originalu osnova codexa


WHAT CODEX WILL BRING
What can we expect under Codex? To give you an idea, here are some important points:

    * Dietary supplements could not be sold for preventive (prophylactic) or therapeutic use.
    * Potencies would be limited to extremely low dosages. Only the drug companies and the big phytopharmaceutical companies would have the right to produce and sell the higher potency products (at inflated prices).
    * Prescriptions would be required for anything above the extremely low doses allowed (such as 35 mg. on niacin).
    * Common foods such as garlic and peppermint would be classified as drugs or a third category (neither food nor drugs) that only big pharmaceutical companies could regulate and sell. Any food with any therapeutic effect can be considered a drug, even benign everyday substances like water.
    * Codex regulations for dietary supplements would become binding (escape clauses would be eliminated).
    * All new dietary supplements would be banned unless they go through Codex testing and approval.
    * Genetically altered food would be sold worldwide without labeling.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #39 poslato: Januar 19, 2011, 04:59:36 pre podne »
a posto vecinu ne zabrinjava genetski modifikovana hrana, mozda ce ih zabrinuti neke odredbe o suplementima

"If Codex Alimentarius has its way, then herbs, vitamins, minerals, homeopathic remedies, amino acids and other natural remedies you have taken for granted most of your life will be gone. The name of the game for Codex Alimentarius is to shift all remedies into the prescription category so they can be controlled exclusively by the medical monopoly and its bosses, the major pharmaceutical firms.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #40 poslato: Januar 19, 2011, 08:03:45 pre podne »
Nemojte pogrešno da me shvatite ali mi se čini toliko STRAŠNO da bi bilo istinito a inače nisam sklon teorijama zavere. Možda je to i tako mada opet kažem deluje mi mnogo STRAŠNO da bi takav zakon IKO mogao da progura a da se nije digla MNOGO, MNOGO veća frka nego sad što se čini.
Kako je moguće da se od političara nije našao baš niko sa savešću i digao Srbiju na noge ili u nekim drugim zemljama?
Jbg imam i ja dete kojem nebi voleo išta da se desi ;)

GM hrana se modifikuje da bi rodilo više, da se zaštiti plod od raznih bolesti...to se radi već godinama tako da neznam zašto se sad "budimo" , pristalica sam da više prinosa donosi zemlja i samim tim hrana bude dostupnija i reši se možda nestašica hrane ALI nikako da se time uništi ili poremeti ičije zdravlje.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #41 poslato: Januar 19, 2011, 08:13:00 pre podne »
bebca a ministra poljoprivrede i BiH i srbije
cuj kako da ni jedan ministar se ne buni..hahhahhaahah
pa ti bi se bunio (ili ko god da je postavio to pitanje),veruje 100% da ti se guzica puni brzinom svetlosti i offshore racuni na kipru ili kajmanima....sigurno bi se bunio...ma garantujem cak.

neverovatno

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #42 poslato: Januar 19, 2011, 09:02:58 pre podne »
brate fora je pod 1. da je ovo nekako uslo na mala vrata tj. nije dignuta halabuka u vestima"UVodi se blabla" pa gomila kontam i tih ministara i kojecega ni ne zna za ovo/ pod2. tacno,oduvek je bilo GMO hrane ali ovo je malo zahebanija vrsta "kontrole",u fazonu sad ce da ti daju bukvalno najmanju osnovu za zxivot u tim namirnicama i gledaju da izabce sav "visak" u vidu vitamina,minerala...mislim haos,al i do sada nije bilo bolje.Ovo je vise stave taj znak da se kurce u fazonu nista nam ne mozete ovce.

a pod 3.brate svestan si sta rade ljudi za mnogo manje para :D Jbt prodaju ljudi sranje supse i uvaljuju fals hemiju,sta mislis kako je tek kad su milioni u pitanju...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #43 poslato: Januar 19, 2011, 10:36:07 pre podne »
a tebi je tolko stalo do promena da si odlucio da samo kucas po forumu?

E moj sine... jedva si docekao da odvalis neku glupost...

Ovaj video sam podelio na nakoliko hiljada adresa, sva cetiri poslanika iz Kragujevca u Rep, Skupstini su odgledala ovo na celu sa Gradonacelnikom, u mojoj teretani svima trubim ovih dana o tome...
Meni je stalo i te kako da mi ovaj mali ne dozivi havariju a za koje takve boli racku i koji cekate da vama neko drugi daruje srecu...



sin ne mogu da ti budem ;)

drago mi je sto lobiras kod tih ljudi i delis ovo po netu...ali tako nece bas doci do nekih bitnih promena...a uostalom...ovde nastaje problem sto ce ovo regulisati proizvodnju i prodaju hrane u celom svetu...tako da bi nasi privrednici mogli da opstanu oni moraju da se usaglase sa ovime

sto se mene tice...ima losih stvari...mada ima i preterivanja (ovde se koristi NLP tako da vam ukazu da je sve ovo strasno samo da bi digli paniku)...lose stvari su one stvari koje postoje vec decenijama ali ih sad izbacuju na videlo...i moci ce da se bave time bez problema (genetske modifikacije itd)...al ako ce ovo regulisati proizvodnju hrane tako da znam da meso koje sam kupio dolazi iz takve klanice gde mozes da lizes pod, da je sve veterinarski provereno...nemam nista protiv

btw...ako zivis u gradu...a zivis...koncentracija otrova u vazduhu i vodi je tolka da ti je hrana najmanji problem...dodaj na to stres i skapiraces da ima mnogo gorih stvari od GMO hrane
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #44 poslato: Januar 19, 2011, 11:26:44 pre podne »
Óvaj video MNOGO bolje objasnjava onako sa svih strana o cemu se radi

http://video.google.com/videoplay?docid=309858141255961528&hl=en#


Citat
GM hrana se modifikuje da bi rodilo više, da se zaštiti plod od raznih bolesti...to se radi već godinama tako da neznam zašto se sad "budimo" , pristalica sam da više prinosa donosi zemlja i samim tim hrana bude dostupnija i reši se možda nestašica hrane ALI nikako da se time uništi ili poremeti ičije zdravlje.

Daj bre covece molim te, ma boli njih patka za nestasicu hrane, ovde se radi o tome da svaka zemlja i svaki poljoprivrednik treba postane ovisan o jednoj kompaniji, koja ce da zaradjuje milijarde. A sto ste tice zdravlje patka ih boli ocigledno jos vise. Evo pogledaj ovaj video gore sto sam postavio mozda ti bude malo jasnije.

Jbt, neki ovde kao da zive u polju ljubicica i sve im je tako lepo i mirisljavo da je to pravi raj, a sva sranja koja se desavaju su samo plod teorije zavere.
Ja samo novine kad procitam ujutru vec pocinje stomak da mi se okrece od raznoraznih gluposti.

Citat
al ako ce ovo regulisati proizvodnju hrane tako da znam da meso koje sam kupio dolazi iz takve klanice gde mozes da lizes pod, da je sve veterinarski provereno...nemam nista protiv

Jel to iz istih onih klanica odakle su dolazile i lude krave........... :D :D :D :D . Mozda ovakvih klanica  http://video.google.com/videoplay?docid=2261160426959799128#                                                                     
Ma da super, cim dolazi iz amerike ili evrope, to mora da je sve provereno 100 %. Oni uopste nisu skloni manipulacijama  :'(





« Poslednja izmena: Januar 19, 2011, 11:30:11 pre podne IGOR_X3M »