Jun 16, 2024, 04:36:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Trening + Dieta + HGH + Steroidi  (Pročitano 21845 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #60 poslato: April 28, 2011, 07:35:20 posle podne »
Poceo dietu konacno, danas spremio 1,1 kg piletine u onom sranju na paru, ali akd sam zavrsio i izmerio izgubilo 200gr imalo samo oko 900 gr. sto znaci gubi na tezini nekih 15-20? Znam za sledeci put da dodam vise,..
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #61 poslato: April 28, 2011, 07:39:32 posle podne »
Poceo dietu konacno, danas spremio 1,1 kg piletine u onom sranju na paru, ali akd sam zavrsio i izmerio izgubilo 200gr imalo samo oko 900 gr. sto znaci gubi na tezini nekih 15-20? Znam za sledeci put da dodam vise,..

Što bre brate da dodaš još? 1100gr piletine ti je 250gr proteina samo iz piletine, to što je otišla voda nema veze proteini su i dalje tu :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Muhinjo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #62 poslato: April 28, 2011, 07:52:53 posle podne »
Zdravo svima...prvi put sam na ovakvom forumu...i veoma sam zadovoljan sto se tice ljudi...treba mi mala pomoc...Visok sam oko 186 i imam 105 kila...sutra imam termin u teretani tj. prvi posle duzeg perioda...i hteo bi da smrsam nekih 10-15 kila...koju ishranu. preparate i vezbe mi preporucujete? hvala unapred...

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #63 poslato: April 28, 2011, 10:11:17 posle podne »
dominikanac prepun si kesa

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #64 poslato: April 28, 2011, 11:21:01 posle podne »
Zdravo svima...prvi put sam na ovakvom forumu...i veoma sam zadovoljan sto se tice ljudi...treba mi mala pomoc...Visok sam oko 186 i imam 105 kila...sutra imam termin u teretani tj. prvi posle duzeg perioda...i hteo bi da smrsam nekih 10-15 kila...koju ishranu. preparate i vezbe mi preporucujete? hvala unapred...
Citaj forum, imas sve objasnjeno od a do s.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #65 poslato: April 28, 2011, 11:23:08 posle podne »
Poceo dietu konacno, danas spremio 1,1 kg piletine u onom sranju na paru, ali akd sam zavrsio i izmerio izgubilo 200gr imalo samo oko 900 gr. sto znaci gubi na tezini nekih 15-20? Znam za sledeci put da dodam vise,..

Što bre brate da dodaš još? 1100gr piletine ti je 250gr proteina samo iz piletine, to što je otišla voda nema veze proteini su i dalje tu :)

Hahahaha okkk ja mislio da se racuna kad se izmeri na kraju spremna klopa :) Taman sam razmisljao kako cu sutra to da pojedem sve...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #66 poslato: April 28, 2011, 11:25:00 posle podne »
Poceo dietu konacno, danas spremio 1,1 kg piletine u onom sranju na paru, ali akd sam zavrsio i izmerio izgubilo 200gr imalo samo oko 900 gr. sto znaci gubi na tezini nekih 15-20? Znam za sledeci put da dodam vise,..

Što bre brate da dodaš još? 1100gr piletine ti je 250gr proteina samo iz piletine, to što je otišla voda nema veze proteini su i dalje tu :)

Hahahaha okkk ja mislio da se racuna kad se izmeri na kraju spremna klopa :) Taman sam razmisljao kako cu sutra to da pojedem sve...

Sve se meri sirovo. ;)