Maj 14, 2024, 07:52:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin+Sagorevac  (Pročitano 5304 puta)

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Kreatin+Sagorevac
« poslato: Februar 23, 2011, 02:44:48 posle podne »
Jer nije stetno uzimati kreatin monohidrat i sagorevac zajedno??
drug je kupio i neko ga je ubedio da ce da zavrsi u bolnicu ako to pije zajedno.. :o ja mislim da to nema smisla..ali ipak da pitam ovde jer ima mnogo iskusnijih...
Power of will !

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2011, 03:25:02 posle podne »
nema smisla

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2011, 03:59:46 posle podne »
Jer nije stetno uzimati kreatin monohidrat i sagorevac zajedno??
drug je kupio i neko ga je ubedio da ce da zavrsi u bolnicu ako to pije zajedno.. :o ja mislim da to nema smisla..ali ipak da pitam ovde jer ima mnogo iskusnijih...
A u kom smislu stetno?A ako pitam zasto je uzo kreatin uz sagorevac?Sagorevac je uzo da se reze,a da bi celija renula da lipolizuje treba da se isusi...pa preracunaj sad stres tela i osecaj da jedno navlaci a drugo izbacuje vodu u isto vreme

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2011, 04:07:39 posle podne »
Jer nije stetno uzimati kreatin monohidrat i sagorevac zajedno??
drug je kupio i neko ga je ubedio da ce da zavrsi u bolnicu ako to pije zajedno.. :o ja mislim da to nema smisla..ali ipak da pitam ovde jer ima mnogo iskusnijih...
A u kom smislu stetno?A ako pitam zasto je uzo kreatin uz sagorevac?Sagorevac je uzo da se reze,a da bi celija renula da lipolizuje treba da se isusi...pa preracunaj sad stres tela i osecaj da jedno navlaci a drugo izbacuje vodu u isto vreme

Znaci ipak stetno?ja sam mislio da to nema veze jedno sa drugim..pa nema ni potrebe da uzima oba u isto vreme..
Power of will !

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2011, 04:13:16 posle podne »
Jer nije stetno uzimati kreatin monohidrat i sagorevac zajedno??
drug je kupio i neko ga je ubedio da ce da zavrsi u bolnicu ako to pije zajedno.. :o ja mislim da to nema smisla..ali ipak da pitam ovde jer ima mnogo iskusnijih...
A u kom smislu stetno?A ako pitam zasto je uzo kreatin uz sagorevac?Sagorevac je uzo da se reze,a da bi celija renula da lipolizuje treba da se isusi...pa preracunaj sad stres tela i osecaj da jedno navlaci a drugo izbacuje vodu u isto vreme

Znaci ipak stetno?ja sam mislio da to nema veze jedno sa drugim..pa nema ni potrebe da uzima oba u isto vreme..

Ma nije stetno, nego nema smisla.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #5 poslato: Februar 23, 2011, 05:33:37 posle podne »
bas se pitam gde je to kupio...i koje je objasnjenje bilo za kupivno u isto vreme i crm i fat burnera

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #6 poslato: Februar 23, 2011, 05:42:31 posle podne »
bas se pitam gde je to kupio...i koje je objasnjenje bilo za kupivno u isto vreme i crm i fat burnera

Valjda preko pansporta narucio..
Znaci sta da mu kazem?sta prvo da pije?
Power of will !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #7 poslato: Februar 23, 2011, 05:50:16 posle podne »
e jbg...
pa jel on u opste pitao za cega sluzi npr creatin a za cega sluzi sagorevac?
da.li je u opste pokusao da pita nekoga ili da nadje na internetu?
kakve veze ima bilo kakav odgovar sada da ti se daje kada je odgovar na tovje pitanje da su mu dali DVA POTPUNO RAZLICITA PREPARATA TJ DVA PREPARATA KOJI SLUZE U DVE POPTUNO RAZLICTE SVRHE..
mislim
odgovr bi trebalo da bude
AKO JE NA MASI onda neka uzima creatin (mada ovo toliko glup zvuci i kada cujem kada neko pije kreatin za masu ali da sada ne ulazim u tu tmeatiku)
a drugi odgovar bi bio
ukoliko zeli da izgubi neki kg onda neka uzima sagorevac
ali opet treba znati KOJI JE SAGOREVAC KUPIO (pretpoavljam da je dymaburn) i ono sta je osnovno dali mu je receno da mu svi sagorevaci ovog sveta nece pomoci ukoliko ne REUGLISE IHSRANU NA PRVOM MESTU..

covek da ne poveruje

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #8 poslato: Februar 24, 2011, 12:29:30 pre podne »
Ja verujem,sve se radi da se uvali...ja sam licno pio rekaktor i clen i sto cuda zajedno jel nisam znao,dok mmi Pedja nije reko,e zato sada sve drugacije ide..
Pozdravi druga,nek ispije taj kreatin a sagorevac nek usteka za mesec i po 2 ;)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Kreatin+Sagorevac
« Odgovor #9 poslato: Februar 24, 2011, 02:08:23 pre podne »
Ne mogu da verujem da ljudi daju pare, i to dobre, za stvari ciju ni svrhu ne znaju.
Kad odes da kupujes, recimo jaknu, valjda znas kakvu hoces i cemu sluzi. Za kombinovanje ti je Pedja sve objasnio.