Maj 22, 2024, 09:23:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: VIC RICHARDS-zacetnik mass monster ere  (Pročitano 8992 puta)

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: VIC RICHARDS-zacetnik mass monster ere
« Odgovor #15 poslato: Februar 28, 2011, 01:33:02 posle podne »
Viktor Richards intervju 2 Dio

Q:Ko su ti uzori.

A:Uzor su mi moji roditelji koji su mi dali sve sto je neophodno da budem spreman za mnoge izazove koje zivot donosi.

Q:Da li je istina da konzumiras 30.000 kalorija dnevno.

A:Prvo da pojasnim ovu izjavu.Ja nikad nisam rekao da konzumiram 30.000 kalorija dnevno.Moja izjava je izvadzena iz konteksta od strane  cvaknutog  urednika jednog veceg magazina koji je htjeo da napravi  ime takvom kontraverzom.Njegovo orginalno pitanje je bilo “Koliko si najvise konzumirao kalorija za jedan dan“.Ja sam odgovorio da sam jednom konzumirao blizu 30.000 kalorija kada sam jeo Karibsku i  Afričku kuhinju koja moze biti ekstremno visoka sto se tiće kalorija.Ja nikad nisam tvrdio da sam konzumirao 30.000 kalorija na dnevno.

Ova dezinformacija je samo jedan od razloga zasto ne treba vjerovati svemu sto procitate u magazinima.Ja u stvari konzumiram izmedju 8.000 i 12.000 kalorija dnevno ovisno o mome treningu za taj dan.

Q:Zasto se ne takmicis.

A:Prvo ja vjerujem da svaki covjek treba da gradi svoj izgled onako kako mu pristaje, umjesto da strukturira svoj izgled kako bi bio podesan ocekivanjima sudija.Ja vjerujem da su neki profesionalci dozivjeli preranu smrt zbog nerealne potrage za perfekcijom,pokusavajuci da postignu takvu vrstu izgleda koja je od njih ocekivana od strane sudija.Drugim rijecima,neki bodybuilderi su postali trofej Bodybuilding establismenta dok su pokusavali doseci trofej.

Q:Sta jedes za dorucak i prije treninga.

A:Ja vjerujem da radim svoj prvi trening ujutro na prazan stomak zato sto je gladan covjek bijesan covjek.Bijes cesto ispuni moj trening.Poslije treninga pomjesam 500ml jabukovog 100% sosa bez secera sa Rebel Nutrition Ionic Whey-om da nahranim svoje misice.Onda uzmem sat pause ili prilegnem I pustim da se hrana vari prije nego sto pocnem sa svojim drugim dnevnim aktivnostima.

Q:Ko su ti omiljeni bodybuilder.

A: Sergio Olivia, Arnold Schwarzenegger, Bertil Fox, The Barbarians David and Peter Paul, Mohammed Benaziza, Franco Columbu, Dave Jones, and Lee Haney.

Q:Koliko je Vik tezak ovih dana.

A:Negdje oko 168 kg solidne mase na visinu od 5’10.

Q:Zasto profi bodybuilder lazu oko toga koliko zaradjuju kad svi znamo da su najpotpalceniji sportisti na svijetu.

A:Tako je. Neki bodybuilder su nepouzdani I prividza im se.Oni bi radije napali jedan drugog nego ustanovljene magazine I promotore koji su doveli na to da ih javnost ismijava.Vecina profi buildera rade kao robovi za djabe,ugrozavajuci zdravlje I zivot za svoje gospodare.Tako oni radije lažu javnost o njihovoj zaradi nego da formiraju sindikat za bolje I stabilnije prihode.Mnogi su usavrsili uvlacenje u bulju da bi pobjedili na takmicenju I zaradili neku sicu.

Q:Mi svi znamo da je Vik Richards najcvrsci I najmasivniji bodybuilder na Zemlji, te ima  oblik,velicinu I simetriju.Sto je sa tvrdnjom Greg Kovacsza da je on najogromniji bodybuilder na svijetu.

A:Upoznao sam Grega I cini mi se kao ljubazna osoba.Ja mislim da Greg ne vjeruje da je najveci bodybuilder na svijetu,cak I ako ga casopisi tako promovisu.Greg je visok 6´4 I tezi oko  140 kg u fomi.Izvan sezone nabaci oko 160 kg¸,sa polovinom tezine oko kukova I stomaka.Ja sam visok oko 5`10 I cesto budem sa 145 kg u formi,te oko 158 170 kg izvan sezone.Cista matematika:15 kg vise u formi sa 6 incha manje visine.Moji bicepsi I tricepsi prepadaju Gregove,moja prsa I ramena cine njegov izgled pticijim.Da ne spominjem ledja,listove,zadnju lozu.Nisam arogantan ali ovo je iskreno.Tako kad on tvrdi da je najveci bodybuilder na Zemlji mozda govori za stomak I kukove.Vidis misevi kolo vode kad macke nema.
Q:Zasto bodybuilding establishment ne dopusta bodybuilderima da osnuju sindikat.Poslije svega,NFL,NBA,NBL igraci imaju sindikate.

A:Ovo je veoma dobro pitanje sa prostim odgovorom.Vladavina establishment je u kontroli,moci I ropstvu.IFFB  I ostali promotori smatraju korisnim I profitabilnim da kontrolisu,nerazumne,nesigurne,zombie robote koje imamo danas u bodybuildingu.Bodybuilding sindikat bi pomogao da profi builder traze vise novca ,postovanja I dostojanstva—stvari koje navisu nedostaju u profesinalnom bodybuildingu danas.Kako bi napravili da bodybuilder rade za dzaba,establishment udara na njihovu nesigurnost kako bi ih zadrzao  na dnu I kako bi zahvaljivali za mrvice.

Q:Kako ce istorija suditi Joe Weideru  I pozdraviti njegovu ostavstinu u bodybuildingu.

A:Istorija ce zeljeti znati da li je dijelio svoje  bogatsvo sa onim sportistima  koji su mu pomogli u rastu njegovog ogromnog izdavackog I proizvodzackog carstva.Ja mislim da ce se ostavstini Joe Wiedera suditi na poniznim standardima zivljenja pretprljenih od strane svih profesionalnih bodybuilder I u proslosti I u buducnosti.

Q:Zasto nije bodybuilding nije popularan kao profesionalno hravanje.

A:Bodybuilding ima potencijal da postane popularniji od hrvanja,tenisa ili golfa,ili vecine ostalih sportova,vecina sportista koristi neki vid bodybuildinga da pripreme sebe za svoju igru.Na nesrecu bodybuilding establishment je pun pohlepe,sebicnosti I pogresnog vodzenja.Bodybuilding sport pati  od individualaca na najvisem nivou koji misli o svom licnom dobitku  na prvom mjestu,umjesto da promovisu bodybuilding na prvom mjestu.

A:Da li postoji nesto sto zelis da dodas.

A:Za one koji su me zatrpavali  za personalni trening I online konsultacije kako da nabace cistu masu,sad vam je sansa.Ja sam konacno dostupan.Posjetite   http://www.vicrichards.com/training.htm

Prevedeno sa www.trulyhuge.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VIC RICHARDS-zacetnik mass monster ere
« Odgovor #16 poslato: Februar 28, 2011, 06:25:16 posle podne »
hvala
m.o.p

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: VIC RICHARDS-zacetnik mass monster ere
« Odgovor #17 poslato: Februar 28, 2011, 06:35:27 posle podne »
Nema na cemu.