Maj 11, 2024, 05:51:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.128 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Ciklus jeftiniji od dodataka?  (Pročitano 15981 puta)

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2011, 11:47:06 posle podne »
sta wtf?i ti omg fazoni pisi normalno.drugo ne kapiram sta sam lose rekao?jel rekao lik da posle uzimanja treba mnogo vise para da se ulozi u suplemente i bogato dobru ishranu?jeste rekao je.zasto?i to je napisao.i ja sam dodao primer ljudi koi nisu tako radili vec kao extra uzecu steroide i sad sam super a posle boranija,i za lika koj je posle imao dobru ishranu i suplemente i onda ti mi dodjes i napises wtf,objasni mi sta sam lose rekao?a to vip i sve da se overi sta jel to problem ako nesto dodam napisem?cemu takvo ponasanje,ozb ne kapiram,al ok uvek ima neko da nesto kaze.
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #16 poslato: Februar 28, 2011, 12:26:04 pre podne »
i zakljucak cele price koliko para toliko muzike...
nema jeftine kure...toga nikad nije ni bilo...
a na kraju trljati one tegove bez suplemenata....uuuuu bolje nadji drugi sport!!!
ja nisam nikad moga na suvo(ne mislim na hemiju)
razbijem se od treninga...dok sam u teretani sve je u fullu posle sat vremena nista...
plus na sve to igram basket 2 puta sedmicno...to me jos dodatno "izduva"...a sa suplemetima nece...
citaj,slusaj...mozda i nadjes neko resenje...borba sa vetrenjacama(tegovima) se nastavlja...

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #17 poslato: Februar 28, 2011, 12:31:53 pre podne »
@Drakulamuscletech

Mogao bi i ti da pišeš malo normalnije, a i razumljivije!

Koristi velika slova, koristi nekad novi red, raspodeli text u pasuse .... da to bude preglednije,a i piši malo smislenije da se rezume šta hoćeš da kažeš.

Tvoj prvi post na ovu temu ja ništa nisam razumeo. Ko, gde, šta .... Pa još si ga i usitnio ..... stvarno nerazumljivo ...


EDIT

A bogami i Game Over-a je teško pratiti u njegovom izlaganju sa njegovom notacijom.
« Poslednja izmena: Februar 28, 2011, 12:39:45 pre podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #18 poslato: Februar 28, 2011, 12:34:51 pre podne »
i zakljucak cele price koliko para toliko muzike...
nema jeftine kure...toga nikad nije ni bilo...
a na kraju trljati one tegove bez suplemenata....uuuuu bolje nadji drugi sport!!!
ja nisam nikad moga na suvo(ne mislim na hemiju)
razbijem se od treninga...dok sam u teretani sve je u fullu posle sat vremena nista...
plus na sve to igram basket 2 puta sedmicno...to me jos dodatno "izduva"...a sa suplemetima nece...
citaj,slusaj...mozda i nadjes neko resenje...borba sa vetrenjacama(tegovima) se nastavlja...

Sta je tebi jeftina kura i o kojim supstancama tu pricamo?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #19 poslato: Februar 28, 2011, 12:48:54 pre podne »
Pa moraju kontrakcije da se prave i na ciklusu lepo itd.. jer dzabe i hemija i sve ako nema gde da se ugradi protein...
darkmuscle nemoj da trollujes i da pises beznacajne postove po forumu.. ne znam sta je cilj? Sto vise postova ili sta.. nisi komepententan da napises 1 post u ovoj temi zato iskuliraj odavde lepo ti kazem..

poenta je da sve sto radis natural.. radis i na hemiji samo i vise i vise ti para treba..
ciklusi mogu biti prilicno jeftini.. i naravno 20+god dosta vremena natural sa dobrom ishranom itd itd..
ovo sto si napisao je tacno,stvarno treba sacuvati da svi vide.licno znam ljude koji su uzimali dopinge i sad su cak i gori pre nego sto su krenuli,jel kad su prestali krug,krenulo je manje treninga zbog leta losa ishrana i cao nema vise nista od njega,i sad ce opet da krene da uzima misleci kako ce sve da vrati,a ima jedan decko,sto je uzimao,i posle imao jaku dobru ishranu i jako dobre treninge,u uzimao suplemente,i uspeo je da zadrzi al opet ne isto(il ne moze il je u necem gresio )
inace verujem da te ljude ne znas nego samo da bi post bio zanimljivljiji ^^  sta bre da za zdrzi o cemu se radi lol
« Poslednja izmena: Februar 28, 2011, 12:51:54 pre podne BokY_LA »

