Jun 16, 2024, 05:36:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol, Nandralon Fenilprop,  (Pročitano 3544 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Winstrol, Nandralon Fenilprop,
« poslato: April 30, 2011, 08:47:59 posle podne »
Evo cisto da postujem sta je ovde u Dominikani jeftino i sta je sigurno orginal. Veterina je u pitanju,
Prvo je Ganekyl dolazi u 50ml bocica svaki ml 50 mg sto je premalo i sadrzi svaki ml 50 mg Nandralon Fenilpropionat.
Znam da se ovde razbijaju od ove "deke" cepaju ga 12 meseci u godini bez prestanka :)))
Drugo je winstrol ja sam ga probao jednom pre par godina, ali sam se znojio kao nenormalan pa sam bio prestao.
Isto je 50mg ml sto je ok za winstrol i sadrzi micronizovan stanozol sto god to da je... isto ga uzimaju svi zivi, od bezbol klinaca pa do bildera.
Ganekyl kosta oko 30 eura za 50cc a ovaj stanozol ili ti winstrol oko 120e za 30 ml. Evo i slika...
Bas me zanimaju misljenja...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Winstrol, Nandralon Fenilprop,
« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2011, 04:42:46 posle podne »
Nisam probao ni jedno ni drugo, dobro strana ovoga moze da bude to sto je u bocicama sastav koji pise na pakovanju (nije fake), a losa strana sto su ovo proizvodi namenjeni zivotinjama pa proces proizvodnje i kontrole kvaliteta nije isti kao u farmaciji koju koriste ljudi.

Stanozolol je drugo ime za Wini...  ;)