Jun 16, 2024, 12:38:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Oralni aas  (Pročitano 31395 puta)

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Oralni aas
« Odgovor #60 poslato: April 03, 2011, 11:03:12 posle podne »
 ;D jbga nisi trebao to da pitas nego da citas... :):)  ;D

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #61 poslato: April 03, 2011, 11:19:03 posle podne »
;D jbga nisi trebao to da pitas nego da citas... :):)  ;D
trebao sam..

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Oralni aas
« Odgovor #62 poslato: April 04, 2011, 12:47:26 pre podne »
trebao sam..

hehe, ma nema veze, svi smo mi to pitali nekada, sad si naucio nesto !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oralni aas
« Odgovor #63 poslato: April 04, 2011, 09:44:10 pre podne »
stevcho je u pravi
ai znas o cemu se tu radi buraz
evo npr kod mene (hvala bogu pa nemam vremena da kuckam o svmeu sto se dogadja pred leto itd,a pogtovo kakvi se saveti dele) ali vidi ovo
primera radi imenom ce mo osobu nazvati MILAN mada se on naravno zove drugacije
MILAN je nesretni koji radu u jednoj firmi gde ima platu 23000 din,naravno nema ni kucet ani maceta i placa ratu za kredit 11-12 hilj din...
milan inace je BILDER jer se u gradu ZNA da milan koristi plava srca
a da nalgasim da milan ima teretanu u garazi tj supa za bicikle 2x3 m i da vezba 2 puta nedljeno ako se zajebe
inace izlgeda kao onaj pingiv iz betmena itd itd itd

ali nista to nije bitno
fora je u tome kada se u gradu prica o milanu,a neko slucjano milana ne poznaje onda se kaze..ma kako ga neznas..BILDER !!!!!!

buraz..ovo je uvreda
razumes
jer sa tim i takvim milanima,a hvala bogu ima ih stotine kvari se slika onoga ko je pravi i sikren sprotista i voli ovaj sport
i kada neka mama vidi MILANA i cuje da je BILDER...zar bi ti svoje dete pustio u teretanu da ide?

o tome se radi....

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Oralni aas
« Odgovor #64 poslato: April 04, 2011, 03:33:09 posle podne »
o tome pricamo...i ovako je sport ovaj na losem glasu jos kad ga ''promoviraju'' takvi kao milan onda ode sve u pm  :D
jer ovo je nauka...umjetnost i sport...odricanja 300sta i poklopiti 300000000xoooo stvari da bi bilo sve okejy...i opet tesko ide....a imas te "bildere" hahah "bilder":)))))))) glavni u kafani kaze///imas ta plava srca i decu i svi problemi rijeseni budes nabildan...u kafani i majici i u ocima male djece i neznanaca mozda.... al ovde ne!! jer ovde  su sportasi- takmicari-sampioni ljudi koji su zivot svoj posvetili ovome i kako oni kazu tako je...sve su to velika i znana imene da vas nenabrajam sampioni...treneri...krema sva balkanskog bodybuildinga a ne tamo neki milan da mi prica u kafani ili nekom podrumu... takve netreba slusati...
di je taj xXx milan ili ko zna vec ko  bio ? sto je radio? di se takmicio??
a di su ovi ljudi sa x3m-a ;) hhehehheh pa vidi...imas masu tekstova dobrih na forumu citaj;)

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #65 poslato: April 05, 2011, 06:26:19 posle podne »
Danas u teretani,decko se hvali kako je kupio plava srca za 2500 sto tableta i kao pije vec due vreme.Naravno doso u majci bez rukava da se vidi kakva je zver...a sav nikakav a ledja puna bubuljica odvratno videti. i otvorano prica da koristi plava srca a izgledaa ko krompir.
I on je sad neka faca...tera bendz 110kg jedno ponavljanje...
bas sam se lepo nasmejo danas ....
Ipak je mnogo vazno hraniti se i vezbati kako treba ngo uzeti tako nesto i misliti da si faca...

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #66 poslato: April 05, 2011, 09:39:29 posle podne »
Danas u teretani,decko se hvali kako je kupio plava srca za 2500 sto tableta i kao pije vec due vreme.Naravno doso u majci bez rukava da se vidi kakva je zver...a sav nikakav a ledja puna bubuljica odvratno videti. i otvorano prica da koristi plava srca a izgledaa ko krompir.
I on je sad neka faca...tera bendz 110kg jedno ponavljanje...
bas sam se lepo nasmejo danas ....
Ipak je mnogo vazno hraniti se i vezbati kako treba ngo uzeti tako nesto i misliti da si faca...

Cekaj ti si prvi rekao da si se smorio kad si ih video na aas,jer tako?
« Poslednja izmena: April 05, 2011, 09:42:28 posle podne Hammett »

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #67 poslato: April 06, 2011, 05:47:43 posle podne »
Nism video njega vec nekog drugog profesionalca...ko planina

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Oralni aas
« Odgovor #68 poslato: April 06, 2011, 06:06:22 posle podne »
MOLBA za admine da zakljucaju ovu glupavu temu vec jednom!