Van mreže Game over

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #20 poslato: Februar 28, 2011, 12:59:56 pre podne »



EDIT

A bogami i Game Over-a je teško pratiti u njegovom izlaganju sa njegovom notacijom.
[/quote]

jbg izvinjenje ne ide mi notacija,sta da ti kazem....malo vezbe nadam se bice bolje..... ;)

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #21 poslato: Februar 28, 2011, 01:57:57 pre podne »
i zakljucak cele price koliko para toliko muzike...
nema jeftine kure...toga nikad nije ni bilo...
a na kraju trljati one tegove bez suplemenata....uuuuu bolje nadji drugi sport!!!
ja nisam nikad moga na suvo(ne mislim na hemiju)
razbijem se od treninga...dok sam u teretani sve je u fullu posle sat vremena nista...
plus na sve to igram basket 2 puta sedmicno...to me jos dodatno "izduva"...a sa suplemetima nece...
citaj,slusaj...mozda i nadjes neko resenje...borba sa vetrenjacama(tegovima) se nastavlja...

Sta je tebi jeftina kura i o kojim supstancama tu pricamo?

pa 200evrica...zavisi sta hoces(mislim na preparate)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #22 poslato: Februar 28, 2011, 02:45:04 pre podne »
i zakljucak cele price koliko para toliko muzike...
nema jeftine kure...toga nikad nije ni bilo...
a na kraju trljati one tegove bez suplemenata....uuuuu bolje nadji drugi sport!!!
ja nisam nikad moga na suvo(ne mislim na hemiju)
razbijem se od treninga...dok sam u teretani sve je u fullu posle sat vremena nista...
plus na sve to igram basket 2 puta sedmicno...to me jos dodatno "izduva"...a sa suplemetima nece...
citaj,slusaj...mozda i nadjes neko resenje...borba sa vetrenjacama(tegovima) se nastavlja...

Sta je tebi jeftina kura i o kojim supstancama tu pricamo?

pa 200evrica...zavisi sta hoces(mislim na preparate)

to je jeftina kura?? Ja u zadnje 3 nisam sve ukupno toliko potrosio.Prva me je izasla toliko,sve ostale po mozda 40-ak i ne primetih neke bitne razlike.Samo je bitno da se digne sinteza proteina,gomila supstanci se uglavnom koristi za postizanej zeljene forme tj cvrstine.I naravno,ona epska briga oko vode :DDD


p.s. kontam da ce sad krenuti mega flejm oko toga kako je galenika djubre  a metan "prljav " zabavi nikad kraja :D
« Poslednja izmena: Februar 28, 2011, 02:48:51 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #23 poslato: Februar 28, 2011, 09:53:17 pre podne »
Okej slazem se sa Filipom, kod nas je test enanthate jeftin, kao i vrlo dostupni orali, I te gluposti galenika je djubre, ja stvarno ne razumem. Realno enanthatu treba vise vremena da izaje iz sistema, bla bla, ali to ne sprecava mnoge ljude sirom sveta da koriste spore estre. Kako kome odgovara, brzi ili spori, nije samo razlika u ceni, vec i u lakoci upotrebe itd.
Ali kao sto Vladar kaze, nije pare koje ces dati za hemiju, jel da bi imao dobru ishranu za naturalca danas moras dati tri puta vise para mesecno nego za jeftin depo - metan ciklus. A da ne pricamo o suplementima. A na ciklusu to se mora i podebljati.... Pa onda sama hemija dodje najjeftinije u prici, tako da ako se nema para za ishranu i supse na ciklusu, koji povecavaju ionako velike troskove natural, nema svhre ulaziti u pricu.
No curling in the squat rack!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #24 poslato: Februar 28, 2011, 10:01:42 pre podne »
upravo to,hemija samo treba da pogura povecan unos proteina i UH za nas 99% koji se ne takmicimo u BB i PL i ne jurimo ektremnu formu ili ekstremnu snagu.Svaki steroid i estar je dobar za nesto od manje nuspojava do manje navlacenja vode ili vece snage.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #25 poslato: Februar 28, 2011, 10:36:09 pre podne »
Spori estri nose niz stvari koje nisu za igru kod mnogih usera.I pored komfora u primeni ono sto oni mogu uraditi kod ljudi koji nisu
svesni svog zdrastvenog stanja[hiperetenzija,sklosnost ka vaskularnim oboljenjima,los hormonalni panel,itd]je nesto sto vremenom
zaista moze napraviti jake komplikacije koje usled tog vremena koriscenja nece vise biti reverzbilinog karaktera.Dodavsi da taj oporavak
kod vecine,a pogotovo kod starijih korisnika je zaista jako komplikovan,i ako se ne odradi kako treba onda kao sto rec Vladar,kolo se
pocinje vrteti u sve gorem smeru.
Tako da ne bih ja tu odvajao i klasifikovao,takmicar,ne takmicar,rekreativac i sl...Vecina nece stati na jednoj kuri nego se vec zna upravo
kako to ide kod vecine,i onda VREME jednostavno pokaze svoje.

