Maj 06, 2024, 09:17:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: IBFF World Championship 2011  (Pročitano 44702 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 24, 2011, 11:23:08 posle podne »
Cudno malo sudjenje kod juniora primer Momcilo Nedeljkovic je bio prvi na drzavnom za vikend a Adam Vuckovic drugi, sad je Vuckovic treci a Moma sedmi !!! Drugaciji kriterijumi sudjenja mozda, Momi su malo losije noge ali je u gornjem delu vidno veci sa odlicnom definicijom, ovde je manji samo od Tomasa...ali dobro mozda ja to pristrasno gledam...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 25, 2011, 12:07:54 pre podne »
Lekic odlican napredak! Prvi put sam video da neko pozira sa satom na ruci

Van mreže PEDJA_MILOSEVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 119
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 25, 2011, 02:49:36 pre podne »
Bole imas samo jedan pokusaj da pogodis ko je Lekicu brusio formu:) i mala ispravka nije sat na ruci vec traka kojom su bili obelezeni takmicari.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 25, 2011, 05:09:10 pre podne »
Ja moram da pohvalim Duska Madzarovica za fenomenalnu oraganizaciju! Bio sam odusevljen i imam jako lepe utiske za celo takmicenje...Takmicari-takmicarke-odziv itd..Samo mi se nije svidelo sto je bilo 6 sudija italijana pa su malo gurali svoje..ali sve ok..

Organizacija je bila neverovatna.. Besplatna kafa za takmicare, besplatni sokovi, voda.. slatka i slana peciva, jabuke.. Nema kasnjenja, sve je u minut..

Jedina zamerka je sto se isto slazem sa Pionesom u vezi sudjenja.. Ne moze od 11 sudija njih 6 da budu italijani.. Treba to malo promesati.. Konkretno u mom slucaju ja sam debelo ostecen, i to ne za jedno mesto nego za 3 bas zbog toga sto su italijani lobirali svog kandidata, a meni namerno davali sto manji plasman jer sam mu bio najveca pretnja, da ne bih kojim slucajem ugrozio njihovog favorita.. I tako sam ja zavrsio na 4-tom mestu.. Italijan na 1. mestu, dok su ostali finalisti manje vise osteli na svojim pozicijama..

Ako je MORAO italijan da bude prvi, mada nije zasluzio. mogli su njega da ostave kao sampiona, a ja bih se zadovoljio drugim ili makar trecim mestom.. ali cetvrtim.. nikako..

Mislio sam da na medjunarodnim takmicenjima nije ovakva situacija.. ali sada posle ovog sam mnogo razocaran..

Jos jednom svaka cast Dusku Madjarovicu, koji je kao izvrstan sportista, a pored toga i kao odlicna osoba, sve ovo organizovao, primio nas, smestio, udomio.. Ali ne mogu da ne napomenem ovo sto nije na mestu.. u vezi sudjenja.. Dobro bi bilo da se ubuduce limitira broj sudija, i da ne moze iz jedne zemlje da ima vise od 2 sudije.. ili makar da koliko zemlja ucesnica ima, da se raspodele sudije na podjednak broj..

Pozdrav svima.. Idemo dalje.. sta je tu je.. :)))


Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 25, 2011, 05:16:49 pre podne »
Bole imas samo jedan pokusaj da pogodis ko je Lekicu brusio formu:) i mala ispravka nije sat na ruci vec traka kojom su bili obelezeni takmicari.

Mogu ja da pomognem malo... :)

« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2011, 05:32:19 pre podne Sasa Dimitrijevic »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:12:27 pre podne »
He he lasice! Pa nista ne prijavljujes? Sale ne znam sta da ti kazem... Poteralo te nesto sa tim sudijama pa to ti je. Znam da je tebi, kao sto bi i svima, najbitniji plasman i sto vise postolje ali ako ti je od neke pomoci nama ovde na forumu si br.1. Od starta svoje karijere si ovde i svako je pratio tvoj napredak, uspone i padove, prevare i pobede. Vidi se koliko si novca,krvi i znoja ulozio i ljudi to cene. I plus sto si kroz godine doveo svoje telo do perfekcije! Tako da PUMPAJ TE BICEPSE i dalje ne radis to uzalud. Mislim da nisam jedini koji to misli ovde.  pozdrav

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 25, 2011, 03:06:45 posle podne »
Zar se ovaj Petar Celik jos takmici.....Ima ko kakvih slika ovih takmicara preko 50god....