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #69 poslato: April 06, 2011, 10:17:40 posle podne »
Ili jos bolje neka obrise!!!:@:@:@

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #70 poslato: April 16, 2011, 12:13:02 posle podne »
Ovako,imam oko 6 godina staza u teretani i preko 25 god,zanima me  da li bi moga uzet anavar kao privi sterojid solo.Ishrana mi je sredjena vec 2 godine unosim oko 2,5gr proteina po kilogramu dnevno podeljeno u 6 do 7 obroka od dodataka ishrani koristim dosta bcaa oko 30-40gr dnevno whey obavezan a ostalo se mjenja.Moj cilj je dobijanje oko 5kg misicne mase od cega planiram da zadrzim bar 3kg,to ce mi bit dovoljno za pocetak.Mislijo sam uzet 100komada po 10 mg i pit ga 30-40gr dnevno ili 2xpo 20mg dnevno uz jos veci unosproteina i hidrata za vreme uzimanja anavara.Odlucio sam se uzeti ovaj aas jer je slabo androgen (a i slabo anabolican ) i ne aromatizira u estrogen pa bi ga moga solo piti.Da li je neko imao iskustva sa solo anavarom,ili bi mi preporucili drugi aas koji bi uzimao solo,moze i inekcioni solo steroid ali ne bi zelea uzimat oralni koji je jak zbog eventualnih problema sa jetrom.Da li mogu ocekivati dobitak neki minimalni jer mi je to cilj doci do svog prirodnog maximuma ali ne bi preko toga isao iz razloga sto sam cita na forumu da se sve preko prirodnog maksimuma mora i adekvatno odrzavat sa vremena na vreme koriscenjem aas.Hvala  na odgovorima unaprijed,i zamolio bi malo iskusnije da odgovore ako moze jer veoma cijenim ljude koji su zivot ovom sportu posvijetili:)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Oralni aas
« Odgovor #71 poslato: April 16, 2011, 12:33:40 posle podne »
anavar solo ne, a solo bih jedino vozio test
mada, solo kure, nikad nisu najsrecnija rjesenja....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #72 poslato: April 16, 2011, 12:36:24 posle podne »
al si skroman :D i ja bih 5kg al da zadrzim 3kg ako moze za POCETAK ;D

Od anavara kakvih crnih 5kg,pa od anadrola nema sanse da nabijes 5kg misica.Sve to ako racunas da se orali ne bi trebali korisitti vise od 5-6nedelja,a koga si video da je uradio nesto za to vreme?

Kad si se vec odlucio na aas,iscitaj jos malo pa dodji sa lepim predlogom sta bi i kako.Nije ovo servis za sastavljanje ciklusa pa da neko odgovara ako nesto sjebes jer si uzimao taj i taj steroid.Napravi sam,pa ce ljudi korigovati ako treba.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #73 poslato: April 16, 2011, 12:40:33 posle podne »
nisu zbog? testosteron sam mislio isto ubacit kao solo ali dosta dize pritisak a imam problema sa njim tako da bi ga izbefavao.inace sam prinudjen da se zdravo hranim bas zbog pritiska koji sam normalizovao sada a radije sam imao problema sa debljinom prije dosta vrijemena.Sada sam po moj procijeni dostiga max ali mi fali nesto malo mase koju ne mogu nabacit ,gornje grudi bi zelea jos popuniti i ima nesto malo mjesta jos.Zahvaljujem se na misljenju i odgovoru VeljaP

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #74 poslato: April 16, 2011, 12:47:17 posle podne »
al si skroman :D i ja bih 5kg al da zadrzim 3kg ako moze za POCETAK ;D

Od anavara kakvih crnih 5kg,pa od anadrola nema sanse da nabijes 5kg misica.Sve to ako racunas da se orali ne bi trebali korisitti vise od 5-6nedelja,a koga si video da je uradio nesto za to vreme?

Kad si se vec odlucio na aas,iscitaj jos malo pa dodji sa lepim predlogom sta bi i kako.Nije ovo servis za sastavljanje ciklusa pa da neko odgovara ako nesto sjebes jer si uzimao taj i taj steroid.Napravi sam,pa ce ljudi korigovati ako treba.

ja cu se sjebat ali bolje da pitam prije toga,da sam mislio sjebat se ne bi se obracao za pomoc.Ne znam sta jos da procitam jer kure citam vec godinu dana unazad.Testosteron je podloga kure,znam o svakom aas sve ali ne mogu napravit ono sto zelim,da najmanje ide na jetru,ne mora bit toliko anabolican koliko nikako androgen.Zato sam pita za solo jer mi se ovaj cinio idealnim za pocetak dok receptori nijesu taknuti.Mislim da je 5kg je realna vrijednost dobitka prvog na prvoj kuri,jer mislim da bi se bolje zadrzalo 5kg nego 10-12kg na koje bi se organizam tesko prilagodio kada bi uzima nesto jace.Zato sam se i obratio za pomoc:)

Nijesam reka da mi neko sastavlja kuru nego sam pitao za mislio nesto finije kao na primer primobolan i anavar mozda u kombinaciji,zato sam napisao primjer da se da ako neko zeli odgovorit na to,nisam dijete od 18 godinai dugo dizem tegove tako da se ja zahvaljujem ali takvi postovi ne idu u korist,nadam se da mi necete zamjerit ali je ljutski raspitivat se za zrdravlje i iskustva od ljudi koji znaju oko tih stvari:) zeleo bih sacuvat jetru i naneti joj sto manje stete i sacuvati pritisak na normali,kao sto napisah gore vec jer  ne zelim opet komplikacije oko pritiska,zato se testosterona plasim
« Poslednja izmena: April 16, 2011, 01:11:08 posle podne Hades »