Maj 10, 2024, 03:45:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: WHEY PROTEIN GAINER SHAKE  (Pročitano 2839 puta)

Van mreže Tzar93

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
WHEY PROTEIN GAINER SHAKE
« poslato: Maj 08, 2011, 12:59:26 pre podne »
Ovako, nov sam clan. Pokusao sam da nadjem pravu sekciju i mislim da je to ova. Nov sam u svemu ovome, nemam pojma o hemiji i u teretanu idem jednom ili 2 puta nedeljno... 17God, 190cm - 74KG. Znaci ono sto mi je potrebno jeste MASA. Definiciju imam primecenu jer vezbam vec duze vreme, ali ono sto zelim jeste da se malo "napumpam". Nikada nisam koristio hemiju, i ne zelim da je koristim, ali me muka naterala :D.. Jednostavno neznam kako da nabacim tih 10-tak kg. Jedem kao konj, ali izgleda zbog raznih dnevnih aktivnosti da sve to sagorim.
Ono sto me zanima, i sto su vec 1000 clanova najverovatnije pitali jeste "Sta da pijeM?" Zelim nesto sto je bezopasno po moje vitalne organe, znaci da nemam neke posledice, ili stolicu sta vec.. Da se razvijam normalno ali malo ubrzano. Znaci ne zelim nesto u fazonu 10kg za 1 mesec. Ili tako nesto. Znaci zadovoljan cu biti ako mesecno mogu da nabijem 2kg. E sad ja sam njuskao sa strane i trazio sta bih to mogao da koristim ali naravno se ne razumem pa neznam sta je stetno a sta ne. I sad naleteo sam na takozvane "Mass gainer" to je verovatno nabacivac mase kako sam razumeo. To meni treba. Gledao sam po netu i naletao na ovaj MASS XXL. Tako nesto. Evo linka http://www.trec-nutrition.co.uk/mass-xxl-2kg.html . Mene zanima da li je ovo opasno i da li mogu ja to da kupim i da koristim normalno. Da ne utice na mene u bilo kom pogledu. Ja ne pijem i ne pusim, tako da necu imati problema sa tim, posto sam cuo da ne sme da se koristi alkohol dok se pije hemija. Ako ovaj protein ili sta je vec nije dobar, molim vas predlozite mi neki koji cu moci da koristim kao pocetnik, ali da napredujem. Ne planiram da se navucem na tu hemiju znaci koristicu je samo dok mi bude trebalo, cim osetim da imam dovoljnu kilazu nastavicu da idem u teretanu a prestacu da pijem ovo.

-Ono sto me jos zanima jeste, ukoliko krenem da pijem ovo, da li trebam da pojacam treninge ili da smanjim ?
-Koji protein je najbolji za masu, cuo sam da se spominju neki WHEY, ali neznam ima dosta vrsta, koji da trazim?
Sve informacije koje ce mi pomoci dobro su dosle.
HVALA!!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130