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 25, 2011, 04:33:00 posle podne »
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 25, 2011, 06:52:38 posle podne »
MR. BODYBUILDING SMALL:


1.mesto - MAURIZIO BOCCOLI (Italija)

2.mesto - MARKO DIMITRIJEVIĆ (Srbija)

3.mesto - SLAVIŠA ĐORĐEVIĆ (Srbija)

4.mesto - ZOLTAN VASARHELYI (Madžarska)

5.mesto - DUCCIO SGUERRI (Italija)




Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 25, 2011, 07:09:38 posle podne »
Inače se ne upuštam u takve debate, ali da zečepimo nekima usta. Kod nas u IBFF ide ovako :

Sudila su 2 italijana, 2 francuza, 1 srbin, 1 makedonac, 1 crnogorac, 2 slovenca, 1 madjar, 1 hrvat. TO SMO REŠILI.

Na takmicarskim startnim listama - koje dobijaju u ruke sudija NEMA ime prezime i drzava takmicara....nego samo startni broj,
tako da niko od sudija nema pojma ko su takmicari i odakle dolaze, koji stoje na bini.

Ako neko napiše ZAJEBALI ME SUDIJE ?
Jel moguće da se 11 sudija dogovorilo da nekog zajebu ( nit pričaju isti jezik nit se svi poznaju ). NEMOGUĆE.
Jeli moguće da 11 sudija nije dobro vidjelo bas tog jedinog takmicara, kome se navodno dogodila krivica ? HMMMMM......
Dali ja pregledam sve rezultate - da provjerim ima li neka čudna odstupanja prije proglašenja. DA UVIJEK.
Znači nema konačnog rezultata da nisam 100%.

Ja znam trikove iz IFBB, WABBA, NABBA, NAC, WPF, IBFA, pa zato smo mi takmicari napravili svoju federaciju IBFF, da tog sranja vise ne bude.

E sad, ko god nije siguran u svoj plasman, neka me slobodno pita, ja ću mu objasniti. I nemojte se oslanjati na slike i video,
kad si 3 m ispod bine....vidi se najbolje.....vjerujte mi.

Pozdrav svima, i hvala za čestitke.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 25, 2011, 08:01:11 posle podne »

E sad, ko god nije siguran u svoj plasman, neka me slobodno pita, ja ću mu objasniti. I nemojte se oslanjati na slike i video,
kad si 3 m ispod bine....vidi se najbolje.....vjerujte mi.


Velika istina koju nažalost mnogi ne mogu da shvate...sasvim je drugačija slika kada ste u nekom desetom redu i kada ste ispod takmičara...
Nažalost,takmičari više vole da veruju svojim prijateljima koji ih tapšu po ramenu a kada se okrenu prevrnu očima...da ne pričam o donošenju suda preko slika...i sam sam se puno puta pitao gledajući slike da li je to ono isto takmičenje na kome sam bio...
Iz najbolje namere uvek želim da ukažem nekome šta nije bilo u redu ali većinu kao da ne zanima nego im je bitno šta će im reći "najbolji" prijatelji...
Da me neko pogrešno ne shvati,ne pričam uopšte o Saletu niti konkretno o ovome takmičenju jer kao što rekoh,licemerno je sa guzicom u fotelji pametovati...
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2011, 08:03:45 posle podne ĐORĐE KOLUNDŽIJA »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:00:10 posle podne »
dule i djordje mislim da ste svima zacepili usta...ima ih punooooo sto placu pa stavljaju neke slike i donese se sudovi preko neta...fejsbuka foruma i slika....jebes to(slike i internet) to nija BB arena...BINA JE MJESTO ZA TO tempiraj se na bini 20 minuta ispred sudija i pokazi se u najboljem svijetlu i sto znas ;)

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:54:34 posle podne »
Ne znam, ja sam uvek govorio ako su sudije slepe da narod nije corav...Ovo sto sam rekao se ne odnosi na ovo takmicenje..
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:03:20 posle podne »
 ;D sudit ce narod na internetu stavljajte slike, a mi cemo lajkati :):):):) ko vise lajkove pobjednik :D kad su sudije sve sux :D

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:21:19 posle podne »
Ne znam, ja sam uvek govorio ako su sudije slepe da narod nije corav...Ovo sto sam rekao se ne odnosi na ovo takmicenje..

Ti to o sebi ili?