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #26 poslato: Februar 28, 2011, 12:06:42 posle podne »
Ako smem da se umesam,ja sam samo jedno definitivno shvatio citajuci ovaj forum.Primer,dobijes neke pare (na kladionici recimo nekih 300,400 500 e ne bitno),a uz to si redovan u teretani i imas takmicarske ambicije i sada kazes sebi ''e sada cu da odradim neku pravu kuru,suplementaciju,ishranu sve kako treba i to sve spickas za 2,3 meseca i posle nemas fakticki za hleba.Tako da,ako nemas para da ulazes u sebe tokom citave godine ili niza godina,bolje se spustiti na zemlju,kvrcati tu gde  jesi i koliko mozes.Game over,kazem ti ovo jer te razumem i ja sam razmisljao nesto slicno kao i ti ali citajuci forum,shvatio sam da od toga nema nista..prebacivanje iz supljeg u prazno.Pozz
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #27 poslato: Februar 28, 2011, 12:54:07 posle podne »
Ako smem da se umesam,ja sam samo jedno definitivno shvatio citajuci ovaj forum.Primer,dobijes neke pare (na kladionici recimo nekih 300,400 500 e ne bitno),a uz to si redovan u teretani i imas takmicarske ambicije i sada kazes sebi ''e sada cu da odradim neku pravu kuru,suplementaciju,ishranu sve kako treba i to sve spickas za 2,3 meseca i posle nemas fakticki za hleba.Tako da,ako nemas para da ulazes u sebe tokom citave godine ili niza godina,bolje se spustiti na zemlju,kvrcati tu gde  jesi i koliko mozes.Game over,kazem ti ovo jer te razumem i ja sam razmisljao nesto slicno kao i ti ali citajuci forum,shvatio sam da od toga nema nista..prebacivanje iz supljeg u prazno.Pozz
pa za to vreme dok si na kuri 2-3 meseca, opet dobijes na kladzi 500e i eto ti kinte....
ne znam sta hoce ljudi da ne rade nista i da im neko daje hemiju suplemente i hranu za dzaba?
ljudi mora se radi, ne mozes da krpis 200e od kevinog dzeparca za kuru, kad se stane na noge i kad budes mogao da ispratis sve to onda pocnes i da koristis... a ne vecito neko krpljenje.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #28 poslato: Februar 28, 2011, 12:57:51 posle podne »
@Peja

skroz ispravno....grebes se od staraca ili gledas kako ces na kladionici da maknes kintu za hemiju ili supse, smijesna prica
Ako si dovoljno veliki da se bodes, onda si dovoljno veliki i da zaradis kintu i za teretanu i hranu i supse i hemiju i sve ostale pratece stvari.

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #29 poslato: Februar 28, 2011, 03:31:16 posle podne »
A sto se mi nebi drogirali ko i sva ostala deca?? !! ;D ;D :D