Maj 15, 2024, 03:33:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane - Yumba  (Pročitano 9703 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #30 poslato: April 16, 2011, 09:26:21 posle podne »
U pravu si Stevcho ipak je to blizu 300g, nisam racunao mladi sir i PWM...

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #31 poslato: April 16, 2011, 11:01:01 posle podne »
Bice da se nisam bas najpreciznije izrazio. Ja kad kazem 40g whey-a mislim na 40g proteina, znaci 50ak grama praska ili vec. Posto ih imam par razlicitih pa kombinujem da razbijem monotoniju, a i da ne stavljam 45g ovog whey-a, 50g onog.... Tako da ili mene diet organizer laze, ili imam cca 300g proteina dnevno :)
Jos neka kritika, sem na moje matematicke sposobnosti? :) Plan je OK?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2011, 11:58:33 posle podne »
Kada sam vec dao "kritiku" da kazem i da plan zvuci OK i s obzirom da si ti sportista (vaterpolista) i da si poprilicno upucen, nema se tu sta puno dodati i oduzeti, eventualno neko iskusan poput Pedje mozda nadje neku "zamjerku".

UH mi se cine dosta visokima, sad sta je cilj, jel bas da spustis bf ispon neke razina... ali opet s obzirom da se trosis na vaterpolu i da si probao na sebi vec kako reagujes na UH - neznam sta dodati...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #33 poslato: April 17, 2011, 06:12:11 posle podne »
Bice da se nisam bas najpreciznije izrazio. Ja kad kazem 40g whey-a mislim na 40g proteina, znaci 50ak grama praska ili vec. Posto ih imam par razlicitih pa kombinujem da razbijem monotoniju, a i da ne stavljam 45g ovog whey-a, 50g onog.... Tako da ili mene diet organizer laze, ili imam cca 300g proteina dnevno :)
Jos neka kritika, sem na moje matematicke sposobnosti? :) Plan je OK?

Nista bolje od diet organizer-a. :)

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #34 poslato: April 28, 2011, 11:10:15 posle podne »
Evo mene opet. Bio 8 dana kuci, odradio dva treninga u teretani, jedan u bazenu, ali zato 5-6 u kafani i barem isto toliko u pekari :( Rezultat, otisao sa 115kg, vratio se sa 117, valjda nije bas sve mast, majku mu :)
Elem... Sad kad su baterije u glavi popunjene, mogu da krenem sa dijetom, tj. krenuo sam od ponedeljka. Plan je oonaj od gore, za sada. Slikao sam se danas cisto da pokazem kakvo je stanje, a i meni ce biti lakse da pratim napredak. Inace, znam da mnogi kazu da je napredak najbolje pratiti u ogledalu ali ja sebi izgledam manje-vise uvek isto :( Tako da sam narucio kaliper, za koji dan ce stici nadam se

http://img14.imageshack.us/i/img0113ig.jpg/
http://img714.imageshack.us/i/img0114jt.jpg/
http://img199.imageshack.us/i/img0115nd.jpg/

poziranje bez komentara, plz  ::)

p.s. strahovito sam retardiran, 5 puta sam pokusao da postavim sliku a ne samo link i ne ume. Moze neko objasnjenje za nas sa IQ manjim od broja cipela?
« Poslednja izmena: April 28, 2011, 11:30:35 posle podne yumba »

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #35 poslato: April 30, 2011, 10:49:41 posle podne »
Verujem da sam napokon provalio kako da stavim slike kako treba ::)






Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #36 poslato: Maj 04, 2011, 11:53:03 pre podne »
neznam iz kog razloga se optercivas jer ako si samo 2 dana popio nekoliko piva tvoja kilaza (litraza) je otisla gore a ne ako si A JESI jeo mamimu kuhinju,pa pekare itd...

sada samo nastavi pun gas i REUZLATAT CE BITI JOS BOLJI jer si sokirao telo sa tim smecem sto si unosio

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #37 poslato: Maj 04, 2011, 12:58:02 posle podne »
Ja se plasim vise da sokiram telo jer sam se za 1. maj ''castio'' i pojeo ne znam koliko kobaja, krmenadli i cevapa da bih nakon toga povracao celu noc :(

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #38 poslato: Maj 04, 2011, 09:50:27 posle podne »
Bas sam nedavno citao i na T Nation-u o tome kako povremeni junk moze biti i koristan, naravno da to povremeno ne postane redovno. Kilaza se vec vratila na ispod 115, a cak mislim da i u ogledalu primecujem neku minimalnu razliku.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #39 poslato: Maj 05, 2011, 10:17:18 pre podne »
Bas sam nedavno citao i na T Nation-u o tome kako povremeni junk moze biti i koristan, naravno da to povremeno ne postane redovno. Kilaza se vec vratila na ispod 115, a cak mislim da i u ogledalu primecujem neku minimalnu razliku.

eto vidis
ma nista ne brini i just foolow THE rulles :D

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #40 poslato: Maj 09, 2011, 09:54:38 posle podne »
Dve nedelje dijete prosle. Napravio male izmene, tj malo pojednostavio: u danima kada idem u teretanu (pon-sre-pet) visok unos uh, oko 350g, ostalim danima oko 200g. Proteine drzim na 300g, masti 90 do 100g. Ovako idem vec nedelju dana, jednostavnije mi je i lakse za drzanje. Da li je ovo OK plan?

Stavljam i slike, mozda ja tripujem ali ja vidim neku malu razliku (dve nedelje tacno razmaka izmedju, tezina -3,5kg ali kontam vecina je voda)




Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #41 poslato: Maj 09, 2011, 10:20:30 posle podne »
Plan je po meni skroz ok, meri obime (da vidis da gubis salo tamo gde treba a da ne ides u katabolizam), hidrate mozes vec i sam da osetis koliko ti je potrebno.Ne znam koliko treba da traje dijeta - ali mozda mozes da ubacis 1 dan sa npr. 100gr UH kao sto si napisao na prosloj strani da vidis sta se desava... samo gruvaj i slikaj se redovno  ;)


Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #42 poslato: Maj 10, 2011, 02:31:43 pre podne »
mozda ti se struk malo smanjio eto toliko mogu da primetim.Inace tesko je reci za 2 nedelje

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #43 poslato: Maj 10, 2011, 10:49:38 pre podne »
pa dobro ti ide

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #44 poslato: Maj 10, 2011, 11:25:33 pre podne »
kao sto neko rece
tesko je reci za 2 ned ali neke se promene vide
dali je to od svetlosti tj drugaciji ugao....NIJE NI BITNO
bitno da se negde giba stvar
plan ti je ok mada bih ja taj unos uh u dane treninga za tebe povecao i na 400 gr..ipak ti imas 2 m i ohhooo kg..